Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kedi Tüy Toplayıcı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kedi Tüy Toplayıcı markası:

En Çok İncelenen Kedi Tüy Toplayıcı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kedi Tüy Toplayıcı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 96 Kedi Tüy Toplayıcı modeli içerisinde en ucuz Kedi Tüy Toplayıcı fiyatı 6.0 TL iken, en yüksek Kedi Tüy Toplayıcı fiyatı 3861.69 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kedi Tüy Toplayıcı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kedi Tüy Toplayıcı fiyatı ise 50.07 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kedi Tüy Toplayıcı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kedi Tüyü Toplayıcı

Evcil hayvan dostları onlar için gereken her şeyi evinde bulundurmak ister. Özellikle kediler ve köpekler ekstra bakıma gerek duyduğu için birçok şeyi ev ortamında yapılır. Kedilerin tüylerini toplamak bazı anlarda oldukça zor bir işlem halini alabilir.  Bazı dönemlerde kediler etrafa olduğundan daha fazla tüy dağıtır.Bu nedenle çoğu evcil hayvan sahibi pratik ürünlerden yardım alır. Tüy toplayıcı sayesinde etrafa saçılan tüyleri zahmetsizce toplarsınız. Kısa sürede sonuç alabileceğiniz marka ve modeller sayesinde temizleme işlemi basit bir hal alır. Kedi tüyü toplayıcılar birçok marka tarafından farklı şekillerde tasarlanır. Çoğu markada klasik ürünlerin yanı sıra seyahat boy seçenekler de bulunur. Bu sayede kedinizle çıktığınız tüm yolculuklarda da tüy problemlerine çözüm üretirsiniz. Birçok tüy toplayıcı pratiklik sağlamak üzere tasarlanır. Bu nedenle bazı modeller kendi kendini temizleyerek, zorlu işlemleri çok daha basit hale getirir. Tüy toplayıcılar kullanımı oldukça basit ürünlerdir. Saniyeler içinde ortamda biriken tüm tüyleri temizler. Her zeminde aradığınız maksimum performansa tek seferde ulaşmanızı sağlar. 

Kedi Tüyü Toplayıcı Modelleri ve Özellikleri

Birçok insan evcil hayvanları ile keyifli anlar geçirmek ister. Bunun için gereken her şeyi elinin altında bulundurur. Ev içinde ihtiyaç duyacağı ürünler bunların başında gelir. Kedilerin gün içinde ihtiyaç duyacağı olmazsa olmaz ürünler vardır. Bunlar arasında kedi tüyü toplayıcılar ilk sırada yer alır. Bu tarz ürünler farklı formlarda hazırlandığı için model farkları görülebilir. Tüy toplayıcı rulo modelleri sayesinde temizlik işlemini çok daha basit bir hale getirirsiniz. Rulo şeklindeki tasarımlar ile temizlik işleminin süresini kısaltabilirsiniz. Zorlu bir hal alan tüy toplama işini pratik bir hale getirmek için özenle tasarlanır. Güçlü özelliği sayesinde tek seferde birden fazla tüyü alarak ortamdan uzaklaştırır. Rulo şeklindeki modeller farklı çalışma şekli ile işlemi hızlandırmaya yarar. Rulonun üzeri çift taraflı bantlarla kaplı olduğu için hiçbir tüyü gözden kaçırmaz. Tercih ettiğiniz markaya göre kaç kat bant kullanıldığı ve bantın kalitesi değişiklik gösterir. 

Rulo şeklindeki tüy toplayıcılar başta kıyafet, halı ve koltuk olmak üzere birçok zeminde maksimum performans sunar. tüy toplayıcılar birçok farklı form ile kullanıcı karşısına çıkar. Bunlardan biri de  tüy toplayıcı eldiven şeklindeki tasarımlardır. Tüy temizleme işlemini otomatik hale getiren eldivenler ile zamandan ve enerjiden tasarruf edersiniz. Bazı hususlar nedeni ile çalışma şekli diğer versiyonlarda farklıdır. Sadece tüyleri temizlemekle kalmaz çoğu kire derinlemesine işleyerek maksimum sonuç verir. Birçok modeli kediniz üstünde narin bir şekilde kullanabilirsiniz. Eldiven şeklindeki ürünler ile onun narin patisine hem masaj yapabilir hem de orada biriken kirleri kolayca temizleyebilirsiniz. Tüy köklerinde biriken kir, kalıntı ve ölü deri gibi işlemlerde minimum enerjiyle maksimum sonuca ulaşmanızı sağlar. Bunun yanı sıra bir de fırçalı tüy toplayıcı modeller bulunur. Fırçalı modeller belli bir uzunlukta tasarlanır. Bu sayede kedinizi üzerindeki tüyleri toplarken birçok yere kolayca uzanırsınız. Fırçalı kedi tüyü toplayıcı sayesinde minimum enerji kullanarak aradığınız temizliğe ulaşırsınız. Tüy toplayıcılar farklı markalar tarafından birçok zeminde pratik bir şekilde tüy toplamanız için özenle hazırlanır. 

Kedi Tüyü Toplayıcı Fiyatları

Gün içinde sürekli hareket halinde olan kediniz etrafa farkında olmadan çok sayıda tüy bırakır. Böyle anlarda çoğu evcil hayvan dostu bu sorun için yardım almayı tercih eder. Piyasada birçok marka tarafından satışa sunulan tüy toplayıcılar sayesinde aradığınız rahatlığa ulaşırsınız. Bu tarz ürünlerin fiyatı markalar göre değişiklik gösterir. Tüy toplayıcı fiyatları genel olarak birçok faktöre göre değişiklik gösterir. Bunların başında ürünün modeli ve performansı gelir. Tek seferde en iyi performansı sunan modeller ile diğerleri arasında fiyat farkı oluşabilir. Bu tarz modellere daha fazla ücret ödemeniz gerekebilir. Tüy toplayıcının şekline göre ücretler artıp azalabilir. Rulo şeklindeki modeller ile eldiven şekli arasında çeşitli farklar bulunur. Ürünlerde yaşanan bu çeşitlilik fiyat farklarını da beraberinde getirir. Tüy toplayıcılara eklenen her bir özellik fiyat hanesine de artış olarak yansır. Ürünler pratiklik sağladıkça modelin fiyatı artabilir. Aradığınız tüy toplayıcının marka ve modeline karar vermeden önce fiyatlara göz atabilirsiniz. Cimri.com’u ziyaret ederek tüm fiyatları tek bir yerden inceleyebilirsiniz. 

Kedi Tüyü Toplayıcı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Evcil hayvan dostları kedileri için gereken birçok ayrıntı ve ihtiyacı elinin altında bulundurur. Bu nedenle eksik olan her şeyi tamamlamak ister. Kediler etrafa çok fazla tüy bıraktığı için öncelikle tüy toplama ürünleri almak gerekir. Bu tarz ürünleri satın almadan önce marka ve model hakkında araştırma yapabilirsiniz. Bunun neticesinde size en uygun modeli alabilirsiniz. Tüy toplayıcıların yanı sıra kedi tüy yumağı önleyici modelleri de bulunur. Soruna daha etkili bir çözüm için bu ürünleri alabilirsiniz. Kedilerin narin tenini düşünerek model tercihi yapmak daha doğru olur. Bu nedenle ürünlerde hassasiyet özelliği bulunmasına dikkat edebilirsiniz. Tek bir ürün yerine toplu tercih ediyorsanız setlere yönelebilirsiniz. Kıl tüy temizleme seti sayesinde tek bir pakette alarak daha ekonomik bir sonuç elde edebilirsiniz. Derinlemesine kir ve ölü deri temizliği de yapmak istiyorsanız eldiven şeklindeki  modellere yönelebilirsiniz. Bu sayede narin ve etkili bir temizlik yapmış olursunuz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery