Tena Hasta Bezleri ve Temizliği

En Ucuz Tena Hasta Bezleri ve Temizliği Fiyatları

15 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Tena
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

En uygun fiyatlı Canped, Medifresh ve Canbebe marka hasta bezi ve vücut temizleme bezi seçeneklerini cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Hasta Bezini SGK Öder mi?

Hasta bezi fiyatları bebek bezlerinden ve pedlerden farklıdır ve oldukça pahalı olabilir. Bu temel ihtiyaç sadece yatalak ya da omurilik felçli ama günlük hayatına devam edebilen hastalarda değil; belirli bir yaşın üzerinde ya da genç ama idrar taşma problemleri olan birçok kişi için kullanılmaktadır. Hasta bezi sgk geri ödemesindedir. Sosyal güvenlik kurumu, belirli tanıları almış olmak ve mesane disfonksiyonu ya da mesane ve rektum kontrolü olmamasının raporlanması durumunda hasta bezlerinin bir kısmını ödemektedir. Bu şekilde rapor yardımı ile ihtiyacınızı eczanelerden emin edebilirsiniz. Hasta bezi külot kullanımı bu kişilerde çok önemlidir. Bu tip problemler ciltte önce pişik gibi sorunlara yol açmakta, sonrasında sürtünme ve sürekli yatma ya da oturma gibi problemlerin de etkisi ile oluşan yaralarla enfeksiyonlara neden olmaktadır. Bu ürünler ve etkili temizlik, cildin kuru tutulmasını sağlamakta ve birçok sorunun gelişmesini engellemektedir. Bu şekilde hastalar günlük hayatlarına devam edebilme imkanını da kazanmış olurlar. Hasta bezi çeşitlerinde beden, incelik ve yoğunluk için farklı seçenekler vardır; almadan önce cimri.com’da özellik ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Vücut Temizleme Bezi Neden Önemlidir?

Hasta altı temizleme bezinin kullan at olması re-enfeksiyonları önlemenize yardımcı olacaktır. Birçok hastanın sık yıkanması mümkün olmadığından vücut temizleme bezleri bu konuda yardımcı olacaktır. Sürekli yatan hastaların yatak yaralarının oluşmaması için pozisyonunun sık sık değiştirilmesi ve hasta temizleme mendilleri ile hem vücutlarının hem de altlarının iyi temizlenmesi eşit önemdedir. Bu vücut temizleme bezlerinin pH değeri ayarlanmıştır ve hassas ciltlere zarar vermezler. İlgili bölgelerde floranın bozulmasına neden olmadan gerekli etkili temizliği sağlarlar.

Hasta ürünlerinin fiyatları ne kadardır?

Hasta bezi büyük boy ve vücut temizleme mendili arıyorsanız, cimri.com sitesinde, sağlık/bakım/kozmetik kategorisi altında yer alan, medikal ürünler sekmesini tıklayarak, hasta bezleri ve temizliği başlığını seçerek, ürünleri listeleyebilir, fiyat ve özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.