track source
track source

Havşa ve Boru Şişirme Aparatları

Havşa ve Boru Şişirme Aparatları Fiyatları

4 Ürün gösteriliyor.
Havşa ve Boru Şişirme Aparatları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Havşa ve Boru Şişirme Aparatları modelleri ve Havşa ve Boru Şişirme Aparatları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Havşa ve Boru Şişirme Aparatları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Beta Tools, Bay-Tec, Wert. 4 adet Havşa ve Boru Şişirme Aparatları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Havşa ve Boru Şişirme Aparatları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 3 Havşa ve Boru Şişirme Aparatları markası:

En Çok İncelenen Havşa ve Boru Şişirme Aparatları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 4 Havşa ve Boru Şişirme Aparatları ürünü:

2021 yılı Havşa ve Boru Şişirme Aparatları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 4 Havşa ve Boru Şişirme Aparatları modeli içerisinde en ucuz Havşa ve Boru Şişirme Aparatları fiyatı 69.9 TL iken, en yüksek Havşa ve Boru Şişirme Aparatları fiyatı 1336.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Havşa ve Boru Şişirme Aparatları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Havşa ve Boru Şişirme Aparatları fiyatı ise 598.87 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Havşa ve Boru Şişirme Aparatları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Havşa ve Boru Şişirme Aparatları modelleri arasında en çok indirim bulunan 4 Havşa ve Boru Şişirme Aparatları modeli:
Cimri'nin Seçimi
Ridgid 33588 975 Kombo Yiv Açma Aleti
Ridgid 33588 975 Kombo Yiv Açma Aleti
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Havşa ve Boru Şişirme Aparatı

Günlük hayatın içinde evlerin tesisatlarından gemi inşa sanayi, gıda endüstrisi, savunma sanayi, yangın söndürme sistemleri, petro-kimya sanayi, rafineri ve inşaat sektörüne kadar birçok farklı alanda boru kullanılır. Borular, süsleme ve güzelleştirme amacıyla kullanılmasının yanı sıra aynı zamanda özellikle tesisat malzemeleri olarak günlük yaşamın içinde sıklıkla karşımıza çıkar. Yaşamın vazgeçilmez parçalarından bir tanesi olan borular gün geçtikçe teknolojiyle birlikte değişim göstermiştir. Gittikçe profesyonelleşen yapılar ve randıman elde edebilmek amacıyla kullanılan borulardan üst düzeyde yararlanabilmek adına bazı aletler kullanılması gerekir. İki borunun birbirine bağlanmasından boru ucu malzemesinin mekanik özelliklerini genişletmek amacıyla kullanılan havşa makinesi oldukça nitelikli bir üründür. Birbirinden farklı markaların üretmiş oldukları havşa ve boru şişirme aparatları kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunar. Set halinde bulabileceğiniz bu aparatlar Wert, Beta ve Virax gibi markalar sayesinde kullanıcılara farklı seçenekler sunar. Pratik ve rahat bir kullanıma sahip havşa açma setleri sayesinde işlerinizi kolayca yapabilir ve borunun özelliğini kaybetmesine izin vermeden boruyu genişletebilirsiniz.

Havşa ve Boru Şişirme Aparatı Modelleri

Borunun yapısını bozmadan şişirmenize yarayacak ve nitelikli bir kullanım alanı oluşturacak havşa ve boru şişirme aparatları birbirinden farklı markalar aracılığıyla kullanıcılarıyla buluşur. Bu markaların arasında Beta tools havşa seti kullanıcılara farklı imkânlar sağlar. 4-14 milimetreye sahip bu setler borunuzu saniyeler içerisinde genişletmenize olanak sağlar. Fitingler kullanmadan yumuşak bakır, alüminyum ve yumuşak çelik borularda kullanılan bu setler yüksek teknolojiyle birlikte harmanlanmıştır. Borularda hızlı ve düzgün bağlantılar yapmak amacıyla borunun uç kısmının genişletilmesi için tasarlanmış olan Beta tools havşa setleri kullanıcıların oldukça dikkatini çeker. Otomatik merkezleme özelliğine sahip bu setler milimetrelik yapısı sayesinde borunuzun aşınmasına ya da kırılmasına imkân vermeden son derece hızlı bir işlemle şişirme sağlar. Beta Tools 425/6 ve 350 4-14 mm havşa makinasıyla kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunar. Paslanmaz çelik özellikli bu setler sayesinde nitelikli bir kullanım şansına sahip olabilirsiniz. Bir başka dikkat çeken marka olan Wert havşa açma seti ile birlikte kullanıcılara ürün çeşitliliği sunan markalar arasına girer. Bakır, alüminyum ya da yumuşak çelik fren hatlarında yüksek oranda boru ağızlarını yıpratmadan genişleten bu ürünler son derece tercih edilen setler arasındadır. Aynı zamanda pirinç borularda 45 dereceye kadar boru ağızlarını genişletip açan Wer havşa açma setleri ürününüzü koruyacak plastik çantasıyla dikkat çeker. Bir yerden bir yere taşırken setinizin zarar görmesini engelleyecek dayanıklı ve hafif çanta sayesinde kolay bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Wert havşa açma setinin içinde 4.8 mm’den 12.7 mm’ye kadar beş adaptör bulunur. Sürtünmeyi azaltan alaşım çelik mil ve ısıl işlenmiş kuvvet kolu sayesinde işinizi profesyonel olarak yapabilirsiniz. Cimri.com üzerinden aynı zamanda Virax markasının üretmiş olduğu havşa açma setine de ulaşabilirsiniz. 2 kilogram ağırlığa sahip bu ürün korunaklı çantası ile birlikte kullanıcıların dikkatini çeker. 2526 42 bakır boru şişirme 12-15-18-22 milimetre ile birlikte işinizi en iyi şekilde yapmanıza imkân sağlar.

Havşa ve Boru Şişirme Aparatı Fiyatları

Kullanıcılara geniş bir ürün yelpazesi sunan farklı markalar aracılığıyla üretilmiş olan havşa ve boru şişirme aparatları günlük hayatın vazgeçilmez aletleri arasındadır. Borunun niteliğini ve yapısını bozmadan oldukça pratik bir kullanımla şişiren ve ağız kısmını genişleten bu setler cimri.com üzerinden kullanıcılarıyla buluşur. Farklı boy ve ölçülere sahip havşa açma seti fiyatları bakımından birbirinden ayrılır. Havşa açma setlerinin fiyatlarını belirleyen en önemli unsurlar arasında üretici firma gelir. Beta Tools, Wert ve Virax gibi alanında önder ve lider markaların üretmiş oldukları havşa setleri fiyatları bakımından kullanıcılara farklı seçenekler sunar. Markalar ürünlerini sahip oldukları vizyon ve misyona bağlı olarak farklı fiyatlar üzerinden kullanıcılarıyla buluşturur. Havşa setlerinin fiyatlarını belirleyen bir diğer unsur ise setlerin sahip olduğu çap ve açısı, boyu ve ağırlığıdır. Kullanıma göre farklı milimetreye sahip havşa setleri kullanıcılara farklı seçenekler sunar. Aynı zamanda cimri.com üzerinden yapacağınız fiyat karşılaştırmasında havşa açma setlerinin fiyatlarının tasarım, çelik ve bakır özellikli setler ve set çantalarının niteliğine bağlı olarak değişkenlik göstereceğini göz önünde bulundurmalısınız.

Havşa ve Boru Şişirme Aparatı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Beta tools havşa makinesi gibi birbirinden farklı markaların üretmiş oldukları setleri satın alırken birtakım unsurları göz önünde bulundurmanız gerekir. Öncelikle farklı milimetre uçlarına sahip havşa ve boru şişirme aparatları arasından işlem yapacağınız borunun özelliğine uygun bir set almanızda fayda vardır. İki boruyu birbirine bağlamak ya da borunuzun kullanım alanını genişletmek amacıyla satın alacağınız havşa setleri ağırlık, boyut olarak da birbirinden ayrılır. Bu setler arasından beklentinizi karşılayan ve ihtiyacınıza uygun setleri almanız işlemi daha rahat ve kolay bir şekilde yapmanıza olanak tanır. Aynı zamanda havşa seti satın alırken işlem yapacağınız borunun özelliğini göz önünde bulundurmalısınz. Çünkü boru şişirme aparatları bakır ve alüminyum boru olarak değişkenlik gösterir. Borunuzun niteliğine bağlı olarak bakır ya da alüminyum boru şişirme aparat setlerine cimri.com üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve beklentinizi karşılayan bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery