Kapı Üstü Sundurma

Kapı Üstü Sundurma Fiyatları

271 Ürün gösteriliyor.
Alt Kategoriler
Kapı Üstü Sundurma fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Kapı Üstü Sundurma fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 271 adet Kapı Üstü Sundurma ürünü bulduk. Kapı Üstü Sundurma kategorisinde en favori Kapı, Tente ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Kapı Üstü Sundurma mağaza fiyatları ve Kapı Üstü Sundurma ürün özellikleri incele!
Cimri'nin Seçimi
Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge
Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Amazfit Bip Lite A1608 Nabız Ölçer GPS Bluetooh Akıllı Saat Siyah
Amazfit Bip Lite A1608 Nabız Ölçer GPS Bluetooh Akıllı Saat Siyah
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kapı Üstü Sundurma

İç ve dış mekanlarda, rahatlığı vadeden konforlu yaşam alanları elde edebilmek için farklı dekorasyon ürünlerinin kullanımı yapılır. Evlerin dış mekanlarında daha korunaklı bölgelerin oluşturulabilmesi için sundurma adı verilen ürünler kullanılır. Sundurmalar genel olarak evlerin camlarına ya da kapılarına monte edilerek altında kalan alanı kar ve yağmur gibi yağışlardan uzak tutar. Aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarından korumak amacıyla üretilmiştir. Sundurmalar, geçmiş zamandan günümüze kadar en sık kullanılan dış cephe aksesuar ürünlerinden biridir. Günümüzde sundurma modelleri sadece cam ve kapı üzerine monte edilmek ile kalmayıp aynı zamanda balkonlarda, teraslarda ve kış bahçelerinde de kullanılmak üzere üretilir. Gelişen teknoloji ile birlikte sundurma modellerinde kullanıcının zevkine ve ihtiyacına göre alternatifler fazlalaşmıştır. Sundurma çeşitleri; alüminyum, polikarbon, sert plastik ve cam malzemelerden üretilerek kullanıcılara sunulur. Tek başına kullanabildikleri gibi geniş alanlarda koruma sağlama amacıyla sıralı şekilde sundurma kullanma olanağı da vardır. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş kapı üstü sundurma modelleri uzun yıllar kullanılabilecek şekilde tasarlanır.  

Kapı Üstü Sundurma Modelleri

Yaşam alanlarında ve işyerlerinde kapı önü gibi dışarıya açılan alanların hava şartlarından korunması ve fazla gelen güneş ışığından zarar görmemesi için sundurma adı verilen yapı ürünleri kullanılır. Sundurmaların üretiminde alüminyum, PVC, cam ya da ahşap gibi birçok malzemenin kullanımına yer verilir. Sundurmalar ile dar alanlar olduğu kadar geniş alanlarında kapatılmasına olanak tanınır. Kapı üstü sundurma çeşitlerinde ölçüler ve tasarım özellikleri değişkendir. Mekanın dış dekorasyonuna ve kullanıcının tercihine göre oldukça fazla alternatif markalar tarafından üretilmiştir. Geniş alanların kapatılması için standart ölçülerde olan sundurmaların seri takılma özelliğine sahip modelleri sıklıkla tercih edilir. Sundurmalar da seri bağlanma özelliği ve derinlik ölçüleri alanın ihtiyacına göre değişen ölçülerdedir. Kapı üstü sundurma modellerinin sadece korunaklı alanlar yaratmak amacı ile değil günümüzde evlerin dış görselini daha estetik göstermek amacıyla da kullanımı yapılır. Pratik ve kolay kullanılabilir olma özelliği ile evlerin dış cephelerinde fazladan yük oluşturmayan yapıda üretilen sundurmaların fazlaca kullanıldığı görülür. Sundurmalar eski dönemlerde sadece tek kat evler için tasarlanırken günümüzde apartman önlerinde, balkon ya da cam gibi yüksek katlarda ve birçok işyerinin kapı üstlerinde kullanıma uygun üretilir. Sundurma modellerinde renk ve tasarım özelliği değişen ürün seçenekleri ise oldukça fazladır. Kapı üstü pratik sundurma modellerinde kullanım alanına göre kullanılan levha ve ayak adeti değişen sayılardadır. Dar alanlarda, alana uygun ölçülerdeki tek ürün yeterli gelirken, geniş alanlarda birbirine eklenme özelliği olan ürünler bir araya getirilerek kullanılabilir. Sundurma modelleri, sert alaşım plastik veya alüminyum iskeletten üretilmiştir. Renk alternatifi oldukça fazla olan ürünlerde kaliteli malzemelerin tercih edilmesi sebebiyle ürünlerin renkleri uzun yıllar bozulmadan kullanıma uygundur. Sundurma modellerinde kullanılan levhalar, güneşin zararlı ışınlarını kırarken yarı saydam yapılarıyla gün ışığından faydalanmayı da sağlar. Montajı kolay olan ürünlerin kullanım esnasında temizliği de oldukça kolaydır. Kullanım yapılan alanın hava şartlarına göre tercih edilen ürünlerin bakımı ve temizliği düzenli olarak yapıldığında uzun süre kullanım sağlanır.

Kapı Üstü Sundurma Fiyatları

İç ve dış mekanlarda alanın daha rahat kullanımını sağlayabilmek amacıyla birçok dekoratif aksesuar ürünlerinin kullanımı yapılır. Evlerin kapı veya cam üstlerine monte edilerek kullanılan sundurmalar ile hava şartlarından etkilenmeyen alanlar elde etmek mümkündür. Günümüzde sundurma çeşitlerinin sadece evlerde değil işyerlerinin girişlerinde de kullanıldığı görülür. Kapı üstü sundurma modelleri farklı malzemeler kullanılarak çeşitli tarzlara hitap eden özellikler ile üretilir. Piyasada sundurma modeli üreten birçok markaya ait ürün seçeneği yer alır. Kapı üstü sundurma fiyatları; ürünün markasına, üretim malzemesine ve ölçülerine göre değişkenlik gösterir. Tek parça halinde kullanılan ürünlerin fiyatları daha ekonomik olurken sıralı sistemle kullanılacak ürünlerde fiyatlar yüksektir. Kapı üstü sundurmalarda sert plastik, alüminyum, ahşap ayak ve iskelet kullanımı yapılmıştır. Ürünlerin fiyatı kullanılan malzemenin özelliği ile doğru orantılıdır. Kapı üstü sundurmalar düz veya kavisli olarak tasarlanır. Ürünün tasarımında kullanılan detaylar fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Ayrıca sundurmalarda kullanılan levhanın sahip olduğu özellikler yine fiyatlar üzerinde etkilidir. Şeffaf renklerde üretilen sundurma modelleri daha uygun fiyatlı iken, siyah kapı üstü sundurma modelleri renkli üretilmesi sebebiyle daha maliyetlidir.

Kapı Üstü Sundurma Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Geçmişten günümüze kadar yaşam alanlarında kapı önlerinin hava şartlarından daha korunaklı hale getirilmesi için kapı üstlerinde sundurma çeşitlerinin kullanıldığı görülür. Sundurmalar kullanıldığı alanı hava şartlarından korumak amacıyla tercih edilse de günümüzde şık ve estetik görünüm elde etmek için de sıklıkla tercih edilen ürünlerdendir. Sundurma çeşitleri sadece kapı önlerinde değil camlarda, balkonlarda, teraslarda veya yarı kapalı alan oluşturulmak istenilen her mekanda kullanıma uygundur. Dış cephede kullanılacak olan bu ürünlerin her türlü hava şartlarına dayanıklı olması gerektiği için kaliteli malzemelerden üretilen ürünler tercih edilmelidir. Tercih edilecek ürünün alanın ölçüsü ile uyumlu şekilde temin edilmesi gerekir. Derinlik ve genişlik ölçüsü farklı olarak üretilen sundurma modelleri tek parça halinde veya sıralı şekilde kullanılabilir. Kullanım yapılacak alanın tasarımına uygun özelliklerde birçok alternatif markalar tarafından üretilmiştir. Sundurma çeşitlerinde şeffaf modellerde alternatifler olduğu kadar renkli ürün seçenekleri de vardır. Farklı ve şık görünüm elde etmek isteyen kullanıcılar için siyah, gri kapı üstü sundurmalar sert plastik veya alüminyum iskeletlerden üretilmiş olup, ürünlerde renkli levhalar kullanılmıştır.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery