Kaplumbağa Bahçesi

Kaplumbağa Bahçesi Fiyatları

1 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Markalar
Kaplumbağa Bahçesi fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Akvaryum Dalga Yapıcı Fiyatları
 • Kuş Kraker-Ödül Fiyatları
 • Deniz Ürünleri Fiyatları
 • Kuş Kafesi Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Kaplumbağa Bahçesi Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 1 Kaplumbağa Bahçesi markası:

  En Çok İncelenen Kaplumbağa Bahçesi Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 1 Kaplumbağa Bahçesi ürünü:

  2021 yılı Kaplumbağa Bahçesi Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1 Kaplumbağa Bahçesi modeli içerisinde en ucuz Kaplumbağa Bahçesi fiyatı 44.5 TL iken, en yüksek Kaplumbağa Bahçesi fiyatı 44.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kaplumbağa Bahçesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kaplumbağa Bahçesi fiyatı ise 44.5 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Kaplumbağa Bahçesi Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Kaplumbağa Bahçesi modelleri arasında en çok indirim bulunan 1 Kaplumbağa Bahçesi modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  Miglior Gatto Tavşanlı 405 gr Kedi Konservesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  Ever Clean Lavender 10 Lt Kedi Kumu
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  En uygun fiyatlı Georplast marka kaplumbağa bahçesi seçeneklerini Cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

  Kaplumbağa Bahçesine Neden İhtiyaç Duyulur?

  Eğer bir çocuğunuz var ise hayvan besleme ihtiyacı ve ilgisi duyması oldukça normal olacaktır. Bu yüzden kaplumbağa edinmeniz gerekebilir. Kaplumbağa ile birlikte bu hayvana güzel bir bahçe edindirmekte oldukça yararlı olacaktır. Böylece evladınız büyümeden önce bir hayvanı kontrol ederek olgunlaşmaya ilk adımı atmış olur. Ayrıca sadece çocuğu olan bireyler için değil birçok insan da hediye olarak kaplumbağa hediyesini seçmektedir. Ve kaplumbağa için bir ev ve bahçe ihtiyacı ortaya çıkmaktadır bu ihtiyacı gidermek önemlidir. Çünkü hayvanların yaşam alanını kısıtlamazsanız evin içinde dolaşabilir kısa süre sonra onu bulmanız zorlaşır ve çeşitli şekillerde zarar görebilir böylece hayvan besleme maceranız kısa süre içinde sonlanmış olur.

  Kaplumbağa Bahçesi Teklikeli midir?

  Su kaplumbağası akvaryumu olarak da isimlendirilen ve minik dostlarınız yaşam alanı olan bu aksesuarlar, onlar için bir zarar teşkil etmemektedir. Hatta tam tersine onları koruyan ve güvende olmalarını sağlayan bir ortam yaratır. Burada önemli olan kaplumbağa bahçelerinin özellikleri ve onların yaşamı için ne kadar uygun bir tasarımı olduğudur. Eğer su kaplumbağası akvaryumu kullanmazsanız ve onları serbest bırakırsanız, muhtemelen ev içinde kaybolacak ya da bir kazaya kurban gidebilecektirler. Üstelik en büyük ihtiyaçları olan suya ulaşmaları da zorlaşacaktır ve bu durum hastalıklar için davetiye çıkaracaktır. Normal akvaryum ise su kaplumbağası için tam olarak uygun değildir. Arada yüzeye çıkacağı bölgeler olması gerekmektedir. Bu sebeplerden dolayı su kaplumbağası evi onlar için oldukça gerekli bir pet yaşam alanıdır.

  Kaplumbağa Evi Çeşitleri Nelerdir?

  Kapaklı kaplumbağa bahçesi onarlın tırmanıp kaçmalarını engelleyecektir. Cam kaplumbağa bahçesi ise hem onların çevreyi inceleyebilmelerine fırsat verecek, hem de sizin için şık bir görünüm sağlayacaktır. Mümkün olduğu kadar büyük kaplumbağa bahçesi seçebilirseniz, minik dostlarınız özgürce yürüyüp, yüzme fırsatı yakalayabilirler. Bu şekilde kasları ve vücut gelişimleri de çok daha iyi olacak ve daha büyük boyutlara ulaşabilecektirler. Kaplumbağa bahçesi yapımı da oldukça kolay olabilir. Önemli olan bu malzemelerin sağlıklı olması ve temizlenebilir olmasıdır. Belirli aralıklarla mutlaka yıkama yapmak gereklidir. Aynı zamanda günlük olarak su eklemesi yapmak buharlaşma ile olan su kaybına karşı koruma sağlayacaktır. İçine bazı renkli taşlar, plastik bitkiler koyabilirsiniz. Bu küçük arkadaşlarınızın daha eğlenceli ve hareketli olmalarını sağlayacaktır.

  Yaşam alanlarımızda canlı beslemek özellikle çocuk gelişimi için çok önemlidir. Bu nedenle birçok aile çocukların gelişimi esnasında evlerde farklı canlıları beslemek ve çocukların onlarla iletişim kurmalarını sağlamak istiyor. Son dönemlerde kaplumbağa bakmak gerek psikolojik olumlu etkileri nedeni ile gerekse de gelişimde çocuklara katkı sunmasından dolayı birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Kaplumbağa evi modelleri özelliği bakımından farklı gruplara ayrılmaktadır. Cam kaplumbağa bahçesinden tutunda dış ortamı görmelerini engelleyecek kaplumbağa bahçelerine kadar birçok seçenek mevcuttur. En ucuz kaplumbağa akvaryumu için karşılaştırma yapmanız sizin için faydalı olabilir.

  Kaplumbağa Evi Seçiminde Kaplumbağanın Boyu Önemli Mi?

  Her canlıda olduğu gibi kaplumbağa boyutları da farklılık gösterebiliyor. Boylu bir kaplumbağa aldıysanız onun rahat etmesi için kaplumbağa evini geniş ve büyük tercih etmelisiniz. Dar alanda yaşamakta zorlanan kaplumbağalar için siz de geniş ve ferah olacak kaplumbağa evini büyük ve cam olarak tercih ederek onlar için rahat yaşam alanları sağlayabilirsiniz. Küçük olarak aldığınız kaplumbağa zaman içinde büyüyeceğinden onun gelişim evresini hesap ederek en ideal boyutta kaplumbağa evi almalısınız.

  Kaplumbağa Bahçelerinin Fiyatları Ne Kadardır?

  Minik kabuklu dostlarınızın evinizde güvenle ve kaybolmadan yaşayabilecekleri, eğlenceli bir ev olarak kullanacakları en uygun fiyatlı kaplumbağa akvaryumu seçeneklerini, Cimri.com sitesinde kemirgen-sürüngen kategorisi altında yer alan, kaplumbağa bahçesi sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, kaplumbağanız için en ucuz bahçeyi kolayca bulabilirsiniz.

  Kaliteli ürüne ulaşmak bazen çok kolay bazen ise çok zor olmaktadır. Fakat gelişen modern teknolojik sistemler ile kaliteye ulaşmak artık bir tık ötenizde. Kaliteli seçimler yapmak ve en güzel kaplumbağa bahçelerini edinmek için yapmanız gereken şey Cimri.com sitesini ziyaret etmek olacaktır. Burada oldukça kaliteli seçimler için size fırsatlar sunulacaktır.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery