track source

Ekmek Yapma Makinesi

Ekmek Yapma Makinesi Fiyatları

45 Ürün gösteriliyor.
Ekmek Yapma Kapasitesi
Sesli İkaz
LCD Gösterge
Pişirme Programı Sayısı
Zaman Ayarlayıcı
Güç
Ekmek Yapma Makinesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ekmek Yapma Makinesi modelleri ve Ekmek Yapma Makinesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ekmek Yapma Makinesi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Arçelik, Beko, Arzum, Fakir, Korkmaz. 45 adet Ekmek Yapma Makinesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Fakir Laris 715 W 8 Programlı 1000 gr Kapasiteli Ekmek Yapma Makinesi Beyaz
Karşılaştırmaya ekle

Fakir Laris 715 W 8 Programlı 1000 gr Kapasiteli Ekmek Yapma Makinesi Beyaz

Severin BM 3986 Ekmek Yapma Makinesi
Karşılaştırmaya ekle

Severin BM 3986 Ekmek Yapma Makinesi

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Tefal SS-986626 Pain Dore 720 W 3 Programlı 1000 gr Kapasiteli Ekmek Yapma Haznesi
Karşılaştırmaya ekle

Tefal SS-986626 Pain Dore 720 W 3 Programlı 1000 gr Kapasiteli Ekmek Yapma Haznesi

Panasonic SD-ZB2512
Karşılaştırmaya ekle

Panasonic SD-ZB2512

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Russell Hobbs 18036-56/RH Classics 12 Programlı Ekmek Yapma Makinesi
Karşılaştırmaya ekle

Russell Hobbs 18036-56/RH Classics 12 Programlı Ekmek Yapma Makinesi

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Cimri'nin Seçimi
Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
Philips FC9924-07 650 W A Sınıfı Hepa Elektrikli Süpürge
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Profilo CMG140DTR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
Profilo CMG140DTR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ekmek Yapma Makinesi

Ekmek yapma makinesi, evde fırın gibi çeşitli ekmek ve unlu ürünleri yapabilmeyi sağlar. Günlük taze ekmek yapmak ve ekmeğini istediği malzemelerle zenginleştirmek isteyenler için ideal olan ekmek yapma makinesinin kontrolü de oldukça kolaydır. Tamamen otomatik olan makinenin kullanımında tek yapılması gereken, malzemeleri koymak ve ekmeğin pişmesini beklemek. Ekmek yapma makinesi hamuru yoğurur, farklı pişirme programlarıyla sadece ekmek değil, lezzetli hamur işinin yapılabilmesini de sağlar. Evde damak tadınıza uygun sağlıklı ekmekleri dakikalar içinde pişirmek birçok tüketicinin istekleri arasında. Kendi pişirdiğiniz ekmek koruyucu içermez ve bu sebeple pişirildikten sonra 2-3 gün içerisinde tüketilmelidir. Taze ekmeği buzlukta da saklayabilirsiniz. Ekmeği dondurmadan önce kestiğinizde, ileriki zamanda ihtiyacınız olan miktarı alabilirsiniz. İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size uygun ekmek yapma makinesi modellerini inceleyebilirsiniz. 

Ekmek Yapma Makinesi Modelleri ve Özellikleri

Evinizin ihtiyaçlarına uygun ekmek yapma makinelerine sahip olmak için çeşitli seçenekler ve modeller arasında size uygun olanı bulmanız gerekir. Ekmek yapma makinesi özellikleri çok çeşitlidir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanır.Modeller glutenli ve glutensiz ekmek yapma ayarlarına sahip olmasıyla ayrılabilir. Evde hızlıca sağlıklı ekmekler yapabilirsiniz. Çeşitli sağlıklı program ayarları arasında tahıllı kepekli buğday, hızlı kepekli buğday, tuzsuz, şekersiz ve vegan seçenekleri bulunmaktadır. Pişirmenizde iyi sonuçlar elde edebilmeniz için verilen tarif ve miktarlara tamamıyla uymanız önemlidir. Cihazın zamanlayıcı özelliklerini ve sinyallerini takip etmek gereklidir. Ürünlerin ekmek yapmak için uygun gramajları da satın aldığınız modelle beraber gelecektir. Başarılı bir pişirme sonucu için malzemelerin tam ölçülmesi önemlidir. Çoğu problem kesin olmayan bir ölçüm veya bir malzemenin unutulması sebebiyle oluşur. Ölçüm için paketten çıkan ölçüm kabı ve kaşığını kullanın.Çift yoğurma bıçakları hamuru iyice yoğurur ve malzemelerin karışmasını sağlar. Çift ısıtıcılar pişirmeyi ve kızarmayı kısa sürede tamamlar. Hızlı programlara sahip olan modellerde ekmek yapma süresi sadece 2 saat 25 dakika içinde somun beyaz veya kepekli ekmek pişirmenizi sağlar. Teknik özelliklere bakılacak olursa ekmek yapma makineleri çift hazneli ve tek hazneli olarak ayrılır. Çift hazne size iki farklı ekmek hamurunu aynı anda yoğurma ve pişirme imkanı sunar. İçindeki haznenin genişliği ne kadar gramaj hamur yapabileceğiniz konusunda bilgi verir. Eğer ekmek yapma makinenizi düzenli olarak kullanmayı hedefliyorsanız, haznesi geniş çeşitli programlar ve fonksiyonlar sunan modeller tercih etmek uzun vadede size kazanç sağlar.

Bazı ekmek pişirme makineleri ile 15 saatlik zamanlayıcı üzerinden taze ekmeğin ne zaman hazır olması gerektiğinin planlanlamasını rahatça yapmanızı sağlar. İşten sonra akşam yemeği ya da doğrudan sabahın erken saatleri için hiçbir problem olmadan ekmeği kolayca pişirir. 60 dakikalık sıcak tutma fonksiyonu sayesinde cihazdan beklediğiniz gibi çok dakik olmanız gerekmez. Ekmeğiniz bu süre içerisinde sıcaklığını ve tazeliğini korur.

Ekmek pişirme makinesi çok yönlü bir makinedir. Tam tahıllı ve glutensiz çeşitler de dahil kadar kendi ekmeğinizi yaratabilirsiniz; ancak bununla kalmayıp pizza hamuru tatlı ekmek veya kek çeşitlerini de sorunsuz şekilde hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda yoğurt ve reçel için de ayrı programları olan modeller de mevcut.

Piyasada çok fazla çeşittte ürün ve seçenek ve almadan önce özelliklerini dikkatlice incelemek önemli. Ürünlerin otomatik olması ve sizin iş gücünüzü azaltması tercih edilen noktalar arasında. Size hem taze hem de istediğiniz zaman hizmet veren ve evinizde çok yer kaplamayan bir ekmek yapma makinesi için fiyat performans dengesi de önemlidir. Evde yaptığınız ekmek dışarıdan alınan ekmekler gibi simetrik olmayabilir ve bu yaptığınız ekmeğin türüne göre değişiklik gösterir. Farklı şekillerde ekmekler elde etmek mümkündür aynı zamanda ekmeğinizin kabarması için maya kullanabilirsiniz. 

Ekmek yapma makinesinin fonksiyonları ve programları modele göre ve markaya göre değişiklik gösterir. Farklı pişirme ayarları ile ekmeğinizin kabuk rengini ayarlamak mümkün. Pişirmek istediğiniz bir ekmek kek, hamur veya pizza olabilir ve ekmek yapma makineniz sizin için bunları otomatik olarak bir düğmeye basmakla yapar. Ekmek yapma makinenizin yapışmaz ekmek sepeti olması ve bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanması da bu özelliklerden ve kolaylıklardan biridir. Modeller 9 ile 19 arası farklı programlara sahip. Kızartma seviyeleri de açık orta ve koyudur. Camı ve LC ekranı olan modellerin yanında içinde tarif önerileri olan bir tarif kitapçığı da gönderilir. Yeni bir tarif veya malzeme denemek istediğinizde oluşan hamuru yoğurma işleminin ilk 5 dakikasında kapaktaki saydam pencereden gözlemleyin. Düz bir küre oluşmalıdır. Oluşmadıysa malzemelerin değiştirilmesi gerekebilir. Tat için rendelenmiş havuç, kabak veya pişmiş, pürelenmiş patates ekleyebilirsiniz. Ancak bunlar su içeriklidir; bu yüzden sıvı miktarını azaltmanız gereklidir. Daha az su ekleyin ve yoğurma başladığında hamuru kontrol edin. Sonrasında gerekirse su ilave edin böylelikle istediğiniz kıvamda ve yumuşaklıkta ekmeğinizi pişirmek çeşitli makine fonksiyonlarını ayarlayarak elde edilebilir.

Ekmek Yapma Makinesi Fiyatları

Ekmek yapma makinesi modelleri sunduğu programların çeşitliliğine göre ve kullanılan malzemenin kalitesine göre fiyatlarda değişiklik gösterir. Piyasada plastik veya çelik kullanılarak yapılan modeller vardır. Ekmek yapma makinesinin volt seviyesi de fiyatta oynama gösterir. Kaliteli bir ürün size uzun yıllar sağlıklı ve aileniz için çeşitli ekmekler yapmanızı sağlar. İstediğiniz modelin özelliklerini incelemek ve hangi ürünü satın almaya karar vermek için fiyat ve model karşılaştırması yapabileceğiniz cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz. Efektif bir şekilde çalışan ekmek yapma makinelerinin özellikleri arasında çift yoğurma bıçakları ile hamuru iyice yoğurması sayılabilir. Hem pişirme tavası hem de yoğurma bıçakları, ekmeğin kolay temizlenmesi ve çıkarılması için yapışmaz bir yapıya sahiptir. Çift ısıtıcılar ekmek yapıcı aparatın altında ve kapağında bulunur ve bu ısıtıcılar ekmeği eşit pişirmeye ve kızarmaya yardım eder. Bu teknolojik ve inovatif özelliklere sahip olan ekmek yapma makineleri damak zevkinize uygun sağlıklı ekmekleri istediğiniz sıklıkla kolayca yapma imkanı sağlar.

Ekmek Yapma Makinesi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Ekmek yapma makinenizi seçmeden önce makinenizin kapasitesine karar vermek önemlidir. Kapasitesi büyük olan bir makine daha çok yer kaplayacaktır ve eğer ekmek yapma makinenizi düzenli ve sık aralıklarla kullanma amacınız yoksa daha küçük hazneli bir modele yönelebilirsiniz. Piyasada her ihtiyaca uygun seçenekler mevcut bu nedenle hangi tip ekmek yapmayı istiyorsanız alacağınız modelde o özellikleri göz önünde bulundurun. Eğer modele karar vermişseniz alacağınız model ekmek yapma makinesi yorumlarını okumak size cihazın uzun vadede nasıl çalıştığına dair bir fikir vermiş olur. Satın aldığınız marka size en az 1 yıl garanti sağlayacaktır bu nedenle herhangi bir arızada destek alabilirsiniz.  Size makineyle beraber ayrıntılı bir kullanma kılavuzu da gönderilecektir bu nedenle eğer hiç ekmek yapmamışsanız size nasıl yapıldığı malzemelerle birlikte anlatılır. Satın almadan önce kılavuz özelliklerini ve nasıl kullanılacağına göz atmak her zaman iyi bir fikirdir. Uzun süren araştırmaların sonunda günlük kullanımı rahat ve kolay modelleri seçerek istediğiniz ekmeği kolayca hazırlayabilirsiniz.

Karşılaştır
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery