Prima Bebek Bezi

Prima Bebek Bezi Fiyatları

625 Ürün gösteriliyor.
Toplam Adet
Çoklu Paket
Kilo Ağırlığı
Paket Sayısı

Prima Bebek Bezi

Prima Bebek Bezi fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Prima Bebek Bezi ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Prima Bebek Bezi Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Prima Bebek Bezi incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Beko Çamaşır Makineleri
 • Vestel Çamaşır Makineleri
 • Vestel Klimalar
 • Bosch Elektrikli Süpürgeler
 • Arzum Elektrikli Süpürgeler
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Prima Bebek Bezi fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Prima
  Cimri'nin Seçimi
  Prima Premium Care No:5 Junior 136 Adet Tekli Paket Aylık Bebek Bezi
  Prima Premium Care No:5 Junior 136 Adet Tekli Paket Aylık Bebek Bezi

  Prima Bebek Bezi

  Bebek bezleri, her bebeğin doğumundan tuvalet alışkanlığı kazandığı yaşa kadar kullandığı, en çok ihtiyaç duyulan ve en çok tüketilen bebek bakım ürünlerinden bir tanesidir. Prima ise bebek bezi üretimi konusunda en başarılı markalardan bir tanesidir. Prima bebek bezlerini zirvedeki markalardan bir tanesi yapan şey için ise kalitesi, doğallığı, bebeklerin sahip olduğu hassas cilt yapısına gösterdiği özen ve tasarladığı her bebek bezinde bebeklerin rahatlığını göz önünde bulundurması denilebilir.  

  Hem kalitesi ve hem de bebeklerin hassas cildine gösterdiği özenden dolayı her şeyin en doğalını tercih etmeyi hedefleyen ve bu özeni bir şirket politikası haline getirmiştir. Bebek bezi tercih ederken nelere dikkat edeceğinizi ya da hangisini seçeceğinizi düşünüyorsanız bebeğiniz için en uygun Prima bebek bezi çeşitlerini, Prima bebek bezi fiyatlarını ve Prima bebek bezi numaralarını incelemeniz size fayda sağlayacaktır ve hem bütçe hem de bebeklerin hassas cildi için en doğru Prima bebek bezini bulunmasına yardımcı olacaktır.

  Prima Bebek Bezi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Anne ve babalar bebekleri için bebek bezi alacakları sırada genellikle akıllarında pek çok farklı soru oluşmaktadır. Unutmamak gerekir ki bebekler de tıpkı yetişkinler gibi tamamen genetik etkenlerden dolayı doğduklarında, farklı aylarda ve yaşlarda farklı kilolarda ve boylarda olabilmektedirler ve bebeğiniz için tercih etmeniz gereken bebek bezi de bu doğrultuda değişiklik göstermektedir.

  Örnek vermek gerekirse bebeğinizin kilosu dört ve dokuz kilogram arasında değişiklik göstermekteyse bebeğiniz için rahatlıkla Prima bebek bezinin üç numaralı bebek bezini kullanabilirsiniz. Örnekleri çoğaltmak gerekirse, bebeğiniz yedi ila on sekiz kilogram arasında ise bebeğiniz için kullanmanız gereken bebek bezi “maxi bebek bezi” olarak adlandırılmaktadır ve bu da Prima bebek bezi çeşitlerinden dört numaralı Prima bebek bezinin bebeğiniz için uygun olduğu anlamına gelmektedir. En doğru bebek bezini bulmak yine anne babaların görevidir. 

  Prima bebek bezi çeşitleri arasından seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise bebeğinizin belinin kalınlığına göre seçim yapmanız gerektiğidir. Diğer bir deyişle bebeğinizin kilosuna uygun olan iki farklı numarada Prima bebek bezi varsa bu şartlar altında bebeğinizin bel çevresi kalınlığına göre seçim yapmanız gerekmektedir. Örneklendirmek gerekirse bebeğinizin kilosu hem Prima 4+ için hem de Prima 5 numara bebek bezi için uygunsa bu durumda yapmanız gereken bu iki Prima bebek bezi arasından bebeğinizin beline bol gelmeyen ya da bebeğinizin belini sıkmayan bir tanesini seçmeniz bebeğinizin sağlığı ve konforu açısından önemli bir hal alacaktır. 

  Bebek bezlerinin anne babaların bütçesini sarsmaması açısından sahip olması gereken bir diğer özellik ise bebek bezlerinin bantlarının yapışkan özelliğinin oldukça kuvvetli olmasıdır. Zira anne babalar gün boyunca birden fazla kez bebeklerinin altını kontrol etmek için bezini açma ihtiyacı duyabilmektedir. Hal böyle olunca bebek bezinin bantları kaliteli bir malzemeden üretilmediyse kısa sürede deforme olmakta ve belki de hali hazırda temiz olan bir bez çok defa açılıp kapatıldığı için bozulan bantları yüzünden atılmak durumunda kalmaktadır. Prima bebek bezleri bu açıdan anne babaların bütçesini sarsmayacak, kaliteli bantlarla üretim yapmaya büyük önem vermiş bir markadır. Kısacası bu hususların tümüne dikkat edildiğinde bebeğiniz için en doğru ve en rahat Prima bebek bezini kolaylıkla seçebilirsiniz.

  Prima Bebek Bezi Çeşitleri

  Özellikle de yeni anne babalar, her anne baba gibi bebekleri için her şeyin en iyisini ister ancak en iyiyi bulmak için uğraşırken de birçok marka ve ürün seçeneği arasında kendilerini kaybolmuş hissederler ve sık sık kararsız kaldıklarından yana şikayet ederler. Anne babaların canlarından çok sevdikleri bebekleri için doğru bezi aradıkları bu aşamada anne babaları en çok etkileyen ise reklamlardan ziyade kullanmayı düşündükleri ürünler hakkındaki yorumlar ve ürünü kullanan diğer anne babaların tecrübeleri ve ürünün ne kadar sıklıkla tercih edildiğidir.

  Bu açıdan bakıldığı zaman ise Prima bebek bezi çeşitlerinin pek çok anne baba tarafından güvenle ve severek kullanıldığı bilinmektedir. Prima bebek bezleri, kalitesinden ödün vermeyen tavrı ve diğer bebek bezleriyle karşılaştırılma yapıldığında kalitesine rağmen daha uygun olduğu göze çarpan fiyatlarıyla hem bebeğinizin hassas teninin hem de siz anne babaların bütçesinin biricik dostu olmayı başarmış, pek çok anne baba tarafından da oldukça sık tercih edilen ve adından söz edilirken memnuniyetle bahsedilen bir bebek bezi markası haline gelmiştir.

  Siz de pek çok anne baba gibi bebeğiniz için uygun Prima bebek bezini aramaya başlamadan önce bebeğinizin ihtiyaçlarını, kilosunu, bel çevresinin ölçüsünü, yaşı ve benzeri değerlerini belirlemeli ve ardından Prima bebek bezi çeşitleri arasından bebeğiniz için en uygun yaş aralığı grubuna ait bir Prima bebek bezini seçmelisiniz. Bu sayede Prima yenidoğan bebek bezi, Prima naturel bebek bezi, Prima sensitive bebek bezi ve benzeri seçenekler arasından bebeğinizin hem gün boyu, hatta geceleri bile rahat edeceği hem de cildinde kaşıntı, yanma ve hassasiyet yapmayacak bir Prima bebek bezi seçmiş olursunuz.

  Prima Bebek Bezi Fiyatları

  Hemen her ebeveyn, bebekleri için en uygun olan bebek bezini seçerken alacakları ürünün hem kaliteli olmasını hem de fiyatının bütçelerini sarsmayacak türden olmasını ister. Çünkü herkesin bildiği üzere bebek bezleri gün içinde birden fazla değiştirilebilen, yani çok çabuk kirlenen ve çok çabuk biten ürünlerdir. Bir nevi kullanıp atılan ve tekrar kullanıma müsait olmayan bir üründür. Hal böyle olunca anne babalar çoğu zaman kendilerini aynı anda hem kalite hem de bütçelerini çok fazla sarsmama konusunda memnun eden bir bebek bezi bulamamaktan şikâyet ederler. Çoğu anne baba ya bebek bezlerinin pahalılığından ya da bütçelerini sarsmayacağını düşünerek aldıkları bebek bezlerinin sızdırma yapmasından, bantlarının çok çabuk bozulmasından ve en kötüsü de bebeklerinin hassas cildinde kızarıklıklara, hassasiyete, yanmalara ve pişiklere sebep olduğundan dert yanarlar. 

  Prima bebek bezleri ise ebeveynlerin bu ve daha birçok sorunlarını gidermek için hem aile bütçesini düşünen hem de bebeklerin sağlığını ve konforunu gözeten bir amaçla hem bütçe dostu hem de bebek dostu bebek bezleri tasarlamayı amaçlamaktadır. Bu sebeple ise Prima bebek bezi çeşitlerinin çokluğu ve Prima bebek bezi fiyatlarının her kesimden ve her bütçeden anne babalara uygun olması, Prima bebek bezlerinin en önemli özelliklerden biridir.

  Prima bebek bezleri kalitesi açısından ailelerin en sevdiği bebek bezi markalarından biri olmasıyla dikkat çekmekle birlikte Prima bebek bezlerinin fiyatları hem bezin türüne, özelliklerine göre hem de bezin boyutuna, beden numarasına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin Prima 4 numaralı bebek bezi ile Prima yenidoğan bebek bezi arasında fiyat farkı ürünün özelliğine ve numarasına göre farklılık göstermektedir.

  Son olarak anne babalar Prima bebek bezi alırken fiyatlar arası karşılaştırma yaparken kendilerine ve bebeklerine en uygun olan Prima bebek bezini seçmek için tüm bu özellikleri göz önünde bulundurarak Prima bebek bezi modelleri arasından kendileri ve bebekleri için en uygun olan Prima bebek bezini modelini seçmelidir.