Imac Kadın Botları

En Ucuz Imac Kadın Botları Fiyatları

32 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Imac
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Kadın ayakkabıları; türlerine, modellerine ve topuklarına göre birçok çeşide ayrılır. İşin içine renk ve desenler de katılınca, binlerce çeşit ayakkabı kaçınılmaz olur. Siz de kış için bu çeşitli ayakkabılardan almak isterseniz; Elle, Loggalin, Gön, Greyder gibi markaların bayan indirimli bot modellerine en ucuz fiyatlarla Cimri’den ulaşabilirsiniz.

Bot Nedir?

Genelde sonbahar ve kış aylarında tercih edilen, ayak bileğinin biraz üzerinde biten, her tarafı kapalı bir kadın ayakkabısı çeşididir. Bağcıklı, düz veya fermuarlı seçenekleri mevcuttur. Topuk olarak ta; topuklu, düztaban gibi çeşitlere sahiptir. Kadın çizmesinden farkı; diz kapağına kadar çıkmaması, ayak bileğini örtecek yeterli uzunlukta olmasıdır.

Kadın Bot Nasıl Seçilir?

Kış aylarında en çok kullanılan dış giyim aksesuarlarından biridir botlar. Kadınlar için bot; sonbaharın soğuyan günlerinden ilkbaharın yüzünü gösterdiği günlere kadar giyilebilir. Yüzlerce kadın bot modellerinden yaşadığınız yerin iklimine bağlı olarak seçiminizi yapabilirsiniz. Örneğin; bulunduğunuz yer yağmurun çok olduğu bir yer ise, süet kadın botu yerine, su geçirmez deri kadın bot modellerinden birini tercih etmelisiniz. Ayakkabı seçiminde tarzınız da önemli bir rol oynar. Genelde spor giyinmeyi seven biriyseniz; düztaban askeri bot tarzında bir ayakkabı seçebilirsiniz. Giyimde klasik seçimler yapıyorsanız; botunuzu klasik bot modellerinden alabilirsiniz. Ayakları çok üşüyen biriyseniz; içi yünlü botlardan tercih edebilirsiniz.

Kadın Bot Bakım Önerileri Nedir?

Botunuz bağcıklı bir modelse, boşta kopça ya da halka kalmayacak şekilde bağlayın. İyi bağlanmamış bir botun hızla deforme olacağını unutmayın.

Botunuzu kirlenmesi halinde az sabunlu bir bez yardımıyla silebilirsiniz. Çok kir veya çamur bulaşmış ise, akan suyun altında eski yumuşak bir diş fırçası yardımıyla temizlemelisiniz.

Temizlediğiniz botunuzu veya yağmur suyu ile ıslanmış botunuzu oda sıcaklığında, kendi halinde kurumaya bırakın. Soba, kalorifer gibi ısı kaynaklarının yanında kurutmak botunuza zarar verir.

Botunuzun, kullanım sıklığına göre düzenli aralıklarla uygun bir sprey ya da koruyucu kremlerle bakımını yapmayı ihmal etmeyin. Bu işlem, severek aldığınız ve giydiğiniz botunuzu su ve sürtünmeye karşı koruyacak ve ömrünü uzatacaktır.

Botunuzu uzun süre kullanmayacaksanız, karton kutu veya bez bir torba içerisinde muhafaza edebilirsiniz.