MP3 Çalar & iPod Aksesuarları

MP3 Çalar & iPod Aksesuarları Fiyatları

52 Ürün gösteriliyor.
MP3 Çalar & iPod Aksesuarları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. MP3 Çalar & iPod Aksesuarları modelleri ve MP3 Çalar & iPod Aksesuarları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. MP3 Çalar & iPod Aksesuarları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Apple, Sony, Arçelik, Vestel. 52 adet MP3 Çalar & iPod Aksesuarları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen MP3 Çalar & iPod Aksesuarları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 MP3 Çalar & iPod Aksesuarları markası:

En Çok İncelenen MP3 Çalar & iPod Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı MP3 Çalar & iPod Aksesuarları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 52 MP3 Çalar & iPod Aksesuarları modeli içerisinde en ucuz MP3 Çalar & iPod Aksesuarları fiyatı 4.92 TL iken, en yüksek MP3 Çalar & iPod Aksesuarları fiyatı 7069.82 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm MP3 Çalar & iPod Aksesuarları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Nisan 2021 tarihinde ortalama MP3 Çalar & iPod Aksesuarları fiyatı ise 1260.21 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan MP3 Çalar & iPod Aksesuarları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan MP3 Çalar & iPod Aksesuarları modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 MP3 Çalar & iPod Aksesuarları modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

MP3 Çalar ve iPod Aksesuarı

Müzik dinlemek gün içerisinde gerçekleştirilecek en pratik aktivitelerden biridir. İşe, okula ya da herhangi bir yere giderken çalan şarkıya eşlik etmek hemen hemen herkesin keyfini yerine getirir. Müziğe ulaşmanın yolu ise neredeyse sınırsızdır. Bazen radyodan bazen internet üzerinden bazen ise akıllı cihazlar üzerinden en sevdiğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz. Bu seçeneklerden biri de MP3 çalar ya da iPod cihazlarıdır. Kompakt boyutları ve ileri teknoloji fonksiyonları ile ön plana çıkan bu ürünler, müzik dinlemeyi seven pek çok kullanıcın sıklıkla kullandığı cihazlardır. Bu ürünler, işlevinin ötesinde aksesuar detaylarıyla da ön plana çıkar. Örneğin; iPod cihazlarını gelecek darbelere ya da çizilmelere karşı korumak için kılıf kullanılabilir. Kulaklık kancası, şarj adaptörü, kılıf ya da hoparlör gibi sayısız ürün aksesuar yelpazesindeki yerini alır. MP3 çalar ve iPod aksesuarları, çeşidine göre farklı özelliklere de sahiptir. Marka, model ve özellik araştırması yaparak günlük hayatınızda kullanmak istediğiniz cihazların aksesuarlarını satın alabilirsiniz. 

MP3 Çalar ve iPod Aksesuarı Çeşitleri

MP3 çalar ve iPod aksesuarları arasında sayısız seçenek bulunur. Sony, Vestel, Apple ya da Goldmaster gibi öncü isimler tarafından sizlere sunulan bu seçeneklerden en sık kullanılanı ise çengeli kulaklık kancasıdır. Kulaklık kancası, genellikle silikon malzemesinden yapılır. Bu detay, ürünün günlük hayatta daha az hasar almasını ve uzun bir süre boyunca kullanılabilmesini mümkün kılar. Araç kiti ise müzik dinlemeyi pratik hale getiren seçenekler arasında bulunur. Belirli markalar tarafından üretilen araç kitine bağlantı kablosu ya da hafıza kartı entegre edebilirsiniz. Böylece en sevdiğiniz şarkıları arabada yolculuk yaparken dinleyebilirsiniz. Kitin kullanımı AUX girişi bulunan bütün otomobillerde mümkündür. MP3 ve iPod cihazları ile müzik dinlerken şarj bitme sorunu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun için yanınızda her zaman şarj cihazı bulundurmanız gerekir. Bağlantı kablosunun yanı sıra şarj adaptörünü de mutlaka doğru seçmeli ve yanınızda bulundurmanız önemlidir. Adaptörün kapasitesi ve şarj etme süresi de ürün modeline göre değişim gösterir. Gün içerisinde sürekli olarak yanınızda taşıyabileceğiniz bu ürünleri, gelecek herhangi bir darbeden korumanız gerekir. Bunun için iPod kılıfını kullanmanız gerekir. Cihaz modeline ve serisinde özel olarak tasarlanan kılıfların sevimli renkleri ve desenleri mevcuttur. Bazı modellerde boncuk gibi farklı aksesuarlarda bulunur. iPod’u yere düşürdüğünüz zaman ya da herhangi bir çizilme riski ile karşı karşıya kaldığında kılıf sayesinde koruyabilirsiniz. iPod hoparlörü ise standart cihaz sesinin daha da artırılmasına yardımcı olur. 10 watt ve üzerinde çalışma gücüne sahip olan bu cihazlar, hemen hemen iPod serilerinin tüm modelleri ile uyumlu bir şekilde çalışır. Bluetooth bağlantı teknolojisine sahip olması da ürünün kullanımını daha pratik bir hale getirir. Ses geliştirme özellikleri arasında ise bas kuvvetlendirme gibi detaylar bulunur. DVI adaptörü; cihazların projeksiyona ya da DVI ekranına bağlanmasını kolaylaştırır. Bu aksesuar aracılığı ile cep telefonunuzdan izlediğiniz videoları televizyondan takip edebilir ya da MP3’ten dinlediğiniz şarkıları aracınızın hoparlöründen dinleyebilirsiniz. 

MP3 Çalar ve iPod Aksesuarı Fiyatları

Eğlence yöntemlerinin en kolay olanı müzik dinlemektir. Farklı tarzlara hitap eden sayısız müzik çeşidini siz de kendi zevkinize göre belirleyerek dilediğiniz her an dinleyebilirsiniz. Bunu mümkün kılan MP3 ve iPod gibi ileri teknoloji ürünlerini kullanabilirsiniz. Alanında en iyi isimler arasında bulunan markalar, bu cihazların yanı sıra aksesuarlarını da üretir. Kullanım amacı genellikle cihazı korumak ya da cihaz performansını artırmak olan ürünlerin fiyatları da sürekli olarak değişim gösterir. Örneğin; darbe, çizilme ya da toza karşı iPod cihazınızı korumanızı mümkün kılan iPod kılıfının fiyatı görece daha uygun fiyatlı olur. Aynı zamanda cihaz ses performansını yükselten ek hoparlör çeşitleri de üst segmente hitap eder. Şarj kablosu, şarj adaptörü ya da DVI adaptörü gibi farklı amaçlara hitap eden ürünlerin de fiyatı farklılaşır. Cimri.com sayfasını ziyaret etmek size hem uygun fiyatlı hem de işlevsel özelliklere sahip olan ürünü bulmanızı kolaylaştırır. Çok kısa bir süre içerisinde tüm modellerin fiyatlarını inceleyebilir ve marka araştırmalarını da yapabilirsiniz. 

MP3 Çalar ve iPod Aksesuarı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

MP3 çalar ve iPod aksesuar çeşitleri arasından bir seçimde bulunmak ihtiyacınızın giderilmesini sağlar. Ama bu seçimi yaparken bazı kriterlere dikkat etmek doğru olacaktır. Öncelikle MP3 ve iPod arasından hangisini kullandığınızı ve modelinin ne olduğunu belirlemeniz gerekir. Sonrasında ise cihazı korumayı sağlayacak ürünler ile performansı artıracak ürünler arasında hangisini kullanmak istediğinize karar verebilirsiniz. Eğer standarttan daha yüksek bir ses duymak istiyorsanız iPodlara özel olarak hazırlanan bluetooth teknolojisine sahip hoparlör seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda ürününüzü korumak için de mutlaka kılıf seçeneklerini değerlendirmeniz gerekir. Burada görsel olarak daha çok hoşunuza gidecek çeşitleri satın alabilirsiniz. Şarj performansının sürdürülebilir olmasını sağlayan adaptör modellerinin özelliklerini de incelemeniz önemlidir. Burada ürün kapasitesini ve doldurma hızını öğrenmeniz sizin için büyük bir avantaj sağlar. MP3 çalar ve iPod cihazlarınıza uygun olan aksesuarları tercih etmeden hemen önce cimri.com sayfasından seçim konusunda yardım alabilirsiniz. Dilediğiniz modelleri kıyaslayabilir, fiyatlarını öğrenebilir hatta kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery