Gram - Külçe Altın

Gram - Külçe Altın Fiyatları

133 Ürün gösteriliyor.
Gram - Külçe Altın fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Gram - Külçe Altın modelleri ve Gram - Külçe Altın fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Gram - Külçe Altın kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Harem Altın, Gram Altın, Çeyrek Altın, Altın, İar. 133 adet Gram - Külçe Altın fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Gram - Külçe Altın Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Gram - Külçe Altın markası:

En Çok İncelenen Gram - Külçe Altın Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Gram - Külçe Altın Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 133 Gram - Külçe Altın modeli içerisinde en ucuz Gram - Külçe Altın fiyatı 73.93 TL iken, en yüksek Gram - Külçe Altın fiyatı 483338.11 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Gram - Külçe Altın fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Nisan 2021 tarihinde ortalama Gram - Külçe Altın fiyatı ise 10698.42 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Gram - Külçe Altın Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Gram - Külçe Altın modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Gram - Külçe Altın modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Gram Külçe Altın

Altın, tarihin en eski dönemlerinden bugüne kadar ulaşan en değerli madenlerin başında yer alır. İnsanlar için altının önemi gerek sarı parıltısı gerekse altına ulaşmanın zorluğu sonucunda ekonomik olarak bir değer taşımasıdır. En iyi yatırımların başında geçen gram altın külçe altın uzun süre deforme olmadan saklanabilmesi, çok iyi bir iletken olması insanların servet saklama ve birikim aracı olarak satın almasına en büyük etkendir. Zor zamanlarda kullanmak için insanlar gelirlerinin  bir kısmını ya da var olan paralarını altına yatırım yaparak değerlendirir. Aynı zamanda düğünler, dini törenler ve özel etkinliklerde hediye niteliği gören altın dünyadaki değişimlerin kaderine yön veren bir nitelik taşır. Kullanıcılar tarafından yastık altı olarak isimlendirilen gram altın 100 gram külçe altın gibi çeşitleriyle üretilir. Bütçenize göre ayar özellikleri değişen altınlardan aynı zamanda gramına göre birçok külçe altın çeşidine ulaşabilirsiniz. İsterseniz yatırım amacıyla isterseniz de sevdiklerinizi mutlu edecek hediye olarak gram külçe altınları tercih edebilirsiniz. Dönemsel olarak değişen altın fiyatlarını cimri.com sayfası üzerinden takip ederek karlı seçimler yapabilirsiniz. 

Gram Külçe Altın Çeşitleri

İnsanlık tarihinin başlangıcından bu tarafa değer verilen altın, yatırım olarak ve birçok anlamda kritik bir önem taşır. Globalleşmenin ve modernleşmenin getirdiği yeniliklerle birlikte dünyadaki iletişim ağları yüksek boyutlara ulaşmıştır. Aynı oranda finans sistemleri de gelişip yatırımcıların tasarruflarını değerlendirebilecekleri ürün yelpazesi oldukça geniştir. Gram altın 100 gram külçe altın 24 ayar gibi tarihin en eski finansal araçları arasında yer alan altın birçok avantaja sahiptir. Sarı madenin tarih boyunca oynadığı farklı roller ve değişen dünya şartlarıyla birlikte altına olan yatırım altının ürün yelpazesini oldukça genişlemiştir. Yeni evlenecek olan arkadaşınız, dostunuz ya da ailenizden birisine hediye amaçlı alabileceğiniz seçeneklerden biri de altınlardır. Maddi değer olarak üst seviyede olan ürün seçenekleri arasında bulunan gram altın 50 gram külçe altın hediye seçenekleriyle karşınıza çıkar. Gözde yatırım araçları arasında en güvenli kategoride değerlendirilen altının önemi büyüktür. Gelişen ve yenilikçi finans sektörü içerisindeki kurumlar sayesinde külçe altına aynı zamanda fiziksel olarak sahip olmadan da erişebilme imkanına sahipsiniz. Ciddi bir yatırım olanağı sunan kurumlar beklentinize uygun seçenekleriyle altın çeşitlerini ve miktarlarını beğeninize sunar. Gram altın 10 gram külçe altın 24 ayar gibi çeşitler sayesinde yatırımınızı yapabilir ve zor zamanlarınızda altının değerlerine göre dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Az bir bütçeye sahipseniz 0.5 gr 24 ayar külçe altınları satın alabilir ve az ve güvenli bir şekilde yatırımınızı güçlendirebilirsiniz. Nakit yatırım yapmaktan hoşlanmıyor ve kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız 50 gr 24 ayar külçe altın sizin için en güvenli bir yatırım olabilir. Bozdurduğunuz zaman ise fazla zarar uğramadan belirli oranlarda kar elde edebilirsiniz. Son yıllarda en büyük kullanım amacı yatırım ve sevdiklerinize sunacağınız hediyedir. Dilerseniz gram altın 10 gram külçe altın dilerseniz başka çeşitleriyle cimri.com üzerinden ihtiyacınız olan altına ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz gramda ve özellikte cimri.com üzerinden bulabileceğiniz külçe altın çeşitlerine ulaşabilir ve anlık olarak gerçekleşen fiyatlarıyla gram külçe altına sahip olabilirsiniz. 

Gram Külçe Altın Fiyatları

Son yıllarda uluslararası piyasalarda altının fiyatları bazı etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Altının fiyatları bazı faktörlere göre artıp azalır. Bu faktörlerden ilki altının para gibi algılanmasıdır. Enflasyonla birlikte faiz oranları da nakit paranın getirisi olarak gram altın 5 gram külçe altın gibi çeşitlerin değerleri üzerinde etkin bir rol oynar. Faizlerin yükselmesiyle birlikte maden fiyatının düşmesi, tüketici harcamaları ve insanların gelirlerinin artması tasarruf talebi ile birlikte gram külçe altın fiyatları üzerinde değişimlere yol açar. Ekonomik kriz gibi durumlar karşısında külçe altının kolay ve pratik bir şekilde paraya çevrilebilmesi altın talebini aynı oranda artırır. Aynı zamanda gram külçe altın fiyatları insanların art talep ilişkisine, sosyal medyada ve basında yer alan haberlerden etkilenmesine göre değişime uğrar. Bütçenize uygun fiyatlar sunan gram altın 1 gram külçe altın gibi altın çeşitlerine cimri.com üzerinden ulaşabilir ve kolayca edinebilirsiniz. Aynı zamanda 24 ayar, 22 ayar gibi değişen ayar rakamları ve gramı gram külçe altın fiyatlarını etkileyen başlıca unsurlar arasında yer alır. Bütçenizi korumanıza ve birikim yapmanıza olanak sağlayan gram altınlar herkesin satın alabileceği fiyatlar sunarak geniş bir kitleye hitap eder. 

Gram Külçe Altın Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Gram altın 30 gram külçe altın gibi altın satın alırken altının gram olarak ağırlığını, gram fiyatını ve gram işçiliğini dikkate almanız gerekir. Çünkü ileride altınınızı sıkıştığınız bir dönemde bozdurmak istediğinizde hangi oranda ve değerde fiyat düşeceğini bilmek sizin adınıza yararlı olacaktır. Genel olarak en basit altın takının işçiliği 24 ayar altının gram fiyatının çeyreğine eş olarak görülür. En özel ve yüksek fiyatlı bir takının işçiliği ise 24 ayar altının gram fiyatına eşittir. Gram külçe altını tasarruf ve birikim amaçlı satın almak istiyorsanız işçiliği az olan gram altın 10 gram külçe altın 22 ayar modelleri tercih edebilirsiniz. Gramları tam olması koşuluyla eski tarihli bir gram külçe altın satın almanızın bir sakıncası yoktur. Altınınızı geri bozdurmanız durumunda bozduracağınız kurumun eski ve yeni altınları aynı fiyatla geri alacağını bilmeniz gerekir. Tüm bu detaylara dikkat ederek dilediğiniz külçe altın seçeneğini tercih edebilirsiniz. Cimri.com üzerinden fiyat araştırmasında bu gibi etkenlere göz önünde bulundurabilir ve aynı zamanda bütçenize uygun bir yatırım yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery