Beats Kulaklık

Beats Kulaklık Fiyatları

47 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Mikrofon
Gürültü Engelleme
Ayarlanabilir Kafa Bandı
Kafa Bandı Yastığı
NFC
Bağlantı Tipi
Bluetooth
Ortam Sesi Modu
Dönebilen Kulaklıklar
Akustik Yapı
Suya Dayanıklılık
Toza Dayanıklılık
Hızlı Şarj
Hızlı Şarj Süresi
Hızlı Şarj Kullanım Süresi
Bluetooth Standardı
Çoklu Bağlantı
Kablolu Kullanabilme

Beats Kulaklık

Beats Kulaklık fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Beats Kulaklık ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Beats Kulaklık Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Beats Kulaklık incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Salomon Spor Ayakkabı
 • Braun Epilasyon Aletleri
 • Kütahya Porselen Yemek Takımı
 • Hipp Bebek Mamaları
 • Skechers Spor Ayakkabı
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Beats Kulaklık fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Beats
  Cimri'nin Seçimi
  Piranha 2202 BT Kulaklık
  Piranha 2202 BT Kulaklık
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Beats Kulaklık

  Her yere kolayca taşınan kulaklıklarla dilediğiniz her şeye bir kulaklık uzaklığında olursunuz. Beats kulaklık modelleri ihtiyaçlarınıza cevap vererek size kalabalık ortamlarda, müziklerinizi yüksek ses kalitesinde dinleme imkanı verir. Özel çantasında size sunulan kulaklıkların birçok rengi arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Beats kulaklıkları kablolu ve kablosuz olmak üzere iki farklı şekilde sunulur. Zamanın büyük önem taşıdığı günümüzde birçok kullanıcı pratik ürünlere sahip olmak ister. Karışan kabloları çözmekle uğraşmak istemeyen kullanıcılar kablosuz ürünlere yönelir. Beats kulaklık kablosuz seçenekleri sayesinde birbirine karışan kablolarla vakit kaybetmezsiniz. Beats kulaklıkları ile zamanın hızlı akışında birçok işlemi kolayca halledersiniz. Müzik dinlerken gelen çağrıları yanıtlamak için telefonu cebinizden çıkarmanıza gerek kalmaz. Kablosuz kulaklıklarda yer alan düğmeleri kullanarak çağrılarınızı yanıtlayabilir, işleminiz bittiğinde aynı şekilde çağrıyı sonlandırabilirsiniz. Beats kulaklıkları kulakiçi ve kulak üstü versiyonları ile yaşam şeklinize göre adapte olur. Beats kulaklıklarının bluetooth özellikli modelleri sayesinde hayatınız çok daha kolay bir hal alır. Telefonu kullanmanıza gerek kalmadan bluetooth yoluyla müziklerinize erişebilir ve kaliteli müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. 

  Beats Kulaklık Modelleri ve Özellikleri

  Beats kulaklıkları üstün özellikleriyle kullanıcı memnuniyetini ön planda tutar. Yüksek ses ve kaliteli müzik dinleme imkanını buluşturan Beats kulaklıklarını dilediğiniz yere taşırsınız. Müzik dinlediğiniz ortam gürültülü olduğunda bu durumdan rahatsızlık duyabilirsiniz. Beats Ep kulaklık modellerinde sunulan gürültü önleme teknolojisi sayesinde ortamdaki seslerden kendinizi soyutlayarak duymak istediğiniz seslere odaklanırsınız. Beats kulaklıklarının kulak içi ve kulak üstü olmak üzere farklı versiyonları bulunur. Kullanıcının rahatı düşünelerek tasarlanan kulak içi ve kulaküstü modellerle muhteşem yumuşak kulaklıklara sahip olursunuz. Kulağı rahatsız etmeyecek şekilde ultra yumuşak yapılan Beats kulaklıkları ile saatlerce müzik dinler ve kulaklarınızda herhangi bir acı hissetmezsiniz. Kendini sürekli yenileyerek ve güncelleyerek kullanıcılarının karşısına en üst donanımla çıkmayı hedefler. Geniş ses aralığı ile telefonunuzun marka ve modeli ne olursa olsun, Beats kulaklıklarında en yüksek netliğe ulaşırsınız. Modern tasarımıyla her ortamda dikkatleri üzerine çeker. Beats kulaklık Solo 2 modelinin gelişmiş akustik özellikleri sayesinde benzersiz bir müzik keyfi yaşarsınız. Hafifliğiyle ön plana çıkan Beats kulaklıklarını okula ya da işe giderken zahmetsiz bir şekilde taşırsınız. İş çantanızda, okul çantanızda ya da kol çantanızda kendine kolayca yer bulur. Katlanabilen modellerle çantanızda daha az yer kaplar. Beats kulaklıklarını defalarca katlamanıza rağmen, kalitesinden ödün vermeyerek uzun yıllar size eşlik eder. Ses netliğinin en yüksek seviyeye ulaştığı modellerde müzik dinlerken, sanatçının sesine oldukça yakın bir şekilde müziğinizi  dinlersiniz. Beats kulaklık Solo 3 modelini kulağınızın üstüne takarak müzik dinleme ya da telefonda konuşma keyfinize sınırsız bir şekilde devam edebilirsiniz. Bluetooth desteğini kullanarak dilediğiniz müziği telefonla uğraşmadan açabilirsiniz. Beats kulaklıkları şık tasarımı ve rengarenk çeşitleriyle kullanıcıların elinden düşürmeyeceği modeller arasında yer alır. Kulaküstü modellerin iki yanında yer alan ayarlama kısmıyla ürünü kendi vücudunuza uygun hale getirirsiniz. Ergonomik şekilde tasarlanan Beats kulaklıkları zamanla kulağınızda biriken ısıyı kontrollü bir şekilde dağıtır ve dışarıdan gelen sesi en az seviyede duymanızı sağlar. Beats kulaklıklarının Studio 3 modeliyle en ufak detayları dahi atlamadan duyabilirsiniz. 

  Beats Kulaklık Fiyatları

  Teknolojik ürünlerin fiyatları, marka ve modellerine göre farklılık gösterir. Beats kulaklık fiyatları da kendi içinde model ve kategorilerine göre fiyatlandırılır. Piyasaya yeni sürülen bir Beats kulaklık ile önceki yıllarda satışa sunulan bir ürünün  fiyatı aynı olmayabilir. Sevdiğiniz bir ürünü şimdi satın almak için bütçeniz uygun olmayabilir. Yılın belli zamanlarında gelen geleneksel indirimleri takip ederek aradığınız kulaklığı biraz daha uygun bir fiyata alabilirsiniz. Beats kulaklık fiyatı belirlenirken birçok kriter göz önünde bulundurulur. Ürünün donanımları fiyat faktörünü etkileyen unsurların başında gelir. Piyasaya yeni çıkan her bir Beats kulaklığı kendini güncelleyerek kullanıcı karşısına çıkar. Ürünlere eklenen yeni özellikler de fiyatlara etki eder. Böylece ürünlerin fiyatında artışlar görülür. Beats kulaklığınızın özelliklerini ve modelini inceleyerek kararınızı verdikten sonra sıra fiyat araştırmasına gelir. Beats kulaklık kulak içi modeli ile kablolu versiyonları aynı fiyata sahip olmayabilir. Ürünler donanımı ölçüsünde farklı fiyata sahip olur. Cimri.com’un fiyat karşılaştırma özelliğini kullanarak aradığınız ürünün en uygun nereden satışa sunulduğunu öğrenebilirsiniz. 

  Beats Kulaklık Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Yeni bir kulaklık alabilir ya da Beats kulaklığınızın modelini yükseltmek isteyebilirsiniz. Her iki durumda da dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle kulaklığı hangi amaçla kullanacağınızı belirlemeniz gerekir. Spor esnasında kullanmak için alıyorsanız kulak içi, günlük hayatta kullanacaksanız Beats kulaklık kablolu versiyonlarını tercih edebilirsiniz. Beats kulaklıkları çantanızda çok yer kaplamaz ancak siz yine de daha az yer kaplayan bir ürün istiyorsanız kulak içi kulaklık modellerine yönelebilirsiniz. Gürültü önleme özelliğine sahip bir ürünle müzikten başka bir ses duymak istemiyorsanız, gürültü önleyici Beats Solo 3 kulaklıklarını alabilirsiniz. Rahatlık ve konforu önemseyen kullanıcılar kulak üstü kulaklıklarına yönelebilir. Kulak üstü kulaklıkların yumuşak derisi sayesinde kulaklarınız uzun süre müzik dinlese dahi ağrı problemi yaşamaz. Ancak  az da olsa yer kaplamasının dezavantaj olduğunu düşünüyorsanız, kulak içi kulaklıkları satın alabilirsiniz. Kulaklığınız teknik özelliklerinin yanı sıra tasarımıyla da dikkatleri üzerine çeksin istiyorsanız, Beats Dr Dre kulaklıklarını tercih edebilirsiniz.