Emniyet Kemeri

Emniyet Kemeri Fiyatları

14 Ürün gösteriliyor.
Emniyet Kemeri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Emniyet Kemeri modelleri ve Emniyet Kemeri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Emniyet Kemeri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modacar, TveT, Dreamcar, Automix, Sparco. 14 adet Emniyet Kemeri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Emniyet Kemeri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Emniyet Kemeri markası:

2021 yılı Emniyet Kemeri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 14 Emniyet Kemeri modeli içerisinde en ucuz Emniyet Kemeri fiyatı 13.09 TL iken, en yüksek Emniyet Kemeri fiyatı 100.02 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Emniyet Kemeri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Emniyet Kemeri fiyatı ise 35.34 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Emniyet Kemeri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Emniyet Kemeri

Emniyet kemerleri oldukça önemli ve hayati aparatlardır. Emniyet kemeri kullanımı kaza esnasında yaralanma ihtimalimizi %30 oranında azaltarak büyük bir avantaj sağlar. Emniyet kemeri kullanarak ciddi kazalardan yaralanmadan ya da çok hafif sıyrıklar ile atlatanların sayısı oldukça fazladır. Böylesine önemli ve ciddi bir aparatın kullanılması oldukça dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Köklü bir tarihi olan emniyet kemerleri, uzun yıllardır kullanılan çok faydalı ürünlerdir. Bilinçsizce çoğu insan trafikte iken emniyet kemeri kullanmayı sevmez.  Fakat emniyet kemerinin yararları göz önüne alındığında elbetteki fikirler değişir. Özellikle küçük çocukların yüzde yüz takmaları gereken emniyet kemerleri ebeveynler tarafından dikkatle kontrol edilmelidir. Piyasada pek çok emniyet kemeri çeşidi ve modeli yer alır. Modeller arasından kullanımınıza en uygun olan emniyet kemeri çeşidini alarak bu faydalı üründen yararlanmalısınız. Emniyet kemeri kendisi küçük faydası çok büyük bir alettir. Dolayısıyla kısa mesafedeki yolculuklarda dahil önemsenmeli ve ve sürekli olarak kullanmak alışkanlık haline getirilmelidir.

Emniyet Kemeri Çeşitleri

Trafikte iken siz arabayı dikkatli kullanıyor olabilirsiniz fakat unutmamalısınız ki herkes sizin kadar dikkatli olmayabilir. Olabilecek ihtimalleri göz önünde bulundurarak her daim emniyet kemerinizi takılı bir konumda kullanmayı alışkanlık haline getirmek gerekir.  Emniyet kemerleri kaza esnasında ölüm oranını en aza indirger ve sizleri ve sevdiklerinizi gelebilecek tehlikelerden korur. Kaza esnasında çarpmalar ve sarsılmalar olacaktır. Takılı olan emniyet kemerleri sizi ve sevdiklerinizi bu çakmalar esnasında sarsılmayı en aza indirger. Bu sayede büyük kazalardan bile hafif sıyrıklar alarak kurtulanların sayısı oldukça fazladır. Hassas ve önemli organları tutan, sizlerin koltuğunuzda sabit bir şekilde durmanızı sağlayan emniyet kemerleri, yerinizden fırlamanızı engeller. Böylesine önemli olan bu aparatlar her daim kullanılıyor olmalıdır. Birbirinden farklı oldukça fazla çeşidi ve modeli bulunan emniyet kemerleri farklı tasarımlar ile piyasada yer almaktadır. Bu tasarımlar arasından kullanışlı ve kendinize uygun bulduğunuz modeli olarak güvenle sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz. Paraşüt tipi emniyet kemeri ve bel tipi emniyet kemeri modellerden sadece ikisidir. Bel tipi emniyet kemeri adından da anlaşılabileceği gibi sizi belden sarar ve koltuğunuza sabitler. Paraşüt tipi emniyet kemeri ise omuzlardan ve yanlardan destek alarak olabilecek düşme risklerinden korur. Ayrıca bu emniyet kemeri yüksek riskli yerlerde çalışan kişiler için de kullanılır. Yüksek binalarda ve tehlikeli noktalarda çalışanı koruma amaçlı bu emniyet kemeri modelinden yararlanılır. Trafiğe dönecek olursak; sadece insanları değil evcil hayvanları da düşünen emniyet kemeri üreticilerinin tasarlamış oldukları araç içi köpek bağlama kemeri de piyasada yer alır. Oldukça yaygın olarak bulabileceğiniz bu kemer türü seyahatler esnasında köpeklerin ve köpek sahiplerinin gönül rahatlığı ile yola çıkmalarını sağlar. Araç kullanırken aynı anda kontrol edemeyeceğiniz evcil köpeklerin koltukta sabit bir şekilde durduğundan emin olarak seyahate çıkabilirsiniz. Bu sayede hem siz rahat bir şekilde yolculuk yaparsınız hem de köpeklerin de can sağlığını korumuş olursunuz. Ne kadar kısa mesafe olursa olsun ve yola kiminle çıkarsanız çıkın emniyet kemeriniz takılı olmalı. Çok iyi bir sürücü olabilirsiniz fakat kötü bir sürücünün size çarpmayacağınının garantisini asla veremezsiniz.  Bu yüzden emniyet kemeri kullanmalı ve piyasadaki çeşitli kemer modelleri arasından dilediğinizi satın alarak güvenli sürüşün tadını çıkarabilirsiniz.

Emniyet Kemeri Fiyatları

Piyasada oldukça fazla çeşidi bulunan emniyet kemerleri, hayati aparatlar olarak hayatımızın bir parçası haline gelmiş durumdadır. Araç içerisine geçildiği zaman ilk önce yapılması gereken şey; emniyet kemerinin takılmasıdır. Kullanılan emniyet kemerinin rahat ve sağlam bir yapıda olması gerekir. Piyasada pek çok emniyet kemeri çeşidi yer alır. Geniş ürün yelpazesi bulunan emniyet kemeri modelleri arasından dilediğiniz modeli alarak güvenli bir şekilde yolculuk yapmanız mümkündür. Emniyet kemerleri sayesinde muhtemel kaza anlarında bedeninizi korursunuz. Pek çok farklı modeli ve çeşidi bulunan emniyet kemerleri, geniş ürün yelpazesi bulunan aparatlardır. Bu aparatlar sağlamış oldukları rahatlık, avantaj ve sağlamlık ile doğru orantılı olarak rakamlarını belirler. Emniyet kemeri fiyatları çok çeşitli olup piyasada yaygın bulunan ürünlerdir. Emniyet kemeri organizer ile birlikte alındığında fiyatlarda değişiklikler yaşanabilir. Bu organizerler sayesinde gerektiğinde emniyet kemerlerini düzgün bir şekilde muhafaza edersiniz. 

Emniyet Kemeri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Emniyet kemerleri hayatının pek çok alanında kullanım sağlanan ürünlerdir. Özellikle trafiğin olmazsa olmazları olan emniyet kemerleri dikkatle ve özenle seçilmelidir. Çünkü gerektiği yerde emniyet kemerlerini adeta bedeninizi emanet edersiniz. Mutlaka kullanılması gereken bu ürünler seçilirken sağlam, güçlü ve kolay takılıp çıkartılır teknik özellikleri taşıyor olmalıdır. Özellikle üst bedeni sarıp sarmalayan emniyet kemerleri pek çok farklı modelde tasarlanabilir. Rahatlığından ve güvenilirliğinden emin olduktan sonra pek çok farklı modeli alabilirsiniz. Burada önemli olan modeli aldıktan sonra düzenli olarak kullanmaktır.  Emniyet kemeri kullanımını alışkanlık haline getirmeniz gerekir. Ergonomik tasarımlı ve uzun süre takılması gerektiğinde bedeninizi rahatsız etmeyen emniyet kemerleri tercih edilmelidir. Emniyet kemeri kılıfı kesici ve kullanışlı olan aparatları ile ya da salt bir şekilde satın almayı tercih edebilirsiniz. Pek çok farklı emniyet kemeri modeli arasından seçiminizi yaparken; emniyet kemerinin düşme, kayma ya da fırlama gibi olumsuz senaryoları göz önünde bulundurarak bu anlarda sizi ne kadar koruyabilir olduğunu dikkatle analiz etmelisiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery