track source
track source

Royal Canin Konserve-Yaş Kedi Maması

Royal Canin Konserve-Yaş Kedi Maması Fiyatları

151 Ürün gösteriliyor.
Yaş
Mama Tipi
Paket
Kampanyalı

Royal Canin Konserve-Yaş Kedi Maması

Royal Canin Konserve-Yaş Kedi Maması fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Royal Canin Konserve-Yaş Kedi Maması ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Royal Canin Konserve-Yaş Kedi Maması Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Royal Canin Konserve-Yaş Kedi Maması incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Maxi-Cosi Bebek Oto Koltuğu
 • Anlaş Lastikler
 • Esse Halı Salon Halısı
 • Oms Tencere / Tava Setleri
 • Corsair RAM Bellekler
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Royal Canin Konserve-Yaş Kedi Maması fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Royal Canin

  Sıkça Sorulan Sorular

  2021 yılı Royal Canin Konserve-Yaş Kedi Maması Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 151 Royal Canin Konserve-Yaş Kedi Maması modeli içerisinde en ucuz Royal Canin Konserve-Yaş Kedi Maması fiyatı 6.65 TL iken, en yüksek Royal Canin Konserve-Yaş Kedi Maması fiyatı 566.09 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Royal Canin Konserve-Yaş Kedi Maması fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Royal Canin Konserve-Yaş Kedi Maması fiyatı ise 54.96 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Royal Canin Konserve-Yaş Kedi Maması Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Milo 24'lü 400 gr Biftekli Kedi Konservesi
  Milo 24'lü 400 gr Biftekli Kedi Konservesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Royal Canin Konserve Yaş Kedi Maması

  Eski zamanlardan bu yana evcil hayvanlarıyla beraber yaşayan insanların en sevdiği evcil hayvanlardan biri de kedidir. Eski Mısır’da dahi kendisine yer bulan kediler, insanlar tarafından sevilir, korunur ve beslenir. Yıllar geçtikçe insanlar ile aralarındaki ilişki değişime uğrayan kediler, beslenme ihtiyaçlarını insanlar sayesinde karşılar. 1968 yılında, Fransa’da kedilerin beslenme ihtiyacını karşılamak için kurulan Royal Canin, ürettiği çeşitli kuru ve yaş mamalarla kullanıcıların ve kedilerin sevdiği bir marka haline gelir. Royal Canin kedi yaş mama kediler tarafından beğenilen bir mama türüdür. Royal Canin, üretime başladığı ilk günden bu yana kedilerin sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlayacak, besleyici değerleri yüksek ürünler üretir. Birçok kedi sahibinin ilk tercihlerinden biri olmayı başaran marka, ürettiği mamalar sayesinde kedilerin favorileri arasında kendilerine yer bulur. Royal Canin kullanıcıların kedileri için sağlıklı, besleyici, doyurucu ve kaliteli mamalar üretir. Bunun bilincinde olan kullanıcılar, Royal Canin yaş kedi mamalarını kedileri için tercih eder.

  Royal Canin Konserve Yaş Kedi Maması Çeşitleri ve Özellikleri

  Royal Canin kedi yaş maması çeşitleri farklı ihtiyaçlara sahip kedilerin ihtiyaçlarını karşılamak için vardır. Farklı ağırlıklarda ve içeriklerde üretilen kedi yaş kedi mamaları, kedi sahiplerinin ve kedilerin ihtiyaçlarına cevap verir. Royal Canin Mother Babycat İnstinctive 195 gr Yavru Kedi Konserve sütten yeni kesilmiş ve hala süt emen yavru bebekler için özel üretilmiş bir mama türüdür. İçerisinde et ve hayvansal türevler bulunduran mama, aynı zamanda bitkisel proteinler ve bitkisel yağlar sayesinde de yavru kedinin sağlıklı gelişmesini sağlar. İçerisinde barındırdığı lifler ve vitaminler sayesinde kedi yavrularının sindirimini hızlandıran mama, aynı zamanda yüksek protein oranıyla da hızlı bir gelişme vadeder. Köpük şeklinde olan mamanın, yavru kedi tarafından yenilmesi ve sindirilmesi kolaydır.  Royal Canin Kitten Instictive Jelly Yavru 12x85 gr Yaş Kedi Maması jöleli yapısı sayesinde kediler tarafından kolaylıkla ve lezzetle yenir. İçeriğindeki sindirilebilir proteinin yüksek olması yavru kedilerin daha hızlı büyümesini sağlar. Aynı zamanda hamile kediler tarafından da kullanılabilir olan bu mama, çeşitli vitaminler ve mineraller ile kedilerin dengeli beslenmesine olanak sağlar. Royal Canin Kitten 400+400 gr yavru kedi konserve içeriğinde bulunan patentli bileşim sayesinde, yavru kedilerin bağışıklık sistemini güçlendirir. Bununla beraber, mannan-oligosakkarit içeren yapısı sayesinde bağırsaklarda parazit ve bakteri oluşumunu engeller özelliktedir. %36 gibi yüksek bir ham protein oranına sahip olan mama, dört ay ve on iki ay arasındaki kedilerin fiziksel gelişimlerini destekler nitelikte özelliklere sahiptir. Royal Canin Gravy Ageing kedi konserve Pouch 12 yaşını aşkın kedilerin tüketimi için üretilir. Bitkisel ve hayvansal proteinlerin yanında, içerisinde kül de bulundurur. Yumuşakça ve kabuklu hayvanları da içeren yaş mama, yaşlı kediler tarafından beğenilir. Royal Canin her yaştan kediler için değişen içeriklerde kedi mamaları üretir. Kedilerin yaşlarına bağlı olarak değişen ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen bu mamalar, kullanıcılar tarafından tercih edilir. Yaş mama denilince akla gelen markalardan biri olan Royal Canin, ürettiği mama çeşitleri sayesinde, kedi sahiplerinin her yaştan kedileri için tercih ettiği bir marka olmayı başarır.

  Royal Canin Konserve Yaş Kedi Maması Fiyatları

  Royal Canin yaş kedi maması fiyatları çeşitlilik gösterir. Bu çeşitliliğin temel sebepleri mamaların üretildiği yaş aralığı ve içerikleridir. Daha küçük yaşlardaki kediler için üretilen mamalar, daha hassas bir üretim ve içerik gerektirdiğinden, daha büyük bir araştırma ve geliştirme bütçesine ihtiyaç duyar. Yavru kedi mamaları, normal mamalardan daha yumuşak ve sindirilebilir yapıda olur. Bu da normal mamalardan farklı bir üretim süreci gerektirir. Daha yaşlı kediler için üretilen mamalar, dişleri desteklemek ve güçlendirmek için daha sert yapıda olur. Mamanın türü, mamanın fiyatını etkiler. Royal Canin çeşitli yaşlara uygun mamaları, o yaştaki kedilerin kolaylıkla yiyip sindirebileceği şekilde üretir ve uygun fiyatlarla piyasaya sunar. Mamanın içeriği de fiyatı etkiler. Farklı yaşlar ve dönemlerde farklı besinlere ihtiyaç duyan kediler için farklı içeriklerde kedi mamaları mevcuttur. Farklı içeriklerin bir sonucu olarak da kedi mamaları farklı fiyatlara sahip olur. Kedileri için en iyisini isteyen kedi sahipleri, uygun fiyatlara kaliteli mamalar sunan Royal Canin markasına tercihleri arasında üst sıralardan yer verir.

  Royal Canin Konserve Yaş Kedi Maması Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Kedi maması alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerin başında kedinin yaşı ve durumu gelir. Daha küçük yaşlardaki kedilerin daha kolay sindirilebilir ve yenilebilir mamalara ihtiyaçları olur. Kedi mamasının içeriği de dikkat edilmesi gereken özellikler arasında yer alır. Yüksek proteinli kedi mamaları, kedilerin daha hızlı büyümesini ve daha sağlıklı olmasını sağlar. Kedinin sağlık durumu da dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Hamile kediler daha yüksek proteinlere ve çeşitli mineral ve vitaminlere ihtiyaç duyar. Royal Canin Gravy Sterilised 12x85 gr Kısırlaştırılmış Kedi Konserve Pouch kısırlaştırılmış kedilerin hormon dengeleri göz önünde bulundurularak geliştirilmiş bir mamadır. Royal Canin kullanıcıları için besin değerleri, yaş aralıkları ve kedinin durumu gibi özellikleri göz önünde bulundurarak çeşitli mamalar üretir. Kullanıcı bu mamalardan kendine uygun olanını satın alır. Kullanıcı Royal Canin yaş mamalarını incelemek için cimri.com sitesini kullanabilir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery