Kedi Kulak Bakımı

Kedi Kulak Bakımı Fiyatları

13 Ürün gösteriliyor.
Kedi Kulak Bakımı fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Köpek Şampuanı Fiyatları
 • Kemirgen-Sürüngen Kafes-Taşıma Fiyatları
 • Ahşap Temizleyici Fiyatları
 • Köpek Eğitim Malzemeleri Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Kedi Kulak Bakımı Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kedi Kulak Bakımı markası:

  2021 yılı Kedi Kulak Bakımı Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 13 Kedi Kulak Bakımı modeli içerisinde en ucuz Kedi Kulak Bakımı fiyatı 10.5 TL iken, en yüksek Kedi Kulak Bakımı fiyatı 57.23 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kedi Kulak Bakımı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kedi Kulak Bakımı fiyatı ise 33.18 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Kedi Kulak Bakımı Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Kedi Kulak Bakımı Ürünleri

  İnsanların evcil olarak besledikleri birçok hayvan çeşidi bulunur. Bu evcil hayvanların en başında kediler gelir. Kediler insanlar tarafından daha çok evlerde beslenir. Kedilerin bakım ve sağlıkları insan sağlığı açısından da önem taşır. Kediler doğal ortamlarında bazı bölgelerinin temizliğini kendileri yaparken bazı bölgelerinin ise temizğini kendi başlarına yapamazlar. Örneğin; kediler tırnaklarını kendileri törpüler, tüylerini temizleyebilir ancak kulaklarının temizliğini kendi başlarına yapamazlar.  Özellikle kedilerin kulak bölgelerinde yoğun olarak parazitler bulunur. Bu parazitler insan sağlığı ve evlerde bulunan diğer canlıların sağlığını da etkileyebilir. Kulak temizliği insanlar için kolay olsa da kediler için aynı kolaylıkta değildir. Kediler kulaklarının kirlenmesi ile enfeksiyon kapabilir. Enfeksiyonların ilerlemesi durumunda kediler için istenmeyen durumlar oluşabilir. Bu yüzden kedi kulak bakımı ve sağlığının korunması adına çok sayıda firma tarafından çeşitli ürünler üretilir. Bu ürünler losyon, solüsyon, krem ve  damla gibi şekillerde üretilir. Sizde kedinizin kulak sağlığını korumak adına kedi kulak bakımı ürünleri arasından tercihte bulunabilirsiniz. 

  Kedi Kulak Bakımı Ürün Çeşitleri

  Kedi kulak bakım ürünleri birbirinden farklı şekillerde tasarlanır. Solüsyon, krem ve damla gibi farklı ürünler bulunur. Kedi kulak kremi ile kedinizin kulaklarının bakımını yapabilirsiniz. Krem sürülmeden önce kedinin kulağı arkaya doğru yatırılır. Sonrasından ise kedik kulak kremi kulağın içine doğru sürülür. Daha sonrasında ise bir pamuk yardımı ile kulağın içindeki kirler temizlenir. Kedi kulak içi temizliği yaparken en çok tercih edilen ürünlerden biri de kedi kulak damlası olarak bilinir. Bu ürün ile kedi temizliği yapılmadan önce kedinin sessiz bir odaya getirilmesi gerekir. Sonrasında ise kediye nazikçe davranarak kulağı geriye doğru gerdirilir ve damla kulağa damlatılır. Damla kedinin kulağına damlatıldıktan sonra belirli bir süre kedinin sabit durması gerekir. Bu sürede kedinin kulağına ufak hareketler ile dokunarak damlanın kulağa yayılması sağlanır. Kedi kulak temizliğinde önem arz eden bir diğer ürün de kedi kulak solüsyonu olarak bilinir. Önce kedinin kulağı arkaya doğru çekilir. Sonrasında ise solüsyon bir pamuğa damlatılır ve kedinin kulağının içinde kirler temizlenir. Kedilerin kulak bakımı esnasında özellikle yavru kedilere oldukça hassas bir şekilde davranılması gerekir.  Ayrıca yavru kedi kulak bakımı için özel olarak kedi kulak bakım ürünleri üretilir. Kedi kulak bakım ürünleri ile hem kedilerin hem yavru kedilerin kulak bakımları sağlıklı bir şekilde yapılabilir. Bu sayede kedilerin kulaklarının da iç kesimleri düzgün bir şekilde kolayca temizlenir. Kedi bakım ürünleri belirli periyodik aralıklar ile kullanılabildiği gibi enfeksiyon gibi durumlarda veteriner hekimlerin tavsiyesi üzerinde kullanılabilir.  Ürünler kullanırken 5 ile 8 arasında damla damlatılır. Haftada ortalama üç kez bu işlem tekrarlanır. Ayrıca bu ürünlerin çok hoş bir kokusu bulunur. Bu sayede kedileriniz çok hoş kokar. Ürünlerin çok küçük yavrularda ve hamile kedilerde kullanılmaması gerekir. Kediler için kulağın ayrı bir önemi bulunur. Kulakları sayesinde tüm ses dalgalarını ayırt edebilirler. Bu özellikleri sayesinde güçlü bir şekilde hareket edebilirler. Kedi bakım ürünleri ile kedilerinizin kulaklarını temiz tutarak kedinizin sağlığını koruyarabilirsiniz. 

  Kedi Kulak Bakımı Ürün Fiyatları

  Kedi kulak bakımı ürünlerinin fiyatlarının belirlenmesinde birçok belirleyici faktör bulunur. Üretimde kullanılan hammaddeler, ürünlerin gramajları gibi unsurlar kedi kulak bakımı ürünlerinin fiyatları üzerinde etkili olur. Ayrıca ürün çeşidine göre fiyatlarda farklılaşma görülür. Örneğin; krem olarak üretilen bir ürün ile solüsyon olarak üretilen temizlik ürünü fiyatları arasında farklılıklar görülür. Bu farklılığın kaynaklanmasının en önemli sebebi üretim tekniğindeki farklılıklar olarak bilinir. Krem ve solüsyon farklı teknikler ile üretildiğinden bu durum fiyatlar üzerinde etkili olur. Ayrıca hangi teknikle üretilirse üretilsin ürünün gramajı ile fiyatları arasında doğru orantı bulunur. Ürünün gramajı arttıkça fiyatı da artar. Kedi kulak bakımı fiyatları üretici firmadan firmaya da farklılık gösterir. Her firmanın üretim süreci, üretimde kullandığı teknoloji ve hammadde birbirinden farklılık gösterdiğinden ürün fiyatları da farklılık gösterir. Aynı zamanda bazı dönemlerde firmalar stok durumlarına göre kampanyalar ve indirimler düzenleyebilir. Bu gibi durumlardan yararlanarak kedi kulak bakımı ürünlerinden satın alabilirsiniz. 

  Kedi Kulak Bakımı Ürünleri Satın Almadan Önce Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Kedilerin sağlığını korumaları açısından oldukça önemli bir yere sahip olan kedi kulak bakım ürünlerini satın almadan önce dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Kedi kulak bakımı ürünlerini satın almadan önce kullanıcı yorumlarını okumanız gerekir. Böylece ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca kedi bakım ürünü satın alırken kedinizin özelliklerini de dikkate almanız gerekir. Bazı kedilerin bakım ürünleri içerisinde bulunan bazı maddelere alerjisi olabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına dikkatli olmak gerekir. Aynı zamanda satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce kedinizin kulak etrafına iyice bakmanız gerekir. Bu bölgede enfeksiyon bulunması gibi durumlarda kedi kulağı temizlemeden önce kedinizi bir veteriner hekime götürmeniz gerekir. Kedi bakım ürünü satın almadan önce cimri.com’u ziyaret ederek kedi bakım ürünleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İndirim ve kampanyaları takip ederek bütçeniz açısından doğru olan kedi kulak bakım ürününü tercih edebilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery