Google Medya Oynatıcı / Player

En Ucuz Google Medya Oynatıcı / Player Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Google
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

En uygun fiyatlı Denon, Apple, Everest, Dark, Amazon ve Goldmaster marka medya oynatıcı ya da player seçeneklerini Cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Medya Player Oynatıcı Cihazlar Ne işe Yarar?

Bu grup içerisinde ha hardware cihazlar hem de bazı programlar yer alır. Temel olarak her türlü medya dosyanızı ya da verinizi oynatmanıza; yani direk olarak ses ya da görüntüye çevirmenize yardımcı olurlar. Bu verilerin örneklerini verecek olursak; DVD, CD, televizyon vericilerini bazıları da medya kaynağı olabilir, resimleriniz, USB ya da harddiskler içinde bulunan medya dosyaları, bilgisayarınızda kayırlı olan her türlü medya dosyası ve her türlü müzik dosyası ya da ses kaydı verisi bunlara örnektir. Medya oynatıcı olarak geçen cihazlar, günümüzde genelde küçüktür. Bazıları sadece ses dosyaları için kullanılabilirken; büyük bir kısmı ses ve görüntü seçenekleri için uygundur ve televizyon vericileri ya da internet temelli televizyonlar bunların başında gelmektedir. Öncelikle hangi amaçla kullanacağınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Klüpler için sadece ses amaçlı playerlar kullanılabilir ama evde genelde her amaca hizmet verenlerini tercih etmek daha doğru olacaktır. Kablo tv ya da özel dijital televizyon vericilerine üye olmak istemeyenler için online olarak çalışan ve kendi içinde hesapları olan tv vericisi olarak çalışan medya player oynatıcılar mevcuttur.

Medya Player Oynatıcı Programların En İyileri Nasıl Seçilir?

İlk bahsettiğimiz grubun dışında tamamen bilgisayar ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz medya player programları mevcuttur. Bunların hemen hemen hepsi her türlü ses ve video dosyasını açıp rahatlıkla oynatabilmektedir. Kolaylıkla internetten indirilebilecekleri gibi, bilgisayar içinde hazır software olarak gelenleri de mevcuttur. En iyisini seçmeniz gerektiğinde özellik karşılaştırması yapmanız doğru olacaktır. Her program özellikle 4k videolarda istenilen performansı gösteremeyebilir ya da bilgisayarınızın hızı yetmeyebilir. Bu görüntünün takılmasına neden olabilir. Tavsiyeleri de okuyarak seçim yapmanız daha kolay olur.

Medya Player fiyatları ne kadardır?

En ucuz medya oynatıcıları, Cimri.com sitesinde, elektronik kategorisi altında yer alan, görüntü sistemleri sekmesini tıklayarak, medya oynatıcı/player başlığını seçerek, ürünleri listeleyebilir, fiyat ve özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.