track source
track source

Boru Bükme Makinesi

Boru Bükme Makinesi Fiyatları

73 Ürün gösteriliyor.
Boru Bükme Makinesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Boru Bükme Makinesi modelleri ve Boru Bükme Makinesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Boru Bükme Makinesi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: İzeltaş, Ceta Form, Beta Tools, Stanley, Eltos. 73 adet Boru Bükme Makinesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Boru Bükme Makinesi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Boru Bükme Makinesi markası:

En Çok İncelenen Boru Bükme Makinesi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Boru Bükme Makinesi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 73 Boru Bükme Makinesi modeli içerisinde en ucuz Boru Bükme Makinesi fiyatı 44.33 TL iken, en yüksek Boru Bükme Makinesi fiyatı 92761.77 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Boru Bükme Makinesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Boru Bükme Makinesi fiyatı ise 1977.39 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Boru Bükme Makinesi Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Boru Bükme Makinesi modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Boru Bükme Makinesi modeli:
Cimri'nin Seçimi
Ridgid 33588 975 Kombo Yiv Açma Aleti
Ridgid 33588 975 Kombo Yiv Açma Aleti
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Boru Bükme Makinesi

İlerleyen teknoloji günlük hayatın yanı sıra, profesyonel işlemleri de oldukça kolaylaştırır. Başta inşaat ve mobilya olmak üzere birçok sektörde kullanılan boru bükme makinesi de bu teknolojik ürünler arasında yer alır. Kullanıcılar bu ürün sayesinde bakır, çelik ve alüminyum gibi malzemelerle hızlı ve güvenli bir şekilde çalışabilir. Çeşitli gereksinimlere göre tasarlanan ürünler kolay kullanımlarıyla da dikkat çeker. Portatif modeller, her çalışma ortamına uyumludur. Ürün yüzeyinde bulunan paneller sayesinde bükme yönü ve derecesi belirlenebilir. Bazı ürünler, çeşitli boyutlardaki boru bükme kalıplarıyla birlikte satılır. Zengin aksesuar seçenekleri, birçok işlemin aynı makineyle kolayca yapılmasını sağlar. Satın alınan ürünle birlikte gelen aksesuarların yanı sıra, set olarak satılan kalıplar da tercih edilebilir. Ürünün manuel ve elektrikli seçenekleri bulunur. Elektrikli modeller, genellikle daha geniş çaplı işlemler ve bazı özel materyaller için kullanılır. İki elle kontrol edilebilen manuel modeller, kullanım kolaylığının yanı sıra yüksek güvenlik sağlar.

Boru Bükme Makinesi Modelleri

Birçok üründe olduğu gibi, boru bükme makinesi modelleri de çeşitli kullanım amaçlarına göre tasarlanarak satışa sunulur. Uzun ömürlü bir ürün olduğu için, doğru modeli tercih etmek son derece önemlidir. Manuel boru bükme makinası genellikle 6 ile 10 mm boyutlarındaki boru bükme işlemleri için tercih edilir. Çeşitli renklerde satışa sunulan ürünler, iki elle kullanılır. Bükme derecesi ve yön göstergeleri, kullanım kolaylığı sağlar. Ürünün çelik kolları, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Havalandırma ve merkezi ısıtma sistemleri gibi çalışmalar için uygundur. Çift kafa boru bükme makinası profesyonel kullanım için tercih edilir. Fabrika gibi ortamlarda tercih edilen ürün, yüksek performanslı motoru ve bilgisayara bağlanabilme özelliğiyle dikkat çeker. Çelik ve alüminyum gibi malzemelerde bükme işlemi yapabilen ürün, aynı zamanda manuel olarak da kullanılabilir. 120 dereceye kadar bükme yapabilen bu makinalar, ağırlıklı olarak mobilya sektöründe tercih edilir. 3 toplu boru bükme makinası da, profesyonel kullanıma uygun olan modellerden biridir. İnşaat, uzay ve havacılık sektörlerinde tercih edilen model; yüksek kapasitesi ve modern tasarımıyla ön plana çıkar. Ürün hem yatay hem de dikey olarak bükme işlemi yapabilir. Profesyonel kullanım için tercih edilen bir diğer model ise malafasız boru bükme makinasıdır. Dahili program hafızası bulunan ürün, kullanım kolaylığı sağlar. Çelik ve alüminyum malzemelerde bükme işlemi yapabilen model, yüksek motor gücüyle de dikkat çeker. Mekanik boru bükme makinası modelleri de, güçlü motorları ve yüksek güvenlik sağlayan ek özellikleriyle ön plana çıkar. 190 dereceye kadar bükme işlemi yapabilen ürün, çoğunlukla mobilya sektöründe tercih edilir. Hidrolik boru bükme makinesi ayaklı tasarımı ile rahat kullanım sağlar ve çeşitli boyutlardaki bükme kalıplarıyla birlikte satılır. Ürün, portatif tasarım ve yüksek performansı birleştirerek profesyonel sonuçlar almanızı sağlar. Boru bükme makinelerinde, çalışılacak materyalin türü de son derece önemlidir. Bir makineden birden fazla alanda verim almak isteyen kullanıcılar, bükme kalıplarıyla birlikte satılan hidrolik ürünleri tercih edebilir. 

Boru Bükme Makinesi Fiyatları

Üretim alanına ve çalışılan materyale uyumlu bir boru bükme makinesi tercih edilerek, daha yüksek verim elde edilebilir. Boru bükme makinesi fiyatları çeşitli faktörlere göre belirlenir. Ev ortamında kullanıma uygun olan modeller, uygun fiyatları ve geniş aksesuar seçenekleriyle de ön plana çıkar. Özellikle elektrikli modellerde, motor gücü arttıkça ürünün fiyatı da artış gösterir. Aynı zamanda ürünün maksimum bükme kapasitesi ve tasarımı da fiyatlar üzerinde etkin rol oynar. Profesyonel kullanım için tercih edilen ürünlerde, ikinci el alışveriş olanağı da bulunur. Birçok marka, kullanıcılara kapsamlı garanti şartları ve geniş servis ağı sağlar. Böylece, ihtiyaç durumunda yedek parça ve ek malzemeler kolayca temin edilebilir. Hem amatör hem de profesyonel kullanıcılara hitap eden popüler modeller için cimri.com’u ziyaret ederek, ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Kullanıcılar tarafından yazılan ürün yorumlarını okuyarak, size en uygun boru bükme makinesini kolayca belirleyebilirsiniz.

Boru Bükme Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Hem bütçeye hem de ihtiyaçlara uygun bir boru kıvırma makinası belirleyebilmek için, bazı özelliklere dikkat etmek gerekir. Alışverişte daha ekonomik çözümler arayanlar, öncelikle belli bir fiyat aralığı üzerinden ilerleyebilir. Bazı markalar dönemsel kampanyalar düzenleyerek, her bütçeye uygun çözümler sunar. Boru bükme makinesi, uzun ömür ve yüksek performans beklenen bir üründür. Dolayısıyla satın alma aşamasında, kullanım amacının da göz önünde bulundurulması son derece önemlidir. Günlük tesisat işlemleri için, portatif tasarıma sahip olan manuel ürünler tercih edilebilir. Ayrıca hidrolik boru bükme makineleri de, ev ve dükkan gibi alanlarda kullanım için uygundur. Ürünlerin performansını etkileyen başlıca faktörler, maksimum basınç, maksimum bükme derecesi ve maksimum vuruş kapasitesi olarak göze çarpar. Kullanım amacıyla birlikte, bu faktörler de dikkate alarak ilerlemek gerekir. Bazı modeller çelik ve bakır borularla kullanıma uygunken, bazı modeller endüstriyel alanlar için tercih edilir. Fabrika gibi profesyonel ortamlar için yapılacak alışverişlerde, ürünün motor gücü ve bilgisayara bağlanabilme gibi özellikleri dikkate alınmalıdır. Ürün hangi amaçla kullanılacak olursa olsun, markanın sunduğu ürünler detaylı bir şekilde incelenerek en doğrusunun seçilmesi gerekir. 

de bulunması muhtemel çapak ve sivri köşelerin taşlanması gibi işlemler gerekmektedir. Bu gibi işlemler için geliştirilmiş boru kesme makinesi ve yiv açma makinelerini de Cimri.com üzerinden temin edebilirsiniz.

Boru Bükme Ve Diğer Boru İşleme Makinelerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Piyasada çok farklı sertlik, et kalınlığı, çap vb. ölçülere sahip borular bulunabilmektedir. Bu nedenle öncelikle işleyeceğimiz borunun sertlik derecesini, çapını, et kalınlığını ve benzeri özelliklerini bir kenara not ederek alacağımız makinenin bu özelliklere sahip boruları işleyip işleyemediğini kontrol etmemiz gerekiyor. Burada en önemli hususlardan biri borunun sertlik derecesi. Eğer alacağımız makine işleyeceğimiz borunun sertlik derecesinde çalışmaya uygun değilse makinede işlediğimiz boru yeterince kaliteli bir şekilde işlenemeyecek, üstelik makinemiz de aşırı yüklenmeden ötürü kısa sürede arıza verecektir. Et kalınlığı özellikle yiv açma makineleri için önemli bir değerdir, burada bulunacak olumsuzluklar borumuza açacağımız yivlerin olması gerekenden çok küçük veya çok büyük derinlikte olmasına yol açarak boru montajında sorun oluşturacaktır. Çap değeri doğrudan makinemizin ne kadar geniş çaplı boruları işleyebileceğinin ölçüsüdür, çap değeri yüksek olan boruları dar çaplı borulara uygun makinelerde işlememiz maalesef mümkün değildir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery