track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bahçe Masası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bahçe Masası markası:

2021 yılı Bahçe Masası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 414 Bahçe Masası modeli içerisinde en ucuz Bahçe Masası fiyatı 74.9 TL iken, en yüksek Bahçe Masası fiyatı 22200.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bahçe Masası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Bahçe Masası fiyatı ise 508.6 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bahçe Masası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Hiper Atlantic Şezlong
Hiper Atlantic Şezlong
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Landmann 11401 Tennessee Fme Mangal 100
Landmann 11401 Tennessee Fme Mangal 100
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bahçe Masası

Evin her bölümü değerlidir. Bir dış mekan olmasına rağmen bahçeler de evin en önemli bölümleri arasında yer alır. Hatta açık hava ile temas etme imkanı verdiğinden dolayı bahçeler evin en nadide bölümleri arasında görülür. Bahçe gibi önemli bir yaşam alanı, insanlara hem evde olma hissiyatını verir, hem de insanların dış dünya ile bağlantıda kalmasını sağlar. Bu bakımdan bahçelerin günlük hayattaki yeri son derece kıymetlidir. Her bahçe, içinde bulundurduğu mobilyalar ile daha konforlu bir hale gelebilir. Bu konuda akla gelen ilk mobilyalardan biri bahçe masasıdır. Bahçe masası, insanların gün içindeki farklı işlerini yapabileceği önemli bir mobilya ürünüdür.  Bahçe masaları belki de bahçe keyfinin özü sayılabilir. Buna ek olarak bahçe masalarının tamamlayıcısı olan sandalyeler de bahçeyi en iyi şekilde kullanma imkanı verir. Masa ve masa takımları, sadece evlerde ve evlerin bahçelerinde değil; piknik, tatil vb. aktivitelerde de tercih edilen bir ürün grubudur. Örneğin piknik masası ve katlanır masa gibi mobilyalar insanların dış mekandaki huzuruna katkı sağlayan ürünler olarak dikkat çeker. Bu mobilyalar, yeri geldiğinde ev içindeki bahçelerde de tercih edilebilir.

Bahçe Masası Modelleri

Herkesin rahatlıkla tercih edebileceği birbirinden farklı bahçe masaları bulunur. Her bir bahçe masası, insanların açık alan keyfini doyasıya yaşamaları için önemli bir fırsattır. Bahçe masaları, farklı çeşitler ile insanların hem iç dünyasını zenginleştirir, hem de dış dünya ile bütünleşmesine yardımcı olur. Bu bakımdan bahçe masası çeşitleri ve modelleri, evin önemli bir parçası olan bahçelerden alınan verimi maksimize eder. Bahçe masaları aynı zamanda ev dışındaki açık alan seyahatlerinde de kullanılan dış mekan mobilyalarıdır. Bu bakımdan bahçe masası takımı ve çeşitleri, kullanıcılara iki yönlü bir fayda sağlar. Bahçe masası çeşitleri arasından en çok tercih ürünlerden biri ahşap bahçe masalarıdır. Bahçe masası ahşap ürün grubu, özellikle sert ve çetin hava koşullarına dayanıklı olduğu için tercih sebebidir. Ahşap ürün gruplarında farklı farklı ağaç türlerinden yararlanılır. Örneğin tik ağacı, sedir ağacı, iroko ağacı masaların yapımında kullanılan bazı ağaç türleridir. Her bir ağaç türü, küçük ayrıntılarla masa takımı gruplarına kendi özelliğini katar. Ahşaptan yapılmış bahçe masalarının yanı sıra plastik masalar da en çok tercih edilen ürün seçenekleri arasındadır. Yazın güneşin yakıcı sıcaklığından etkilenmeyen ve herhangi bir deformasyona uğramayan bahçe masası plastik ürün grubu da kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Gerek plastik bahçe masaları gerekse de ahşap bahçe masaları, kullanıcıların takdirine bağlı olarak farklı mekanlarda kullanılabilir. Bu masaların katlanabilir olması da oldukça önemli bir avantajdır. Katlanır bahçe masası takımları, hem yerden tasarruf yapma imkanı verir, hem de kolay taşınma özelliğinden dolayı hemen hemen her yerde kullanıma uygundur. Bahçe masalarında en çok tercih edilen ürün gruplarından biri de piknik masalarıdır. Piknik masaları, özellikle geniş ailelerin tercih ettiği bir dış mekan mobilyasıdır. Farklı renkleri ile açık alandaki tatil keyfine daha bir canlılık katar. Aynı zamanda konforlu bir piknik ve tatil için ihtiyaç duyulan en önemli materyaller arasındadır. Farklı boyutlarda bulunan piknik masaları, yağmur suyunun birikmesini önleyici dizaynı ve güneş ışınlarına dayanıklı malzemesiyle piknik yapan ailelerin en çok tercih ettiği masa modellerinden biridir.

Bahçe Masası Fiyatları

Bahçe masası fiyatları, tercih edilen ürün grubuna bağlı olarak değişir. Bahçe masalarının fiyatını etkileyen en önemli kriter, kullanılan malzemedir. Örnek vermek gerekirse ahşap malzemeden yapılmış bahçe masaları, biraz daha yüksek fiyatlı masa ürünleridir. Aynı şekilde yüksek fiyatlı masa ürün gruplarına bambu ve hasır bahçe masalarını da eklemek mümkündür. Her ne kadar yüksek fiyatlı bir ürün grubu olsa da bu bahçe masaları her bütçenin satın alabileceği masa takımlarıdır. Diğer yandan plastik bahçe masaları ise ahşaptan imal edilen bahçe masalarına göre daha uygun fiyatlıdır. Aynı şekilde çelik bahçe masaları da uygun fiyatlı iç ve dış mekan mobilya grupları arasındadır. Hemen hemen her evin vazgeçilmezlerinden olan yuvarlak beyaz masa ürünü de düşük fiyatlı bahçe masaları arasında yer alır. İsteyen herkes ihtiyacına göre bir bahçe masası satın alabilir. Bütçeyi yormayan farklı model ve çeşitlere sahip birbirinden farklı bahçe masası çeşidi bulunur. Aradığınız bir bahçe masası modeli ve çeşidi varsa satın almadan cimri.com üzerinden fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bahçe Masası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bahçe masası satın almadan önce ilk yapmanız gereken ihtiyacınızın olduğu ürün grubuna karar vermenizdir. Kalabalık bir aileyseniz ya da dostlarınızla birlikte sık sık vakit geçiriyorsanız, 6 kişilik bahçe masa takımı sizin için doğru bir tercih olacaktır. Eğer masayı kullanacağınız alan dar ise katlanır masa ürünü ihtiyacınızı karşılayabilir. Bu bakımdan kişi sayısı ve masanın kullanılacağı alan, bahçe masası satın alırken temel belirleyiciler arasındadır. Bunun yanı sıra bulunduğunuz yerin iklim koşulları da satın alacağınız bahçe masasının nasıl olması gerektiğini şekillendirir. Yağmurlu hava koşullarının yoğun olduğu bir yerde paslanmaz özellikte bir bahçe masasını tercih etmelisiniz. Bu konuda ahşap malzemeden yapılmış bahçe masalarını tercih ederek satın aldığınız bahçe masasını sert iklim koşullarından olumsuz etkilenmesinin önüne geçebilirsiniz. Masa sandalye ürünleri satın alırken iyi bir fiyat araştırması yapmak işinizi her zaman kolaylaştırır. En doğru ürünü satın almadan önce hem fiyatını hem de ürün ayrıntılarını dikkatli bir şekilde incelemeniz, satın aldığınız üründen uzun süreli bir memnuniyet duymanıza neden olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery