Erkek Gömlek

Erkek Gömlek Fiyatları

9448 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Kumaş Cinsi / Bileşimi
Erkek Gömlek fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Erkek Gömlek modelleri ve Erkek Gömlek fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Erkek Gömlek kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Pierre Cardin, Koton, Madmext, DeFacto. 9448 adet Erkek Gömlek fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Erkek Gömlek Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Erkek Gömlek markası:

2021 yılı Erkek Gömlek Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
24 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 9448 Erkek Gömlek modeli içerisinde en ucuz Erkek Gömlek fiyatı 14.99 TL iken, en yüksek Erkek Gömlek fiyatı 5395.5 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Erkek Gömlek fiyatlarının ortalaması alındığında ise 24 Eylül 2021 tarihinde ortalama Erkek Gömlek fiyatı ise 197.22 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Erkek Gömlek Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Pierre Cardin G021GL004.000.676581 Erkek Gömlek
Pierre Cardin G021GL004.000.676581 Erkek Gömlek
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mavi 020793-25754 Çift Cepli Yeşil Oxford Erkek Gömlek
Mavi 020793-25754 Çift Cepli Yeşil Oxford Erkek Gömlek
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
U.S. Polo Assn. G081GL004.000.602560 Erkek Gömlek
U.S. Polo Assn. G081GL004.000.602560 Erkek Gömlek
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Columbia Cascades Explorer AM9154 Erkek Gömlek
Columbia Cascades Explorer AM9154 Erkek Gömlek
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Kip GM815 Beyaz Erkek Gömlek
Kip GM815 Beyaz Erkek Gömlek
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Erkek Gömlekleri

İlk olarak eski Mısır’da giyilmeye başlanan gömlekler yüzyıllardır moda tarihinde vazgeçilmez bir giysi olarak yer bulur. Mısırlılar gömlekleri, kolların ve başın geçebilmesi için bırakılan boşluklardan oluşan dikdörtgen bir keten parçası şeklinde giyerler. Orta çağda ise kraliyet ailelerinin önemli bir sembolü olarak kendine yer bulur. 16. yüzyıla gelindiğinde dantellerle ve fırfırlarla süslenerek ağır ve soylu bir çizgi kazandırılır. 18. ve 19. yüzyıllar Avrupa’da süslü ve çok katlı yakaların moda olmasıyla birlikte yakanın gömleğin en önemli unsuru olduğunun fark edilir. Böylece yaka gömleğe karakterini vermeye başlar. 20. yüzyıl ise gömlekte daha önce kullanılmayan, alışık olunmayan renklerin kullanılmaya başlandığı bir dönemdir. Modeller ise moda tarihi boyunca akımlara bağlı olarak değişiklik gösterir. Yüzyıl başında ABD’de serbest yakalı beyaz gömlekler çok popülerleşir. 1920’lerde farklı renklerle birlikte ve takılıp çıkarılabilen yakaların modası başlar. 30’lu ve 40’lı yıllar Hollywood’un etkisinin yoğun olarak hissedilmesiyle birlikte gömlek modası farklı bir çizgiye kayar. Etnik görünüşün öne çıktığı ve hippi akımının dünyayı kasıp kavurduğu 1960’larda erkekler vücudu sıkı saran gömlekler tercih etmeye başlar.  Böylece likra kumaşı da ilk kez bu dönemde gömlek üretiminde kullanılmaya başlar. 1980’lerde ise gömlek yakaları küçülür ve kumaşlarda daha fazla esneme payı ortaya çıkar. 2000’li yıllarda ise gömlekle ilgili en önemli detay gömleğin şıklık ve spor tarzının bir arada sunulmaya başlaması olur. Böylece erkek gömlekleri yüzyıllardır farklı toplumsal statülerde kullanılan önemli bir kıyafet olarak günümüze kadar taşınır.

Erkek Gömlek Modelleri

Hem günlük yaşamda hem de iş yaşamında erkek gömlek çeşitleri erkeklerin gardıroplarında vazgeçemedikleri en önemli parçalardan biridir. Bu nedenle ihtiyaca ve ortama uygun olarak seçilen bu gömleklerin birçok modeli bulunmaktadır. Hemen her duruma göre tasarlanmış bu gömlekler sayesinde yaşamınızın hemen her anında şık bir duruş elde edebilirsiniz. Örneğin; rahat ve şık bir kış geçirmek isterseniz erkek oduncu gömlek ve erkek gömlek spor modelleri tercihinize oldukça uygun olacaktır. Bir kot pantolon veya kargo pantolon rahatlıkla kombin yapabileceğiniz bu model sayesinde hem şık hem de rahat bir görünüme sahip olabilirsiniz. Erkek jeans gömlek modeller ise her erkeğin gardırobunda kurtarıcı bir parça olarak kendine yer bulur. Kesimleri ile hem kusurları kolaylıkla kapatabilen hem de kanvas ve farklı renk kotlarla da rahatlıkla kombin yapılabilmesi sayesinde oldukça sıklıkla tercih edilen bu gömlekler günlük yaşamın rahat taraflarını tarzınıza yansıtmanıza yardımcı olur. Erkek ekose gömlek erkek giyiminde önemli bir yer tutar. Hem iş yaşamında, davetler gibi önemli anlarda doğru şekilde kombin yaparak şık bir görünüme sahip olabilir hem de günlük yaşamın spor detaylarında daha hafif bir eşleştirmeyle gün içerisinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dar kesim anlamına gelen erkek slim fit gömlek modelleri de oldukça dikkat çeker. Yaşın ve vücut şeklinin önemli bir rol oynadığı slim fit gömlekler vücut oranınızla uyumlu olmalıdır. Bu şekilde daha doğru bir tercih yapmak için vücut ölçülerinizi göz önünde bulundurmanız gerekir. Üstelik seçtiğiniz gömleğin kumaşı ve inceliği de dönemsel olarak önemlidir. Erkek gömlek yazlık modeller ve kışlık modeller arasında bu anlamda fark bulunur. Kışın daha kalın, yazları ise daha ince kumaşların yanı sıra vücudunuzla birlikte nasıl bir uyum sağladığına dikkat etmeniz gereken kumaşlar olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Bu nedenle ihtiyacınızın hangi dönemde ne olduğunu tespit ederek doğru gömleği seçebilirsiniz. Bu sayede hemen her anınızda doğru gömleği seçebilir, böylece şıklık konusunda her an kolayca bir tercih yapabilirsiniz.

Erkek Gömlek Fiyatları

Erkek gömlek fiyatları gömleklerin tasarımına, kumaş çeşidi gibi birçok değişkene göre farklılık gösterir. Örneğin; kumaşların kalitesi gömlek fiyatını etkileyen en önemli etkenlerden birisidir. Seçeceğiniz kaliteli bir kumaş uzun yıllar giyebileceğiniz gömlekler sunar. Bu nedenle tek seferde fazla fiyat verdiğiniz bir gömlek uzun vadede daha tasarruflu bir kullanım yapmanızı sağlar. Bu nedenle tercihinizi yaparken kaliteden ödün vermemek daha iyi bir seçim olur. Bir diğer unsur ise gömlek tasarımlarının özgünlüğü önemlidir. Şık olmak konusunda moda tasarımcılarının duruma göre tasarımlar yapması gömleklerde aynı zamanda estetik bir beklenti ortaya çıkarır. Bu nedenle hem kaliteli hem de estetik bir birliktelik de farklı bir fiyat ortaya çıkarır. Günlük yaşamınızda daha kolay seçebileceğiniz renkler, desenler olsa da her zaman şık olmak için seçeceğiniz estetik bir gömlek sayesinde gardırobunuzda her şart için kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir şıklık olması sizleri de rahat hissettirir. Erkek gömlek markaları bu nedenle farklı fiyat politikaları izlerler. Farklı tasarımlar, farklı kumaşlar ve farklı üretim tarzları ile fiyatlar değişkenlik gösterir.  Böylece bu fiyatların değişikliklerinin neye göre olduğunu tespit ederek kendiniz için en iyi tercihi yapabilirsiniz. Tercih yapmakta zorlanmanız durumunda internet üzerinde yapacağınız aramalar sırasında okuyacağınız kullanıcı yorumları daha kolay tercih yapmanızı sağlayabilir. Böylece kendiniz için en uygun gömleğe daha kolay karar vererek daha iyi bir fiyat analizi yapabilirsiniz. Ayrıca web sitelerinde sıklıkla arama yaparak dönemsel olarak yapılan kampanyalar ve indirimleri yakalayabilir, böylece kendiniz için en uygun gömleği oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Erkek Gömlek Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Erkek gömlek birçok çeşidi ile seçim yaparken zorlanılmasına sebep olur. Birbirinden farklı modeller, tasarımlar ve kumaşlar arasında seçim yapmak için öncelikle ihtiyacınızın ne olduğu ve hangi durumlar için kullanacağınızı tespit etmeniz gerekir. Erkek gömlek modelleri bu geniş skalada üretilirken kullanıcılarının da nerede ve hangi şartlar altında bu gömleklere ihtiyaç duyulduğu dikkate alınarak üretilir. Bu nedenle her ne kadar seçenek fazla da olsa kendiniz için uygun olan gömlek modelini rahatlıkla seçebilirsiniz. Fakat yine de dikkat edilmesi gereken özelliklerin başında erkek gömlek bedenleri gelir. Vücut ölçülerinizi doğru tespit ederek doğru gömleği tercih edebilirsiniz. Fakat seçtiğiniz gömleğin kalıpları da bu durumda önemlidir. Örneğin dar kalıplı bir gömlek ile geniş kesimli bir gömlek beden numaraları aynı olsa da üzerinizde duruşu farklı olacaktır. Bu nedenle hangi kalıplarla ne kadar rahat ettiğinizi ve şık durduğunu göz önünde bulundurmanız gerekir. Ayrıca seçeceğiniz kumaşın terletmeyen ve cildiniz için sağlıklı bir kumaş olduğuna da dikkat etmeniz gerekir. Bunun için genelde en uygun kumaş pamuktur. Renk seçimi de bu konuda önemlidir. Dolabınızdaki diğer parçaları da göz önünde bulundurarak renk seçimi yapmanız pantolon ve şortlarınızla daha kolay eşleştirme yapmanızı sağlar. Fakat yine de farklı renk seçeneklerinde de birkaç gömlek bulundurmanız belli durumlarda şık bir geçiş yapmanızı kolaylaştırır. Ayrıca eğer ceketle kombin yapacaksınız gömlek boyunuzun ceketinizde 1 veya 1,5 cm kadar dışarıda olması daha hoş bir görünüş sağlar. Bir diğer önemli ayrıntı da gömleğinizin kol boyunun bileğinizin bitimi ile bitmesidir. Şık ve fit duran bir görünüm için bu önemlidir. Yaka seçimi de bu noktada önemlidir. Klasik yakalar genelde her durum için kurtarıcıdır. Tüm bu dikkat içeren seçimler sayesinde kendiniz için en uygun gömleği seçebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery