track source
track source

Lastik Yazı Kalemi

Lastik Yazı Kalemi Fiyatları

10 Ürün gösteriliyor.
Lastik Yazı Kalemi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Lastik Yazı Kalemi modelleri ve Lastik Yazı Kalemi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Lastik Yazı Kalemi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modacar, TveT, Nettedarikçisi, Pi İthalat, Dreamcar. 10 adet Lastik Yazı Kalemi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Nettedarikçisi Beyaz Renk Daha Kalıcı Oto Lastik Yazma Kalemi

Nettedarikçisi Beyaz Renk Daha Kalıcı Oto Lastik Yazma Kalemi

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Lastik Yazı Kalemi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Lastik Yazı Kalemi markası:

2021 yılı Lastik Yazı Kalemi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 10 Lastik Yazı Kalemi modeli içerisinde en ucuz Lastik Yazı Kalemi fiyatı 14.34 TL iken, en yüksek Lastik Yazı Kalemi fiyatı 94.09 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Lastik Yazı Kalemi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Lastik Yazı Kalemi fiyatı ise 35.82 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Lastik Yazı Kalemi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Lastik Yazı Kalemi

Tüm motorlu aletlerin tasarımında mutlaka kullanılması gereken ürünler arasında gelen lastikler taşıtların motor gücünden aldığı kuvvetle yürümesine olanak sağlayan malzemelerdir. Lastikler aynı zamanda motorsuz taşıtlarda da kullanılan ürünler olduklarından kullanım alanları oldukça geniştir. Bisiklet, motosiklet, otomobil, otobüs, kamyon, kamyonet ve benzeri birçok taşıma aracında kullanılan lastikler düzenli bakımları yapıldığında uzun süreler boyunca kullanılabilen ürünlerdir. Özellikle özel olarak kullanılan otomobil, motosiklet, bisiklet gibi araçlarda mevsim değişikliklerine göre farklı lastikler kullanılması gerekebilir. Böyle durumlarda araç sahipleri yedek lastikler edinerek bu değişimleri mevsim geçişlerinde kendileri gerçekleştirebilir. Ancak lastikler genel tasarımları bakımından birbirine benzer olduğundan saklama alanlarında karıştırılmamaları için üzerlerine işaretler bırakılması gerekebilir. İşte böyle durumlarda lastikler üzerinde yazı yazabilmeyi sağlayan lastik yazı kalemi, araç lastiklerinin birbirinden ayırt edilmesi için temin edilecek en ideal ürünlerdir. Araç lastik yazı kalemi ürünleri aynı zamanda araçların kişiselleştirilmesi için de kullanılan dekoratif ürünler olarak kullanılabilir. Araç lastikleri üzerinde kalıcı notlar bırakmak isteyen ya da var olan yazıları tazelemek isteyen araç sahipleri farklı renkte bulunabilecek bu kalemlerin tercihlerine en uygun olan çeşitlerini cimri.com sayfalarında yer alan satıcılar üzerinden temin edebilir. 

Lastik Yazı Kalemi Çeşitleri

Araba lastik yazı kalemi çeşitleri iğneli veya fırçalı uç alternatifleri ile satılan ve araç lastikleri üzerine yazı yazabilme olanağı sağlayan ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanım alanları otomobil, motosiklet, bisiklet gibi özel araçlar olabileceği gibi toplu taşıma araçları traktör ve benzeri iş makinaları üzerinde de kullanılabilir. Özellikle yaz ve kış lastiklerinini saklama sürelerinde birbirlerinden ayırt edilebilmeleri için ya da kullanılmış, hasarlı lastiklerin kullanılmamış lastiklerden ayrılması için bu kalemler ile lastik üstlerine notlar alınabilir. Araç lastiklerine uygulandıkları andan itibaren 1 yıla kadar süre ile dayanan araba lastik kalemleri taşıtlar üzerinde kullanılacak yardımcı malzemeler arasında önemli bir yere sahiptir. Araç bakım ürünleri arasında listelenen bu ürünler birkaç farklı çeşide sahip olsa da kullanımları oldukça pratiktir.  Örneğin, lastik yanak yazı kalemi çeşitlerinden ince uçlu olanlar, dar yanaklı lastiklerde kullanılacak çeşitlerdendir. Bu ürünlerin ağız kısımları daha ince olduklarından dar alanlara yazı yazmak işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Fırçalı uçlara sahip olan çeşitler ise genelde daha geniş lastik modellerinden kullanılan ürünlerdir. Lastik yazı kalemlerini modifiye amaçlı kullanmak isteyen kişiler her iki ürün çeşidinin mavi, kırmızı, sarı gibi renklerini tercih ederek araçlarını kişiselleştirebilir. Ancak en çok kullanılan lastik yazı kalemi beyaz ve siyah renklerdedir. Özellikle beyaz renkteki yazı kalemleri lastiklerin üzerinde kişisel motifler veya figürler yaratmak, lastik havalarını değerini ya da hangi mevsime uygun olmaları gerektiği konusunda not almak, lastik markalarını daha görünür kılmak için kullanılan ürünlerdir. Beyaz renk ile belirginleştirilen bu yazılar, araç hareket halindeyken aracın görünümünü daha estetik kılabilir. Siyah renklerde ise yine lastik üzerindeki yazılar tazelenebilir. Ya da güneşten veya çeşitli başka faktörlerden soyulan plaka yazıları üzerinde rötuşlar yapılabilir. Uygulandıkları andan itibaren hızla kuruyan bu ürünler her türden araç lastiği için önemli ve gerekli bakım ürünlerindendir. İçerikleri bakımından koku yapmadıkları için birçok kişi tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Araç lastiği yazı kalemlerine ulaşmak isteyenler cimri.com sayfaları üzerinden tüm üretici satıcıları inceleyerek diledikleri ürünü tedarik edebilir. 

Lastik Yazı Kalemi Fiyatları

Lastik yazı kalemi fiyatları genel olarak uygun fiyatlı araç bakım ürünleri arasında listelenir. En çok kullanılan çeşitleri beyaz ve siyah renkleri olduğundan araç sahiplerinin en çok araştırdıkları konu ise bu ürünlerin fiyatları olabilir. Ancak araç lastik yazı kalemleri hem tek tek hem de set halinde alınabilen ürünler olduğundan tek bir fiyat seçeneği belirlemek mümkün değildir. Bu ürünlerin fiyatların değiştiren faktörlerin ürünlerin markaları, boyutları, içerikleri, dayanıklılık süreleri olarak gösterilebilir. Kullanımı açısından oldukça pratik olan bu ürünlerin yalnızca 1 adedi 4 lastik üzerinde kullanıma yetecek boyutlarda olduğundan araç sahipleri için ekonomik bakım ürünleri arasında gelir. Lastik yazı kalemleri kire, toza, su, kar, buz ve çamura dayanıklı ürünlerdir. Bu ürünler kullanılmadan önce uygulanacak alanların temiz ve kuru olması gerekir. Bu nedenle lastikler ya da aracın farklı bölgelerinin mutlaka temizlenmesi gerekir. Araç lastiği yazı kalemi fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyen kullanıcılar en uygun fiyatlı ürünlere sahip olmak için cimri.com sayfalarında fiyat karşılaştırması yapabilir. 

Lastik Yazı Kalemi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Lastik yazı kalemi modelleri yapıları bakımından değerlendirilirse iki çeşit olduğu söylenebilir. Bu ürünlerden ağzı sivri ve ince uçlu olan ürünler ince yanaklı lastikler üzerine yazı yazmak için kullanılan modellerdir. Araç lastikleri bakımınlarının periyodik olarak gerçekleştirilmesi ya da lastiklerin değiştirilmesi gereken dönemlerde üzerlerine not almak için tercih edilen bu ürünleri temin ederken lastikler ile uyumlu modeller olduğuna dikkat etmek gerekir. İnce uçlu kalemler dar yanaklı lastiklerde, geniş ve fırçalı uçlara sahip modeller ise geniş lastik çeşitlerinde kullanılan ürünlerdir. Bu ürünlerin farklı renk seçenekleri bulunduğundan kullanıcıların hangi renkleri tercih edeceklerine kendilerinin karar vermesi gerekir. Beyaz renkli yazı kalemleri lastikler üzerinde en çok belli olacak çeşitler olduğundan bu ürünler en çok tercih edilen ürünlerdir. ancak araçları üzerinde değişiklik yapmak isteyen araç sahipleri farklı renkler arasında tercih yapabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery