Canon Dijital Fotoğraf Makineleri

Canon Dijital Fotoğraf Makineleri Fiyatları

151 Ürün gösteriliyor.
Etkin Piksel Sayısı(MP)
Ekran Boyutu
Değiştirilebilir Objektif
Video Kaydı
Görüntü Sabitleyici
Su Geçirmezlik
Toz Geçirmezlik
Pil Kapasitesi
En Düşük ISO
En Yüksek ISO
Sensör Formatı
Optik Zoom
Maksimum Video Çözünürlüğü
Video Kare Hızı
Zaman Aralıklı Video Çekimi
Ses Girişi
Ses Çıkışı
Wi-Fi
Bluetooth
USB girişi
HDMI Girişi
Ekran Tipi
Sürekli Çekim Adedi
Akıllı Yön Sensörü
Histogram
Dual Pixel RAW
Dahili Mikrofon
HDR
PictBridge
AF Noktası Genişletme
Al Focus AF
Al Servo AF
Geniş Alan AF
Alan AF
Tek Çekim AF
Tek Nokta AF
Otomatik
Bulutlu
Tungsten
Özel
Renk Sıcaklığı
Gölge
Floresan Işık
Gün Işığı
Flaş
MP4
MOV
Akıllı Otomatik
Diyafram Öncelikli
Enstantane Öncelikli
Manuel
Özel
Filtreler
Sahne Seçimli

Canon Dijital Fotoğraf Makineleri

Canon Dijital Fotoğraf Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Canon Dijital Fotoğraf Makineleri ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Canon Dijital Fotoğraf Makineleri Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Canon Dijital Fotoğraf Makineleri incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Toyo Lastikler
 • Kütahya Porselen Kahvaltı Takımı
 • Ariel Çamaşır Deterjanı
 • Jinyu Lastikler
 • Fakir Su Isıtıcıları / Kettle
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Canon Dijital Fotoğraf Makineleri fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Canon
  Cimri'nin Seçimi
  Fujifilm İnstax Mini 8 Fotoğraf Makinesi
  Fujifilm İnstax Mini 8 Fotoğraf Makinesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Canon Dijital Fotoğraf Makinesi

  Günümüzde her ne kadar telefonlarımız ile fotoğraf çekebiliyor olsak da kaliteli bir fotoğraf için her zaman dijital fotoğraf makinelerine ihtiyaç duyarız.Çünkü profesyonel fotoğraf makinelerinde bulunan teknik özellikler o fotoğrafın daha kaliteli çıkmasını sağlar. Sosyal mecralarda da paylaştığımız fotoğrafların görünümü ve kalitesi herkes gördüğü için güzel ve kaliteli olmasını isteriz. Kimilerinin hobisi olan kimilerinin ise mesleği olan fotoğraf çekimi geçmişe dair izleri taşır. Bir nevi geçmişimizi fotoğraflara baktığımız ana taşıyan aygıtlardır.Sanki sizi o fotoğrafın çekildiği ana götürerek zamanda yolculuk yapmanızı sağlar. Canon dijital fotoğraf makinesi bu zamanda yolculukta en önemli aygıttır. Takeshi Mitarai,Goro Toshida,Saburo Uchida ve Takeo Maeda tarafından kurulan 1930 yılında Precision Optical Insruments laboratory şirketinin kurulmasıyla canon dijital fotoğraf makinesi macerası başlıyor. Canon’un ilk tescil edilen adı Kwanon’du. Bu isim Budizm inançlarına göre bağışlama tanrısının adıdır fakat karar daha sonra şirket kurucuları tarafından değiştirilmiş daha sonra Canon olmasına karar verildi.İngilizce’de kural ve standart anlamlarına karşılık gelen Canon kelimesi şirket üretimiyle uyumluluğu açıkça ortadır.

  Canon Dijital Fotoğraf Makinesi Modelleri

  Dorathea lange’nin de dediği gibi “Fotoğraf makinesi insana fotoğraf makinesi yokken nasıl bakılması gerektiğini öğreten bir aygıttır”Bu sözden de anlaşılacağı gibi fotoğraf makineleri bakış açılarımızı etkiler.Her insan geçmişe dair unutamadığı ve o anı bakıp hatırlayabileceği bir fotoğrafı olsun ister.Bu gibi durumlarda da cep telefonlarını kullanabilir fakat daha kaliteli ve profesyonel çekimler gerçekleştirmek istiyorsa mutlaka bir fotoğraf makinesine ihtiyaç duyar. Bunun için birçok modelde tasarlanmış Canon dijital fotoğraf makinaları tasarımı yapılmıştır. Boyutu çok büyük olmayan dikdörtgen şeklinde tasarlanmış olan Canon ixus 185 dijital kompakt fotoğraf makinesi 9 adet AF nokta sayısına sahiptir. 240 gr ağırlığında olan fotoğraf makinesi akılı otomatik sisteme sahiptir. Bunun yanında bu fotoğraf makinesinde akıllı yön sensörü ve AF noktası genişletme bulunmaz.Video çözünürlüğü 720 P olan Canon powershot sx430 is dijital fotoğraf makinesi olağanüstü kaliteye ve kolay bağlantıya sahiptir.45 x’lik güçlü zum tekniğinden oluşmaktadır. Görüntü sensörü ,işlemcisi ,lens,odaklama,pozlama kontrolü gibi birçok özelliği bünyesinde barındırır. Canlı izleme özelliği olan Canon powershot sx620 hs dijital fotoğraf makinesi 158 gr ağırlığındadır. Pil ağırlığı ise 182 gramdır.Lesperik lens sayısı 2 tanedir. Akıllı telefon uzaktan destek özelliği vardır.1 adet de bellek yuvası vardır.442 gr ağırlığındaki diğer bir model olan Canon powershot sx540 hs dijital fotoğraf makinesi 2 adet bellek yuvası bulundurur. Bluetooth özelliği bulundurmaz. 0-40 c çalışma ısı aralığı 10-90% derece de çalışma nem aralığı vardır. Yarı profesyonel fotoğraf makinesi olan Canon Powershot sx530 hs dijital kompakt fotoğraf makinesi tam profesyonellik yansıtmaz. Gümüş renk olan Canon powershot g7 x mark ii dijital fotoğraf makinesi 319 gr ağırlığındadır. Bluetooth özelliği yoktur.1 adet bellek yuvasına sahiptir. Birçok modeli ve çeşit çeşit özellikleriyle Canon dijital fotoğraf makineleri  gördüğünüz üzere oldukça fazladır. Cimri.com sitesini ziyaret ederek model ve özelliklerine göz atabilir istediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz.

  Canon Dijital Fotoğraf Makinesi Fiyatları

  Kimileri için bir tutku olan fotoğraf çekmek geçmişe dair güzel anıları bulunduğumuz ana aktarır. Fotoğrafçı olmak herkesin harcı değildir büyük emek gerektirir. Fotoğraf çekmek stresi azaltır. Fotoğraf çekenlerin bu yüzden daha mutlu olduğu biliniyor. Bu Amerikan kişilik ve sosyal Psikoloji Dergisi tarafından yapılan geniş kapsamlı araştırmalar sonucunda tespit edilmiştir. Fotoğraf çeken her şeyden keyif alacaksınız diyor. Bunları yapabilmek için kaliteli bir fotoğraf makinesine ihtiyacınız vardır. Fotoğraf makinesi fiyatları modele,özelliğe ve boyutuna göre değişmektedir. Biraz maliyetli olan fotoğraf makineleri çekim gücüne göre sınıflandırılır. Anı ölümsüzleştiren fotoğraf makineleri çekimden önce makinenin ayarlanması gerekmektedir ancak gelişen teknoloji sayesinde günümüzde tüm ayarlarını kendi kendine otomatik yapan makineler kullanılmaya başlamıştır. İlk fotoğraf makinesi Fransız uyruklu Joseph Niepce tarafından 1826 yılından yapılmıştır. Anında resim veren ilk otomotik makineyi ise 1947 yılında yine Amerikalı Edwin Land yapmıştır. Cimri.com sitesinde fotoğraf makinelerini ziyaret edebilir,fiyat ve modellerini karşılaştırarak tercihinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Canon Dijital Fotoğraf Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli

  Fotoğraf makinesi almak biraz da otomobil almaya benzer. Bir fotoğraf makinesi almaya karar verdiğinizde önünüze yüzlerce seçenek çıkıyor. Gövde seçimi ,objektif seçimi, filtre vs.gibi özelliklerin seçilmesi kafaları iyice karıştırıyor. İlk olarak karar vermemiz gereken ne çekmek istediğimizdir. Eğer profesyonel seçimler yapmak istiyorsak tabiki de DSLR’e modellerine bakmamız gerekir. İkinci olarak bütçemizi belirlemeli ona göre fiyat aralığındaki modelleri araştırmalıyız çünkü 50 TL’ye bir fotoğraf makinesi alabileceğimiz gibi 80.000 TL’ye de alabiliriz. Bir fotoğraf makinesinde önemli noktalardan biri de çözünürlüğüdür. Görüntü piksel adı verilen ışıklardan oluşur. Fotoğraf makinesinin megapikseli ne kadar fazla ise çözünürlüğü de o kadar fazladır fakat yüksek megapiksel güzel bir görüntü anlamına gelmez. Etkilese bile tek başına mükemmelliği sağlamaz. ISO fotoğraf makinesinde görüntüyü doğru pozlandırmak için gerek duyulan ışık miktarıdır. Yüksek kaliteli fotoğraflar istiyorsanız düşük ISO’da fotoğraflar çekmelisiniz. Bunların yanında objektif özellikleri, flaş ve video özelliklerine dikkat edilmelidir.