Bebek Koruyucu Tekstil

En Ucuz Bebek Koruyucu Tekstil Fiyatları

80 ürün gösteriliyor.
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

Bebek Koruyucu Tekstil Nedir?

Bebek koruyucu tekstili emeklemeden başlayarak yürümeye kadar olan süreçte size destek olacak ürünler arasında yer almaktadır. Bebek koruyucu tekstil ürünleri bebek güvenliği açısından oldukça önemli ürünlerdir. Bebeğinizin ani hareketlerine karşı olarak onu korumakta ve zarar gelmesini engellemektedir. Sizde bu ürünleri bebek kategorisi altında inceleyebilir ve bütçenize uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Bebek Koruyucu Tekstil Ürünleri Nelerdir?

Bebekler emeklemeye başladıkları zaman dizlerini yerlere sürterek tahriş olmalarına neden olmaktadır. Bunun önüne geçebilmek adına emekleme dizliği kullanabilirsiniz. Yumuşak yapısı sayesinde bebeğinizin dizlerini koruyan bu ürün aynı zamanda onun etrafı keşfetmesine de destek olacaktır. Dizliklerle beraber kask ve eldivende alabilirsiniz. Bebek güvenli yatış yastığı sayesinde bebeğinizi yan yatırıp sabit tutabilirsiniz. Yüz üstü ya da sırt üstü yatırmak kustukları anda nefes alamamalarına neden olabilmektedir. Bu nedenle bebeklerin yatış pozisyonu yan olarak belirlenmiştir. Bu yastık sayesinde sırt desteklenmeli ve diğer yanında bulunan korumayla birlikte bebekler yan pozisyonda sabit tutulmaktadır. Bebek bel koruyucu sayesinde bebeğinizin beliniz destekleyebilir ve ani hareketlerde sakatlık çıkmamasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bebeğinizi sıcak tutacak ve gaz sancılarını en aza indirecektir. Bebek güvenlik kemeri; bebeğinizin ani hareketlerine karşılık maksimum derecede güvenlik sağlamaktadır. Kemerin bir ucunu kendinize bağlayıp diğer ucunu bebeğinize takabilirsiniz. Böylelikle siz iş yaptığınızda çocuğunuzun gidebileceği alanları kısıtlayarak göz önünde olmasını sağlayabilirsiniz. Bir diğer ürün ise Bebek boyun destekleri, araçta seyahat sırasında ya da evde oynarken, herhangi bir düşme ya da ani hareket sonucu boyunun öne arkaya yapabileceği kamçı hareketini, sağa ve sola doğru tehlikeli kıvrılmaları ve düşme sonucu oluşabilecek zedelenmeleri, boyunu sabitleyerek ve çevreleyerek engeller. Tüm bu ürünler bebeğinizin güvenliği için oldukça önemli ve gereklidir.

Bebek Koruyucu Tekstil Ürünlerinin Kullanımı Kolay Mı?

Bebek koruyucu tekstil ürünlerinden aldığınız zaman kutuların içinden çıkan kullanım kılavuzlarıyla birlikte kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürünlerin kullanımı ve bebek pozisyonlarıyla ilgili de bilgiler yer alan bu kılavuz ile birlikte kullanım sağlayabilirsiniz. Bebek Koruyucu Tekstil Ürünlerinin Fiyat Aralıkları Nedir? Bebek koruyucu tekstil ürünlerinin fiyat aralıkları modele, markaya ve ürün özelliğine göre farklılık göstermektedir. Emekleme dizliği 10 - 50 TL, bebek güvenli yatış yastığı 10 - 120 TL, bebek bel koruyucu 10 - 30 TL, bebek güvenlik kemeri 10 - 30 TL ve bebek boyun desteği 20 - 70 TL fiyat aralıkları arasında yer almaktadır. Sizde bebeğinizin ihtiyacına göre olan bebek koruyucu tekstil ürünlerini sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca fiyat alarmı butonu sayesinde seçtiğiniz ürünlerin fiyat değişikliklerinden haberdar olabilirsiniz.