Bahçıvan Eldiveni

Bahçıvan Eldiveni Fiyatları

9 Ürün gösteriliyor.
Bahçıvan Eldiveni fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bahçıvan Eldiveni modelleri ve Bahçıvan Eldiveni fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bahçıvan Eldiveni kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Gardena, Tchibo, Pi İthalat, Fivestar. 9 adet Bahçıvan Eldiveni fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bahçıvan Eldiveni Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bahçıvan Eldiveni markası:

En Çok İncelenen Bahçıvan Eldiveni Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bahçıvan Eldiveni Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 9 Bahçıvan Eldiveni modeli içerisinde en ucuz Bahçıvan Eldiveni fiyatı 9.99 TL iken, en yüksek Bahçıvan Eldiveni fiyatı 381.89 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bahçıvan Eldiveni fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Ekim 2021 tarihinde ortalama Bahçıvan Eldiveni fiyatı ise 229.4 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bahçıvan Eldiveni Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Bahçıvan Eldiveni modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Bahçıvan Eldiveni modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bahçıvan Eldiveni

Bahçıvan eldivenleri, bahçenizde tamirat ya da bakımla uğraşmanız gereken zamanlarda ellerinizi koruyarak olsa dış etkilerden ellerinizin zarar görmesini engeller. Bu eldivenler ekme ve budama zamanlarında bahçe aktive işinizden keyif almanıza yardımcı olur ve bahçenizle daha çok vakit geçirebilmenize olanak sağlar. Bahçıvan eldivenlerini kullanmanız bahçe işlerinizi daha konforlu bir şekilde gerçekleştirebilmenize yarar. Aynı zamanda bu eldiveni kullanarak, iş esnasında olası tehlikelerin elinize zarar verip enfeksiyon gibi yaralanmalar sonucunda oluşan durumlarla karşılaşma riskinizi azaltabilirsiniz. Özellikle alerjisi ya da çok hassas bir cilt tipine sahip olan insanların bahçıvan eldivenlerini kullanması oldukça elzemdir. Bahçenizde yabani otları temizlemek istediğiniz zaman cildinize zarar verecek otları daha güvenli ve pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Çeşitli markalar tarafından imal edilen bu eldivenler sayesinde elleriniz zarar görmez ve cildinizi tahriş edecek bitkilerden korunabilirsiniz. Bahçıvan eldivenleri genellikle standart boyutlarda piyasada bulunmasına rağmen bazı markaların ürettiği eldivenler çeşitli el yapılarına uygun boyutta satışa sunulur. Siz de elinizin yapısına en uygun olacak bahçe iş eldivenine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Bahçıvan Eldiveni Modelleri

Bahçenizde yabani otları temizlemek ya da tuğla gibi malzemelerle bir inşaat işi yapmak istiyorsanız parmak uçlarınıza ekstradan koruyan ve sert malzemelere ve çakıllara karşı dirençli bir koruma sağlayan bahçıvan eldivenlerini tercih edebilirsiniz.  Genellikle inşaat işlerinde sert malzemelerle çalışırken tercih edeceğiniz bahçıvan eldiveninin, elinizde tam uyumlu bir şekilde bulunması daha iyi bir koruma sağlayabilmesi açısından önemlidir. Aynı zamanda dayanıklılık ve daha kapsamlı bir koruma elde edebilmek için bağ bahçe eldiveni kullandığınız zaman el becerinizden biraz taviz vermeniz gerekir. Bahçe düzenleme ya da bahçenizde uygulayacağınız peyzaj uygulamalarında parmak uçlarınızı ve avuç içlerinizi ekstradan koruma sağlayarak olası tehlikelerden koruyacak bir eldiven tercih etmeniz olası kazalarla karşılaşmamak için oldukça önemlidir. Bahçıvan eldivenlerinin sıkı elastik bileklikleri sayesinde eldiven modelini kullanacağınız zaman  manşetleri sıkarak bileklerinize göre ayarlayabilirsiniz ve bu sayede daha korunaklı bir eldiven kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle peyzaj işlemlerinde sert malzemelerle karşılaşmanın mümkün olduğu işlerde, parmak eklemlerinin koruyan bir bahçıvan eldiven tercih etmeniz oldukça önemlidir. Bu sayede ellerinizi tamamen tehlikelere karşı korumuş olursunuz. Bahçe düzenlemesi yapmak için en iyi eldivenler, deri ya da sentetik kumaşlarla imal edilmiş ürünlerdir. Bu modellerin yanı sıra iş eldivenleri de aynı işi görmek için kullanılır ama bağ bahçe eldiveni modelleri gibi dayanıklı ve çok  korunaklı bir ürün modeli değildir. Özellikle bahçenizde dikenli  bitkileri temizleme işlemi ile uğraşacağınız zaman budama için özel üretilen uzun modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller ön kol kısmınızı korumak için en iyi seçenektir ve bu ürün sayesinde dikenli bitkilerden zarar görmeden bahçe temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle budama eldiveni tercih ettiğiniz zaman deri bahçe eldiveni ya da kumaş seçeneklerden uzak durmanız gerekiyor çünkü bu ürünler dikenlerle temasta çok koruyucu bir model olmayabilir. Satın alacağınız tırnaklı bahçıvan eldiveni tercihinizi, kullanım alanınıza göre delinmeleri karşı direnç sağlayacak kaliteli  malzemelerden elde edilmiş ürünlerden yana kullanmanız daha doğru olur. Çeşitli markalarının ürettiği en iyi pençeli bahçıvan eldivenlerinden el yapınıza uygun olacak ürünü tercih etmeniz de iş güvenliği açısından önemli olur.

Bahçıvan Eldiveni Fiyatları

Bahçıvan eldivenleri, farklı markaların ürettiği ekonomik modellerden profesyonel bahçıvan eldivenlerine kadar çok geniş bir seçenek yelpazesinde kullanıcıların beğenisine sunulur. Eldivenin üretim aşamasında kullanılan malzemeler ve ürünün tasarımı fiyat konusunda etkin rol oynar. Bahçe kazma eldiveni satın almadan önce ürünün dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat etmeniz oldukça önemlidir. Çeşitli detaylarla üretilen ve kullanım esnasında önemli faydalar sağlayan bahçıvan eldiveni modelleri de diğer modellere nazaran biraz daha yüksek fiyatlarda bulunabilir. Daha hijyenik bir korunum sağlayan bahçıvan eldivenleri farklı  markaların ürettiği çeşit alternatifleri ile kullanıcının beğenisine sunulur. Bahçe eldiveni fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise kullanım alanına göre üretilmiş olmasıdır. Kaliteli malzemelerden üretilen bahçıvan eldivenlerini kullanım alanınıza uygun bir şekilde seçmeniz sizi tekrarlanan alışveriş zahmetinden koruyacaktır.  Bu sayede bahçıvan eldivenlerini uzun zamanlar boyunca kullanabilir ve dayanıklı bahçıvan eldiven modelleri sayesinde bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Kullanım alanınıza uygun bir bahçıvan eldiven modeli tercih etmek ve satıcılar arasında fiyat kıyaslaması yapmak için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bahçıvan Eldiveni Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bahçıvan eldivenleri bahçe temizliğinde ve peyzaj düzenlemesinde olmazsa olmazlar arasında yerini alır. Kaliteli ve dayanıklı bir bahçe eldiveni plastik sayesinde işlemlerinizi daha hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bahçe eldivenleri satın alırken ilk olarak dikkat etmeniz gereken şey ürünün dayanıklılığıdır. Dayanıklı modellerin elinizin tam kavramasına ve yapacağınız işe göre tam bir koruma sağlayacağından emin olup bu şekilde ürün tercihinde bulunmak sizi tekrarlayan alışveriş zahmetinden korur. Elinizi tam kavrayan eldiven modelleri hareket kabiliyetini arttırır ve eldivenden kaynaklanan sorunların yaşanmamasına olanak sağlar. Dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik ise eldivenin elinizin yapısı ile uyumlu  olup olmadığıdır. Eldiven çok büyük ya da çok gevşek bir şekilde elinizde bulunuyorsa çalışma esnasında ihtiyacınız olan verimi ve el becerisini sağlayamazsınız. Aynı zamanda ürünün elinize tam oturması kadar tasarımı da oldukça önemlidir. Bahçe eldiveni modellerinde tasarımlar ürünün kullanımı sırasında oldukça fayda sağlar. Eğer bahçenizde sadece toprak işleriyle uğraşacaksanız ayarlanabilir manşetlerden imal edilmiş olan eldiven modelini tercih ederseniz, eldiveninizin içerisine kum gibi maddelerin girmesini engellemiş olursunuz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery