track source
track source

Biberon Tutucu

Biberon Tutucu Fiyatları

12 Ürün gösteriliyor.
Biberon-Mama Isıtıcı fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Boy Ölçer Fiyatları
 • Burun Aspiratörü Fiyatları
 • Çocuk Çalışma Masası Fiyatları
 • Emekleme Dizliği Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Biberon Tutucu Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Biberon Tutucu markası:

  En Çok İncelenen Biberon Tutucu Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Biberon Tutucu Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 12 Biberon Tutucu modeli içerisinde en ucuz Biberon Tutucu fiyatı 8.9 TL iken, en yüksek Biberon Tutucu fiyatı 54.36 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Biberon Tutucu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Biberon Tutucu fiyatı ise 20.51 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Biberon Tutucu Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri'nin Seçimi
  Philips Avent SCF186-25 18+ Ay Emzik
  Philips Avent SCF186-25 18+ Ay Emzik
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Philips Avent SCF782/20 Truman Magic 260 ml Alıştırma Bardağı
  Philips Avent SCF782/20 Truman Magic 260 ml Alıştırma Bardağı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Biberon Tutucu

  Bebeklik çağında sağlıklı ve düzenli beslenme, sonraki yıllar için kritik bir temel oluşturur. Yalnızca anne sütüyle beslenme döneminin sonlarına doğru bebeklere bazı sıvı besinler de verilmeye başlanır. Zamanla başka çeşit faydalı besinler bunlara eklenir ve çocuk sağlıklı bir şekilde büyümeye başlar. Özellikle bebeklik zamanlarında bir yandan kucakta taşırken diğer el ile bebeği beslemeye çalışırken bazı zorluklar yaşanabilir. Bebeğin rahat bir şekilde beslenebilmesi için bebeğin dengede tutulması kadar biberonun da beslemeyi kolaylaştıracak bir açıda tutulması önem taşır. Özellikle içindeki besinin sıcak olduğu zaman uzun süre biberonu çıplak eller tutmak zor olur. Ayrıca sıcak olmasa da biberonu belli bir açıda uzun süre tutmak elinizde uyuşmaya yol açabilir. Bu gibi durumları önlemek ve besleme işini kolaylaştırmak için çeşitli biberon aparatları piyasaya sürülür. Bu aparatlar bebeğin beslenme sürecini kolaylaştırır. Annelerin gereksiz efor harcamasını ve yorulmasını engelleyen aparatlar kullanım rahatlığı bakımından da oldukça pratik ürünlerdir. 

  Biberon Tutucu Çeşitleri

  Biberonlar bebeklerin beslenmesi için oldukça önem teşkil eden eşyalar arasında bulunur. 0-3 yaş grubu bebeklerin tükettiği besinler hayati derecede önemlidir. Yetişkinlerin ya da çocukların tükettiği katı besinler bebekler için ağır olacağından özellikle 0-1 yaş arası bebeklere sıvı ağırlıklı besinler verilir. Böylece besinleri sindirmeleri kolaylaşır ve yavaş yavaş farklı besinlere alışma süreçleri başlar. Toz şeklinde sunulan bebek mamaları süt ile karıştırılır ve biberon ile bebeğe içirilir. Bunun yanı sıra sıvı şekilde sunulan bebek mamaları da bulunur. Bu tarz besinlerin düzenli olarak bebeğe verilmesi elzemdir. Dolayısıyla bebeği uzun bir dönem günde birkaç kere biberonla beslemek gerekir. Bu durumda biberonu kullanmanın pratik yollarının ortaya çıkması son derece önem taşır. Çünkü annenin her zaman bebeği kucağında taşıyarak biberonla içirmeye çalışması zaman ve enerji olarak mümkün olmayabilir. Biberon tutucu yastıklar, aparatlar arasında en çok tercih edilen ürünler arasında dikkat çeker. Bu yastıkların ortasında bebeğin kafasını geçirebileceğiniz bir alan bulunur. Buradan bebeğe yastığı giydirebilirsiniz. Giydikten sonra bebeğin başını koruyan yastık ve ön tarafında biberonu tutan bir bölme bulunur. Biberonu bebeğin göğsüne denk gelen kısma yerleştirdiğinizde bebek biberonla beslenmeye hazır hale gelir. Üstelik bu tutucu yastık bebeğin fazla hareket etmesini engelleyerek güvenle beslenmesini sağlar. Biberon tutucu yastıklar sayesinde bebeğinize mama hazırlayıp biberonu yerleştirdikten sonra içiniz rahat bir şekilde başka işlerinizle ilgilenebilir, böylece kol ağrılarından da kurtulabilirsiniz. Biberon tutucu bebekler için pek çok çeşitlerde üretilir. Eğer biberon tutucu yastık almayı tercih etmiyorsanız bebeğinizi güvenli bir yere yerleştirdikten ve kafasını koruyan bir yastıkla başını destekledikten sonra tutucu yardımıyla besleyebilirsiniz. Pratik biberon tutucular makas ya da maşa şeklini andıran modeller içerir. Sıcak biberondan elinizi korumak için bu modeller oldukça kullanışlıdır. Kulp şeklinde olan ve biberonun ağzına takılan biberon tutucu aparatları bir kere biberona taktıktan sonra sürekli o şekilde kullanabilirsiniz. Piyasada farklı çeşitlerde ve modellerde pek çok biberon tutucusu bulabilirsiniz. Farklı renkleri bulunan biberon tutucularının yatağa veya herhangi bir mobilyaya monte edilebilen modelleri de bulunur. Tutacaklı biberonları bebeğinizin güvenle oturduğu yere sabitleyerek beslenmesini kolaylaştırabilirsiniz. 

