Crest 3D Whitestrips Professional Effects 4'lü Diş Beyazlatma Bantları

Crest 3D Whitestrips Professional Effects 4'lü Diş Beyazlatma Bantları

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Diş Beyazlatıcılar Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Diş Beyazlatıcılar markası:

2021 yılı Diş Beyazlatıcılar Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 131 Diş Beyazlatıcılar modeli içerisinde en ucuz Diş Beyazlatıcılar fiyatı 3.5 TL iken, en yüksek Diş Beyazlatıcılar fiyatı 529.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Diş Beyazlatıcılar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Diş Beyazlatıcılar fiyatı ise 39.65 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Diş Beyazlatıcı

Sağlıklı beden sağlığı ve inci görünümlü gülüş için beyaz dişler birçok kişinin sahip olmak istediği özelliktir. Sağlık noktasında bilinçlenen toplum özellikle diş sağlığının tüm beden üzerinde etkisinin farkına varmaya başladı. Diş bakımının temel amacı sağlık olsa da görsel olarakta bir çok kişinin önem verdiği bir konudur. Özellikle son zamanlarda popüler olan sosyal hesaplara atılan özçekimler kişilerin dış görünüşüne ve gülüşündeki kusurlar göze batmaya başladı. Estetik görünüme sahip olmak birçok kişinin hayali. Diş beyazlatıcılar da son yıllarda daha fazla rağbet görmeye başladı. Profesyonel müdahaleye cesaret edemeyen kişilerin diş beyazlatıcılarını evde de kullanabileceği bir alternatiftir. Cimri.com sitesinde 27 adet ürün yer almaktadır. Yalnızca macun şeklinde değil farklı şekillerde de dişler beyazlatılabilir. Farklı kullanım türlerini yine cimri.com sitesinde tek ekran üzerinde incelenebilr. Yorumlara da göz atarak en sık tercih edilen yöntemin hangisi olduğu bilgisine ulaşılabilir. Tercih edilen ürün özelliklerini sitenin alt kısmında bulunan bilgiler incelenebilir. Kimi kullanıcı beyazlatıcı kalemden memnunken kimisi diş beyazlatıcı jellerin kullanımından daha memnundur.

Diş Beyazlatıcı Çeşitleri

Birçok farklı diş beyazlatma yöntemi vardır. İncelemeye Cimri.com sitesinde en popüler ürün sıralaması sırasıyla incelenecek olursa diş beyazlatıcı kalem en çok tercih edilen üründür. Signal white now touch adına sahip olan ürün kalem şeklinde sahip olup uç kısmında bulunan fırçaların dişlere yukarıdan aşağıya doğru sürülerek uygulanır. 2 dakika bekledikten sonra dişlerde beyazlama beklenir. Bir diğer en sık tercih edilen popüler ürün ise Fe Natural Herbal beyazlatıcı diş tozudur. Adından da anlaşılacağı üzere toz şeklinde sahip olan ürün diş fırçalama sonrasında diş fırçasının toza batırılarak dişlere fırçalama işlemi şeklinde uygulanır. Diş beyazlatıcı toz, halk arasında en sık rastlanan kullanım türüdür. Ürün performans açısından bilgiye yorumlar kısmından ulaşılabilir. Diş bakımı denildiği zaman akla ilk gelen uygulamalardan diş beyazlatıcı macunlarda günlük dış temizliği yapılırken aynı zamanda beyazlatma özelliğine sahip içerik bulunduran üründür. Ekstra bir uygulama gerektirmeyen macun şekli günde 3 kez rutin diş fırçalama işlemi sonrası sonuç vermesi beklenir. Birçok farklı diş beyazlatma çeşidi olduğu gibi bir diğer yöntem ise normal diş fırçalama sonrasında yapılan gargaralar vardır. Diş beyazlatma etkisi gösteren gargaralar ağızda çalkalanıp sonrasında yutulmadan temizlenir. Uzun vadede çözüm olabilir. Yorumlar kısmına göz atılarak daha önce diş beyazlatma çeşitlerini tecrübe etmiş kişilerin verdiği bilgiler değerlendirilebilir. Diş beyazlatıcılar yalnızca gerçek dişlere yönelik değil protez dişlere de hitap eden bir üründür. Protezleri koruma haznesine koymadan önce beyazlatıcı tablet suyun içine bırakıldıktan sonra protezlerin beyaz kalması sağlanır. Diş beyazlatıcı kullanımı öncesi dişlerinizde herhangi bir sağlık probleminin olmamasına özen gösterilir. Sağlık öncelikli olup estetik görünüm bir sonraki adımdır. Cimri.com sitesinde tüm piyasada bulunan diş beyazlatıcı çeşitlerini incelenebilir en popüler, en düşük fiyat, en yüksek fiyat, en yeni ürünler ve fiyatı düşenler başlığı altında önceliklere göre sıralama yapılabilir. Her ürünün altında yer alan özellikler ve yorular da cimri.com sitesinin en büyük avantajlarından biridir. Saatlerce araştırma yapmak yerine sitede incelemeler yapılabilir ve alışveriş internet satış sitelerinden yapılabilir.

Diş Beyazlatıcı Fiyatları

Diş beyazlatıcı fiyatları farklı çeşit ve markalara göre farklılık gösterir. Ancak cimri.com sitesinde geniş ürün yelpazesi arasında kullanımı en rahat olduğuna karar verilen ürünün internet satış sitelerindeki satış fiyatını tek site üzerinden incelenebilir. Dönem dönem yapılan indirimleri yine tek tek tüm sitelerde araştırma yapmak yerine karşılaştırma sitesi olan cimri.com sitesinde çok vakit harcanmadan doğru sonuca ulaşılır. Aynı ürüne en uygun fiyata sahip olmak isteyen kullanıcılara ayrıca 3 ay 6 ay ve 9 aylık fiyat artış grafiği de indirim ve kampanyalar hakkında fikir verir. Ürünün markası da fiyat üzerinde etki gösterir. Prestijli diş macunu üreticilerin ürünleri çok fazla tanınmayan ürünlere göre fiyat noktasında farklılık gösterir. Sitede bulunan fiyat aralığı seçeneği sayesinde ayrılan bütçeye göre seçilebilir bu sayede ayrılan bütçenin üzerinde veya altında olan fiyatlar listede yer almaz. Fiyat filtrelendiği gibi aynı zamanda markalarda filtrelenebilir. Büyük diş macunu üreticisi olmayan markalar ile ilgili fikir ise yine sitenin en çok kullanılan yorumlar kısmı sayesinde fikir sahibi olunmasını amaçlar.

Diş Beyazlatıcı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Diş beyazlatıcıların farklı çeşitleri olsa da içerisinde bulunan beyazlatma etkisini veren madde aynı maddedir. Bu maddeye abrazif adı verilir. Dişin üzerinde yer edebilecek kirlerin tutunmasını engelleyen bu maddenin kullanımı diş minesine zarar vermeyecek sınırlarda olmalıdır. Çekici gülümsemeler uğruna sağlıklı olan dişlerin yapısını bozmamak en çok önem verilmesi gereken konudur. Diş hekimlerinin onayı olan ürünleri kullanmak önemlidir. Relative Dentine Abrasivity  adı verilen diş hekimlerinin değerlendirme çizelgesidir. 60-100 arasında ifade edilen Relative Dentine Abrasivity değeri zarar vermeyen sınırları ifade eder. 250 üzerine sahip olan Relative Dentine Abrasivity diş aşınmalarına sebep olur.Diş hekimlerinin tavsiyesi minimum aşındırıcı özelliklere sahip olan diş beyazlatma ürünlerinin kullanılmasıdır. Aşındırıcılığı az olan diş beyazlatıcılar kısa sürede sonuç vermez ancak uzun vadede dişlerinin beyazlamasını sağlar. Uzun sürecek olan bu süreç diş sağlığından olmadan sağlıklı ve beyaz dişlere sahip olmasını sağlar. İlk sırada mutlaka diş sağlığı yer almalıdır. Diş beyazlatma işleminden sonra daha kısa sürede sonuç almak isteyen kullanıcılar çay, kahve ve sigara tüketimlerini de sınırlı sayıda tutmaları gerekir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery