Prima Bebek Bezi

En Ucuz Prima Bebek Bezi Fiyatları

571 ürün gösteriliyor.
Toplam Adet
Çoklu Paket
Paket Sayısı
Çok Arananlar

Prima Bebek Bezi

Prima Bebek Bezi fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Prima Bebek Bezi ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Prima Bebek Bezi Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Prima Bebek Bezi incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Beko Çamaşır Makineleri
 • Vestel Çamaşır Makineleri
 • Vestel Klimalar
 • Bosch Elektrikli Süpürgeler
 • Arzum Elektrikli Süpürgeler
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Prima Bebek Bezi fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Prima
  Cimri'nin Seçimi

  Prima Bebek Bezi

  Bebek bezleri her ne kadar kullanımı kolay olan bebek bakım ürünlerinden biri olsa da bebeğiniz için doğru olan bebek bezini seçmek o kadar da dolay değildir. Bu durumda bakılması gereken birkaç önemli özellik vardır. İlk olarak hangi bebek bezini tercih edebileceğinizden bahsedelim.

  Ebeveynlerin en çok tercih ettiği bebek bezinin Prima olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Yıllardır üretim yapan Prima bebek bezi konusunda rakiplerinin çok daha ilerisindedir. Her bebeğe uygun modelde bebek bezi de bulunmaktadır. Bebeğinize en uygun Prima bebek bezini seçerken hiç zorlanmayacağınızı da söyleyebiliriz.

  Hangi Numara Prima Bebek Bezini Kullanmalıyım?

  Öncelikle bebek bezi alırken bebeğinizin yaşına ya da kaç aylık olduğuna değil kilosuna bakmanız gerektiğini söylemeliyiz. Takdir edersiniz ki her bebek aynı kiloda ya da boyda olmuyor. Doğduğu zaman bile her bebeğin kilosu farklı oluyor. Örneğin; bebeğiniz 4 ila 9 kg arasında ise bu durumda Prima 3 numara bebek bezini kullanabilirsiniz. Eğer 7 ila 18 kg arasında ise bu bebek bezlerinin adı maxi olarak geçmektedir ve bu durumda Prima 4 numara bebek bezi uygun olacaktır. Ancak bebeğiniz 9 ila 20 kg arasında ise maxi plus denilen Prima 6 numara bebek bezini tercih edebilirsiniz.

  Bir diğer konu ise bu ölçülerin neye göre değiştiğidir. Örneğin Prima 6 numara bez için 9 ila 20 kg arası dedik ama Prima 7 numara bebek bezini de 11 ila 25 kg arasındaki bebekler için uygundur. Bu durumda yapmanız gereken şey bebeğinizin belinin kalınlığına dikkat etmek olacaktır.

  Bebek Bezinin Hava Aldırması Önemli midir?

  Bilindiği üzere genital bölgeler sürekli kapalı kaldığı için oldukça kolay bir şekilde bakteri üretmektedir. Bu sebeple de alacağınız bebek bezini hava aldırması bakteri oluşumunu önleyeceği gibi tahriş ve pişik olmasını da önleyecektir. Bu sanıldığından çok daha önemli bir özelliktir. Prima bezlerde bu gibi durumlarla karşılaşmayacağınızı da söyleyebiliriz.

  Kız ve Erkek Prima Bebek Bezleri arasındaki Farklar Nelerdir?

  Erkek ve kız bebeklerin anatomik yapıları farklı olduğu için idrarlarının toplanacağı bölgeler de farklı oluyor. Bu sebeple bebek bezi üreticileri bu duruma uygun bebek bezleri üretiyor. Örneğin; erkekler için tasarlanan bebek bezlerinin ön tarafları daha emici olurken kızlar için üretilen bebek bezlerinin orta kısımları daha emicidir.

  Bebek bezi alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerden bahsettiğimize göre artık alışverişinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Ancak yine de alışveriş yapmadan önce Cimri.com’u ziyaret etmelisiniz. Bu sayede Prima bebek bezi fiyatlarını araştırabilirsiniz. Ayrıca Prima bebek bezi kampanyalarından da haberdar olabilir ve en ucuz Prima bebek bezlerini inceleyebilirsiniz.