Bahçe Dekorasyon & Düzenleme

En Ucuz Bahçe Dekorasyon & Düzenleme Fiyatları

2411 ürün gösteriliyor.
Bahçe Dekorasyon & Düzenleme fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bahçe Dekorasyon & Düzenleme modelleri ve Bahçe Dekorasyon & Düzenleme fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bahçe Dekorasyon & Düzenleme kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Saksı ve Aksesuarları, Dekoratif Bahçe Ürünleri, Bahçe Çiti, Çim Halı, Sulak. 2411 adet Bahçe Dekorasyon & Düzenleme fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Teraplast Santiago Corda Bahçe Saksısı
Teraplast Santiago Corda Bahçe Saksısı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Bahçe Dekorasyon ve Düzenleme Nedir?

Bahçeli evi olan kişilerin genellikle dekorasyon anlamında ilgi duyduğu alanların arasında yer almaktadır. Bahçeniz yoksa bile balkonunuzda yetiştirdiğiniz çiçekleriniz ya da bitkileriniz için olan bu bölümde kendinize ait olan alanı güzelleştirebilirsiniz. Bahçe dekorasyon ve düzenleme kategorisi ile renk renk çiçekler, yemyeşil ağaçlar ve süs aksesuarlar bahçenizi keyifli bir ortam sağlaması için hazır hale getirebilirsiniz. Dekore ettiğiniz alanınızı uzun ömürlü tutmak istiyorsanız ise gerekli sulamaları yapmanız gerekmektedir. İster bahçe ister balkon olsun her iki alanda da istediğiniz çiçeği ve bitkiyi yetiştirebilir hatta meyve veren tohumlar ekerek organik besin olarak geri alabilirsiniz. Evinizin iç dekorasyonuna uyumlu saksılar alıp dış dekorasyonu da tamamlayabilirsiniz. Sizin hayal gücünüzle gelişerek istediğiniz bahçe dekorasyon ve düzenleme ürününü sıralayıp en uygun fiyat karşılaştırmasını yapabilirsiniz.

Bahçe Dekorasyon ve Düzenleme Ürünleri Nelerdir?

Bahçe dekorasyon ve düzenleme ürünleri denince akla ilk gelen ürün saksı ve aksesuarları olacaktır. Çiçekler saksıların içine konumlandırılarak yetiştirilmektedir. Bahçe, teras, balkon, otel, restoran ve cafe gibi birçok yerde kullanım alanları arasında yer almaktadır. Saksılarda kendi aralarında renk ve model farklılıklarına göre ayrılmaktadır. Aklınıza gelebilecek beyaz, turuncu, mor, kırmızı, pembe, yeşil, lila ve mavi renk seçenekleriyle istediğiniz uyumu yakalayabilmeniz için size destek verecek ürünler arasındadır. Size ait olan alanı şık bir şekilde belirlemek istiyorsanız bunu bahçe çiti ile birlikte yapabilirsiniz. Hem görsellik açısından hoş bir görüntü katacaksınız hem de sizin olan alanınız belirli olacak ve dışarıdan girişi engelleyeceksiniz. Bahçenizi sulamak için sulak size eşlik edebilecektir. Birbirinden tatlı renk seçenekleriyle bahçe dekorasyonunuza destek vermiş olacaktır. Bahçenizde ağaç varsa bunu hortumla sulayabilirsiniz fakat saksınızdaki sulara hortum zarar verebilir. Bu nedenle saksı çiçeklerinizi sulak yardımıyla sulamanızda fayda vardır. Ayrıca dekorasyonuna katkı sağlayacak bahçe dekorasyon biblo ve bahçe dekorasyon cüceleri gibi küçük aksesuarlardan da destek alabilirsiniz. Yaz mevsimlerinde bahçe kullanımları oldukça yaygındır fakat artık günümüzde kış aylarında da kış bahçesi olarak ve kapalı bir ortam hazırlayarak kendinize yeni bir bahçe alanı oluşturabilirsiniz.

Bahçe Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bahçe düzenlemenizi iyi yapmanız gerekmektedir. Güneş alan ve gölge olan alanlar tespit edilmelidir. Buna bağlı olarak çiçek, ağaç ya da aksesuarların dizilimi yapılmalıdır. Gübreleme dikkatli yapılmalıdır. Özellikle gübreleme işlemi için akşama doğru olan saatler seçilmeli ve gölge olduğu anda yapılmalıdır. Toprağın düzenli olarak çapa yardımıyla havalandırılması gerekmektedir. Yaprak döken ağaçların ve çiçeklerin ilaçlandırılmasına özen gösterilmelidir. Sulama işlemini yaparken akşam geç saatte ya da gündüz erken saatte yapmalısınız. Doğru ve eşit miktarda su vermelisiniz ve yaprakları sulamamalısınız. Ayrıca haftada bir ya da iki kere sulama yapmanızda fayda var.

Bahçe Dekorasyon ve Düzenleme Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nedir?

Bahçe dekorasyon ve düzenleme ürünlerinin fiyat aralıkları marka, model ve ürün özelliğine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyatı aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan bahçe dekorasyon ve düzenleme ürünlerini listeleyebilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz.