Marka
Arçelik
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler

  Elektrikli mutfak aletleri kategorisinde bulunan rondolar; et, soğan, maydanoz, domates gibi malzemeleri yemek yaparken doğramanızı kolaylaştırmaktadır. Soğan doğrarken gözlerinizin yanmasını engelleyecek rondolar aynı zamanda oldukça pratik ve kullanışlı aletlerden biridir. Aynı zamanda milkshake gibi içmekten de zevk alabileceğiniz içecekleri hazırlarken de kullanılabilmektedir. İstediğiniz hız kademelerine göre ayarlayabilir ve dilediğiniz malzemeleri doğrayıp karıştırabilirsiniz. Cimri’de Arçelik, Arzum, Tefal, Beko ve Philips gibi onlarca markanın içerisinden size en uygun modellere ulaşabilir ve en ucuz rondolara kolayca sahip olabilirsiniz.

 • Rondolar nasıl kullanılır?

  Teknolojinin gelişmesi ile doğrayıcılar, bilinen adı ile rondolar da gelişmektedir. Pek çok farklı marka ve modelin bulunması ile değişik kullanım alanlarına ve özelliklerine sahiptir. Modellerinin içerisinde hız ayarı bulunan ya da doğranacak olan gıdalara göre farklı aparatlara sahip olan modeller de seçim yapılırken göz önünde bulundurulmalıdır. Kullanımından önce düz bir zemine yerleştirildikten sonra bıçakları kontrol etmeniz gerekmektedir. Önceden birkaç parçaya ayırdığınız ya da bütün halinde koyacağınız malzemeleri de kontrol ettikten sonra haznesinin içerisine malzemelerinizi yerleştirebilirsiniz. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli unsur haznenin maksimum seviyesinin üzerinde malzeme yerleştirilmemesidir. Fişe taktıktan sonra kapağının kapandığından emin olmalı ve hız ayarını belirleyerek çalıştırmaya başlayabilirsiniz. Doğrama işlemini tamamlayan rondolardan, malzemelerinizin bulunduğu hazneyi çıkarabilir ve dilediğiniz yemeği yapmaya başlayabilirsiniz. Eğer kullanacağınız modelin haznesi bulunmuyorsa da, alt kısmına uygun bir kap ya da kase yerleştirebilir ve doğrama işlemini tamamlayabilirsiniz.

 • Rondolar nasıl seçilmelidir?

  Mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan biri olacak rondoların seçimlerinde dikkat edilmesi gereken belirli noktalar bulunmaktadır. Tercihinizi yapmadan önce kullanım sıklığınız ve kullanım şeklinizi göz önünde bulundurarak seçiminizi yapmanız daha verimli kullanım açısından önemli olacaktır. Sık ve birçok alanda kullanacaksanız, kolay temizlenebilen ve fazla bıçağa sahip modelleri tercih etmeniz daha efektif bir kullanıma sahip olmanızı sağlayacaktır. Yine kullanım şeklinize bağlı olarak hazne ölçülerini de belirlemeniz gerekmektedir.

  Siz de ihtiyaçlarınıza en uygun rondo modellerine Cimri.com’dan ulaşabilir ve en ucuz rondolara kolayca sahip olabilirsiniz.