• Philips FC9919-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
 • Philips FC9919-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
 • Philips FC9919-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
 • Philips FC9919-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
 • Philips FC9919-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
Karşılaştırmaya ekle
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Aradığınız her şey süper indirimlerle GittiGidiyor'da
Aradığınız her şey süper indirimlerle GittiGidiyor'da
Philips FC9919-07 Elektrikli Süpürge ürünü için mağazaların en uygun fiyat aralığını Cimri.com'da inceleyebilirsiniz. Philips Elektrikli Süpürgeler fiyatları ücretsiz kargo ve BKM Express seçenekleri ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin. En ucuz Philips FC9919-07 Elektrikli Süpürge Fiyatları Cimri'de!
 • Beyaz Eşya & Mutfak
 • Küçük Ev Aletleri
 • Elektrikli Süpürgeler
 • Philips Elektrikli Süpürgeler

Philips FC9919-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge

360° Döner Hortum Yok
Ağırlık 6.2 kg
Boru Malzemesi Metal
Dar Aralık Ucu Var
 • Philips FC9919-07 Elektrikli Süpürge motoru minimum enerji harcayarak maksimum güçte çalışır.
 • 2.2 litre toz haznesi kapasitesi ile evinizin her yerini toz haznesini boşaltmanıza gerek kalmadan tek seferde temizler.
 • 340 W emiş gücü ve 650 watt motor gücü ile temizliğiniz artık çok daha keyifli ve hızlı olacaktır.
 • HEPA filtre sayesinde sadece zemindeki değil havadaki tozları da algılar ve sizlere daha sağlıklı bir yaşam alanı sunar.
 • Günlük konuşma sesi düzeyinden çok az yüksek, yalnızca 75 dB(A) benzersiz sessizlik seviyesiyle büyüleyici bir performans deneyimi.
daha fazla göster

Özellikler

 • Ergonomi
 • Güç kontrolüElektronik
 • Kablo uzunluğu8 m
 • Otomatik kablo geri çekmeVar Var
 • Taşıma kollarıVar Var
 • Yıkanabilir filtreVar Var
 • Performans
 • Çaılışma yarı çapı11 m
 • Gürültü seviyesi75 dB
 • Halı temizleme performans sınıfıC
 • Hava akımı27 l/s
 • HEPA sınıfıHEPA 13
 • Sert zemin temizleme performansı sınıfıA
 • Temizleme çeşidiKuru
 • Temizleme yüzeyleriHalı, Sert zemin
 • Toz yeniden emisyon sınıfıA
 • Uygun kullanımEv
 • Vakum17 kPa
 • Vakumlu temizleme hava filtresiHEPA

Yorumlar

Çok İyi
59 Kişi
İyi
12 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
2 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
29.04.2019 19:522.2 litre toz hapsetme kapasitesi ve 75 desibel gibi düşük sesle çalışma özelliği ile son teknoloji ürünü çok kullanışlı bir makine.
29.04.2019 09:10Özel alerji filtresi olduğundan tercih ettik,kardeşimin ileri derece alerjisi olduğundan bu makineyi aldık.
10.04.2019 18:42son teknolojiye yer verilmiş bence uzun vadede kullanmak istiyorsanız bu fiyatın aşağısında bir ürün tercih etmeyin.Biz çok memnun kaldık en ufak tozu dahi çekiyor emiş gücü oldukça yüksek.
16.08.2018 21:03toz torbasız oluşu yeni teknolojiye dahil olması adına çok iyi düşünülmüş, ayrıca süpürme sonrası hijyenik bir şekilde boşaltım yapması da phılıps markasının kalitesini olumlu anlamda şekillendirdiğinin bir göstergesi diye düşünüyorum
16.08.2018 10:52İsmini yeni duymaya başladığımız elektrik süpürgeleri iki üç bin liralarda gezerken yıllardır bildiğimiz kalitesine güvendiğimiz Philips marka bir elektrik süpürgesi almanın daha mantıklı olduğunu düşünerek aldım evime ve gerçekten çok çok memnun kaldım emiş gücü gerçekten çok üst düzey ve kullanılan malzemeler çok sağlam kaliteli ve kullanışlı motor ses seviyesi olarak da 75 Db gerçekten harika bir ses seviyesi çok az sesle bu kadar kaliteli temizlik yapabilen bir cihaz olduğunu tahmin edemezdim doğrusu.
15.08.2018 14:03Fiyat performans olarak değerlendirdi bu elektrik süpürgesinin alınabilir bir süpürge olduğunu anladım gerçekten çekiş gücü itibariyle çok güçlüdür malzeme yapısıyla da çok sağlam bir süpürge olan bu ürünü uzun zaman kullanacağımı düşünüyorum umarım yanılmam
15.08.2018 13:53Uygun fiyatlı bir elektrikli süpürge ancak çok güzel bir çekiş gücüne sahip. Laminant ve fayanslarda veriği performans olsun halılarda verdiği performans olsun çok güzel. Ayrıca son derece pratik bir kullanıma sahip evin için süpürürken süpürge oraya çarptı buraya çarptı gelmiyor gibi dertleriniz olmayacak.
15.08.2018 11:15çok pahalı olmasına karşın filtre ve çekim gücü kalitesi oldukça iyi bir elektirkli süpürge olduğunu biliyorum. Ayrıca hortum kısmı ve mekanikleri de oldukça iyi bir makine haliyle uzun yıllar kullanılabilecek bir makine
15.08.2018 10:19Toz torbasız elektrik süpürgelerine bayılıyorum. Hem temizlenmesi daha kolay oluyor hem de daha pratik bence. Sürekli torbanın eskimesi nedeniyle yeni torba almak zorunda kalmıyorsunuz. Ben yaklaşık 6 aydır bu elektrik süpürgesini kullanıyorum. Gayet sessiz ve verimli çalıştığı için çok beğeniyorum.
15.08.2018 08:02Toz torbasız olması avantajlarından.Artık toz torbası kalmadı zaten.Philips markası sağlam ve kaliteli ben uzun süredir kullanıyorum gayet memnunum.
Daha Fazlasını Gör

İnceleme

28.06.2017Yazan:Editor Admin

Temizlikteki Yeni Yardımcınız: Phillips FC9919/07 Torbasız Elektrikli Süpürge

Temizliğin tam ortasında torbanın dolması, torbayı değiştirirken her seferinde tozların dökülmesi, temizliğin evinizi daha çok kirletmesiyle bitmesi gibi stres yaratan olaylardan uzak durup Phillips’in en yeni teknolojiyle ürettiği Phillips Marathon Ultimate FC9919/07 Torbasız Elektrikli Süpürge’ye yatırım yapabilirsiniz. Evdeki temizlikbir işkencedense hızlıca ve kolay bir şekilde biten bir ritüele dönüşebilir.
Temizlikteki Yeni Yardımcınız: Phillips FC9919/07 Torbasız Elektrikli Süpürge

Hala eski torbalı elektrikli süpürgelerden kullanıyor, halının ve parkelerin üzerinden defalarca geçmenize rağmen tozları gördükçe sinirleniyorsanız artık yeni bir süpürge almanızın zamanı geldi de geçiyor demektir. Temizliğin tam ortasında torbanın dolması, torbayı değiştirirken her seferinde tozların dökülmesi, temizliğin evinizi daha çok kirletmesiyle bitmesi gibi stres yaratan olaylardan uzak durup Phillips’in en yeni teknolojiyle ürettiği Phillips Marathon Ultimate FC9919/07 Torbasız Elektrikli Süpürge’ye yatırım yapabilirsiniz. Evdeki temizlikbir işkencedense hızlıca ve kolay bir şekilde biten bir ritüele dönüşebilir. Kulağa rüya gibi geliyorsa gerçeklere buyrun, Cimri ekibi olarak sizler için Phillips’in bu elektrikli süpürgesini tarafsız bir şekilde inceledik. 

Temizlik

Bir elektrikli süpürgede ilk ve öncelikli merak edeceğiniz şey elbette ne kadar iyi temizlediğidir. Phillips Marathon Ultimate FC9919/07 Torbasız Elektrikli Süpürge bu konuda sınıfı başarıyla geçiyor. Karşılaştırmalarda motor gücü daha az olsa da 2400 Wattlık elektrikli süpürgelerden daha fazla toz çekebildiğini görüyorsunuz. Powe Cyclone 7 teknolojisine sahiptir, havayla tozu kusursuz bir şekilde birbirinden ayırarak çekilen toz miktarının daha fazla olmasını sağlar. Tri Active Max başlığı sayesinde her türlü zemine uyum sağlar, halı, parke, fayans ya da beton üzerinde çalışabilir. Bu şekilde çok amaçlı bir elektrikli süpürgeniz olmuş olur. Tri Active Max başlık derinlerdeki ince tozları emerken büyük parçaları ayrı bir şekilde içine alır. Bu sıralarda yanlarda bulunan fırçalar derin köşelerde temizlenmesi zor olan tozları alır.

Kolaylık

Öncelikli olarak torbasız oluşuyla torba değiştirme zahmetinden ve temizlik ortasında evde yedek süpürge torbası olmadığını farkedip uyumlu torba için şehrin altını üstüne getirme zahmetinden sizleri kurtarıyor. Ergonomik yapısıyla kolay bir tutuş sağlıyor, güçlü motoruyla da birleşince eğilip bastırmanıza gerek kalmadan evinizi temizlemenizi sağlıyor. Toz hazneleri kolay boşaltılıyor, motor filtresi ise uzun ömrü ve yıkanabilir olmasıyla dikkat çekiyor. 2.2 litre toz kapasitesi sürekli toz yuvasını boşaltma gereğini ortadan kaldırıyor ve emiş gücü her daim güçlü kalıyor. A enerji sınıfına ait oluşuyla çevreyi ve cebinizi koruyan Phillips Marathon Ultimate FC9919/07 torbasız elektrikli süpürge anti alerjik yapısıyla toz alerjisi olanları özellikle bahar aylarında rahat ettirme vaadinde. Sert zeminlerde toz emiş gücü zayıflamamasına rağmen kişisel tercihler için çeşitli başlık ve aksesuarlarla birlikte gelen Phillips FC9919/07 şık kırmızı rengiyle de evdeki temizliğiniz için ideal bir yardımcı olmaya aday.

Cimri'nin Seçimi
Karşılaştır