track source
track source

Tena Hasta Bezleri ve Temizliği

Tena Hasta Bezleri ve Temizliği Fiyatları

67 Ürün gösteriliyor.

Tena Hasta Bezleri ve Temizliği

Tena Hasta Bezleri ve Temizliği fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Tena Hasta Bezleri ve Temizliği ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Tena Hasta Bezleri ve Temizliği Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Tena Hasta Bezleri ve Temizliği incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Five Pocket Erkek Hırkalar
 • Hagen Kedi Tuvalet-Kum Kabı
 • Halk Süt ve Süt Ürünleri
 • Tribord Yelek (Outdoor)
 • Buffer TV Aksesuarları
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Tena Hasta Bezleri ve Temizliği fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Tena
  Tena Slip Premium Maxi 8 Damla 24 Adet Large Belbantlı Hasta Bezi

  Tena Slip Premium Maxi 8 Damla 24 Adet Large Belbantlı Hasta Bezi

  Sıkça Sorulan Sorular

  2021 yılı Tena Hasta Bezleri ve Temizliği Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 67 Tena Hasta Bezleri ve Temizliği modeli içerisinde en ucuz Tena Hasta Bezleri ve Temizliği fiyatı 7.9 TL iken, en yüksek Tena Hasta Bezleri ve Temizliği fiyatı 421.27 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Tena Hasta Bezleri ve Temizliği fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Tena Hasta Bezleri ve Temizliği fiyatı ise 110.72 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Tena Hasta Bezleri ve Temizliği Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Tena Hasta Bezi

  1995 yılında üretim hayatına başlayan Tena markası, farklı ihtiyaçlara çözüm niteliğinde pek çok ürün hazırlar. Özellikle idrar kaçırmak gibi rahatsız edici sağlık sorunlarına sahip olan hastalara yönelik hazırladığı estetiksel tasarıma ve hijyene sahip olan ürünler arasından herkes kendine uygun olanı seçebilir. Tamamen sağlık problemleri yaşayan kişilere özel olarak hazırladığı hasta bezleri, farklı performans kademelerine ve tasarımlara sahiptir. Bu farklılıklar, rahatsızlık oranına göre belirlenir. Tena hasta bezi, günlük hayatta kullanıma uygun olacak şekilde tasarlandığından dolayı hareketlerinizi kısıtlamaz. Arkadaşlarınızla vakit geçirirken ya da iş koşturmanızda idrar kaçırma sorununuzu düşünmeden dilediğiniz gibi hareket edebilirsiniz. Aynı zamanda gece uykularınız sırasında da kullanabileceğiniz ürün seçenekleri mevcuttur. Yatma pozisyonuna uygun olarak tasarlanan hasta bezleri, farklı özelliklere sahiptir. Kalça kısmınızın ölçüsüne ve pozisyona göre tasarlanan modellerin sızdırma problemini önlemesi daha etkilidir. Hasta bezleri, farklı beden ölçülerine göre hazırlanarak kullanıcılarına sunulur. Tena hasta bezi XL bedende daha küçük bedenlere kadar aradığınız tüm ölçüleri bulabilirsiniz. 

  Tena Hasta Bezi Çeşitleri

  Tena hasta bezi 8 damla, ileri boyutta idrar problemi yaşayanlar için üretilen ürünlerden biridir. Külot modelinde tasarlanan bu ürün, bu tür sağlık problemi yaşayanlar için büyük bir avantaj sağlar. Medium bedene sahip kullanıcıların tercih edebileceği bu ürün genellikle 10’lu paketler ile kullanıcılar sunulur. Tena hasta bezi külot modelleri, konforu ve estetik tasarımı size bir arada sunar. Külot modelinde üretilen bu ürünlerin giyilmesi veya çıkarılması oldukça kolaydır. Emicilik performansı üst düzey olan bu ürün farklı beden ölçülerine sahip olan bireyler için farklı ölçülerde üretilir. S, M, L ya da XL bedenler arasından içinde rahat edebileceğiniz külot bezi bulabilirsiniz. Kalça kısmınızın ölçüsü 80 cm ile 115 cm arasında bulunuyorsa Tena hasta bezi 6 damla modelini rahatlıkla kullanabilirsiniz. 6 damla performansına sahip olan bu ürünün bel kısmında bantlar bulunur. Bu bantlar aracılığı ile bel kısmını kendi rahatlığınıza uygun olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bir paketin içerisinde 30 adet bulunduğundan dolayı ürünleri uzun bir süre kullanabilirsiniz. Tena 7 damla hasta bezi ise gece uykusuna özel olarak tasarlanır. Genellikle gece uykularında idrar kaçırma problemi daha sık yaşanabileceğinden dolayı bu ürün, artış sorunu göz önüne alınarak tasarlanır. Tamamen tekstil ürünü olarak hazırlanan bu bezin, bedeni genellikle medium olarak belirlenir. Tena Pants 5.5 damla emici külot hasta bezi, 100 cm ile 135 cm arasında değişim gösteren bir bel ölçüsüne sahiptir. Beyza renge sahip olan bu ürünü, büyük beden kullanıcılar tercih edebilir. Gün içerisinde hareket halinde iken yaşama ihtimaliniz olan sızdırma problemini ortadan kaldırır. Bu noktada emici özelliğinin fazla olması da ürün avantajları arasında yer alır. Tena Plus hasta bezi; idrar sızmasını, kokunun dışarıya yayılmasını ve düşük emiciliği engelleyecek şekilde tasarlanır. Ürün özelliklerinin yanı sıra tasarımın size rahatsızlık vermeyecek şekilde hazırlanması da sizi fazlasıyla rahat ettirir. Gün içerisinde dilediğiniz gibi hareket etmeye devam edebilirsiniz. Tena Slip Maxi hasta bezi ise 8 damla performansına sahip olup emiciliği oldukça yüksektir. 24’lü paketler halinde satışa sunulan bu ürün, ince yapısıyla da ön plana çıkar. 

  Tena Hasta Bezi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Günlük hayatlarını sekteye uğratacak bir sağlık sorunu yaşayanların tercihleri arasında bulunan Tena yetişkin hasta bezi seçenekleri arasından seçiminizi yaparken bazı özellikleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu özelliklerin en başında ise beden ölçüleriniz gelir. Tena markasının kullanıcılarına sunduğu tüm modeller farklı ölçülerde üretilir. Bu nedenle kalça kısmınızın ölçüsünü belirleyerek uygun modeli seçmeniz gerekir. Eğer idrar sızdırma sorununu ileri bir boyutta yaşıyorsanız emicilik performansı yüksek olan modelleri seçmeniz önem taşır. Üst düzey performanslı ürünler, gün içerisinde daha rahat bir şekilde hareket etmenizi sağlar. Bunun için 5 damla ve üstündeki ürünler arasında belli bir modeli seçebilirsiniz. Tena hasta alt bezi satın alırken dikkate almanız gereken bir başka detay ise ürün adedidir. Bezleri, uzun bir süre boyunca kullanmak istiyorsanız bir paketin içerisinde 24 ve daha fazla olan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Hasta bezlerinin kıyafetlerinizin altından belli olmaması da dikkate almanız gereken detaylar arasında bulunur. Emiciliği yüksek ve tasarımı daha ince olan modelleri seçebilirsiniz. 

  Tena Hasta Bezi Fiyatlar

  Tena markası, hastaların memnuniyet oranını yükseltecek ürünler hazırlarken fiyat-performans dengesini de en iyi şekilde belirlemeyi hedefler. Tena hasta bezi fiyatları belirlenirken dikkate alınan ilk detay emicilik performansıdır. 5 damladan başlayan hasta bezleri 8 damla ve üstüne kadar artış gösterir. Bu noktada fiyatlar da doğru orantılı bir şekilde artış gösterir. Bezlerin ölçüsü de fiyatların belirlenmesinde etkin rol oynar. S, M, L ya da XL bedenlerde üretilen hasta bezlerinin büyüklüğü arttıkça fiyatlar da yüksek olacak şekilde belirlenebilir. Küçük ölçülerde hazırlanan ürünlerin fiyatları daha uygun olabilir. Bunun yanı sıra paket içeriği de fiyatlar üzerinde rol oynar. Paket içerisinde genellikle 10 ve daha sayıda ürün bulunur. 10’u paketlerin fiyatı uygun olurken sayı arttıkça fiyatlar da artar. Cimri.com sayfası size pek çok seçeneği bir arada sunarak avantajlı fırsatları elde etmenizi sağlar. Cimri.com’dan Tena hasta bezi medium ve diğer beden ölçülerinde üretilen modellerin fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Böylece hangi ürünün hangi sitede daha uygun fiyata satıldığını pratik bir şekilde öğrenebilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery