iştirakidir.
62 - 63 TL (2 Fiyat Seçeneği)
0 Yorum
Puan Ver GÖNDER

Call Of Duty Black Ops II PC Oyunu

62,90 - 63,00 TL (2 Fiyat Seçeneği)
En Uygun Fiyatlar İçin n11.com'a Gelin!
 • 0(216) 633 10 30
  Sagentech
  1 fiyat seçeneği daha
  Seçili ürünlerde 150 TL üzeri alışverişe kargo bedava!
  + Kargo Ücreti
  Aynı Gün Kargo
  62 , 90 TL
  24 Ay x 23.55 TL
  17 Dakika Önce Güncellendi.
  • 0(216) 633 10 30
   MAXIMUMGAME
   Seçili ürünlerde 150 TL üzeri alışverişe kargo bedava!
   + Kargo Ücreti
   1 Günde Kargo
   63 , 00 TL
   24 Ay x 23.55 TL
   17 Dakika Önce Güncellendi.
 • Daha Fazla Göster (-29) Gizle
ÖZELLİKLER
 • Diğer özellikler

 • Desteklenen ortam türleri DVD
 • Özellikler

 • Çıkış tarihi 13.11.2012
 • Çoklu çalma modu Var
 • Dahil olan DLC'lerin sayısı 4
 • Geliştirici Treyarch
 • PEGI hızı 18
 • Platform PC
 • Uyumlu işletim sistemi Windows Vista SP2, Windows 7
 • Yayımcı Activision
 • Sistem gereksinimleri

 • Asgari işlemci 2.4GHz
 • Asgari RAM 2048 MB
 • Minimum grafik bağdaştırıcısı belleği 512 MB
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı 0 Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
İNCELEME
Call Of Duty Black Ops II Önceki Call of Duty serilerine göre hatrı sayılır seviyede değişmiş bir oyunla karşı karşıyasınız. Oyunun menüsünde 3 bölüm var; Multiplayer, Champaign ve Zombies. Oyunda genel olarak 2025 yılı konu ediliyor. Birkaç bölümde geçmişe de dönebilirsiniz bu yönüyle Call of Duty Black Ops II, eskiye dair savaş tadını da bir miktar servis ediyor.
Yazar: Ferhat Verdi 11/02/2015

Önceki Call of Duty serilerine göre hatrı sayılır seviyede değişmiş bir oyunla karşı karşıyasınız. Oyunun menüsünde 3 bölüm var; Multiplayer, Champaign ve Zombies. Oyunda genel olarak 2025 yılı konu ediliyor. Birkaç bölümde geçmişe de dönebilirsiniz bu yönüyle Call of Duty Black Ops II, eskiye dair savaş tadını da bir miktar servis ediyor.

İlk oyunda Alex Mason’ı yönetiyorduk, bu oyunda onun oğlu David’i yönetiyoruz. Her bölümün öncesinde küçük bir özetle karşılaşıyorsunuz. Nerede, ne yapacağınız hakkında bilgiler ve silah seçimleri, hatta silahlara bazı özelleştirmeler yapabileceğiniz kısım ile oyun öncesinde size bolca seçim şansı tanınıyor. Böylelikle oyuna başlamadan önce ekipmanlarınız hazır oluyor.

2025 yılında oynayacağınız için fütüristik silahlarla da karşı karşıyasınız. Örneğin bilekten bomba atan, ya da neredeyse bir roket atar görünümündeki taşınabilir silahlar heyecan verici. Oyunda ilerledikçe kamuflaş alma olanağına da sahipsiniz, bunlar oyunda büyük avantajlar getirmese de sizi daha çok oyuna entegre edecek faktörler şeklinde düşünülebilir.

Oyuna hazırsanız başlıyoruz! Enter tuşuna bastığınız anda oyun içi motorla hazırlanmış ara sahneler sizi karşılıyor ve her biri harikulade konu ve tatmin edici görsel tasarımları ile sizi oyuna ısındırmaya yarıyor. Detaylı videoların ardından bölümleri tek tek karşılıyor, görevlerinizi tamamlamaya başlıyorsunuz. Oyunda göreviniz aslında tek bir cümlede açıklanabilir: Cordis adlı terör örgütünün lideri Raul Menendes’in yakalanıp öldürülmesi ya da yakalanması.

Oyunda birlikte hareket ettiğiniz bir grup var. Grup üyelerinin hepsi çok iyi askerler ve hepsinin de kuvvetli karakterler olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun bazı kısımlarındaki konuşmalar, aksiyon dolu anlar yanınızdaki karakterlerle aranızda bir bağ oluşmasını sağlıyor. Gelelim oyunun rakip tarafına.

Karşınızda 2025 yılı ve güçlü donanımlari ile  sizi yok etmeye programlı teröristler var. Silahlar günümüz teknolojisine benzer ama abartmadan küçük geliştirmeler yapılmış. Bu noktada şunu sormadan edemeyeceksiniz? 2025 yılı böyle mi olacak? Beklentileri fazla yüksek tutmamak en iyisi uyarısını yapalım. Sadece geleceğin helikopterleri ya da silahları değil, savaşçılarıyla da çarpışmanız gerekiyor. Robotları alt etmeniz gerekiyor.

Grafikleri çok iyi değil. Güncel bir oyun ve üzerinde daha fazla durulması gerekirdi. Birçok yerde pikseller açıkça görünüyor. Ayrıca insan yüzleri de daha detaylı olabilirdi. Oyunda yükleme ekranları da biraz uzun sürüyor ve o sırada karşınızda sadece siyah bir ekran beliriyor. Bu detaylar biraz sıkıcı.

Call Of Duty Black Ops II, savaş oyunlarından hoşalanan oyun severler için kaçırılmaması gereken oyunlardan biri. En sonda bahsettiğimiz birkaç eksi noktaya karşın oyun kesinlikle heyecan verici ve iyi. Aksiyon ve bolca hedefin indirilmesi temalı oyunlar arasında en başarılı olanlardan biri. Keyifli oyunlar!

Ferhat Verdi 11/02/2015
Almanya'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu. Oyun ve fotoğraf konularında binlerce araştırma yazısı, inceleme ve haber hazırladı. Türkiye'nin önde gelen tüketici elektroniği dergilerinde ve teknoloji odaklı web sitelerinde editör olarak çalıştı.
Activision Bilgisayar Oyunları