Marka
S-Link
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

En uygun fiyatlı S-Link, Flaxes, Vcom, Sandberg, Codegen, Logilink, Vivanco, Hama, Digitus, Kontorland, Goldmaster, Yeniçağ, Tek-iş, Modelsa, CVS, Epson ve Frisby marka güç kablosu seçeneklerini cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Güç kablosu nedir ve ne ise yarar?

Bilgisayarınız ya da benzer donanımlarınız ve cihazlarınızın çalışması ya da şarj olabilmesi için gerekli enerjiyi ya da elektriği taşımak ve sağlamak için kullanılırlar. Cihaza bağlanan kısmı üç adet çıkıntı olan ve fiş kısmına göre nispeten daha küçük olan başlıktır. Aynı şekilde bilgisayarınız ya monitörünüzde de bu kısma karşılık olarak üç girişli bir bölme vardır. Bu şekilde güç kabloları nereye takılır diye aramanıza gerek kalmaz. Güç kablosunu bağlamak son derece kolaydır. Tek yapmanız gereken giriş kısmına doğru itmektir. Diğer uç ise normal priz içindir. Bunlar klasik olan kablo modelleridir. USB, micro usb ya da tek yuvarlak girişli olan çeşitler de farklı cihazlar için mevcuttur. Bu kabloların renkleri ise çok çeşitlidir ve evinizde modern bir görünüm ile kullanımınız için uygundur. En ucuz fiyatlı güç kabloları karşılaştırması için önce cihazınıza uygun girişi tespit ederek başlayabilirsiniz.

Güç kablosunu takınca pc açılıyor, ne yapmalıyım?

Bu problemi zaman zaman hepimiz yaşamışızdır. Genelde düzgün kapanmama durumlarında başa gelen bir olaydır. Cihazınız tam olarak ve düzgün kapanamadığında bir şekilde uyku modunda ya da direk olarak açık kalır. Siz bu sırada ekranı kapatmış ve durumun farkında olmayabilirsiniz. Açık kalan alet pilini yavaş yavaş tüketir. Diğer gün ya da ilerleyen zamanlarda tekrar açmak istediğinizde akım başladığı anda çalışmaya başlar. Bu durum bir virüs, kötü yazılım ya da farklı bir bozukluktan kaynaklanıyor olabilir. Servisten yardım almanız sizin için uygun olabilecektir.

Güç kablosu fiyatları ne kadardır?

Bilgisayarınız ve farklı benzer donanımlarınız için güvenle ve uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz en ucuz güç kablosu seçeneklerini, cimri.com sitesinde, bilgisayar ve yazılımlar kategorisi altında yer alan, kablo ve adaptör sekmesini tıklayarak, güç kablosu başlığını seçerek; listeleyebilir; fiyat ve özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.

https://www.cimri.com/guc-kablosu