track source
track source

Bebek Boyun Desteği

Bebek Boyun Desteği Fiyatları

24 Ürün gösteriliyor.
Bebek Boyun Desteği fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Bebek Buzdolabı Kilidi Fiyatları
 • Bebek Çamaşır Yıkama Torbası Fiyatları
 • Bebek Çekmece Kilidi Fiyatları
 • Bebek Çorabı Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Bebek Boyun Desteği Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Boyun Desteği markası:

  En Çok İncelenen Bebek Boyun Desteği Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Bebek Boyun Desteği Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 24 Bebek Boyun Desteği modeli içerisinde en ucuz Bebek Boyun Desteği fiyatı 16.1 TL iken, en yüksek Bebek Boyun Desteği fiyatı 167.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Boyun Desteği fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek Boyun Desteği fiyatı ise 36.6 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Bebek Boyun Desteği Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Bebek Boyun Desteği

  Bebekleri; doğumundan tam olarak yürüyebildikleri sürece kadar aktivitelerinde korumak gerekir. Tam yürümeye başlayıncaya kadar gelişimleri tamamlanmaya devam edikleri için baş, boyun ve bel bölgesinin korunması gerekir. Bu koruma, bel bölgesi için bel koruyucu yastık modelleri ile sağlanır. Bel koruma desteği sunan yastık modelleri, oldukça çeşitli boyutlarda ve tasarımlarda kullanıcıların beğenisine sunulur. Boyun bölgesini koruyabilmek için bebek boyun desteği yastık modelleri üretilir. Boyun desteği yastıkları; bebek yaş grubuna göre farklı boyutlarda ve sevimli hayvan figürleri ile tasarlanarak satışa sunulur. Kafa koruyucu yastık modelleri ise bebeklerin oynamak isteyebileceği şirinlikte tasarımlarla modellenir. Bütün koruyucu yastık modelleri, doğal kumaş türlerinden alerjik etki göstermeyecek şekilde üretilir. Destekli yastık modelleri; bebeklerin yaş gruplarına uygun ergonomide ve temizlenmesi pratik olan kumaşlar ile kullanım kolaylığı sağlayan tasarımlarla üretilir. Bebek boyun desteği modellerinde kullanılan pofuduk hayvan figür ve aksesuarlarının boyutları, bebeklerin yutamayacağı büyüklükte olması güvenlik için oldukça önemlidir.

  Bebek Boyun Desteği Modelleri

  Bebekler doğduktan sonra sağlıklı gelişmeleri için yastık kullanmadan uyurlar. Bebekler, iki yaşına kadar sadece bel desteği yastığı kullanmaya ihtiyaç duyar. Bebeklerin gelişimleri farklılık gösterdiği için yastık kullanması gereken dönemler de farklılık gösterir. Yastık kullanılması gereken döneme gelindiği, bebeği yüzüstü pozisyonda kendi başına başını kaldırabilmesi ile anlaşılır. Bu hareketi yapabilen tüm bebekler yastık kullanmaya başlayabilir. Bebekler yürümeye başlamadan önce hareketlerinin kontrolü için bel desteği yastıkları kullanır. Bel desteği yastık modelleri, pamuklu ve pamuk içerikli kumaşlardan yapılır. Kolay yıkanabilmesi için yastık kılıflarının çıkarılabilen yapıda tasarlanması büyük kolaylık sağlar. Ayrıca bel yastıkları modellerinin temas edilen yüzeyleri üzerinde aksesuar olması, konforlu kullanım sağlanabilmesi için oldukça önemlidir. Yolculuklarda bebekler, yaş gruplarına göre ya ana kucağında ya da çocuk koltuğunda seyahat eder. Çocuk koltuğunda seyahat ederken uyuya kalan bebeğin konforlu bir şekilde uyumaya devam edebilmesi için bebek boyun yastığı kullanılır. Bebek boyun desteği yastık modelleri tasarımlarında sevimli hayvan figürleri kullanılarak hoş görünümler ortaya çıkarılır. Bebek boyun desteği yastık modelleri tasarlanırken, bebeklerin vücut ergonomisine uygun yapıda ve boyutta olması gerekir. Bebek boyun desteği yastık modellerinin; pamuk, organik pamuk, organik bambu kumaş türlerinden yapılması sağlıklı olur. Bebek boyun desteği yastık modellerinin iç dolgusunun da pamuk, organik elyaf, organik silikon maddelerinin kullanılması, alerjen etkinin önüne geçer. Bebek boyun yastığı modelleri tasarımı; oldukça renkli kumaşlardan, renkli desenlerden ve sevimli figürlerden yapılır. Bu modellerde sevimli pofuduk hayvan figürleri, aksesuar olarak da kullanılır. Bebekler yürümeye başladıkları zaman tam dengelerini koruyamadıkları için sıklıkla düşerler. Bebekler bu düşmelerde tam gelişimlerini tamamlamadıkları için başlarına darbe alabilir. Baş ve boyun bölgesini düşmeden ya da çarpmadan korumak için bebek koruyucu yastık modelleri üretilir. Bebek koruyucu yastık modelleri, birbirinden farklı tasarımlarla kullanıcılara sunulur. Bebek koruyucu yastık modelleri içerisinde yer alan kafa koruyucunun, sırt kısmına bağlanarak kullanılan renkli ve sevimli yastık modelleri bulunur. Tam kafa koruyucu ve farklı tasarımlı baş koruyucu yastık modelleri de üretilir.

  Bebek Boyun Desteği Fiyatları

  Boynu destekleyen bebek boyun yastıkları; rahat seyahat edilmesine ve hareket edilmesine imkan tanır. Yastıklar bebeklerin yaş gruplarına göre farklı ebatlar ve tasarımlarda üretilir. Bebek boyun yastığı fiyatı; kullanılan kumaşın kalitesine ve türüne, tasarımına, ölçülerine, iç dolgu malzemesinin türüne göre değişiklik gösterir. Fiyatların belirlenmesinde tasarımlarında kullanılan sevimli pofuduk hayvan figürleri de etkili olur. Çünkü bu figürlerin yapımında özel kumaş türleri ve dolgu malzemeleri kullanılır. Bebek boyun desteği sağlayan bütün yastık modellerinin yapımında kullanılan bütün malzemeler, anti antialerjik özelliklerde olan materyaller ile yapılır. Bebek boyun desteği yastıkları, bebek vücut ergonomisine uygun olarak tasarlanıp kullanıcıların beğenilerine sunulur. Bebek boyun desteği yastıklarının tasarım farklılıkları sayesinde hoş görünümler elde edilir. Bebek boyun desteği yastıklarının modellerinde kullanılan aksesuarların yapısı, ebatları ve şekilleri fiyat aralıklarının farklı olmasına neden olur. Her kullanıcının ihtiyacına ve bütçesine uygun bebek boyun desteği yastık modelleri bulunur. Bebek boyun desteği yastık modellerini cimri.com üzerinden en uygun fiyatlı mağaza bilgisi ile detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

  Bebek Boyun Desteği Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Bebeklere satın alınan her ürünün içeriğinde sağlığa zararlı madde kullanımı olmamasına dikkat edilir. Bu sebeple gelişen teknolojik gelişmeler ile antialerjik mikrofiber dokulu kumaş yapısına sahip ürünleri tercih edilir. Bebek boyun desteği yastıkları modellerinde bebeklerin yaş grubuna uygun ölçülere sahip olan modelleri tercih edilir. Bebek boyun desteği yastıkları modellerinin birbirinden renkli ve farklı figürlerde modelleri bulunur. Ev içinde kullanılan bebek boyun desteği yastıkları; bebeklerin üzerinde yatarak kullanıldığı için tasarımında aksesuarlar olmayan modeller kullanılır. Aksesuarsız modeller, kullanışlı bir bebek boyun desteği yastığına sahip olunmasına yardımcı olur. Yolculuklarda çocuk koltuğunda bebeklerin konforlu seyahat yapabilmesi için bebek boyun desteği yastık modelleri tercih edilir. Bebek boyun desteği yastığı, yaz aylarında kullanılacak ise kumaş türünün pamuklu ve terleme yapmayacak türde olan modellerden tercih etmek önemlidir. Bebek boyun desteği yastık modellerinde alerjik etkiler yaşanmaması için organik pamuklu ve benzeri kumaş türleri kullanılır. Sağlıklı bebek boyun desteği yastık modeli satın almak için organik boyun yastığı modelleri tercih edilir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery