Çim & Çit Makası

Çim & Çit Makası Fiyatları

65 Ürün gösteriliyor.
Çim & Çit Makası fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çim & Çit Makası modelleri ve Çim & Çit Makası fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Çim & Çit Makası kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Bosch, Beta Tools, Hyundai, RTRMAX, Gardena. 65 adet Çim & Çit Makası fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Çim & Çit Makası Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Çim & Çit Makası markası:

En Çok İncelenen Çim & Çit Makası Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Çim & Çit Makası Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 65 Çim & Çit Makası modeli içerisinde en ucuz Çim & Çit Makası fiyatı 51.08 TL iken, en yüksek Çim & Çit Makası fiyatı 2365.3 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Çim & Çit Makası fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Çim & Çit Makası fiyatı ise 348.67 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Çim & Çit Makası Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Çim & Çit Makası modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Çim & Çit Makası modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Çim Çit Makası

Çim kesme makası, çimlerinizi ve çitlerinizi keserek onlara şekil vermenizi sağlayan işlevsel ürünlerden biridir. Pek çok markada üretimi yapılan bu makasların ayrı özelliklere sahip ürünleri mevcuttur. Bu ürünler makinelerle kesildiğinde ulaşılamayan yerlerde de kullanım sağlar. Detaylı bir kesim için ideal olan bu makaslar, ergonomik ürünlere de sahiptir. Bu ürünler sayesinde ellerinizi ve bedeninizi yormaz bununla beraber akülü modelleri de mevcuttur. Tüm bu ürünlerin pek çok çeşidi üretilmiştir. İhtiyaçlar doğrultusunda farklı özelliklere göre dizayn edilen bu makaslar, kullanıldığı alanda zarif ve estetik görüntüler oluşturur. Düzenli bir bahçe için olmazsa olmaz ürünlerden biri olan bu makaslar, farklı ürünleriyle şekil verici özelliğe de sahiptir. Bu detaylandırılmış ürünleri ile de oldukça talep gören makaslar, bahçenizi temiz ve düzenli bir görüntüye kavuşturur. Markalar, bahçenizi düzenlerken yorulmamanız için de farklı donanımlarla zenginleştirilmiş ürünler üretmiştir. İstekleriniz doğrultusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan çim makasları, hem çimleriniz hem de çitleriniz için uygun bir düzenleyicidir. Çeşitleri, sizin talep ettiğiniz özellikler dahilinde değişir.

Çim Çit Makası Modelleri

Çim makası, özellikle bahçelerinizde çimlerinizi biçmek ve onlara şekil vermek için kullanılan pratik aletlerden biridir. Çim makası modelleri iki şekilde karşınıza çıkar. Mekanik ve akülü olan bu makaslar, tercih ettiğiniz özelliklere göre size hizmet sunar. Bununla birlikte bu ürünler de kendi içerisinde farklı özelliklere sahip olarak üretilir. Mekanik makaslar, el gücünüzü kullanmanızı gerektirir. Bu makasla çimlerinizi normal bir makas kullanıyor gibi kesip içebilirsiniz. Yine bunların da farklı modelleri vardır. Klasik mekanik ürünler olduğu gibi sağ ve sol elinizin ikisi ile de kullanabileceğiniz döndürülebilir ve ergonomik modeller de mevcuttur. Mekanik çit budama makası, akülü ürünlere göre sizin için daha yorucu olabilir. Akülü modellerse size daha pratik bir hizmet sunar. Elinize uygun şekil alan modellere de sahip olan akülü cihazlar, çimlerinizi biçerken kolaylık sağlar. Akülü makasları dikkatli kullanmak gerekir. Düzgün kesim yapmanız gereken yerlerde kullanımı daha uygundur. Akülü makasların boyunuza göre ayarlanan çeşitleri de mevcuttur. Bu makaslar uzayan başlığı sayesinde boyunuza göre ayarlanabilir. Böylece bedeninizi yormadan çimlerinizi ve çitlerinizi düzenleyebilirsiniz. Akülü makasların farklı başlıkları da mevcuttur. Ergonomik yapıda akülü makas çeşitleri farklı markalarda karşınıza çıkar. Döner başlı çim makası da tercih edilen ürünler arasındadır. Bunlar da akülüdür. Ürünün döner başı sayesinde kolay bir şekilde çim ve çitlerinizi düzenleyebilirsiniz.  Teleskopik ve dalgalı başlıkta da üretilmiş olan bu çit makası çeşitleri tercihinize uygun olarak farklı modellere sahiptir. Tüm bu basit çim ve çit kesme makaslarının yanında çimleri kesmek için makineler de kullanılır. Bu makineler daha çok geniş alanlar için tercih edilir. Makaslarsa makinelerin ulaşamadığı alanlarda detaylarla ilgilenir. Topiari makinesi ise daha detaylıdır. Kullanıldığı alana şekil vermeye yarayan bu makineler de akülüdür. Bazı makineler hem çim, çit hem de topiara özelliklerine sahiptir. Bu donanımlarda farklı markalarda cihazlara ulaşmak mümkündür. Çim ve çitlerinizi budayarak onlara şekil vermek için oldukça donanımlı olan bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Çim Çit Makası Fiyatları

Çim makasları pek çok çeşide ayrılır. Talepleriniz doğrultusunda değişen bu modellere göre çim makası fiyatları da değişir. Her marka, ürünleri farklı bir fiyat politikası uygular. Makasların özellikleri ve donanımları bu fiyatlandırmada belirleyicidir. Daha donanımlı bir ürün istiyorsanız elbette fiyat artacaktır. Fakat basit bir çim kesme makası tercih edecekseniz bu fiyatlandırma bütçenizi sarsmaz. En basit özelliklerden en donanımlı olanlarına kadar çim bilme işimizi kolaylaştırmaya yönelik çok çeşitli ürünler vardır. Çim makaslarının ergonomik ürünlerinin yanında akülü olanları da vardır. Yorulmamanız ya da daha az yorulmanız için üretilmiş birden çok çeşide sakil olan bu makaslar, sahip oldukları özelliklere göre farklı fiyatlara sahiptir. Eğer kesim dışında şekil vermekle ilgili de bir beklentiniz varsa topiari makinesi tercih etmelisiniz. Böyle bir ürünün de fiyatı elbette klasik bir çim kesme makasından farklı seyreder. Çim makası çeşitlerinden almak isterseniz bütçenize en uygun fiyatı bulabilmek için cimri.com'un filtreleme özelliğini kullanarak karşılaştırma yapabilirsiniz.

Çim Çit Makası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çim makası alırken rahat bir şekilde çimlerinizi kesip biçebileceğiniz bir ürün olmasına dikkat etmelisiniz. Her kullanım için ayrı ayrı üretimi gerçekleşen bu makasların her detaya sahip ürünü mevcuttur. Bu detaylar sizin seçimlerinizle doğru orantılıdır. Bir çim çit biçme makası ürününden beklentiniz, tercih edeceğiniz ürünün özelliklerini de belirler. Eğer basit bir kesme makası tercih edecekseniz ergonomik olanları tercih etmenizde yarar vardır. Böylelikle elleriniz ve bedeniniz yorulmaz. Hem bahçenizi keyifle düzenleyebilir hem de sağlığınızı koruyabilirsiniz. Akülü ürünler ise enerji yüklemenizi bekler. Ama normal kesme makaslarına göre daha pratiktir. Döner başlı ürünleri tercih etmenizde yarar vardır. Bu ürünler sizi zorlamadan en ufak detayları bile kolayca düzenlemenizi sağlar. Çitlerinize estetik bir görünüm için şekil vermek istiyorsanız da topiari makinesi size göredir. Bu ürün farklı dizayn edilmiş dişleriyle çitlerinize şekil vermenize yardımcı olur. Sizin talep ettiğiniz özellikler neticesinde alacağınız ürünün yapısı da değişir. Çim ve çitlerinizi kesmek için çok yorucu olmayan ürünler tercih etmelisiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery