track source
track source

Ekmek Yapma Makinesi

Ekmek Yapma Makinesi Fiyatları

56 Ürün gösteriliyor.
Ekmek Yapma Kapasitesi
Sesli İkaz
LCD Gösterge
Pişirme Programı Sayısı
Zaman Ayarlayıcı
Güç
Ekmek Yapma Makinesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ekmek Yapma Makinesi modelleri ve Ekmek Yapma Makinesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ekmek Yapma Makinesi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Arçelik, Arzum, Beko, Fakir, Korkmaz. 56 adet Ekmek Yapma Makinesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ekmek Yapma Makinesi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Ekmek Yapma Makinesi markası:

En Çok İncelenen Ekmek Yapma Makinesi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Ekmek Yapma Makinesi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Mayıs 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 56 Ekmek Yapma Makinesi modeli içerisinde en ucuz Ekmek Yapma Makinesi fiyatı 72.0 TL iken, en yüksek Ekmek Yapma Makinesi fiyatı 5600.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ekmek Yapma Makinesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Mayıs 2021 tarihinde ortalama Ekmek Yapma Makinesi fiyatı ise 895.78 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Ekmek Yapma Makinesi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ekmek Yapma Makinesi

Ekmek yapma makinesi, evde fırın gibi çeşitli ekmek ve unlu ürünleri yapabilmeyi sağlar. Günlük taze ekmek yapmak ve ekmeğini istediği malzemelerle zenginleştirmek isteyenler için ideal olan ekmek yapma makinesinin kontrolü de oldukça kolaydır. Tamamen otomatik olan makinenin kullanımında tek yapılması gereken, malzemeleri koymak ve ekmeğin pişmesini beklemektir. Ekmek yapma makinesi hamuru yoğurur, farklı pişirme programlarıyla sadece ekmek değil, lezzetli hamur işinin yapılabilmesini de sağlar. Evinizin ihtiyaçlarına uygun ekmek yapma makinelerine sahip olmak için çeşitli seçenekler ve modeller arasında size uygun olanı bulmanız gerekir. Ekmek yapma makinesi özellikleri çok çeşitlidir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanır. Modeller glutenli ve glutensiz ekmek yapma ayarlarına sahip olmasıyla ayrılabilir. Evde hızlıca sağlıklı ekmekler yapabilirsiniz. Evde damak tadınıza uygun sağlıklı ekmekleri dakikalar içinde pişirmek birçok kullanıcının istekleri arasındadır. Kendi pişirdiğiniz ekmek koruyucu içermez ve bu sebeple pişirildikten sonra 2-3 gün içerisinde tüketilmelidir. Taze ekmeği buzlukta da saklayabilirsiniz. Ekmeği dondurmadan önce kestiğinizde, ileriki zamanda ihtiyacınız olan miktarı alabilirsiniz. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size uygun ekmek yapma makinesi modellerini inceleyebilirsiniz. Eğer ekmek yapma makinenizi düzenli olarak kullanmayı hedefliyorsanız, haznesi geniş çeşitli programlar ve fonksiyonlar sunan modeller tercih etmek uzun vadede size kazanç sağlar.

Ekmek Yapma Makinesi Modelleri ve Özellikleri

Çeşitli sağlıklı program ayarları arasında tahıllı kepekli buğday, hızlı kepekli buğday, tuzsuz, şekersiz ve vegan seçenekleri bulunur. Pişirmenizde iyi sonuçlar elde edebilmeniz için verilen tarif ve miktarlara tamamıyla uymanız önemlidir. Cihazın zamanlayıcı özelliklerini ve sinyallerini takip etmek gereklidir. Ürünlerin ekmek yapmak için uygun gramajları da satın aldığınız modelle beraber gelecektir. Başarılı bir pişirme sonucu için malzemelerin tam ölçülmesi önemlidir. Çift ısıtıcılar pişirmeyi ve kızarmayı kısa sürede tamamlar. Hızlı programlara sahip olan modellerde ekmek yapma süresi sadece 2 saat 25 dakika içinde somun beyaz veya kepekli ekmek pişirmenizi sağlar. Teknik özelliklere bakılır ise ekmek yapma makineleri çift hazneli ve tek hazneli olarak ayrılır. Çift hazne size iki farklı ekmek hamurunu aynı anda yoğurma ve pişirme imkanı sunar. İçindeki haznenin genişliği ne kadar gramaj hamur yapabileceğiniz konusunda bilgi verir. Ekmek pişirme makinesi çok yönlü bir makinedir. Tam tahıllı ve glutensiz çeşitler de dahil kadar kendi ekmeğinizi yaratabilirsiniz; ancak bununla kalmayıp pizza hamuru tatlı ekmek veya kek çeşitlerini de sorunsuz şekilde hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda yoğurt ve reçel için de ayrı programları olan modellerde mevcuttur. Ekmek yapma makinesinin fonksiyonları ve programları modele göre ve markaya göre değişiklik gösterir. Farklı pişirme ayarları ile ekmeğinizin kabuk rengini ayarlamak mümkündür. Pişirmek istediğiniz bir ekmek kek, hamur veya pizza olabilir ve ekmek yapma makineniz sizin için bunları otomatik olarak bir düğmeye basmakla yapar. Ekmek yapma makinenizin yapışmaz ekmek sepeti olması ve bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanması da bu özelliklerden ve kolaylıklardan biridir. Modeller 9 ile 19 arası farklı programlara sahiptir. Kızartma seviyeleri de açık orta ve koyudur. Camı ve LCD ekranı olan modellerin yanında içinde tarif önerileri olan bir tarif kitapçığı da gönderilir. Yeni bir tarif veya malzeme denemek istediğinizde oluşan hamuru yoğurma işleminin ilk 5 dakikasında kapaktaki saydam pencereden gözlemleyebilirsiniz. 

Ekmek Yapma Makinesi Fiyatları

Ekmek yapma makinesi modelleri sunduğu programların çeşitliliğine göre ve kullanılan malzemenin kalitesine göre fiyatlarda değişiklik gösterir. Bu ürünlerin plastik veya çelik kullanılarak yapılan modeller vardır. Gövde kısmında kullanılan bu modeller arasında belirli bir fiyat farkı mevcuttur. Ekmek yapma makinesinin volt seviyesi de fiyatta değişime neden olur. Kaliteli bir ürün size uzun yıllar sağlıklı ve aileniz için çeşitli ekmekler yapmanızı sağlar. Efektif bir şekilde çalışan ekmek yapma makinelerinin özellikleri arasında çift yoğurma bıçakları ile hamuru iyice yoğurması sayılabilir. Ürünlerin bu noktada gösterdiği performans fiyatlarında yükselmesine neden olur. Hem pişirme tavası hem de yoğurma bıçakları, ekmeğin kolay temizlenmesi ve çıkarılması için yapışmaz bir yapıya sahiptir. Çift ısıtıcılar ekmek yapıcı aparatın altında ve kapağında bulunur ve bu ısıtıcılar ekmeği eşit pişirmeye ve kızarmaya yardım eder. Bu teknolojik ve inovatif özelliklere sahip olan ekmek yapma makinelerinin fiyatları da bir üst segmentte yer alır. Ürünlerin sahip olduğu fiyatların belirlenmesinde kriter olarak alınan sayısız seçenek mevcuttur. Örneğin; LCD ekran üzerinden tüm ayarların takip edilmesini sağlayan göstergeler ileri bir teknolojiye sahiptir. Bu noktada fiyatlar da artış gösterir. Ürünlerin çalışma gücü, program sayısı ya da hazne kısmının genişliği de fiyat konusunda dikkate alınan kriterlerden biridir. İstediğiniz modelin özelliklerini incelemek ve hangi ürünü satın almaya karar vermek için fiyat ve model karşılaştırması yapabileceğiniz cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. Cimri.com sayfası üzerinden tüm modellerin fiyatlarını çok kısa bir süre içerisinde karşılaştırarak bütçeniz için karlı seçimler yapabilirsiniz. 

Ekmek Yapma Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ekmek yapma makinenizi seçmeden önce makinenizin kapasitesine karar vermek önemlidir. Kapasitesi büyük olan bir makine daha çok yer kaplayacaktır ve eğer ekmek yapma makinenizi düzenli ve sık aralıklarla kullanma amacınız yoksa daha küçük hazneli bir modele yönelebilirsiniz. Piyasada her ihtiyaca uygun seçenekler mevcut bu nedenle hangi tip ekmek yapmayı istiyorsanız alacağınız modelde o özellikleri göz önünde bulundurun. Eğer modele karar vermişseniz alacağınız model ekmek yapma makinesi yorumlarını okumak size cihazın uzun vadede nasıl çalıştığına dair bir fikir vermiş olur. Bunun için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Piyasada çok fazla çeşitte ürün ve seçenek ve almadan önce özelliklerini dikkatlice incelemek önemlidir. Ürünlerin otomatik olması ve sizin iş gücünüzü azaltması tercih edilen noktalar arasındadır. Size hem taze hem de istediğiniz zaman hizmet veren ve evinizde çok yer kaplamayan bir ekmek yapma makinesi için fiyat performans dengesi de önemlidir. Evde yaptığınız ekmek dışarıdan alınan ekmekler gibi simetrik olmayabilir ve bu yaptığınız ekmeğin türüne göre değişiklik gösterir. Farklı şekillerde ekmekler elde etmek mümkündür aynı zamanda ekmeğinizin kabarması için maya kullanabilirsiniz. En iyi performansı sağlayan ürünlere sahip olmak isterseniz birden fazla programa sahip olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Örneğin; hem ekmek yapma hem de yoğurt yapma fonksiyonlarına sahip olan ürünleri seçmek sizin için büyük bir avantaj sağlar. Farklı markaların kullanıcılara sunduğu ürünler ile alakalı kapsamlı bir bilgi sahibi olmak istiyorsanız cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Sayfa üzerinden hem fiyatları hem de ürünlerin teknik bilgilerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.  

Karşılaştır
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery