Dyson V8 En Ucuz

Dyson V8 En Ucuz Fiyatları

247 Ürün gösteriliyor.
Dyson V8 En Ucuz fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Dyson V8 En Ucuz fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 247 adet Dyson V8 En Ucuz ürünü bulduk. Dyson V8 En Ucuz kategorisinde en favori Elektrikli Süpürgeler, Elektrikli Süpürge Aksesuarları, Şarjlı Süpürgeler ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Dyson V8 En Ucuz mağaza fiyatları ve Dyson V8 En Ucuz ürün özellikleri incele!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Dyson V8 Süpürge

Yaşam alanlarında hijyenik ortamların yaratılması için çeşitli elektrikli ürünlerin kullanıma ihtiyaç duyulur. Elektrikli süpürgeler hijyenik ortamlar yaratırken yormayan yapıları ile kullanıcılara kolaylık sunar. Dyson markası, saç şekillendiricilerden ortam temizleyicilerine kadar geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Dyson markası üst seviye toz ve kir toplama teknolojilerini kullandığı elektrik süpürgesi modelleri ile tercih edilir. Markada şarjlı ve kablolu ürün seçenekleri yer alır. Ürünlerin toz hazneleri ve başlık yapıları gibi özellikler modele göre değişiklik gösterir. Dyson V8 elektrikli süpürge kablosuz, dikey yapısı ile her alanda rahat kullanıma sahiptir. Cihazın değiştirilebilir başlığı sayesinde el süpürgesi olarak da kullanım imkanı vardır. V8 elektrik süpürgeleri Absolute ve Animal+ modellerinde üretilmiştir. Ürünler her tip zeminde kullanıma uygun olup, evcil hayvan başlıkları ile derinlemesine temizlik sağlar. Şarj edilebilir bataryaya sahip ürün seçenekleri 40 dakika boyunca kapasitesi azalmadan çalışabilir. Kullanımı kolay olan ürünlerin duvara monte edilerek temizlik sonrası saklanması da kolaydır. 

Dyson V8 Süpürge Modelleri ve Özellikleri

Dyson markası yüksek teknolojilerde ürettiği elektrikli süpürge modelleri ile kullanıcılar tarafından tercih edilir. Kablosuz ve kablolu çalışma özelliğine sahip birçok ürün seçeneği markada mevcuttur. Dyson V8’de dijital motor kullanılarak 115 Watt'a kadar halı ve sert zeminlerde güçlü emiş özelliği mevcuttur. Dijital motor 107.000 devir/dakika ile en yüksek hızlı araç motorlarından bile hızlı dönebilen yapıdadır. Tozların hazneye atılması için kullanılan güç 15 siklon değerindedir. Tozun dışarıya sızmasını engelleyen Dysona V8 dik süpürge hepa filtresi 1,5m ePTFE gözenekli membrandan üretilmiştir. Filtrenin bu özelliği 0.3 mikron boyutunda ki toz parçacıklarını bile yakalama imkanı tanır. Süpürgelerde ses kaynağı akustik tampon ve titreşimleri emen akustik keçe ile kapatılarak ses seviyesi azaltılmıştır. Dyson V8 süpürge modelleri farklı tasarım özellikleri ile üretilmiş olup model seçeneğine göre başlıkları farklılık gösterir. V8 Absolute modeli 107.000 devir hızıyla dönüş yaparak bütün toz parçacıklarını alabilir özellikte tasarlanmıştır. 40 dakikaya kadar emiş gücü azalmadan derinlemesine temizlik sağlanabilir. Haznesine dokunmadan temizlik sonrası kirler boşaltılabilir. Cihazın toz hazne kapasitesi 0,54 litredir. Boyutları ise 250x1244x224 mm olup, cihazda soft roller ve dyract drive temizleme başlıklarına yer verilmiştir. Başlıkları dışında farklı zeminlerde temizlik sağlayabilecek 4 uç daha kullanılmıştır. 5 saat şarj süresi olan cihazda temizlik yapılacak bölgeye göre başlıklar değiştirilebilir veya uygun uç aparatları takılabilir. Gövdeden ayrılabilen uç sayesinde el süpürgesi olarak da kolaylıkla kullanılabilir. V8 Animal+ modeli süpürge de tek ana başlık ve 4 ayrı uca yer verilir. Direct drive, mini motor head, kombinasyon başlığı ve esnek aralık temizleme başlığı ile her türlü zemine uygun başlık kullanılarak kirler toplanabilir. Kombinasyon aparatı sayesinde farklı yüzeyler arasında rahatlıkla geçiş sağlanabilir ve uç değiştirme problemi ortadan kalkar. Aralık aparatı ile kenar ve köşelerde biriken en ufak tozlar bile alınabilir. Mini motorlu aparat el süpürgesine dönüştürüldüğünde dar alanlarda biriken tüy, saç gibi kirleri toplamak amacıyla tasarlanmıştır. 115AW emiş gücüne sahip cihaz 5 saatlik şarj süresi sonunda 40 dakika kesintisiz temizlik yapabilir.

Dyson V8 Süpürge Fiyatları

Ev temizliği denildiğinde ilk akla gelen ürünlerin başında elektrik süpürgeleri sayılabilir. Günümüzde ürün çeşitliliği oldukça fazla olup her türlü kullanım ihtiyacına uygun özelliklerde elektrik süpürgelerini bulmak mümkündür. Dyson markası yüksek teknolojilerle ürettiği elektronik cihazlarla kullanıcılara sunar. Dyson elektrik süpürgelerinde kablolu ve kablosuz çalışma sistemine sahip ürün seçeneklerinde fiyatlar farklıdır. Ürünlerin tasarım özellikleri ve çalışma şekilleri fiyatın belirlenmesine yardımcıdır. Dyson V8 süpürge fiyatları Animal+ modelde daha ekonomik olurken Absolute modelinde daha yüksektir. Cihazlarda modele göre farklı başlıklara yer verilmiştir. Kullanılan başlık ve uç sayıları fiyatı etkileyen özelliklerdendir. Mekanlarda kullanım ihtiyacına göre karar verilmesi gereken elektrik süpürgesi çeşitleri ile derinlemesine temizlik sağlanabilir. Dyson kablosuz süpürge çeşitlerinin el süpürgesi olarak kullanılabilmesi, pil gücü ve toz hazne kapasiteleri fiyata etki eder. Elektrik süpürgelerinde başlık ve uç sayıları az olan ürünlerin fiyatları daha ekonomik olurken parça sayısının artması daha kapsamlı kullanım sunacağı için fiyatı yükseltir. 

Dyson V8 Süpürge Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Elektrik süpürgeler kablolu, kablosuz, yatay ve dikey kullanım özellikleri ile üretilir. Dyson markasında farklı kullanım ve tasarım özelliklerine sahip ürün seçenekleri mevcuttur. Dyson kablosuz dikey süpürgeleri günlük rutin temizlikte kullanabilir ayrıca el süpürgesi olarak kullanım avantajından da faydalanabilirsiniz. Dyson V8 elektrikli süpürge modelleri kablosuz olarak tasarlanmıştır ve dikey süpürge olması sebebiyle rahat taşınır özelliğe sahiptir. Absolute ve Animal+ modelleri bulunan cihazda kullanım ihtiyacına göre karar verilmelidir. Dyson V8 süpürge aksesuarları içerisinde yer alan başlıklar modele göre farklı sayılardadır. Her yüzeyde derinlemesine temizlik sağlamak amacıyla Absolute modeli tercih edilebilir. V8 Animal+ modeli ise genellikle evcil hayvan beslenen mekanlarda derinlemesine temizlik sağlamak amacıyla üretilmiştir. Her türlü zeminde biriken tüyler kolaylıkla temizlenebilir. Kablosuz süpürgelerde emiş gücünün düşmemesine ve kullanım süresine dikkat edilmelidir. Dyson V8 modelleri 5 saat şarj sonrası 40 dakika boyunca tam performansla çalışabilir. Kullanım sonrası alerjen oluşturmaması için yıkanabilir özellikli filtreye sahip Dyson V8 süpürgelerin kullanımı sağlıklıdır. Ayrıca duvara asma aparatı ile yer kaplamayan yapısı tercih sebeplerinden olabilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery