Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bebek Cibinlik Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Cibinlik markası:

En Çok İncelenen Bebek Cibinlik Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bebek Cibinlik Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 110 Bebek Cibinlik modeli içerisinde en ucuz Bebek Cibinlik fiyatı 11.88 TL iken, en yüksek Bebek Cibinlik fiyatı 809.6 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Cibinlik fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek Cibinlik fiyatı ise 49.11 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bebek Cibinlik Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek Cibinlik

Cibinlik, tarihte sıtma hastalığının ortaya çıkması ile görülür. Dönemde sivrisineklerden bulaşan hastalık zamanla yüksek ateşten öldürecek dereceye getirir. Bu hastalığın ortaya çıkması ile cibinlik ihtiyacı doğar. Cibinlik, yatağın üzerinde duran bir aparatla veya duvara sabitlenerek tülden üretilen bir üründür. Bu ürün sivrisinek, böcek gibi hayvanların yatarken rahatsız etmemesi üzerine kullanılır. Hem hayvanlar aracılığı ile taşınan hastalıklardan korunmak hem de uyurken rahatsız edilmemek için müthiş bir çözüm kaynağı olur. Bebeklerde yetişkinlere göre bu durumlara karşı daha hassas olurlar. Onları korumak adına beşiklerinin üzerine gerilen bu cibinlikler adeta kurtarıcı olurlar. Bebek cibinlik olarak sizlerin kullanımına sunulan bu ürünler bebeklerinizi birçok zararlı sinek ve böcek ısırmasından korur. Bu ürünleri kolay bir şekilde beşiğin etrafına serebilirsiniz. Bebek beşik cibinlik modelleri içerisinde günümüz teknolojisi ile birçok ürün üretilir. Bu cibinlikler renk renk ve model model sizlerin beğenisine sunulur. Cibinlikler pamuk, polyester ve tül gibi birçok kumaş çeşidinden üretilir. Zevk ve tercihlerinize göre dilediğiniz model içerisinden size uygun olanını seçip, satın alabilirsiniz.

Bebek Cibinlik Modelleri ve Özellikleri

Cibinlik modelleri içerisinde birçok model bulunur. Son zamanlarda şehir hayatında da oldukça gerekli olan bu ürünler balkon kapılarına da takılır. Mıknatıslı özelliği olan cibinlikleri rahat bir şekilde evinizde istediğiniz bölümde kullanabilirsiniz. Bebeklerinizi, çocuklarınızı bu haşerelerden korumak için de birçok model bulunur. Bebek cibinlik modelleri içerisinde bulunan otomatik kurulan seçenekler de bulunur. Bu otomatik cibinlik modelleri tek kişilik ve çift kişilik olarak sizlere sunulur. Dilerseniz kendinize de bu cibinliklerden satın alabilirsiniz. Beşik boyutu da bulunan bu otomatik cibinlikler kolay bir şekilde kullanıma açılır. Bebeğinizin beşiğinin hemen üstüne yerleştirebilirsiniz. Bir diğer tercih edilen modeller arasında bebek cibinlik tül kumaşlı yapısı gelir. Bu ürünü tavana bir vida ile monte edebilirsiniz. Ürünün tülü sıkı dokuma ile elde edilir. Bu da ürünü uzun yıllar sorunsuz kullanmanıza olanak sağlar. Bu sayede hem maksimum koruma ile üründen oldukça fazla verim alabilirsiniz. Bebeklerinizi korurken bu cibinlik modelleri içerisinde birini seçebilirsiniz. Dilerseniz bir beşik veya çocuk yatağı aparatı sayesinde bu cibinlikleri kolayca yatağın üzerine kurabilirsiniz. Bir bebeğin ve çocuğun gelişimi için uyku oldukça önemli olur. Uykusunda bebeklerinizin rahatsız olmaması, onları böcek ve sineklerden korumak için bu cibinliklerin kullanılması uzmanlar tarafından tavsiye edilir. Cibinlikler sadece beşiklere değil bebeğinizin yatağına da uyum sağlar. Bebek yatağı cibinlik modelleri içerisinde bu portatif cibinlikler bebeklerinizin doğumundan itibaren uzun yıllar çocukluğunda da kullanabilirsiniz. Cibinlikler sadece sinek ve böceklerden korumakla kalmaz, toz ve kirden de uzak durmasını ve uyuduğu alanın temiz kalmasını da sağlar. Cibinlik modelleri içerisinde birçok seçenek bulunur. Çocuk veya bebek odasının dekoruna göre dilediğiniz renkte ve modelde ürün bulabilirsiniz. Odayı oldukça şık gösterecek bu cibinlikler, farklı bir hava katabilir. Renk seçeneğinin de fazla olması sayesinde bebeğinizin cinsiyetine göre dilediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Değişimin herkese iyi geldiği bilinir. Çocuğunuz içinde harika bir değişiklik olabilir. Bebeğinizin güvenle uyuması için bu cibinlik modelleri içerisinde tercihlerinize en uygun olanını seçerek satın alabilirsiniz.

Bebek Cibinlik Fiyatları

Cibinlikler çocuklarınız için kurtarıcı bir ürün olabilir. Bebeğinizi uykusu esnasında rahat bir uyku vakti geçirmesine olanak sağlarken onları birçok rahatsız edici böcek türevlerinden de korumuş olursunuz. Piyasada birçok cibinlik bulunur. Bu cibinlikler içerisinde model ve renk seçeneği oldukça fazla olur. Cibinlik modelleri herkesin bütçesine ve tercihine hitap eder. Bebek cibinlik fiyatları belirlenirken önemli rol oynayan birkaç faktör bulunur. Bu faktörlerin en başında seçtiğiniz cibinliğin kumaş yapısı gelir. Kumaş yapısı tül ve dantel olan cibinlik modelleri bulunur. Bunlar arasında fiyat değişkenlik gösterir. Bazı cibinliklerin kumaşı sıkı dokuma ile üretilir. Bu da sinek ve böcekten koruma esnasında toz geçirmez özelliği de gösterir. Bu da fiyat faktörü olarak karşınıza çıkar. Fiyatın belirlenmesinde önemli olan bir diğer etken ise cibinliğin boyutu gelir. Boyut olarak büyük olan cibinliklerin fiyatı farklı olabilir. Diğer bir fiyat etkeni olarak karşınıza cibinliğin kurulumu olur. Otomatik kurulan cibinliklerin fiyatları manuel kurulanlara göre değişkenlik gösterir. Dilerseniz cibinlik satın almadan önce cimri.com sayfasını ziyaret edebilir, ürün fiyatının karşılaştırmalarını yapabilirsiniz. 

Bebek Cibinlik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Cibinlikler bebeklerinizin rahat uyku uyuması için gerekli olan ekipmanlardan biri olur. Bu cibinlikler yatağa takılan bir aparat sayesinde veya tavana monte edilebilme özelliği gösterir. Dilerseniz bebek cibinlik portatif modeli satın alarak bebeğinizin birçok yaşında bu ürünü kullanabilirsiniz. Hem bebekken beşiklerinde hem de büyüdüklerinde yatağına monte ederek kullanabilirsiniz. Önemli bir ürün olan cibinlikleri satın alırken dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan biri budur. Bir diğer önemli nokta ise standart boyda bir cibinlik satın almanız olur. Beşik değişimi gibi bir durumda rahatlıkla yenisine monte edebilirsiniz. Bebek cibinlikleri satın alırken dikkat edilmesi gereken diğer önemli nokta ise cibinliğin kumaşı olur. Kumaş yapısı sıkı dokuma ile üretilen cibinlikleri kullanmanız tavsiye edilir. Bu ürünler hem sinek ve böcekten korurken toz geçirmez özelliği sayesinde tozdan da korur. Cibinlik satın alırken son olarak bebeğinizin odasının dekoruna dikkat etmeniz tavsiye edilir. Bebeğinizin odasına uyumlu renk ve dekorlarda birçok ürün bulunur. Bunlar içerisinde birini seçerek satın alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery