Kör Nokta Aynası

Kör Nokta Aynası Fiyatları

23 Ürün gösteriliyor.
Kör Nokta Aynası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kör Nokta Aynası modelleri ve Kör Nokta Aynası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kör Nokta Aynası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Baseus, Modacar, Piranha, TveT, Rewel. 23 adet Kör Nokta Aynası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kör Nokta Aynası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kör Nokta Aynası markası:

En Çok İncelenen Kör Nokta Aynası Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kör Nokta Aynası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
24 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 23 Kör Nokta Aynası modeli içerisinde en ucuz Kör Nokta Aynası fiyatı 12.0 TL iken, en yüksek Kör Nokta Aynası fiyatı 171.36 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kör Nokta Aynası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Eylül 2021 tarihinde ortalama Kör Nokta Aynası fiyatı ise 29.47 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kör Nokta Aynası Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kör Nokta Aynası

Araç kullanımı, keyifli yönleri kadar riskli yönleriyle bahis konusu edilen yaşam deneyimleri arasında gelir. Öyle ki yolculuklar sırasında yapılan duaların dahi içeriği kaza sözcüğü üzerine kurulur. Çoğu zaman kaza olasılıkları söz konusu olduğunda üzerinde durulan tek mevzuyu sürücü kaynaklı kaza riskleri oluşturur. Diğer sürücüler, yol koşulları ve ihmallerden kaynaklı kaza riskleriyle sürekli olarak gölgede kalır. Önlemler söz konusu olduğunda ise lastikler, direksiyon hakimiyeti, dikkat, ayna açısı ve daha pek çok detay sayılır. Oysa göz ardı edilen öylesine önemli ayrıntılar var ki; küçük gibi görünen varlığıyla çoğu zaman hayat kurtarır. Kör nokta aynası, minicik boyutlarıyla sürüş deneyimleriniz ve yol güvenliğinize devasal katkılar sunan o önemli ayrıntılar arasında yer alır. Bu nedenle istisnasız tüm araçlarda kullanılması gereken öncelikli aksesuarlar arasında gelir. Yalnızca kullanımıyla yetinmeyip kaliteli ve sağlam bir kör nokta aynasına sahip olmayı yeğlemekse bilinçli araç kullanımının olmazsa olmaz güvenlik ilkelerinden bir diğerini oluşturur.

Kör Nokta Aynası Modelleri ve Özellikleri

Araç kullanımında etkili direksiyon ve yol hakimiyeti kadar önemli olan bir diğer kuralı, diğer araçların ve dolayısıyla trafik akışının kontrolü oluşturur. Fakat bu aracınızın çevresinde bulunan, yan aynalar ve dikiz aynası ile göremediğiniz bazı noktalar için pek de kolay olmayabilir. Hareketiniz sırasında ağırlıklı olarak arkanızda kalan ve görüş açınızın dışına çıkan bu noktalara kör nokta denir. Haliyle seri hareket halinde olan bir araç veya motosiklet, kör nokta alanına giriş yaptığında fark etmeniz imkansız bir hal alabilir. Düz seyir sırasında önem arz etmeyen bir ayrıntı gibi görünse de ani duruş, hızlanma veya şerit değiştirme aktiviteleri sırasında çoğunlukla büyük kazalara sebebiyet verir. Bu nedenle dikiz aynanıza monte edebileceğiniz kör nokta dikiz aynası veya yan camlara monte edeceğiniz sağ ve sol dikiz aynaları güvenliğiniz açısından büyük önem taşır. Bireysel yöntemler ve standart araç aynaları ile göremediğiniz kör noktaları kolaylıkla görebilmenizi sağlayarak kör nokta gözetleme sorununa fonksiyonel çözüm sunar. Haliyle pek çok sürücünün yeterince dikkat etmediği detaylar arasında yer alsa da kullanıcılarına kendini sevdirmeyi başarır. Beğeni kazanan bir diğer yönünü ise farklı işlevsel özelliklere sahip zengin model ve tasarım yelpazesi oluşturur. Çerçeveli ve çerçevesiz olarak üretilen iki farklı seçenek sunan model yelpazesi içerisinde farklı biçim, boyut, renk ve teknik özelliklere sahip seçeneklere erişebilmek böylelikle kolay olur. Güvenli sürüş deneyimleriniz kadar görsel zevklerinizin de düşünüldüğü tasarım seçenekleri arasında oval, daire, kavis ve üçgen kör nokta aynası modelleri en sıra dışı alternatifleri oluşturur. Dikiz aynası üzerine monte edebileceğiniz dikdörtgen modeller ve yan cama monte ederek kullanabileceğiz kare modeller ise klasik severlere birbirinden yaratıcı çözümler sunar. Cam yüzeyine yapıştırarak veya çerçeve dışına monte ederek kullanabileceğiniz klipsli, makaslı, vantuzlu veya bantlı modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Dokunmatik, açısı ayarlanabilir, geniş açılı, dar açılı ve daha birçok fonksiyonel ayrıntı barındıran işlevsel model sınıflarını ise ihtiyaçlarınız doğrultusunda değerlendirebilirsiniz. Misal en geniş görüş açısını sunan çerçevesi bir kör ayna modeline sahip olmak istiyorsanız; 360 derece kör nokta aynası modellerine göz atabilirsiniz.

Kör Nokta Aynası Fiyatları

Kör nokta aynası, etkili gözetleme ihtiyacınıza çözüm olabilen fonksiyonel özelliğiyle kazandığı beğeniyi, ideal fiyat değerleri ile taçlandıran oto aksesuarları arasında yer gelir. Elzem gerekler arasında yer almasına rağmen çoğu oto aksesuarından daha uygun olan fiyatları sayesinde farklı bütçe gruplarınca tercih edilebilir ürünler arasında yerini alır. Bütçe dostu fiyatlarıyla beğeni kazanan kör nokta aynalarının sergilediği fiyat farklılığı üzerinde etki eden temel faktörü; boyut, tasarım ve işlevsel beceriler gibi model özellikleri oluşturur. Misal 360 derece kör nokta aynası, standart geniş açılı aynalardan; aynı şekilde büyük boy bir ayna da mini boy bir aynadan daha yüksek fiyatlı olabilir. Kör nokta aynası fiyatları üzerinde etki eden diğer faktörleri ise paket içerisinden çıkan adet miktarı oluşturur. Çift olarak satılan ve içinde iki adet ayna barındıran paketler, tekli olarak satılan kör nokta aynalarına nazaran daha fazla ödeme yapmanızı gerektirir. Satış noktaları arasında görülen fiyat farklılıkları ise beğendiğiniz modele farklı fiyatlar eşliğinde erişmenizi sağlayarak bir nevi kazanç fırsatı sunar. Sizse bu fırsat için pratik fiyat araştırma sitesi cimri.com’u tercih ederek en yüksek kar oranına saniyeler içerisinde erişebilirsiniz.

Kör Nokta Aynası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Yokluğunda kaçınılmaz olan kaza risklerine karşı güvenceniz olan oto kör nokta aynası, seçimleriniz sırasında ilginizi çekecek özelliklerle donatılı zengin bir seçim yelpazesi sunar. Bu özelliklerin başlıcalarını zengin tasarım ve renk yelpazesi, farklı montaj seçenekleri, boyut alternatifleri, görüş açıları ile dikiz ayna ve yan aynalar için üretilen kullanım seçenekleri oluşturur. Fakat tüm bu özellik çeşitliliğinin içinde öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken unsuru güvenli kullanım seçenekleri oluşturur. Yani oto kör nokta aynası modelini hangi aynalarına monte ederseniz çok daha nitelikli gözetleme olanağına sahip olursunuz detayını düşünmek önem taşır. Aynı şekilde, ayna modelinizin kullanım olanağınız açısından boyut değeri ve görüş açısı ile ilgili doğru kararı vermek de aynı derecede önemli olur. Güvenlik tedbirlerinizi tam olarak düşündükten sonra kullanım tercihiniz ve görsel zevklerinize yoğunlaşabilirsiniz. Oto aynalarınıza ilave bir ayna yapıştırmak istemiyorsanız tercih hakkınızı klipsli modellerden yana değerlendirebilirsiniz. Beraberinde biçim ve renk seçenekleri üzerinde düşünerek aynı zamanda hayal ettiğiniz ayna konseptine erişebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery