iştirakidir.
346 - 495 TL (10 Fiyat Seçeneği)
0 Yorum
Puan Ver GÖNDER

Fakir Emotion 2400 Elektrikli Süpürge

346,66 - 495,81 TL (10 Fiyat Seçeneği)
Aradığınız Ürünlerde En Uygun Fiyatlar n11.com'da!
 • Daha Fazla Göster (-27) Gizle
İLGİLİ TEKLİFLER
ÖZELLİKLER
 • Ağırlık & boyutlar

 • Derinlik 310 mm
 • Genişlik 230 mm
 • Yükseklik 460 mm
 • Diğer özellikler

 • Boyutlar (GxDxY) 230 x 310 x 460 mm
 • Teleskopik tüp Var
 • Enerji yönetimi

 • Değişken güç Var
 • Maksimum giriş gücü 2400 W
 • Ergonomi

 • El çantası tutacağı Var
 • Otomatik kablo geri çekme Var
 • Toz torbası dolu göstergesi Var
 • Paket içeriği

 • Zemin hortum başı Var
 • Performans

 • Temizleme çeşidi Kuru
 • Uygun kullanım Ev
 • Vakumlu temizleme hava filtresi HEPA
 • Tasarım

 • Elektronik açma/kapama anahtarı Var
 • Tip Dik vakum
 • Tüp malzemesi Plastik
 • Ürün rengi Siyah, Kırmızı
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı 0 Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
İNCELEME
Fakir Emotion 2400 Elektrikli Süpürge Fakir’in 2400 Watt gücündeki güçlü motoru, 450 Watt’lık emiş gücü ve uygun fiyatıyla dikkat çeken modeli Fakir Emotion 2400 mercek altında. HEPA 13 filtresi sayesinde ortamdaki alerjenlerden arındırabilen Fakir Emotion 2400’ün detayları incelememizde.
Yazar: Ömer Balk 30/07/2015

Alman üretici Fakir’in, Fakir Emotion 2400 modelini test merkezimizde konuk ettik. Uygun fiyatı ve yüksek performansıyla dikkatleri üzerine toplamayı başaran Fakir Emotion 2400, toz torbalı sistemi kullanıyor. HEPA 13 filtresiyle, çekilen tozun tekrar dışarı atılmasını engelleyen Emotion 2400, havayı virüs, solunabilir toz, ev tozu akarları, polen ve duman partiküllerinden temizleyerek, asbest, bakteri, çeşitli toksit tozlardan ve aeosollerden de koruyabiliyor.

Yatay tasarıma sahip olan Fakir Emotion 2400, 450 Watt’lık emiş gücüyle fiyat gurubundaki birçok modelden daha yüksek performans sunuyor. Fakir Emotion 2400 modelinin tasarım detaylarıyla incelmemize başlayalım.

Tasarım

Fakir Emotion 2400, çift renkli tasarımıyla hoş bir görünüm sunmayı başarıyor. Bordo ve gri renklerinin kullanıldığı modelin alt bölümüyse siyah renk yer alıyor. Hortum girişinin bulunduğu gövdenin ön bölümü, arka taraftaki tekerleklere kadar devam ediyor. Arka tekerler üzerinde hareket edebilen gövde, ön bölümdeki mandal yardımıyla açılıyor ve gövde üzerine kalkıyor. Emotion 2400’ün arkadaki gri bölümün altındaysa motor yer almakta.

Süpürgenin kontrol tuşları gri renkli arka bölümde konumlandırılmış. Güç tuşu ve kablo sarma tuşlarının ortasında güç arttırıp-azaltmak için emiş gücü kontrol ayar düğmesi bulunuyor. Tuşların ön bölümündeyse, kapaklı motor hava çıkışı yer alıyor. Motordan gelen havanın çıktığı kapağın altındaysa HEPA 13 filtre konumlandırılmış. Toz torbasından kaçan toz parçalarının ve kötü kokuların çıkışını engelleyen HEPA 13 filtre, yıkanabiliyor. Gövde kapağının ortasın toz torbası doluluk uyarısı ve hortum girişi yer almakta. Hortum girişinin alt tarafındaysa, kapak kilidi bulunuyor. Kilidi açarak, kapağı yukarı doğru ittiğinizdeyse, toz torbasıyla karşılaşıyorsunuz. Kolayca çıkarılabilen toz torbasının arka bölümündeyse motor hava girişi bulunuyor. Hava girişinin önündeyse motor koruma filtresiyle, motora istenmeyen parçacıkların girişi engelleniyor.

Fakir Emotion 2400‘ün arka bölümündeyse ilk dikkat çeken nokta, ark kapak park kancası oluyor. Teleskopik boruyu kancaya takarak park edebiliyorsunuz. Arka kapağı açtığımızdaysa, Emotion 2400’ün aksesuar saklama bölümünü buluyoruz. Bu bölüme kenar köşe aparatı ve yuvarlak fırça yerleştirilerek, aksesuarların kaybolmasının önüne geçilmek istenmiş. Fakir Emotion 2400 5 metre uzunluğundaki kabloya sahip. Boyunuza göre rahatlıkla ayarlayabileceğiniz teleskopik borunun kullanıldığı model, 86.5 cm boyutundaki teleskopik boruyla geliyor. 2 metrelik hortum boyutunu da eklediğinizde, Fantom Emotion 2400, kullanıcısına 9 metrelik bir yarı çap içerisinde kullanım imkanı tanıyor.

Elektrikli süpürgeyle birlikteyse fırçalı yer aparatı, kenar köşe aparatı, hassas yüzey ve mobil aparatı, set yüzey ve parke aparatı ve döner fırçalı turbo aparatı geliyor. Kullanım alanınıza göre istediğiniz uzu kolayca takıp çıkarabiliyorsunuz. Turbo aparat ise detaylı temizlik için fonksiyonel bir aparat olarak karşımıza çıkıyor. Döner fırçalı Turbo başlıkla, yüzeydeki toz, kir ve parçacıkları kolayla süpürebiliyorsunuz.  Hortumun tabanca kısmı ergonomik tasarlanmış. Teleskopik boruyla birlikte rahat kullanım sunan tabancanın üzerinde, emiş gücü kontrol düğmesi konumlandırılmış.

Göze hoş gelen çift renkli tasarıma sahip olan Fakir Emotion 2400, tasarım ve kullanım konforunu başarılı bir şekilde harmanlamış. Kullanıcı dostu tasarımıyla tüm fonksiyonlarını rahatlıkla kontrol edebileceğiniz süpürge, malzeme kalitesiyle de kullanıcısını tatmin edecektir.

Donanım ve Performans

Fakir Emotion 2400, isminden de anlaşılabileceği üzere 2400 Watt gücündeki motorla donatılmış. 2400 Watt’lık motorun sunduğu 450 Watt emiş gücüyse, temizlik için fazlasıyla yeterli performans sunuyor. Toz torbalı ve klasik tipte bir süpürge olmasına rağmen Fakir Emotion 2400, yüksek performansıyla göz dolduruyor. HEPA 13 filtreyle havada bulunan yüksek miktarda alerjik astım gibi solunum hastalıklarına yol açan toz akarlarını yakalayabilen ve hapseden Emotion 2400, havayı virüs, solunabilir toz, ev tozu akarları, polen ve duman partiküllerinden temizlemekle kalmaz, havayı asbest, bakteri, çeşitli toksit tozlardan ve aeosollerden de koruyor. Yapısı itibariyle havadaki 0,1-0.3 mikron aralığındaki toz zerrelerini %99,95 kadar yakalayabilme özelliğine HEPA 13 filtre yıkanabiliyor. Yıkandıktan sonra kurutarak tekrar kullanabileceğiniz HEPA 13 filtreyi, en az 6 ayda bir yıkamanız gerekiyor.

Toz torbası, motor ve HEPA 13 filtrenin temizliğine dikkat ettiğiniz takdirde Fakir Emotion 2400’ü uzun yıllar boyunca rahatça kullanabilirsiniz. Emişin düşmemesi için toz torbasının temizlemeniz ya da değiştirmeniz, motor filtresinin ve HEPA 13 filtrenin temizliğini düzenli olarak kontrol etmelisiniz. 75 db gürültü seviyesiyle fiyat gurubuna göre oldukça sessiz bir ürün olan Fakir Emotion 2400, güç kontrolünün düşürülmesiyle sessiz çalışan bir makineye dönüşüyor.  23 x 31 x 46 cm boyutlarındaki süpürge, yatay ve dikey olarak park edilebiliyor. Cihazı kullanmadığınızda yerden tasarruf etmenizi sağlayan süpürge, toplamda 10 kg ağırlığında.

Sonuç

Beraberinde gelen zengin aparat seçenekleriyle tüm temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayacak özellikler sunan Fakir Emotion 2400, güçlü motoru ve yüksek emiş gücüyle temizlikte tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor. 78 dB’lik gürültü seviyesiyle sessiz çalışan süpürge, güç ayarının yapılabilmesiyle yüzeylerde farklı performans sergileyerek, konforlu ve ferah bir ortam sunmayı başarıyor. En uygun fiyat alternatiflerini Cimri.com’da bulabileceğiniz Fakir Emotion 2400’ü, uygun fiyatlı ve toz torbalı süpürge arayan kullanıcılar tarafından tercih edilebilir.

Ömer Balk 30/07/2015
Fakir Elektrikli Süpürgeler