  Biberon Tutucu Fiyatları

  Biberon fiyatları kadar biberon aparatlarının da fiyatları pek çok etkene göre değişiklik gösterir. Biberon tutucu ürünler pek çok farklı model ve çeşitlerde kullanıcılara sunulur. Her birinin ebatı, özelliği, kalitesi ve markası farklı olduğundan fiyatlar da farklı seviyelerde kendini gösterir. Biberon tutma aparatı bebeklerin zorlu geçen beslenme süreçlerine son verir ve hem anne hem de bebek açısından pek çok kolaylık sağlar. Her geçen zaman içerisinde anneler ve bebekleri için en yeni ürünler sunulur. Bu ürünlerin her biri işleri daha da kolaylaştırırken kişiye göre değişen tercihler için farklı seçenekler sunar. Beslenme sırasında bebeğini kucağında taşımayı seven anneler için de pek çok kolaylık düşünülür. Annenin omzuna takılan ve göğüs tarafında biberon tutacak yeri bulunan biberon aparatı sayesinde bebeğiniz süt emiyor gibi hissedebilir. Böylece hem bir kolunuz boşta kalırken başka şeylerle ilgilenebilirsiniz hem de bebeğiniz kucağınızdayken kendini güvende hisseder. Değişen fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak ve fiyat karşılaştırmaları yoluyla en uygun ürünleri yakalamak için cimri.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

  Bebek Tutucu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Bebek tutucu aparatlar pek çok açıdan önem arz eden ürünlerdir. Dolayısıyla almadan önce detaylı bir araştırma yapmak ve tüm seçenekleri incelemek son derece önem taşır. Bebeğinizi beslediğiniz biberonun kalitesi kadar biberon malzemesi veya aparatının kalitesi de oldukça önemlidir. Eğer çalışan bir anneyseniz ve ofisinizde veya home ofisinizde bebeğinizi emzirme seçeneğiniz varsa olabilecek en pratik ve konforlu ürünlerden tercih edebilirsiniz. Böylece gereksiz enerji harcamalarından ve yorgunluklardan kaçınmış ve iş yaşamınızı verimli bir şekilde sürdürmüş olursunuz. Evinizdeyken bebeğinizi beslemek ve bir yandan başka işlerinize odaklanmak istiyorsanız biberon tutucu aparatlar sizin için kolaylık sağlayacaktır. Sizin için en önemli kritik fiyat ise cimri.com sitesinde bütçe aralığınızı belirterek çıkan seçenekler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Eğer ihtiyacınız olan şey mamanın sıcaklığını ve tazeliğini korumak ise biberon sıcak tutucu ürünlerini inceleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve farklı görüşler için biberon tutucu aparatları satın almış kişilerin yorumlarını inceleyebilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery