track source
track source
track source

Emekleme Dizliği

Emekleme Dizliği Fiyatları

19 Ürün gösteriliyor.
Emekleme Dizliği fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Emniyet Kemeri Sabitleyici Fiyatları
 • Emzik Fiyatları
 • Emzik Aksesuarı Fiyatları
 • Emzik-Biberon Fırçası Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Emekleme Dizliği Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Emekleme Dizliği markası:

  En Çok İncelenen Emekleme Dizliği Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Emekleme Dizliği Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 19 Emekleme Dizliği modeli içerisinde en ucuz Emekleme Dizliği fiyatı 14.99 TL iken, en yüksek Emekleme Dizliği fiyatı 143.47 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Emekleme Dizliği fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Emekleme Dizliği fiyatı ise 18.11 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Emekleme Dizliği Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Emekleme Dizliği

  Bebeklerin gelişimi süresi boyunca daha konforlu ve sağlıklı bir büyüme süreci için annelerin destek aldıkları bazı ürünler vardır. Bu ürünler, hem annenin hem de bebeğin rahatlığı için tasarlanmıştır. Bebeğin gelişiminin her evresi için annelerden ve zaman içerisinde doğan ihtiyaçlardan ilham alarak bu ürünler kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Özellikle bebeklerin hareketlendiği ve yürümeye başladığı dönemlerde sağlıklı bir yürüyüş ve postür için destekleyici olarak kullanılan ürünlerin tasarımı oldukça önemlidir. Çünkü bu ürünler bebeğin gelişiminde direkt olarak etkili ürünlerdir. Bu ürünlerin satın alınma durumdan kullanıcının ekstra özen göstermesi gerekir. Bebeklerin hareketlendiği ilk dönemler emekleme dönemleridir. Bu dönemlerde bebeklerin dizleri, zemin ile direkt temasta bulunduğu için tahriş olabilir, zedelenebilir. Kullanıcılar bu gibi durumları önleyebilmek adına emekleme dizliğini tercih edebilir. Parke, halı, kilim ya da fayans gibi zeminlerde dizleri üzerinde ilerlemeye çalışan bebeğin dizleri sürtünmenin de etkisi ile tahriş olabilir hatta yara boyutunda sorunlar doğurabilir. Bu zedelenmeleri engellemek için üretilen en güzel çözümlerden biri emekleme dizlikleridir. 

  Emekleme Dizliği Modelleri

  Emekleme dizliği, bebeklerin yürüme sürecinin başlangıcı olan emekleme döneminde, bebeklerin rahat bir biçimde gelişim göstermelerini sağlayan önemli bir destekleyici üründür. Bu ürünlerin birçok modeli ve alternatif seçenekleri vardır. Kullanıcı ihtiyaç duyduğu ürün çeşidini belirledikten sonra seçenekler arasında doğru seçimi kolayca yapabilir. Emekleme dizliği modelleri öncelikle yaş grubuna göre gruplanmaktadır. Çünkü her bebeğin gelişim süreci farklıdır ve standart ebatlarda üretilmiş ürünler her bebeğin ihtiyacını karşılayamayabilir. Bu nedenle bebeğin yaş grubuna göre üretilmiş ürünleri seçmek bebeğin konforu açısından da büyük rahatlık oluşturacaktır. Bunun dışında emekleme dizliği modelleri, mevsim koşullarına özel olarak üretilen ürünler çerçevesinde de çeşitlenir. Kış aylarına özel olarak üretilen emekleme dizlikleri daha çok yün ve pamuktan üretilir. Hem bebeğin dizlerinin hasar almasını önler iken hem de bebeği sıcak tutar. Bununla beraber emekleme dizliği yazlık modeller ise yaz mevsiminin koşuları gereksinimince hava alan kumaşlardan üretilir. Yaz mevsimi için üretilen emekleme dizliği modellerinde en sık karşılaşılan model, esnek ve hava alan file kumaştan üretilen çeşitlerdir. Bu şekilde bebeğin teni hep hava alır ve isilik, pişik gibi cilt sorunları yaşamaz. Bu tasarımlar içerisinde yıkanabilir modeller kullanıcılar için hijyen anlamında oldukça kolaylık sağlar. Çünkü bu dizlikler zemindeki kir, toz gibi lekeleri kolaylıkla toplar. Bu nedenle dizliği yıkayarak bu gibi bakterilerden arındırabilmek önemli bir temizlik gerekliliğidir. Bu ürünlerin kaydırmaz özellikte olması önemlidir. Kaydırmaz emekleme dizliği modellerinde bebek dengesini kolayca sağlar ve parke, fayans gibi çıplak zeminlerde kolaylıkla ilerleme sağlar. Dizlik modellerinde en çok karşılaşılan modellerden biri çorap yapısında olan emekleme dizlikleridir. Bu dizliklerin zeminle temas eden diz kısımlarında genellikle oval formda süngerler bulunur. Bu modeller genellikle çamaşır makinesinde yıkanabilecek kumaşlardan üretilir. Diğer bir emekleme dizliği modeli ise bacağın kalınlığına göre ayarlanabilir olan modellerdir. Bu modeller, kayış sistemi ile arka kısımdan ayarlanabilir yapıya sahiptir. Kumaş kenarlarının inceltilmesi ve yumuşatılması sonucu hareket sırasında bebeğin tenini kesmez, tahriş etmez. Dizliğin önünde bulunan ekstra kalınlık sayesinde sürtünme sonucu tahriş problemlerini yaşatmaz.

  Emekleme Dizliği Fiyatları

  Emekleme dizliği fiyatları konusunda hareketlenmeye ve değişime sebep olan ilk şey ürünün bebeğe sağladığı konfor ardından da yarardır. Bu emekleme dizliği modelleri içerisinde en uygun fiyatlı olanlardan biri çorap yapısında olan modellerdir. Bu modellerin diz kısmında silikon materyal vardır. Bunun yanında çorap yapısında, diz kısmında sünger koruyucu olan modeller de her bütçeye uygun emekleme dizliği modelleri arasında yer alır. Bir diğer uygun fiyatlı ürün ise arka kısımdan cırt cırt bantlar ile sabitlenen dizlik modelleridir. Bunun yanında daha yüksek fiyatlı olan modeller de bulunur. Özellikle bacak ebatına göre ayarlanabilir modeller, bebeğin gelişim süreci boyunca kullanılabilecek uzun ömürlü bir ürünlerdir. Ürünün kaydırmaması, kullanım sırasında bebeğin cildini tahriş etmemesi ayrıca yıkanabilmesi gibi özellikler ürünün fiyatında oynamalara ve değişimlere sebep olabilir. Ürünün diz kısmında bulunan özel, ergonomik tasarıma sahip süngerleri bebeğe ekstra rahatlık sağlayacaktır. Bu gibi özel dokunuşların bulunduğu ürünler daha yüksek fiyatlı olacaktır. 

  Emekleme Dizliği Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Özellikle emekleme dizliği, evde güvenlik ürünü olarak da bilinir. Bu nedenle kullanıcıya sağladığı konfor ve performans, ürünü alma nedenleri arasında birinci sırada yer alır. Bebek emekleme dizliği modellerinde dikkat edilmesi gereken önemli nokta, bebeğin dizi ve zemin arasında bariyer olarak kullanılan süngerin kalitesi ve yapısıdır. Çünkü dizliğin işlevini sağlamasının ilk ve en önemli noktalarından biri bu durumdur. Dizliğin süngerinin kalitesi, bebeğin dizlerinin tahrişinin önlenmesine yardımcı olur. Bu şekilde bebek emeklerken acı yaşamaz ve daha hevesli olur. Bununla beraber ürünün hangi mevsimlerde kullanılacağı çok önemlidir. Çünkü yünlü ve sıcak tutan bir dizlik, yaz mevsimlerinde kullanılırsa tenin hava alamaması sonucu isilik ve pişik gibi cilt problemlerine yol açar. Bunun dışında dizliğin ten ile temas eden kısmının inceltilmiş ve yumuşatılmış olması önemli bir detaydır. Çünkü bu kez dizliğin kenarları bebeğin cildini kesebilir ve yaralar oluşturabilir. Ayrıca bebeğin bacak ebatı emekleme dizliği konusunda önem verilmesi gereken bir detaydır. Çünkü dizliğin küçük veya büyük gelmesi sonucu üründen beklenen işlev sağlanamaz. Bu nedenle ürünün ölçülerinin bebeğe uyması önem oluşturur. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery