• 1 gr 22 Ayar Gram Külçe Altın
  • 1 gr 22 Ayar Gram Külçe Altın
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
1 gr 22 Ayar Gram Külçe Altın ürününün 6 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Gram Altın Gram - Külçe Altın fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. 1 gr 22 Ayar Gram Külçe Altın yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Bu ürün 10 fiyat bulunduruyor.
http://www.gittigidiyor.com/

1 Gr 22 Ayar Ozanlar Gram Altın

Akbank ile 500 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL chip-para
Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
Sponsor
558,13 TL
https://www.pttavm.com

1 Gram 22 Ayar Külçe Altın

Ücretsiz Kargo
1 Günde Kargo
En Ucuz
537,62 TL
https://www.yatirimim.com/

1 gr 22 Ayar Gram Külçe Altın

Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
548,68 TL
http://www.gittigidiyor.com/

1 Gram 22 Ayar Külçe Altın

Akbank ile 500 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL chip-para
Ücretsiz Kargo
3 Günde Kargo
560,13 TL
https://www.trendyol.com/
Tuğrul

Tuğrul Kuyumculuk 1 Gram 22 Ayar Külçe Altın G000021-1

Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Ücretsiz Kargo
1 Günde Kargo
566,04 TL
https://www.trendyol.com/
HAREM ALTIN

Harem Altın 1 Gr 22 Ayar Harem Külçe Altın 1GR22AY

Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Ücretsiz Kargo
2 Günde Kargo
575,98 TL
https://www.ciceksepeti.com/

1 gr 22 Ayar Harem Kulplu Külçe Altın

Ücretsiz Kargo
2 Günde Kargo
582,57 TL
http://www.gittigidiyor.com/

1 Gr 22 Ayar Harem Külçe Altın

Akbank ile 500 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL chip-para
Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
589,75 TL
https://www.altinbas.com/

22 Ayar 1 Gram Altın

Güvenli Alışveriş ve Ücretsiz Sigortalı Kargo
Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
614,00 TL
https://www.trendyol.com/
Rifat Tuğrul

Tuğrul Kuyumculuk 2 Adet 1 Gr 22 Ayar Gram Altın G000022

Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Ücretsiz Kargo
2 Günde Kargo
1.098,06 TL

Ürün Özellikleri

1 gr 22 Ayar Gram Külçe Altın Özellikleri ve Detayları

  • Özellikler
  • Gram1 gr
  • Ayar22

Yorumlar

1 gr 22 Ayar Gram Külçe Altın Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
6 Kişi
İyi
2 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
1 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
17.08.2018 07:17Düğünlerde artık nereden tasarruf etsem kardır diye düşünerek 22 ayar altınlara bakmaya başladım. Birikim için düşününce ben de 24 ayarları düşünürdüm belki ama düğün mevsimine girdiğimizden beri uzak akraba komşu iş arkadaşı arkadaş derken çok yakın olmadığım bir çok kişiye mecburen artık gram altın takıyoruz bir yerlerden kısmadan mümkün değil hepsine yetişemem
16.08.2018 17:37malum yaz ayları boyunca katılacağımız düğünler için hediyelik olarak tercih etmiş olduğumuz bu gram altınların hem bu piyasa durumlarında yapmaya en uygun olması da düşünülünce tercih ettik
14.08.2018 22:41Arkadaşlarla altın günü yapıyoruz bu yüzden de altını aldım yani fiyat olarak iyi yani Hani herkes altın günlerinde dalga geçer ama gerçekten insan için hem çok güzel bir yatırım hem de kafasını dağıtan bir aktivite oluyor. Yani alıp bir kenara koymalı daha sonra fiyat yükseldikçe satabilirsin Ya da acil bir şeye ihtiyaç olduğunda hemen satabilirsin
14.08.2018 20:3924 ayar değil tabi de altın binlerce yılır insanoğlunun en güçlü her zaman ortada olan ve asla kaybolmayacak para biriktirme aracıdır. Kumbara gibi alın bir kenarda dursun. İhtiyacınız olduğunda çıkarın ortaya ihtiyacınız kadarını harcarsınız gene para tutmaktan daha mantıklıdır altın tutmak her zaman.
14.08.2018 19:32En güvenilir yatırım araçlarından olan altına alarak çok büyük Karlar edebilirsiniz. Ben yıllarca altın biriktirmiş biri olarak şunu söylemeliyim ki altından en az kayıpla para kazanmanız için kesinlikle gram şeklinde satılan altınlara yönelmeli gerekmektedir. Ben çeyrek altın da daha önce daha çok kayıp sağlıyordum. Dövizler yükselse altına hiçbir şey olmuyor. Internetten gram altın almak da çok kolay önceden böyle bir şey yoktu şimdi İşimiz daha da kolaylaştı.
14.08.2018 16:36uzun zamandır yatırımımı altına yapıyorum ve bunun için artık kuyumcuları gezmeme gerek kalmıyor her ne kadar ilk siparişimde çok tereddüt etmiş olsam da bu şekilde almak artık daha kolay geliyor
14.08.2018 12:25Altın geçtiğimiz günlerde çok zamlandı artık her düğünde takılacak gibi değil.Çok yakın akrabalar dışında altın takamayacağız anlaşılan.Bence satışlarda düşecek.
14.08.2018 12:18İlk başlarda internetten altın alma fikrine tereddütle yaklaşmıştım fakat hafta içi ve hafta sonu çalıştığım için kuyumcuya gidecek vaktim yoktu ve buradan sipariş verdim mecburen. Kargo ile elime ulaştığında bütün soru işaretleri sıfırlandı diyebilirim.

İnceleme

15.10.2020Yazan:Editor Admin

1 gr 22 Ayar Gram Külçe Altın

En ucuz ve en uygun fiyat alternatiflerini Cimri.com’da bulabileceğiniz 1 gr 22 Ayar Gram Külçe Altın öne çıkan tüm özellikleri mercek altında.
1 gr 22 Ayar Gram Külçe Altın

1 Gr 22 Ayar Gram Külçe Altın

En değerli madenler biri olan altının değeri tarih boyunca önemli bir konumda yer almıştır. Sarı ve parlak rengiyle dikkat çeken bu maden, takı çeşidi ve birikim aracı olarak sıklıkla tercih edilir. Dünya çapında değerini her zaman koruyan altının kullanıldığı alanlar oldukça çeşitlidir. Havacılıktan uzay sanayiye kadar farklı alanlarda kullanılan bu maden, yatırım kanallarının en güvenlisi olarak bilinir. Özellikle uzun vadeli yatırım yapmak isteyenler için ideal bir seçenek olan altın, uzun süre deforme olmadan saklanabilir. Hava ve su gibi dış etkenlerden etkilenmeyen bu madende kararma ve paslanma gibi deforme edici durumlar görülmez.  Bu özelliği sayesinde uzun vadeli yatırımcıların beklentilerini karşılar. Sürekli değişen altın piyasası her bütçeye hitap eden seçenekler sunar. Son yıllarda popülerliği artan gram külçe altın çeşitleri her bütçeye birikim yapma fırsatı sağlar.  Farklı gramaj ve ayarda satılan bu ürünleri ister yatırım ister hediye amaçlı satın alabilirsiniz. İdeal boyutuyla dikkat çeken 1 Gr 22 ayar gram külçe altın özellikleri bakımından yatırım yapmak isteyenlerin beklentileri karşılayan ürünler arasında yer alır.  

1 Gr 22 Ayar Gram Külçe Altın Çeşitleri

Her zaman önemini koruyan altın uzun yıllardır insanlığın ilgisini çeken önemli madenler arasında yer alır. Hava ve suyla tepkimeye girmemesi sebebiyle kararma ve paslanma yapmadan uzun süre saklanabilmesi, yatırımcılar için avantaj sağlar. Özellikle uzun vadeli yatırım yapmak isteyenler için ideal bir seçenek olan altın, piyasa değerini her zaman korur. Güvenli bir yatırım aracı olarak bilinen bu maden, hediyelik olarak da sıklıkla tercih edilir. Altın üreticileri herkese hitap eden modeller üretir bu sayede her bütçeye birikim yapma fırsatı sağlanır. Bankada ve evde kolayca saklanabilen külçe altınlar, birikim için sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. 1 kilogram ağırlığından 0,5 gramaja kadar farklı ağırlıkta üretilen külçe altınlar farklı ihtiyaçları karşılayan seçenekler sunar. Farklı gramajlarda üretilen bu ürünlerle kolayca bütçenize uygun birikimler yapabilirsiniz. Genellikle 24 ve 22 ayar değere sahip olan bu ürünler saf altına yakın yapıları sayesinde bozdurunca değer kaybına uğramaz. 22 ayar ürünler, yüzde 91 oranında saf altın içerir. Bu değerli yapısı sayesinde yatırım ve hediyelik olarak değerlendirilebilir. 1 gr 22 ayar gram külçe altın kullanımı açısından farklı seçeneklere sahiptir. Bu ürünler, kare ve yuvarlak formda üretilir. 1 gramlık külçe altınları değerli bir hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Düğün ve nişan gibi özel günlerde hediye edilen yarım ve çeyrek altınlara yeni bir alternatif olan bu ürünler, değerli bir hediye tercihi olabilir. Bozdurunca değerini kaybetmeyen gram altınlar, beklentileri karşılayan seçenekler arasında yer alır. Ayrıca, uzun vadeli saklanabilir olması sebebiyle gram altınlarla uzun süre birikim yapabilirsiniz. Ürünlerin üretildiği tarih bozdururken fiyatını etkilemez. Uzun ve kısa vadeli birikimlerde yatırımcısının beklentilerini karşılayan bu ürünler, geniş ürün yelpazesi sayesinde her bütçeye hitap eder. 

1Gr 22 Ayar Gram Külçe Altın Fiyatları

 Popülerliğini her zaman koruyan altın en değerli madenler arasında yer alır. Güvenli bir yatırım kanalı olan bu madende, kararma ve paslanma gibi olumsuz durumlar görülmez. Böylelikle uzun vadeli birikim yapmak isteyenlerin beklentilerini karşılayan bu ürünler, hediye olarak da değerlendirilebilir. Çeyrek ve yarım altına alternatif olarak tercih edilen gram altınlar farklı boyutlarda üretilir. 1 onstan 0,5 grama kadar geniş bir yelpazeye sahip gram külçe altınlar her bütçeye hitap eder. Kullanıcı tercihine göre 24 ve 22 ayar modellere sahip, gram altınlar şık tasarımlara sahiptir. Yuvarlak ve kare tasarımlara sahip şık görüntüsüyle bu ürünleri özel günlerde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. İdeal boyutlarıyla farklı beklentileri karşılayan 1 gr 22 ayar gram külçe altın fiyatları uygunluğuyla yüzleri güldürür. Piyasalardaki değişikliklere göre altın ons fiyatları artış veya azalış gösterebilir. Bu durum gram altın fiyatlarını da etkiler. Güncel 1 gr 22 ayar gram külçe altın indirim ve kampanyalarını takip ederek bu ürünleri avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.  

1 Gr 22 Ayar Gram Külçe Altın Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Uygun fiyatlarıyla dikkat çeken gram külçe altınlar, en sık tercih edilen yatırım kanalları arasında yer alır. Farklı gramajlarda üretilen bu ürünler, uygun fiyatlarıyla her bütçeye hitap eder. Güvenli bir yatırım kolu olan 1 gram külçe altını satın alırken bazı durumlara dikkat etmelisiniz. Patent damgaları ürünlerin orijinalliğini belirtir. Böylece satın aldığınız altının orjinalliğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca, ürünlerin sertifikası olması da sizleri sahte ürün riskine karşı korur. Ürünleri bozdururken sorun yaşamamak için sertifikanın her alanda geçerli olmasında özen göstermelisiniz. Altın en saf haline yakın 24 ve 22 ayar ürünler değerli yapısı sayesinde yatırım için doğru bir seçenek olabilir. Bozdururken değer kaybına uğramayan bu ürünlerle, uzun vadeli birikimler yapabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz ürünlerin faturalı olmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede dolandırıcılık risklerini önüne geçebilirsiniz. Cimri.com sayfasını kullanarak 1 gr 22 ayar gram külçe altın yorumlarını inceleyebilir, ürünler hakkında fikir edinebilirsiniz. Ayrıca, sayfamız üzerinden 22 ayar 1 gram külçe altın fiyatlarını inceleyebilir, ürünleri fiyatlarına göre sıralayabilirsiniz. 

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery