Sevi Bebe Bebek Boyun Desteği

En Ucuz Sevi Bebe Bebek Boyun Desteği Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Sevi Bebe
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

En uygun fiyatlı Sevi Bebe ve Baby Jem marka bebek boyun desteği seçeneklerini cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Bebek boyun destek yastığı nedir?

Bebeklerin kasları ve sinir sistemleri doğum sonrasında halen gelişimini tamamlamamıştır ve bu süreç yıllarca devam eder. Yürümeye bile 1 yaşında başlayan küçük insanlar, boyunlarını da yetişkinler kadar güçlü bir şekilde dik tutamazlar. Bu durum küçük çocuklar için de geçerlidir. Özellikle oyun oynarken, araç ile seyahat sırasında ya da yorulduklarında, ileride küçükken yaşanan kazalara bağlı incinmelerden dolayı, sıkıntı çekmemeleri için koruma kullanmak çok önemlidir. Bebek boyun yastığı, yetişkin seyahat yastıklarından tasarım olarak çok farklı değildir. Yapısı ve şekli neredeyse bire bir aynıdır. Sadece boyutu ve ergonomik olarak tasarımı bebekler için uygun olan boyutlarda ve oranlardadır. Bebek boyun destekleri, araçta seyahat sırasında ya da evde oynarken, herhangi bir düşme ya da ani hareket sonucu boyunun öne arkaya yapabileceği kamçı hareketini, sağa ve sola doğru tehlikeli kıvrılmaları ve düşme sonucu oluşabilecek zedelenmeleri, boyunu sabitleyerek ve çevreleyerek engeller.

Bebek boyun destek yastıkları nasıl kullanılır?

Bebek boyun yastığı tek başına satılabildiği gibi aynı zamanda bebek seyahat setleri içinde de satılır. Paketten çıkardıktan sonra, kullanmadan önce bir kez yıkmanız ya da silmeniz hijyen ve alerji açısından faydalı olacaktır. Sonrasında en kalın destek noktası enseye gelecek şekilde omuzlar üzerine yerleştirmeniz yeterli olacaktır. Eğer kumaş yapısının sıcak havalarda rahatsızlık vermesinden endişeleniyorsanız; yapmanız gereken pamuklu bir kumaşı cilde değen yerlerin üzerine sererek kullanmanız uygun olabilir. Belirli aralıklarla yıkmanız faydalı olabilir. Çocuğunuza yemek yedirirken, bu destekleri kullanmanız onu sıkabilir ve huysuzlanmasına neden olabilir. En ucuz fiyatlı seçenekleri karşılaştırarak sizin için uygun modeli seçebilirsiniz.

Bebek boyun desteği fiyatları ne kadardır?

Minik yavrunuzun güvenle kullanabileceği ve sizin de huzurla seyahat etmenizi sağlayacak en ucuz bebek boyun desteği seçeneklerini, cimri.com sitesinde, bebek kategorisi altında yer alan, bebek koruyucu tekstil sekmesini tıklayarak, bebek boyun desteği başlığını seçerek; ürünleri listeleyebilir, fiyat ve özelliklerini kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz.

https://www.cimri.com/bebek-boyun-destegi