Beats Kulaklık

En Ucuz Beats Kulaklık Fiyatları

52 ürün gösteriliyor.
Markalar
Ses Seviyesi (dB)

Beats Kulaklık

Beats Kulaklık fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Beats Kulaklık ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Beats Kulaklık Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Beats Kulaklık incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Salomon Spor Ayakkabı
 • Braun Epilasyon Aletleri
 • Kütahya Porselen Yemek Takımı
 • Hipp Bebek Mamaları
 • Skechers Spor Ayakkabı
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Beats Kulaklık fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Beats
  Cimri'nin Seçimi

  Beats Kulaklıklar

  Beats Electonics 2014 yılından itibaren Apple tarafından satın alınmış ve artık Apple bünyesinde üretim yapan ses ürünleri şirketidir. Aslen kurucusu dünyaca ünlü rapci Dr. Dre’dir. ABD merkezli bu şirket mikrofon ve hoparlör konusunda oldukça başarılı olduğu gibi kulaklık konusunda da sınıfında üst sıralarda yer almaktadır. Beats kulaklık denildiği zaman çoğu insanın aklına profesyonel kulaklık gelmesinin sebebi beats ürünlerinin çoğunun stüdyolarda kullanılıyor olmasındandır. Eğer siz de beats kulaklık modelleri arasında fiyatları karşılaştırmak ve kendinize uygun kulaklığı bulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Öyleyse gelin birlikte model çeşitliliğine bir göz atalım.

  Beats Kulaklık Modelleri Nelerdir?

  Genel olarak Beats kulaklık modelleri arasında en çok tercih edilen kulak üstü kulaklıklardır. Fakat son zamanlarda kulak içi kulaklıklar ve sportif kulaklıklar da ön plana çıktı.

  Kulak üstü kulaklık modelleri arasında iki farklı seri var ve oldukça ön plana çıkıyor. Beats kulaklık almadan önce “solo kulaklık” ve “stüdyo kulaklık” serilerine göz atmanız Beats kulaklık modelleri hakkında size genel bir bakış açısı sağlayacaktır. Her ne kadar beats kulaklık fiyatları bu modellerde artış gösteriyor olsa da ses kalitesinin çok daha iyi olduğunu söylemekte fayda var.

  Beats’in kulak içi ve bluetooth kulaklıklar arasında da oldukça başarılı olduğunu söylemek gerekiyor. Özellikle her modelin ve serinin kendine özgün renk çeşitliliğinin olmaması onu daha şık ve tercih edilebilir bir noktaya koyuyor. Peki bu kulaklıkları almadan önce dikkat etmemiz gerekenler nelerdir? Gelin birlikte dikkat edilmesi gereken birkaç noktaya değinelim.

  Beats Kulaklık Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  Kulaklık alırken ilk dikkat etmeniz gereken şey kullanım alanını belirlemektir. Genel kullanım için bütün kulaklıklar sizin için uygun gibi gözükse de durum pek öyle değildir.

  Beats kulak üstü kulaklık alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta onu kullanacağınız yerdir. Eğer sabit bir şekilde bilgisayar başında kullanacaksanız kablolu seçeneklere yönelmeniz uzun vadede sizin için iyi olacaktır. Kablo uzunluğunun da sizin için uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Bluetooth seçeneğinde ise şarj süresini bilmeniz sizin için iyi olacaktır. Bu tarz kulaklıklar sizi kablo derdinden kurtarsa da şarj etmek gibi farklı bir sorunla karşılaştıracaktır bunu unutmayınız.

  Beats kulak içi kulaklık alırken telefon görüşmesi ağırlıklı kullanacaksanız mikrofonu iyi bir model seçmeniz çok daha iyi olacaktır. Yaka tutmacı olan bir modeli seçmek çoğu durumda sizi kurtarabilir. Bluetooth özellikli bir iç kulaklık alacaksanız yine şarj süresini dikkate almanız önemlidir. Eğer spor yaparken kullanacağınız bir model arıyorsanız boyun askılı veya kulak askılı modelleri tercih etmeniz spor yaparken çok daha rahat etmenizi sağlayacaktır.

  Beats Kulaklık İçin Uygun Fiyatlar Nerede?

  Fiyat aralıkları ve modellerin farklı satış noktalarındaki fiyat avantajlarını görmek Cimri.com adresi ile mümkün. Beats kulaklık fiyatları hakkında daha detaylı inceleme yaparken aynı zamanda karşılaştırmalı yeni modelleri görmek ve bunlar hakkında bilgi almak da Cimri.com ile mümkün. Cimri.com tasarruf ettirir.