track source
track source

Sulak

Sulak Fiyatları

13 Ürün gösteriliyor.
Sulak fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Sulak modelleri ve Sulak fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Sulak kategorisinde en favori markalar şu şekilde: The Mia, Coho, Worth Garden. 13 adet Sulak fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Sulak Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 3 Sulak markası:

En Çok İncelenen Sulak Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Sulak Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 13 Sulak modeli içerisinde en ucuz Sulak fiyatı 29.99 TL iken, en yüksek Sulak fiyatı 551.91 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Sulak fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Sulak fiyatı ise 87.7 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Sulak Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Teraplast Santiago Corda Bahçe Saksısı
Teraplast Santiago Corda Bahçe Saksısı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Hiper Papatya 22 lt Turkuaz Saksı
Hiper Papatya 22 lt Turkuaz Saksı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Agromak 4306 Askılı Saksılık
Agromak 4306 Askılı Saksılık
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Hiper Ova Beyaz 3,5 lt Saksı
Hiper Ova Beyaz 3,5 lt Saksı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Sulak

Günlük hayatın parçalarından biri olan bitkiler, birçok alanda tercih edilir. Dekorasyon, sağlık ya da yemek gibi çeşitli alanlarda çokça kullanımı mevcut hale gelir. Vakitlerinin pek çoğunu evinde geçiren kullanıcılar, doğanın renkli ve eşsiz çeşitli çiçeklerini evlerinde görmek isterler. Birçok insan çiçek bakımını öğrenip evlerinde farklı  tasarımları olan çiçeklerle dekorasyon yaparak kendilerini ve aile bireylerinin iyi hissetmesini sağlar. İnsan psikolojisini pozitif yönde etkileyen çiçeklerin  bakımı oldukça zor bir işlemdir. Bıkmadan, usanmadan, emek vererek çiçeklerin bakımı yapılması oldukça büyük öneme sahiptir. Her çiçeğin kendine özgü bakım içerikleri bulunur. İlk olarak tercih edilen çiçeğin boyutuna göre doğru saksı seçimi yapılması gerekir. Çiçek bakımının en önemli özelliği sulama sıklığının ve ne kadar sulama yapılacağının olmasıdır. Çiçeklerin modellerine göre sulak çeşitleri göz önünde tutularak uygun bir seçim yapılır. Çiçek sulak modelleri, çiçeğin ömrünü ve sağlığını etkileyeceği için bu konu hakkında profesyonel olan bireylerden yardım alınması gerekebilir. Bu sayede uygun sulak modeli seçilerek çiçeklerin ilk günkü gibi taze ve renkli kalması sağlanır. 

Sulak Modelleri

Bulunduğunuz ortamın göz alıcı olmasını ve temiz hava almanızı sağlayan bitkiler, en iyi can dostlarından biri haline gelir. Evlerin ve bahçelerin vazgeçilmez canlılarından biri olmaya devam eder. Aynı zamanda çiçekler, birçok özel günlerde akla gelen ilk hediyelerden biri olur. Çiçeklerin renkleriyle, kokularıyla, zarafetiyle alınacak en özel hediye olur. Her özel güne farklı çiçek modeli tercih edilir. Genelde saksı çiçeklerine gösterilen ilgi daha fazla olabilir. Bunun nedeni çiçek bakımının insan psikolojisine katkı sağlamasıdır. Saksı çiçeklerinin cinsine, boyutuna göre sulama işlemi gerekir. Bu zamanlarda çiçek sulakları devreye girerek çiçeklerin uzun yaşamasını sağlar. İnsanların büyük yardımcısı olan sulakların birçok farklı boyutu ve özellikleri bulunur. Ev içerisinde olan küçük saksı çiçekleri için küçük boyuttaki sulaklar yeterli olur. Bu tarz çiçeklerde az litreye sahip olan ürünler alıcıların dikkat ettiği özelliktir. Plastikten üretilen bu ürünlerin, kullanımı oldukça kolay ve rahattır. Sulakların farklı renkleriyle evinizde veya bahçenizde renkli tasarım sağlayabilirsiniz. Çiçek sulaması yapılırken suyun toprağa geldiğinden emin olmak gerekir. Çiçeğin yapraklarına ve kendisine gelen su çiçeğin ömrünü kısaltır. Bu yüzden sulakların ince ve uzun uçlu olması oldukça büyük öneme sahiptir. İnce uçlu sulaklar direkt toprağa su vererek çiçeğin ilk günkü gibi taze ve renklerinin solmamasını sağlar. Sulakların yüksekliği genel olarak en az 20 cm – 21 cm aralığında olmasına özen gösterilir. Bahçenizde olan büyük saksı çiçeklerinde su hacminin fazla olan sulaklar tercih edilir. Daha fazla su alarak bir seferde sulama işleminizi yapmanızı sağlar. Büyük hacimli sulaklar genel olarak 6 litre su alarak alıcıların dikkat ettiği diğer önemli özelliklerden biri olur.  El tutamağının olması, kullanıcıların taşırken rahat etmesini ve konforlu olmasını sağlar. Çiçeklerin yeterli mineralleri alması için verilen suyun mineral açısından zengin, temiz ve berrak olması gerekir. Sulax su arıtma, kullanıcılar tarafından suyun arıtmasını sağlayarak güvenle suyun kullanımı sağlarlar. Sulax su arıtma kullananlar, hem kendi sağlıkları için hem de bahçelerindeki bitkiler için uzun ömürlü olmasını isterler. Kullanıcılar arıtma kullanarak, maddi olarak tasarruf yapar. 

Sulak Fiyatları

Bahçelerde ve evlerde bulunan çiçekler için tercih edilen sulakların özelliklerden çok fiyat performanslı ürün olması oldukça dikkat edilen önemli bir husustur. Sulak fiyatları; sulağın hacmine, özelliğine ve rengine göre fiyat farklılıkları bulunabilir. Sulağın su hacminin geniş veya dar olması fiyat konusunu en çok etkileyen özelliktir. Bu ürünün yapım aşamasında kullanılan malzemenin türü de fiyatı etkiler. Bahçelerde hortumdan bahçeyi sulamak hem su israfına hem de ekonomik olarak zarara sebep olur. Bu yüzden sulama yapılırken sulak kullanımını tercih etmek hem doğa için hem de kişinin cebine katkı sağlar. Fiyatı etkileyen bir diğer önemli özelliklerinden biri de sulakların farklı tasarımlara sahip olmasıdır. Sulakların üretiminde tercih edilen plastik ürün fiyat aralığının herkesin alabileceği bütçede olmasını sağlar. Renk farklılığının olması da fiyatın artmasına sebep olur. Bütçenize ve tarzınıza uygun tasarımları cimri.com’da karşılaştırmasına yaparak beğendiğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Cimri.com’un sağladığı gelişmiş özellikleri ile en kaliteli tasarımlara ve yapımında tercih edilen kolay kırılmayan plastik yapımları inceleyerek seçim yapabilirsiniz. 

Sulak Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Her evde ve her bahçede sık sık karşımıza çıkan çiçek sulak çeşitlerini tercih etmeden önce ilk olarak hangi çiçekler için kullanılacağına karar verilir. Çiçeklerin fazlalığına ve büyüklüğüne bakılarak tercih edilmesi gereken sulağa karar verilir. Çiçeklerin sayısı fazlaysa hacim olarak litresi daha büyük olan tercih edilmesi gerekir. Sulağın uzun ömürlü olması istenir. Bu yüzden ürünün yapımında kullanılan malzemelerin en iyi kalitede olması gerekir. Sağlığa zarar verecek olan maddelerden uzak duran ürünler tercih edilir. Kullanıcının rahat taşıyabilmesi için tutmacının rahat ve konforlu olması gerekir Bu ürünün kullanıcı dışı hatalarında yardımcı olacak olan garanti belgesi olan ürünler tercih edilir. Bu ürünü satın alırken kendi zevkinize uygun olan renkleri tercih ederek, bahçenize ve evinize farklı hava katabilirsiniz. Göz alıcı ve dikkat çekici renkler çiçeklerin bulunduğu ortamı daha renkli olmasını sağlar. Renklerin solmamasına dikkat edilir. Çoğu insanların bahçelerinde bulunan sulak ürünlerin farklı tasarımlarını tercih ederek diğer kullanıcıların dikkatini çekebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery