track source
track source

Reflex Kedi Kumu

Reflex Kedi Kumu Fiyatları

53 Ürün gösteriliyor.

Reflex Kedi Kumu

Reflex Kedi Kumu fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Reflex Kedi Kumu ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Reflex Kedi Kumu Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Reflex Kedi Kumu incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Hammer Jack Kadın Botları
 • Santa Barabara Polo Kol Saatleri
 • Özgül Çerçeveli Ayna
 • NK Bavul / Valiz
 • Alpenhaın Yaş Günü & Parti
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Reflex Kedi Kumu fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Reflex

  Sıkça Sorulan Sorular

  2021 yılı Reflex Kedi Kumu Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 53 Reflex Kedi Kumu modeli içerisinde en ucuz Reflex Kedi Kumu fiyatı 24.07 TL iken, en yüksek Reflex Kedi Kumu fiyatı 223.7 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Reflex Kedi Kumu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Reflex Kedi Kumu fiyatı ise 68.96 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Reflex Kedi Kumu Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Relation Ultra Compact Natural 10 Kg Kedi Kumu
  Relation Ultra Compact Natural 10 Kg Kedi Kumu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Reflex Kedi Kumu

  Evlerinde kedi sahibi olan kullanıcılar için kedinin ihtiyacını doğru karşılamak önemlidir. Bu noktada hem kedi hem ürünü alan kullanıcı için kedi kumunun seçiminin doğru yapılması gerekir. Oldukça titiz olan kediler tuvalet ihtiyaçlarını özenle gerçekleştirirler. Bu noktada hassas oldukları için doğru kedi kumu ve kabı seçilmesi gerekir. Seçilen kabın geniş ve kapalı olması bu ihtiyacı yerine getiren kediler için daha iyi bir kullanım imkânı sunar. Kokunun dışarı çıkmaması ve kumun kedi tüylerine yapışmaması için Reflex kedi kumu birden fazla seçeneğini kullanıcıya ulaştırır. Öncelikle ihtiyaçların belirlenmesi faydalı olur. Ev içerisinde koku olmaması için kaliteli bir kum seçiminin yapılması önemlidir. Bu noktada hassas bir kedi için tozsuz kumun tercih edilmesi doğru olur. Kedinin kum içinde hareket etmesi kumun etrafa toz saçmaması daha rahat bir nefes imkanı sunar. Ev içerisine de tozun dökülme ve yayılma oranı azalır. Reflex markası kedi kumlarında bentonit kumlarını tüketicinin kullanıma sunarak kaliteyi ön planda tutan bir marka özelliği taşır.

  Reflex‌ ‌Kedi‌ ‌Kumu‌ Çeşitleri

  Kedilerin özel ihtiyaçlarını gidermek ve içinde kendilerini rahat edebilmeleri için imkan sunan kumlar kokulu,kokusuz, tanecik yapısına ve ürün hassasiyet noktasında  farklı çeşitleri söz konusudur. Tekli veya çoklu paket şeklinde alınması için farklı ambalajlarına ulaşmak mümkündür. Özellikle hassasiyet oranı yüksek kediler için Reflex kedi kumu parfümsüz ürün tercih edilebilir. Bu noktada kedinin içerisinde hareket etmesi durumunda etrafa koku yayılmaz. İhtiyacını gidermesi ile kokuyu ek olarak içine hapseder ve ev içerisine de yayılmasına engel olan bir ürün özelliği taşır. Sağlık için ise parfümsüz olması rahat nefes alınmasına destek sunar. Sürekli aynı parfüm kokusunun solunması belli bir zaman sonra rahatsızlık sebebi olabilir.  Ürün özelliği ile kokuyu çok hızlı hapsetme özelliğine sahiptir. Bu noktada hem kedi için hem de ev içerisinde rahat bir kullanım imkanı sunar.  Kumun ince dokulu olması ancak taneciklerinin iriye yakın olma avantajı sunması çamur olmadan topaklanmanın olmasına destek sunar. Bu noktada temizlenmesi kolay olur. Ayrıca farklı ambalajların seçimi yapılabilir.  ‌Reflex‌ ‌sensitive‌ ‌kokusuz‌ ‌kedi‌ ‌kumu‌ ‌6‌ ‌lt olan ürün tercih edilebilir. Aynı ürünün veya farklı seçenekte ürünlerin ‌Reflex‌ ‌aktif‌ ‌karbonlu‌ ‌topaklanan‌ ‌kedi‌ ‌kumu‌ 10‌ ‌lt şeklinde de ambalajlarının satışı söz konusudur. Ürün gramajına seçenek imkanını sunan çeşitler oldukça fazla olduğu söylenebilir. İhtiyaca göre uygun ürün seçeneğinin istenilen gramajda alınması daha doğru olur.  Ayrıca mama kaynaklı kökü bir koku oluşmaması için aktif karbon içerikli kumlar seçilebilir. Organizmaların hastalığa dönüşmesini önlemek için ise klinik seçenekli ürünlerin tercihi daha doğru olur. Bu noktada önce kullanıcının ihtiyacı önemlidir. Kum yapısına, kokusuna ve hassasiyet özel içerik sunan ürün seçimlerinde kullanıcının kendi tercihi doğrultusunda alım yapması doğru olur.  Kumun tercih edilmesi noktasında farklı kum yapılarının incelenmesi ve özelliklerini dikkat edilmesi seçim yapılırken daha doğru karar verilmesine yardımcı olur.  Ayrıca ürün içinde koruyucu ve katkı maddesi olup olmadığına dikkat edilmesi önemlidir. Uzun süre sağlıklı kullanım için önemli bir noktadır. Bu açıdan tercih etme noktasında kullanım ihtiyacına göre farklı çeşitlerine ulaşmak mümkündür. Bu tecrübeyi iyi bir ürünle tamamlamak kullanıcı memnuniyeti sağlar. 

  Reflex‌ ‌Kedi‌ ‌Kumu‌ Fiyatları

  Tanecik yapısına, kokulu ve kokusuz olmak üzere geniş bir ürün seçeneği ile kedi kumu fiyatları değişiklik gösterir. Örneğin, kedi hassasiyetine, kum yapısına göre farklı ürün çeşitleri piyasa koşullarına  göre fazla seçenek sunar ve fiyat aralıklarının orta düzeyde olduğu söylenebilir. Ayrıca ürünler tekli veya çoklu paket seçenekleri ile tüketiciye sunulur. Evinizde sürekli yer alacak bu ürünün kullanım ihtiyacına göre tercih edilmesi doğru olur. Ayrıca kedinin özel ihtiyaçlarını gidermesi sonucunda organizma kaynaklı bir hastalığın oluşmaması için ‌Reflex‌ ‌klinik‌ kedi kumu ‌kedi‌ tercih kumu edilebilir. Mikrop olmasının önüne geçmesine yardımcı olan bir ürün özelliği taşır. Bağışıklık sistemi daha düşük olan kullanıcılar veya hamile olan kişiler ek olarak bu ürünü seçebilir.  Bu noktada bütçe zorlamadan kişisel hassasiyete göre bu ürün tercih edilmiş olur. Reflex markası kedi kumu fiyatlarını tüketiciye sunabilmek için kalitesinden ödün vermeden farklı çeşitlerini piyasa koşullarına göre orta düzeyde tutarak kolay tercih edilmesi noktasında imkan sunan bir markadır. Böylece istenilen ürün tercih edilmesi ile tüketiciye memnun kalınacak bir deneyim sunar.

  Reflex‌ ‌Kedi‌ ‌Kumu‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Evlerde kedi besleyen kullanıcılar için kedi kumunun seçimi önemlidir. Uzun süre kullanım imkânı sunması için kedinin sevebileceği ve sağlık açısından kalite garantisi sunan kumun tercihinin yapılması doğru olur. Kedinin sürekli kullanımı için rahat etmesi bu noktada önem taşır. Kokuya duyarlılığı yüksek olan kullanıcılar için  ‌Reflex‌ ‌sensitive‌ ‌kokusuz‌ ‌kedi‌ ‌kumunun seçilmesi doğru olur. Hareket esnasında kum toz haline dönüşmediği için nefes tıkanmasının önüne geçen bir üründür.  Özellikle hijyene önem verilmesi durumunda ise aktif karbonlu yapılı ürünler ile kedi dışkısı ve idrarında bulunan amonyağı oldukça alt seviyelere indirilerek tamamına yakınını yok etme imkânı sunan ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Bu noktada  ‌Reflex‌ ‌aktif‌ ‌karbonlu‌ ‌topaklanan‌ ‌kedi‌ ‌kumu tercih edilmesi ile kedi kumu kolay temizlenir ve kumun daha topaklı yapısı sayesinde temizliği kolay yapılır hem de kedilerin tüylerine yapışmaz. Ayrıca kedilerin daha çok tercih ettiği ince dokulu kumlar tercih edilebilir. Bu noktada dokusunun dışında kumun kap içerisine dökülmesi sırasında etrafa toz olarak yayılmaması da daha hijyen seçeneği sunmuş olur.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery