Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Biberon-Mama Isıtıcı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Biberon-Mama Isıtıcı markası:

En Çok İncelenen Biberon-Mama Isıtıcı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Biberon-Mama Isıtıcı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 29 Biberon-Mama Isıtıcı modeli içerisinde en ucuz Biberon-Mama Isıtıcı fiyatı 44.0 TL iken, en yüksek Biberon-Mama Isıtıcı fiyatı 2499.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Biberon-Mama Isıtıcı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Biberon-Mama Isıtıcı fiyatı ise 500.87 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Biberon-Mama Isıtıcı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Philips Avent SCF186-25 18+ Ay Emzik
Philips Avent SCF186-25 18+ Ay Emzik
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Biberon Isıtıcı

Bebeklere ve mama yeme yaşında olan çocuklara mama ısıtmak belirli bir sıcaklık derecesini sağlamayı gerektirir. Bebek maması ısıtıcısı ürünleri sayesinde istediğiniz ayarı seçerek mamayı kolaylıkla ısıtabilirsiniz. Tasarım olarak bu biberon ısıtıcı modellerinde modern görünüm  de mutfağınızın dekorasyonu için tamamlayıcı olabilir. Isıtma makinelerinde bulunan ısıtma programlarında fonksiyonların sayıları değişir. Tek dokunuş özelliği sayesinde biberon ve mama ısıtıcı makinelerinde dört ya da beş fonksiyonu belirleyerek sıcaklık derecelerini ayarlayabilirsiniz. Süt ısıtırken de çocukların sağlığı için genellikle vücut ısısı tercih edilir. Bebek maması ise dolaptan çıkınca çok soğuk ya da donmuş bir şekilde olabilir. Cam bir kavanoz ile ısıtma imkanı sunan bebek mama ve biberon ısıtıcıları buz çözme fonksiyonu da sunar. Bazı ısıtma makinelerinde içinde cam kavanozda duran mama yarım saate kadar sıcak durabilir. Bu mama ısıtıcı makinelerinde aranan özellikler arasında da BPA bulunmaması yer alır. Mama ve biberon ısıtıcısı modellerinin kapasitelerini, genişliğini, yüksekliğini ve motor gücünü ürün detaylarından öğrenebilirsiniz.

Biberon Isıtıcı Modelleri

Biberon ısıtıcı ve sterilizatör ise bir arada sunularak kullanım kolaylığı sağlanır. Sterilizatör modellerinde ise sunulan seçenekler yüksek ayarlamalardadır. Genellikle sterilizasyon süresi makine modelinden modeline göre değişiklik gösterir. Sterilizasyon süreleri ise 5 dakika ya da 10 dakika arası değişebilir. Bu dakikaların hesaplanması ısıtıcısı olan makinelerde ısıtma süreleri dahil olmadan hesaplanır. Kapaklı olan bu modellerde kapağın içinde kalan biberonlar yaklaşık olarak 1 gün steril kalmaya devam eder. Bu makinelerin uyumlu olduğu parçalar ise biberon, süt pompası ya da bu pompaların aksesuar çeşitleri olabilir. Aynı marka olan ürünlerde adapte sorunu yaşanmayabilir. Güvenlik önlemleri ile donatılan ısıtıcı modellerinde aynı zamanda kolaylık sağlaması açısından otomatik kapanma özelliği eklenir. Bu makinaların küçük ve ince tasarım yapısı sayesinde mutfağınızda fazla yer kaplamadan işlerinizi tamamlar. Bazı makine modellerinde ebatlar ayarlanabilir şekildedir. En fazla kaç biberon sterilize edildiği de makine kapasitesi ile alakalıdır. Genellikle 5 ya da 6 biberonu aynı anda sterilize eden modellerde kullanılan biberon boyutları ise standart olarak 330 ml olacak şekildedir. Kompakt tasarımların kullanıldığı bu ürünlerde biberonların aksesuarları, emzikler ve parçalar da sterilize edilebilir. 0 yaşından itibaren bebeklerin kullandığı ürünlerin temizlenmesi gerekir ve bu bu makinalar da bu ihtiyaçlara cevap vermesi amacı ile tasarlanır. Özellikle yenidoğan bebeklerde bu alışkanlığı kazanmak son derece faydalı olabilir. Bebeklerin düşük olan bağışıklık sistemlerine tehdit olabilecek unsurları ortadan kaldırmanızı sağlayan bu makineler her gün kullanıma uygundur. Sterilize sorunlarından oluşan sindirim sistemleri rahatsızlıklarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Bu sterilizatör ürünleri bebekler ile yakın temasta olan ürünler için geliştirilir. Kapağı açılmadan saklanan ürünler temiz bir şekilde kullanımı bekler. Buharın temizleyici gücünden yararlanan bu ürünlerde kimyasal ürünler olmadan sağlıklı buhar kullanılır. Mikroplardan arınan bu ürünlerde ayrıca bir durulama gerektirmeden kullanıma hazır hale getirilir. Taşınabilir biberon ısıtıcı modelleri ise küçük seyahatlerde mamayı ısıtmanızı sağlayan işlevler bulunur. Bu ürünler ısıtıcı pedler ile çalışır ve kullanım saatler kısıtlı olabilir. Hızlı biberon ısıtıcı modelleri ise içerisinde yer alan sütü hızlı ve eşit derecede ısıtmayı sağlar. Hızlı ısıtıcı modelleri ise bu ısıtma süresini yaklaşık 3 dakikaya kadar indirebilir. Buz çözme fonksiyonlarını kullanarak da buzdolabından çıkan mamayı ya da sütü hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Biberon Isıtıcı Fiyatları

Biberon ısıtıcı fiyatları arasında bulunan farklar genellikle ısıtıcıların ısıtma watt güçlerine, biberon ısıtma kapasitelerine, çalışma fonksiyonlarına göre belirlenir. Gelişmiş ayarlar sunan biberon ısıtıcı modellerinde kullanıcıya daha fazla kullanım alanı sunulması da ürünlerin kullanışlılık özelliklerinde bir artma yaşatır. Mama ısıtıcı modellerinde mamayı ve sütü ısıtma hızı da fiyatların belirlenmesinde bir etkendir. 3 dakikadan 10 dakikaya kadar çıkan ısıtma sürelerini inceleyerek almak istediğiniz modelin size sunduğu özelliklere göz atabilirsiniz. Markaların ürünleri arasında değişen fiyatlar ise biberon ve mama ısıtıcı makinelerinin dış yüzey kaplamalarına ya da çalışma sistemlerine göre olabilir. Mama ısıtıcı modellerinde aynı zamanda sterilize özelliği de yer alabilir ve iki işlemi bir arada gerçekleştiren bu ürünlerde fiyat olarak da artış görülmesi normaldir. Cimri.com üzerinden biberon ve mama ısıtıcı modellerinin fiyatlarını, özelliklerini ve kapasitelerini inceleyerek almak istediğiniz modeli kısa bir zaman içinde belirleyebilirsiniz.

Biberon Isıtıcı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İnternet üzerinde birçok biberon ve mama ısıtıcı modelleri yer alır ve bunlar arasından uzun ömürlü ve kullanışlı olan ürünü belirlemek için araştırmalar yapmanız gerekebilir. Biberon ısıtıcı yorumları kısmından da annelerin biberon ısıtıcı modelleri hakkında yaptıkları görüşlere ulaşarak daha net kararlar verebilirsiniz. Biberon ısıtıcı kullanımını inceleyerek de modeller arasında değişen kullanım talimatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yüksek kapasiteli bir mama ısıtıcı almak birden fazla çocuğu olanlar için iyi bir seçenek olabilir. Hızlı mama ısıtıcıları ya da taşınabilir seyahat mama ısıtıcıları ise ihtiyaca göre tercih edilebilir. Mamaları buzlukta muhafaza edenler için ise buz çözme fonksiyonu oldukça önemli ve gerekli olabilir. Isıtıcı modellerinin watt çalışma güçlerine göz atarak da ısıtma sırasındaki performanslarını değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery