track source
track source
track source

Erkek Tulum

Erkek Tulum Fiyatları

68 Ürün gösteriliyor.
Erkek Tulum fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Tulum modelleri ve Erkek Tulum fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Tulum kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Terapi Men, Joma, Revit. 68 adet Erkek Tulum fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Tulum Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 3 Erkek Tulum markası:

2021 yılı Erkek Tulum Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 68 Erkek Tulum modeli içerisinde en ucuz Erkek Tulum fiyatı 83.32 TL iken, en yüksek Erkek Tulum fiyatı 1417.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Tulum fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Ekim 2021 tarihinde ortalama Erkek Tulum fiyatı ise 367.49 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Tulum

Günümüzde iş koruyucu giysileri olarak tasarlanan tulumlar, moda trendlerinin yardımıyla farklı tasarımlarda da üretilir. Farklı tasarımları sayesinde oldukça şık ve popüler birer giysi ürünü olarak hayatımızda yerini alır. Her yaş grubuna hitap eden ve her yaş grubu için farklı özelliklerde tasarlanan oldukça geniş ürün yelpazesine sahip tulum modelleri bulunur. Tulum modelleri tasarlanırken kullanımının kolay olmasına dikkat edilerek modellenir. Bebekler için tasarlanan erkek tulum bebek modellerinin en önemli özelliği pratik kullanım imkanı sağlamasıdır. Bebekler günlük aktivitelerde ve uyku esnasında oldukça hareketli olabilir. Bu sebeple onlar için tasarlanan tulum modelleri, hareket özgürlüğü sağlayan tasarımlara sahip olarak üretilir. Diğer kullanıcılarında tulum modelleri tasarlanırken hareketleri özgürlüğü sağlayan özgül tasarımlarla modelleme yapılır. Hareket özgürlüğü sunan tulum modelleri; aynı zamanda farklı tasarım kalıp kesimleri nedeniyle şık ve tarz stiller oluşturulmasını sağlar.

Erkek Tulum Modelleri

Erkek tulum tasarımında kullanılan kumaş türleri; kot, polyester, pamuklu, kadife, su geçirmeyen polyesterdir. Erkek tulum modelleri; tüm vücudu saran, uzun veya kısa kollu ya da kolsuz, omuz askılı ve çeşitli paça boylarına sahip olarak tasarlanır. Uzun kollu alt ve üst bedeni bir bütün olarak kapatan tulum modelleri, kullanışlı ve hareket özgürlüğünü sağlayabilen özelliklerde tasarlanır. Her yaş grubundan kullanıcı için tarz ve rahat kullanım kolaylığı sunan erkek tulum pantolon modellerini üretilir. Bu tasarımdaki tulum modelleri; genelde pamuklu, kot, keten ve kadife kumaş türlerinden farklı kalıp kesim stillerine sahip olarak tasarlanır. Çocuklar kıyafetlerini hareketlerinden kaynaklı çıkarır bu sebeple tulum modellerini sıklıkla tercih edilir. Tulum modelleri, kullanım rahatlığının yanı sıra oldukça sevimli tasarımları ile hoş görünümler sağlanmasında yardımcı olur. Çocuklar için uyku esnasında üstlerini açması nedeniyle üşütmelerini engellemek için sıklıkla uyku tulum modelleri kullanılır. Tulumların pek çok amaç için farklı özelliklerde farklı tasarımlarda modelleri bulunur. İş ortamında kullanılmak amacıyla üretilen tulum modellerinin tasarımları; kullanım sağlanacak iş kolunun ihtiyaç duyduğu özelliklere bağlı olarak farklı işlevsellik barındırır. Bahçe işlerinin yapıldığı iş kolları için koruyucu kumaş türlerinden, kolsuz omuz askılı pantolon tulum modelleri tasarlanır. Sulu ortamlarda kullanılacak tulum modellerinin yapımında ise su geçirmez özelliklerine sahip kumaş türleri kullanılır. Spor ve iş ortamında kullanılan koruyucu tulum modelleri ise tamamen farklı kullanım alanlarından dolayı farklı özelliklerde üretilir. Spor gibi aktiviteler için esnek ve dayanıklı kumaş türlerinden tulum modelleri tasarlanır. Kullanım yapılacak spor türüne bağlı olarak farklı işlevsel özellikleri olan tasarımlar kullanılan tulum modelleri kullanıcıların beğenisine sunulur. Günlük hayata tarz bir stil oluşturmak isteyen kullanıcılar için birbirinden farklı tasarımlarda erkek tulum kot modelleri üretilir. Kot kumaştan üretilen bu modeller; farklı kesim kalıpları, renkleri ve renk tonları ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Kot kumaştan yapılan tulum modelleri spor bir şıklık sunarken, keten gibi kumaş türlerinden yapılan tulum modelleri ise daha klasik bir şıklık sağlar. Farklı kullanım alanlarına uygun özelliklerde ve şıklıkta tasarımlara sahip erkek tulum modelleri bulunur. 

Erkek Tulum Fiyatları

Giyim ürünlerinin yapımında kullanılan kumaş türü, miktarı ve tasarımı; fiyatlarının belirlenmesini etkileyen unsurlar arasında yer alır. Erkek tulum modelleri, alt ve üst bölgeyi birleştiren bir tasarıma sahiptir. Bu sebeple tasarımda kullanılan kumaş türü ve miktarı farklı olur. Erkek tulum fiyatları, tasarımlarındaki kumaş türüne ve ölçülerine göre değişiklik gösterir. Erkek tulumların kullanım alanları ve kullanıcıların yaş aralıkları farklılıklar gösterir. İş ortamında kullanılan koruyucu tulum modelleri; suya, hava koşullarına dayanıklı olan kumaş türlerinden tasarlanır. Bu amaçlı kullanıma uygun tulum modellerin fiyat aralıkları diğer modellerden farklı olarak belirlenerek satışa sunulur. Daha küçük yaş grubuna ait tulum modellerinin tasarımlarında; kot, pamuklu, keten gibi kumaş türleri ve sevimli aksesuar çeşitleri kullanılır. Bu tulum modellerinin fiyatları; bedenlerine, kumaş cinsine ve aksesuar miktarına göre belirlenir. Tulum tasarımlarının uzun ve kısa paça boyuna sahip olması fiyatlarını etkileyen özelliklerdendir. Ayrıca kış hava koşullarına uygun tulum modellerinin fiyatları, diğer tulum modellerine göre farklı aralıklarda satışa sunulur. Geniş ürün yelpazesi sebebiyle herkesin bütçesine uygun fiyatlarda tulum modelleri üretilir. 

Erkek Tulum Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Tüm kıyafet ürünlerinde olduğu gibi tulum modellerinin seçiminde de ilk dikkat edilmesi gereken unsur, beden ölçüleri ile uyumlu olmasıdır. Beden ölçülerine uyumlu olan tulum modelleri, vücuda tam oturduğu için kullanım kolaylığı sunar. Tulum modelleri, tasarımlarından kaynaklı boydan tüm vücudu saran bütün bir kıyafettir. Rahat kullanım için hareket özgürlüğü sağlayan tulum modelleri kullanır. Vücuda uygun olmayan modeller; bel bölgesinde potluk ve daralma yaptığından hem rahatsız hissettirir hem de hoş olmayan bir görünüm sunar. Kullanım amaçlarına göre de farklı özelliklere ve tasarımlara sahip tulum modelleri üretilir. Tulum satın alırken kullanım ihtiyaçlarını karşılayabilen özelliklere sahip olan tulum modelleri tercih edilir. Erkek tulum modelleri; günlük hayat ve iş ortamı gibi kullanım alanlar için ayrı özelliklere sahip kumaş türlerinden üretilir. İş ortamında kullanılan tulum modelleri; korucu özelliklere sahip kumaş türlerinden üretilir. Günlük hayatta şık ve tarz görünümleri nedeniyle tercih edilen tulum modelleri ise farklı kumaş türlerinden tasarlanır. İhtiyaçlar doğrultusunda aradığınız özelliklere sahip tulum modellerini, cimri.com sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz. Çocukların uykusunda ısı konforunu sağlayan erkek tulum pijama modelleri; sağlıklı ve konforlu uyku için tercih edilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery