• ERKEK CÜZDAN

  Erkeklerin en temel aksesuarlarından biri de erkek cüzdanlarıdır. Genellikle kemer ve ayakkabı ile kombin edilir. Saat, bileklik ve giyim tarzına göre de, uyumlu olmasına özen gösterilmektedir. Erkek cüzdanları, kişinin sahip olduğu yaşam tarzı ve kalitesi hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlar. Klasik ve spor giyim tarzına göre farklılık gösteren erkek cüzdan modelleri mevcuttur. Siz de Derkon, Desisan, Ds, Levis, Trg Polo, Lumberjack gibi markalardan giyim tarzınıza ve zevkinize en uygun, erkek cüzdan modellerini inceleyebilirsiniz.

 • ERKEK CÜZDANI HANGİ ÖZELLİKLERE GÖRE SEÇİLMELİDİR?

  Erkek cüzdanı seçimi yaparken öncelikli etkili olan iki durum vardır. Bunlardan biri seçtiğiniz giyim tarzıdır. Diğeri ise cüzdanın işlevselliği size ne kadar fayda sağlayacağıdır. Spor giyim tarzını tercih eden biri, kocaman dikdörtgen deri bir cüzdan seçimi yerine daha küçük boylarda dikişi farklı aksesuar gibi sporlaştırılmış, ya da sade hakiki deri bir cüzdanı istediği renkte kullanabilir. İş adamları ya da takım elbise giyinmesi gereken kişilerin en doğru seçimi hakiki deri cüzdan olmalıdır. Koyu renkler her zaman kurtarıcıdır. Siyah ve koyu kahve tüm takımlara uyum sağlayabilir. İşlevselliği ise kullanacağınız yer ve zamana göre değişkenlik gösterecektir. Örneğin; seyahate çıkacağınız zaman, pasaport, kimlik ve uçak biletlerinizi koyabileceğiniz geniş ve birden fazla bölmesi olan erkek cüzdanları tercih edilmelidir. Ya da kartvizit, kredi kartınızı fazla ve kağıt para ile birlikte bozuk paralarınız için de bir bölme istiyorsanız bu tipteki erkek cüzdan çeşitleri tercih edilmelidir.

  Tercih edeceğiniz erkek cüzdanı, kolay deforme olmayan, su geçirmeyen ve uzun ömürlü olması gibi özelliklere sahip olması açısından önemlidir. Seçilen ürünler her zaman için kişinin kalitesi ve yaşam tarzını sergilemektedir.

 • ERKEK CÜZDANI KIYAFETE GÖRE Mİ, YOKSA AKSESUARA GÖRE Mİ UYGUN OLMALIDIR?

  İkisine de uygun olmakla birlikte görecelik gösteren ucu açık bir sorudur. Yaşam şeklinize uygun olan tercihleriniz tarzınıza da hitap ediyor olacaktır. Yakalayacağınız uyum beraberinde zevkinizi oluşturacak ve stiliniz seçimlerinize yansıyacaktır. Erkek aksesuarlarını; kemer, erkek cüzdanı, saat, bileklik olarak sıralayabiliriz. Bu aksesuarların kullanımı kombinler içerisinde bütünlük sağlanmalıdır. Özellikle de takım elbiseleri bütünlük açısından dikkat çektiği için daha çok önem gösterilmelidir. Takım elbise giydiğiniz zaman ayakkabı ile kemerinizin rengi aynı olmalıdır. Kahverengi bir ayakkabı giydiyseniz siyah kemer takmanız uygun olmayacaktır. Erkek aksesuarlarının kullanılmadığı kombinler de ayakkabı ya da giysinin rengi seçimlerinizde yardımcı olabilir. Örneğin siyah ayakkabı ve takım elbisede açık tonlarda ki cüzdan seçimleriniz yanlış olacaktır. Siyah, koyu kahve ya da lacivert renkleri tercih etmeniz bütünlük açısından oldukça önemlidir.

 • Yaşam tarzınızı yansıtan kaliteli ve birbirinden farklı erkek cüzdanı modellerini Cimri.com’a tıklayarak bulabilirsiniz. Erkek cüzdanı çeşitlerini, en uygun fiyatlarla karşılaştırabilir, stilinizi ve yaşam tarzınızı yansıtan en ucuz erkek cüzdanlarına sahip olabilirsiniz.