Oto Amplifikatörleri

Oto Amplifikatörleri Fiyatları

34 Ürün gösteriliyor.
Amplifikatör Tipi
Kanal Sayısı
Oto Amplifikatörleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Oto Amplifikatörleri modelleri ve Oto Amplifikatörleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Oto Amplifikatörleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Sony, Goldmaster, Pioneer, Powermaster, Alpine. 34 adet Oto Amplifikatörleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Oto Amplifikatörleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Oto Amplifikatörleri markası:

En Çok İncelenen Oto Amplifikatörleri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Oto Amplifikatörleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 34 Oto Amplifikatörleri modeli içerisinde en ucuz Oto Amplifikatörleri fiyatı 98.99 TL iken, en yüksek Oto Amplifikatörleri fiyatı 3363.98 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Oto Amplifikatörleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Oto Amplifikatörleri fiyatı ise 838.94 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Oto Amplifikatörleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Oto Amplifikatörleri modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Oto Amplifikatörleri modeli:
Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Oto Amplifikatör

Müzik dinlemek her yaştan insanın sevdiği bir aktivitedir. Gündelik hayatın içerisinde farklı alanlarda müzik dinlemek için kullanılan araçlar vardır. Amplifikatörler ev tipi ve araç tipi olarak iki farklı alanda kullanılabilir özelliklerde üretilir. Ev tipi amflikatörler ev sineması ve ev içi müzik sistemlerinde tercih edilir. Ses sistemine entegre edilen amplifikatörler ile dinlenilen müziğin ve izlenilen filmin ses kalitesi artar. Araç tipi amplifikatörler de aynı işleve sahiptir. Arabada müzik dinlemeyi sevenler için üretilen oto amplifikatör aracın hoparlör sistemine entegre edilerek kullanılır. Oto amplifikatörleri ile araç içerisinde dinlenilen müziğin ses kalitesi artar ve müzik dinlemek daha keyifli bir hale dönüşür. Oto amplifikatörlerinin bir diğer bilinen ve genel olarak kullanılan ismi ise amfidir. Araç içerisinde amplifikatörler radyoya entegre edilerek ve bunun yanı sıra telefonun araç ile bağlantısı kurulduğunda telefona da entegreli bir şekilde çalışır. Amplifikatör sayesinde müziğin sesi radyoya göre daha yüksek frekanslarda çıkar. 

Oto Amplifikatör Modelleri

Oto amplifikatör modelleri ürünün çalışma gücüne, ses kapasitesine ve kanal aralığına göre farklı modellerde üretilir. 1000-1500 W güç ile çalışan amplifikatörlerin kanal sayısı 1 mono amplifikatör olarak geçer. Güç özellikleri bakımından ürün 40 hm 1x 600 w RMS, 20 hm 1x 1000 w RMS, 10 hm 1x 1500 w RMS şeklindedir. Bass kontrol kumandalı bu ürünlerin verimlilik değeri % 86 civarındadır. Pilippo oto amfi araç içerisinde müzik kalitesini arttıran amfiler arasında yer alır.  Bu amfiler 4 kanal ve tek kanal seçenekleriyle 1500 W, 1000 W Ve 440 W gücü ile çalışır. 1000 W oto anfi çeşitlerinde bass kumandası ile ürün uzaktan kontrol edilebilir özelliğe sahiptir.  440 W amfi çeşidinde bass kontrol kumandası yoktur. En küçük anfi ebatları 220 en x 340 boy x 50  mm yükseklik ölçülerine sahiptir. Orta boy oto amplifikatör boyutları 390 en x 180 boy x 56 mm yüksekliğe sahiptir. Ürünün sigorta direnci 30 A x 2, yüksek geçiş filtresi 17 hz - 50 hz aralığında ve alçak geçiş filtresi 40 hz - 180 hz aralığındadır. Büyük boy oto anfi ölçüleri 458 en x  245 boy x 61 mm yüksekliğe sahiptir. Ürünün sinyal gürültü rasyosu 90 db kanal ayrımı 50 db ve frekans cevabı 20 hz- 20 khz aralığındadır. Tüm bu özellikler oto amplifikatörlerinin ses kalitesini etkileyen fonksiyonlardır. Amplifikatörlerin dış tasarımları markalara göre değişiklik gösterir. Amplifikatörler sayesinde yüksek sesle dinlenen müziğin kalitesi bozulmaz. Bazı amplifikatörlerin bass kontrolünün yanı sıra hpf ve lpf ayarı da bulunur. Oto tipi anfiler araç içerisinde telefon hoparlörü tekli hoparlör ve radyonun ses seviyesinin yetersiz olması sebebiyle kullanılır. Birçok müzik aleti üretici firmaları tarafından piyasaya sunulan oto amfileri araç içerisindeki ses yalıtım kalitesi ve araç iç hacmine göre farklı modellerde tercih edilir. Alfine kanal amplifikatör modelleri yüksek güç ve büyük değer misyonu ile üretilen ses sistemleridir. Oto amplifikatörleri karavanların ses sistemleri içerisinde de kullanılır. Karavan büyüklüğüne göre mevcut ses sisteminin yetersiz kalması oto anfilerinin kullanımını gerekli kılar. 

Oto Amplifikatör Fiyatları

Oto amplifikatör fiyatları ürünün güç hacmine ve kanal sayısına göre değişiklik gösterir. Amplifikatör markalarının fiyat yelpazesi oldukça geniştir. En uygun fiyatlı oto anfiler 2400 W maksimum ses çıkışlı ürünlerdir. Üretim yapan firmaya göre ürünlerin ses kalitesi ve performansları farklılık gösterir. 5 kanallı oto amplifikatörleri daha yükses ses kalitesi sunduğu için fiyat performans bakımından yine uygun fiyatlı ürünler arasında yer alır. Oto amplifikatörlerinin  müzik sesini araç içinde tutması ve ses kalitesini bozmamak için ürünün fiyat ve performans uyumuna dikkat etmek gerekir. Oto amfileri tek olarak satıldığı gibi müzik seti olarak da satılır. Müzik sistemi seti içerisinde bulunan hoparlör ve diğer eklentiler ile hazır kurulum şeklinde uygun fiyata gelir. Oto amfileri eklentileri tekli halde de satışa sunulur. Amfi kablosu, kablo çoğaltıcı, amfi sigortası gibi parçalar amfilerle birlikte satın alınabilir. 

İnternet üzerinde oto amfileri markaların kendi sitelerinin yanı sıra online alışveriş sitelerinde de satışa sunulur. Ürün satın alırken fiyat karşılaştırması yapılarak uygun fiyatlı amfi bulunabilir. Oto bass anfisi çeşitleri de fiyat bakımından geniş aralığa sahiptir.  

Oto Amplifikatör Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Oto amplifikatör satın alırken ürünün teknik özelliklerine dikkat etmek gerekir. Ürünlerin kanal sayısı ses kalitesinin etkileyen en önemli özellikleridir. Bu nedenle istenilen ses kalitesine ulaşmak için kanal sayısı seçeneklerini buna göre değerlendirmek gerekir. Oto amfi ölçüleri farklı boyutlarda üretilir. Otomobil tipine uygun olarak ürünü satın alırken ebatlarına dikkat etmek gerekir. Ürünün bir diğer dikkat edilmesi gereken özelliği rms değeridir. Ürünlerin teknik özellikleri arasında bu değerlere detaylı olarak yer verilir. Ürünleri satın alırken kullanıcı geri dönüşleri de karar vermeye yardımcı olur. Oto anfi modelleri araçla entegre olacağı için otomobilin ürünle uyumlu olması gerekir. Bunun için aracın teknik  özelliklerini de satın alma aşamasında bilmek gerekir. Elektronik aletler üreten firmalar tarafından da satılan oto amplifikatörleri garanti kapsamına giren ürünlerdir. Ürünün sorunsuz ve uzun süreli kullanımı için garanti süresine dikkat edilerek alınması gerekir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery