Kapı / Pencere Profili & Bandı

Kapı / Pencere Profili & Bandı Fiyatları

46 Ürün gösteriliyor.
Kapı / Pencere Profili & Bandı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kapı / Pencere Profili & Bandı modelleri ve Kapı / Pencere Profili & Bandı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kapı / Pencere Profili & Bandı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Trixie, Modatools, Wert, Max Extra, Renault. 46 adet Kapı / Pencere Profili & Bandı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Miny Baby Kauçuk 10 Metre Kenar 10 Adet Köşe Koruyucu Makas Hediyeli Krem Güvenlik Seti

Miny Baby Kauçuk 10 Metre Kenar 10 Adet Köşe Koruyucu Makas Hediyeli Krem Güvenlik Seti

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kapı / Pencere Profili & Bandı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Kapı / Pencere Profili & Bandı markası:

En Çok İncelenen Kapı / Pencere Profili & Bandı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Kapı / Pencere Profili & Bandı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 46 Kapı / Pencere Profili & Bandı modeli içerisinde en ucuz Kapı / Pencere Profili & Bandı fiyatı 1.38 TL iken, en yüksek Kapı / Pencere Profili & Bandı fiyatı 780.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kapı / Pencere Profili & Bandı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Ekim 2021 tarihinde ortalama Kapı / Pencere Profili & Bandı fiyatı ise 309.83 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kapı / Pencere Profili & Bandı Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Kapı / Pencere Profili & Bandı modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Kapı / Pencere Profili & Bandı modeli:
Cimri'nin Seçimi
Doğanlar Fırat Yale Saten-Nikel Kapı Kolu
Doğanlar Fırat Yale Saten-Nikel Kapı Kolu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Doğanlar Rodos Krom Rozetli Oda Kapı Kolu
Doğanlar Rodos Krom Rozetli Oda Kapı Kolu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
System Diana Mab Aynalı Wc Kapı Kolu
System Diana Mab Aynalı Wc Kapı Kolu
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kapı, Pencere Profili ve Bandı

Evlerinizin sıcak olmasını sağlayan ve ısı yalıtımı için gerçekleştirilen bantlar kış aylarında çok tercih edilir. Kapı, pencere profili ve bantları kapı ve pencerelerin altlarında bulunan boşluklardan içeri hava girmesini engeller. Aynı zamanda hava akımını engellediği için yakıt ve enerji tasarrufu yapmanıza da olanak sağlar. Özellikle soğuk kış aylarında sıklıkla tercih edilen bant çeşitleri genellikle izolasyon bandı olarak da bilinir. Kapı, pencere profili ve bantları üretildiği malzemeye göre de değişiklik sağlar. Kauçuk ve sünger malzemeden üretilen bantlar pek çok farklı özelliklere sahip olmasının yanında metre ve uzunluk açısından da değişiklik gösterir. Köpük şeklinde üretilen bantlar, kullanım açısından diğerlerine göre daha farklıdır ve değişik şekillerde uygulanır. Soğuk kış günlerini sıcak bir şekilde geçirebilmeniz için kapı ve pencerelerde bulunan boşluklara uygulamanız oldukça önemlidir. Pek çok kapı pencere bandı süngerli modellerinden siz de evinizin izolasyonu için en uygun olacak modeli tercih ederek enerji ve yakıt tasarrufu yapabilirsiniz. 

Kapı, Pencere Profili ve Bandı Modelleri

Kapı pencere bantları farklı özelliklerle üretilen yakıt ve enerji tasarrufu sağlayan ürünlerdir. Kapı, pencere bantları farklı markaların ürettiği modellere göre değişik çeşitlerde kullanıcının beğenisine sunulur. Bu modellerden biri olan kauçuk bant tipleridir. Kauçuk bantların dayanıklılığı tamamen evinizin tamamen izole almasına olanak sağlar. Bu sayede soğuk havanın evinize girmesini minimuma indirebilirsiniz. Kauçuk bantlar esnek yapıları sayesinde kapı ve pencerelerin kenarlarında bulunan boşlukları kolaylıkla doldurarak aralardan hava geçişinin önüne geçer. Aynı zamanda kauçuk bantlar su geçirmeme özelliğine de sahip oldukları için pencerenizden ya da kapıdan su sızıntılarının olmasını da engeller. Kapı pencere bandı kauçuk modeller, su geçirmeme özelliğinin yanı sıra aynı zamanda ses yalıtımı da yapar. Bu bant modeli genellikle 6mm’den 15 mm genişliğine kadar farklı boyutlarda bulunur. Tüm ısı geçirmeyen bant modelleri birbirinden farklı boyutlarda ve özelliklerde bulunur. Bantların uzunlukları ise standarttır, 5 mt’den ya da 10 mt’den oluşan uzunluklara sahiptir. Farklı şekilde üretilen bir bant çeşidi ise çoklu kullanım için uygun olmakla beraber 50 mt’ye kadar çıkan uzunluğa sahiptir ve evin tüm yerinde kullanılabilir. Bir diğer model olan köpük bantları ise kauçuk bantlar gibi ısı yalıtımının yapılmasına da olanak sağlar. Köpük bantlar hem ısıyı hem sesi hem de tozu engeller, kauçuk bantlara göre daha yumuşak ve esnek bir dokuya sahiptir. Köpük bantları tamamen boşluklara gelecek şekilde yerleştirilir. Köpük bantlar, kendinden yapışkanlı bir özelliğe de sahip oldukları için kullanıcıların beğenisini kazanır. Bir diğer özelliği ise tüm klasik pencere ve kapılar için uyumludur. 25 mt’den başlar ve 50 metreye kadar uzayan bir uzunluk mesafesine sahiptir. Süngerden imal edilen bant modelleri ise bir başka ısı bandı çeşitlerindendir. Bu bantlar da kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen bantlardandır. Pencere pervazlarına ya da kapı kenarına takılarak çok kolay bir şekilde kullanım imkanı sağlayan bu bantlar dikkatleri üzerine çeker. Aynı zamanda sünger bant modelleri sadece sezonluk kullanım için uygundur. Bu bant modelleri metre ve kalınlık açısından da çeşitli fiyatlarda bulunabilir. Bant çeşitlerini kapı ve pencerenizin dekoruna uyumlu renklerle de seçebilirsiniz. En çok tercih edilen ise kapı pencere bandı beyaz renkli modeldir.

Kapı, Pencere Profili ve Bandı Fiyatları

Isı geçirmeyen bantlar kullanım alanlarına göre farklı çeşitlerde ve özelliklerde üretilir. Hızlı bir şekilde yapıştırılması ile oldukça sık tercih edilen su geçirmeyen bant  çeşitleri, farklı yüzeylere göre değişik alternatifler ile kullanıcılara sunulur. Çeşitli markaların ürettiği bant modelleri ısı yalıtım yapabilmesi sayesinde enerji tasarruf sağladığı için ekonomik açıdan da sizi rahata kavuşturur. Isı bandını takmak istediğiniz yüzeye uygun olarak seçerseniz tekrarlanan alışveriş külfetinden de kurtulabilirsiniz. Kapı pencere bandı fiyatları her bütçeye uygun bir şekilde kullanıcıların beğenisine sunulur. Bu sayede kapı pencere bandı tercih ederek hem bütçenizi korursunuz hem de evinizin daha sıcak olmasını sağlarsınız. Bant tipleri işlevleri ve özellikleri bakımından farklı fiyat aralığında satışa sunulur. Genellikle bantların kullanım alanına ve işlevine göre farklılık gösteren fiyatlar, her bütçeye hitap eden ölçülerde bulunur. Yapıştırıcı seçiminde bulunurken bilindik markaların ürettiği ürünleri tercih etmek dayanıklılık açısından da oldukça elzemdir. Farklı markaların ürettiği pencere hırdavatı ürünlerinden birini tercih etmek ve fiyatlar arasında kıyaslama yapabilmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kapı, Pencere Profili ve Bandı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bantlar pek çok marka tarafından üretilir. Sektörde bulunan güven kazanmış markalar kaliteleri sayesinde oldukça sık tercih edilir. Evinize ısı yalıtımı yapmak için bant satın almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunur. Bu hususlardan en önemlisi diğer markalara nazaran daha fazla kullanıcı yorumu ve beğenisi kazanmış markalarının ürettiği bantları tercih etmektir. Kendinden yapışkanlı bant modellerini de tercih ederek hem zamandan tasarruf edersiniz hem de yüzeyin zedelenmemesini sağlayabilirsiniz. Farklı markaların satışa sunduğu bant modellerinden birini satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise kullanım alanınıza uygun olacak ebatta ve boyutta bir bant tercihinde bulunmanızdır. Bantlar kullanım alanlarına ve uzunluklarına göre farklı fiyat aralığında bulunurlar. Bu yüzden tekrardan alışveriş zahmetinde bulunmamak için satın almadan önce uygulayacağınız alanın ölçülerini bilmeniz faydalı olacaktır. Kapı pencere bandı E tipi modelleri tüm kapı ve pencere modelleri ile uyumlu olup ısı yalıtımını ve yakıt tasarrufunu en üst düzeyde kullanıcıya sağladığı için sıklıkla tercih edilen modellerdendir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery