track source
track source

Arzum Elektrikli Süpürgeler

Arzum Elektrikli Süpürgeler Fiyatları

49 Ürün gösteriliyor.
Emiş Türü
Motor Gücü
Gürültü Seviyesi
Emiş Gücü
Toz Torbası
Toz Haznesi
Su Haznesi
Hareket Alanı
Halı Temizlik Performansı
Dar Aralık Ucu
360° Döner Hortum
Kablo Uzunluğu
Döşeme Başlığı
Özel Parke Ucu
Tutma Yeri
Toz Alma Ucu
Teleskopik Boru
Hava Filtreleme
Emiş Gücü Ayarı
Mikrofiber Bez
Perde Fırçası
Turbo Aparat
Merdiven Aparatı
Sert Zemin Süpürme Başlığı

Arzum Elektrikli Süpürgeler

Arzum Elektrikli Süpürgeler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Arzum Elektrikli Süpürgeler ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Arzum Elektrikli Süpürgeler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Arzum Elektrikli Süpürgeler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Fujitsu Klimalar
 • Good Year Lastikler
 • Grundig Televizyonlar
 • Beko Buzdolapları
 • Evy Baby Bebek Bezi
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Arzum Elektrikli Süpürgeler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Arzum

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Arzum Elektrikli Süpürgeler Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Arzum Elektrikli Süpürgeler Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 49 Arzum Elektrikli Süpürgeler modeli içerisinde en ucuz Arzum Elektrikli Süpürgeler fiyatı 24.84 TL iken, en yüksek Arzum Elektrikli Süpürgeler fiyatı 1899.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Arzum Elektrikli Süpürgeler fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Arzum Elektrikli Süpürgeler fiyatı ise 557.35 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Arzum Elektrikli Süpürgeler Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
  Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Arzum Elektrikli Süpürge

  Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri üreticisi Arzum, ürettiği birçok ürün ile müşterilere hizmet verir. Arzum mutfak robotları, tost makinesi, küçük ev aletleri ve daha birçok ürün ile yurt içi ve yurt dışı pazarına açılmıştır. Türkiye’de büyük bir ilgi gören markanın farklı ürün çeşitleri vardır. Arzum elektrikli süpürge en çok talep gören ürünlerden biridir. Modern tasarıma sahip olan bu ürünler, temel temizlik araçları olarak gösterilir. Farklı modellerdeki ürünlerden biri olan arzum elektrikli süpürge sessiz olarak da kullanılabilir. Böylelikle kullanılan alanda gürültü kirliliği oluşmadan temizlik yapılabilir. Modern fabrikalarda üretilen arzum elektrikli süpürgeler el değmeden tasarlanıp tüketiciler ile buluşur. Arzum elektrikli süpürge sulu modellerde toz dağılması engellenir ve böylelikle hijyenik bir ortam sağlanır. Ürünlerin tasarımı sırasında müşterilerin istek ve talepleri göz önünde bulundurulur. Arzum elektrik süpürgeleri yüksek performansı ile birçok yüzeyde kullanılabilir. Bu ürünler farklı renklerde ve tasarıma sahiptir.

  Arzum Elektrikli Süpürge Modelleri

  Kullanıcılara birçok kolaylık sağlayan Arzum elektrikli süpürgelerin farklı modelleri vardır. Bu ürünler arasında arzum ar4032 cleanart noro elektrikli süpürge geniş toz alma kapasitesi ile öne çıkar. Bu ürününü motor gücü 800 w olarak belirlenmiştir. Toz torbası 3 litre kapasiteli olup kolay boşaltılabilir özelliğe sahiptir. Filtreleme sistemi olarak heap 12’yi kullanan üründe turbo başlık yoktur. Emiş gücü ayarı elektronik olan süpürgenin 72 desibel ses gücü vardır. Aynı zamanda bu ürününü kablo uzunluğu 5 metredir. Bir diğer Arzum elektrik süpürgesi modellerinden biri olan arzum ar4006 olimpia energy elektrikli süpürge turbo fırçaya sahiptir. Bu ürün yakıt tasarrufu ile dikkat çeker. Dülük elektrik kullanımı ile yüksek performans sağlayan bu süpürge ile kısa zamanda birçok alan temizlenebilir. Tasarımı ile dikkat çeken arzum ar4047 grande turbo cyclone elektrikli süpürge 700 w motor gücüne sahiptir. Bu ürünlerin toz hazne kapasitesi 3 litre olup, saç teli ve hayvan tüylerini de içinde hapsedebilir. Emiş gücü mekanik olan ar4047’nin kablo uzunluğu 6 metredir. Turbo başlığı bulunan bu ürün detay temizliği yapmaya uygundur. Hepa 13 filtre sayesinde havadaki tozun etrafa saçılması engellenir. Emiş gücü ayarlanabilen arzum elektrikli süpürgelerin toz göstergeleri bulunur. Böylelikle kullanıcı toz haznelerinini dolum oranını takip edebilir. Arzum elektrikli süpürgelerdeki mekanik kontrol sayesinde istenilen düzeyde temizlik yapılabilir. Tam verimlilik prensibi ile çalışan bu ürünlerin motor gücü yüksektir. Böylelikle yüzeylerdeki en ince tozlar süpürge tarafından çekilebilir. Arzum elektrikli süpürgelere aynı zamanda aksesuar da takılabilir. Böylelikle istenilen bir başlık türü ya da filtre kullanılabilir. Süpürgelerin emiş gücü farklı modlarda ayarlanabilir. Halı, mobilya ya da fayans gibi farklı yüzeylerde kullanılabilen arzum elektrikli süpürge modelleri, evde, iş yerlerinde, okulda, dış mekanlarda, spor salonlarında ve toplu halde bulunan alanlarda işlevini yerine getirir. Arzum elektrikli süpürgelerin fırçaları halı yüzeylerinin iç kısmındaki tozları da alır. Ayrıca halı kenarlarında biriken toz ve scalar da temizlenebilir. Arzum elektrikli süpürgelerin kablosu uzun olduğu için evin içindeki odalara kolay erişilebilir.

  Arzum Elektrikli Süpürge Fiyatları

  Genel olarak arzum elektrikli süpürge fiyatları ucuzdur. Ürünlerin fiyatı modele göre değişiklik gösterir. Fiyatı belirleyen unsurlar arasında süpürgelerin motor gücü önemli bir etkendir. Arzum elektrikli süpürge 2000w ile farklı motor gücüne sahip bir ürün arasında fiyat farkı vardır. Aynı zamanda süpürgeler arasındaki tasarım farkı da fiyatı belirleyebilir. Yatay ve dikey modeller arasında fiyat farkı olabilir. Arzum olimpia energy elektrikli süpürge yatay tasarıma sahiptir. Bu ürünlerin fiyatı dikey süpürgelere göre farklılık gösterebilir. Arzum elektrikli süpürgeler her bütçeye hitap eder. Kullanıcıya bu anlamda geniş seçenekler sunulmuştur. Farklı özelliklere ve motor gücüne sahip birçok model elektrik süpürgesi üreten Arzum, müşterilerin isteklerine göre üretim yapar. Süpürgeler dayanıklı malzemelerden yapıldığı için uzun ömürlüdür ve böylelikle uygun koşullarda muhafaza edilip kullanılabilir. Arzum elektrikli süpürgeler ekstra bakım gerektirmez. Böylelikle ürünler yakıt haricinde bir masraf çıkarmaz. Arzum elektrikli süpürgeler yakıt tasarrufunu en üst düzeyde tutar. Ürünler tüketicilere tasarruf sağlar.

  Arzum Elektrikli Süpürge Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Kendi bütçenize göre en uygun elektrik süpürgelerini Arzum’da bulabilirsiniz. Eğer yatay bir elektrik süpürgesi arıyorsanız arzum ar4088 olimpia elektrikli süpürgeyi tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerin toz haznesi geniş olduğu için istediğiniz alanı süpürebilir ve tek seferde yüksek performans elde edebilirsiniz. Dikey tasarıma sahip bir süpürge istiyorsanız ar4045 arzum hera dikey elektrikli süpürge siyah modeli tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerin bakımı kolaydır ve hızlı bir şekilde ürünlere aksesuar takıp çıkarabilirsiniz. Arzum elektrikli süpürgeleri evde, iş yerinde ya da tatil yörelerinde kullanabilirsiniz. Hacim ve boyut olarak fazla bir yer kaplamayan bu ürünleri yanınızda taşıyabilirsiniz. Arzum elektrikli süpürge modellerinin başlıklarını değiştirebilirsiniz ya da filtre takarak motor gücünü yükseltebilirsiniz. Bu ürünlerde ince ya da kalın hortum kullanabilirsiniz. Böylelikle ulaşılması zor alanlarda süpürgelerden yararlanabilirsiniz. Arzum elektrikli süpürgeler ile evlerde tavan temizliği de yapılabilir, toz, saç ve örümcek ağları bu süpürgeler ile alınabilir. Sayfamızda yer alan arzum elektrikli süpürge ile ilgili yorumları inceleyebilir ve değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Size en yakın satış noktasından arzum elektrikli süpürge modellerini temin edebilirsiniz. 

  Karşılaştır
  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery