Bayan İç Atlet

Bayan İç Atlet Fiyatları

106 Ürün gösteriliyor.
Bayan İç Atlet fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bayan İç Atlet modelleri ve Bayan İç Atlet fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bayan İç Atlet kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Adidas, Hummel, Ayyıldız, Lc Waikiki, Penti. 106 adet Bayan İç Atlet fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Tutku 0145 Elastan Spor Kadın Atlet

Tutku 0145 Elastan Spor Kadın Atlet

En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bayan İç Atlet Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bayan İç Atlet markası:

En Çok İncelenen Bayan İç Atlet Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bayan İç Atlet Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 106 Bayan İç Atlet modeli içerisinde en ucuz Bayan İç Atlet fiyatı 7.95 TL iken, en yüksek Bayan İç Atlet fiyatı 329.95 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bayan İç Atlet fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Bayan İç Atlet fiyatı ise 27.09 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bayan İç Atlet Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Kadın İç Atlet

İç giyim ürünleri kadın ya da erkek fark etmeksizin her kullanıcının ilgi alanına girer. İç giyim ürünleri içine külot, boxer, çorap ve benzeri ürünler yer alır. Bu ürünlerin kimisi sadece erkek kullanıcılar için üretilirken, kimisi de hem erkek hem kadın kullanıcılar için üretilir. Bu tip ürünler unisex denir. Bu tip giysilerin arasında atlet en bilinenler içinde yer alır. Ürün yaz ve kış aylarında kıyafetlerin altına giyilir. Yaz aylarında fazla teri emmesi için giyilirken, kış aylarında da sıcak tutma amacı ile kullanılır. Bu ürünün özellikle kadın kullanıcılar için pek çok modeli bulunur. Kadın iç atlet modelleri sadece yazın serin, kışın sıcak tutması için kullanılmaz. Bu tip ürünler iç gösteren ya da dekoltesi olan bluzların, gömleklerin ve üstlerin içine giyilerek ekstra bir görsellik yaratılması için kullanılır. Modellerin tümüne ve kumaş, beden gibi bilgi ve özelliklerini öğrenmek, kadın modeller üzerindeki duruşlarını incelemek için alışveriş öncesinde beden çizelgesinde kendi bedeninizi belirlemeniz önerilir. 

Kadın İç Atlet Modelleri ve Özellikleri

Kadın giyim oldukça geniş ürün, model çeşitliliği ile öne çıkar. Piyasadaki parçaların çoğu kendi içinde gruplara ayrılır. Üst giyim, alt giyim, abiye giyim ve benzeri birçok grup bulunur. Bunlardan biri olan iç giyim grubu içinde kadınlara özel tasarlanan sutyen, külot ve benzeri ürünler yer alır. Atlet de bu grup içinde yer alan ürünlerden biri olarak bilinir. Söz konusu kadın kullanıcılar olduğunda bir ürünün birbirinden farklı, renkli çeşidi de bulunur. Bu ürünün de birbirinden farklı modelleri var. Kolsuz kadın atlet modeli bu çeşitler içinde en bilinenler arasında yer alır. Model adından da anlaşılacağı üzere kolsuz olacak şekilde straplez şekilde tasarlanır. Modelin vücuttaki duruşu koltuk altından itibaren tüm göğüs ve gövdeyi saracak şekilde tasarlanır. Özellikle bu çeşidi askıların görünmesini istemediğiniz zamanlarda kullanabilirsiniz. Askılı kadın atlet ise kolsuz modelin tam tersine ince, kalın, dantelli, ip ya da diğer malzemelerden yapılan askılar bulundurur. Modelin kendi içinde de birbirinden farklı seçenekleri bulunur. Dantel, ip, saten askılar bu seçenekler içinde sayılır. Askının kalınlığı ince ve kalın olmak üzere değişir. Fazla kilolar ya da bölgesel fazlalıklar neredeyse her kadının yaşadığı sorunlar arasında bulunur. Özellikle bel ve göbek bölgesinde bulunan bu fazlalıklardan kurtulmak ya da fazlalıkları kontrol altına almak isteyen kullanıcılar korseli kadın atlet seçeneğini tercih eder. Bu modelde kullanılan kumaş klasik kumaşlardan farklı bir yapıya sahip. Özellikle bel bölgesini inceltmek için kullanılan bu üründe korse malzemesinin yapımında kullanılan kalın kumaş kullanılır. Modellerde dikiş izlerinin belli olmaması için herhangi bir dikiş bulundurmaz. Bu tip tasarımlarda dikişsiz dikim özelliği kullanılır. Kadın atlet modelleri her ihtiyaca ve her bedene, kullanım amacına uygun olacak şekilde geniş bir ürün kapasitesine sahip olacak şekilde dizayn edilir. Her çeşidin kendine has özellikleri olduğu için alışveriş öncesinde modellerin özelliklerini detaylı bir şekilde incelemeniz tavsiye edilir. Modeller kadar beden tablosunu da incelemeyi ihmal etmeyin. 

Kadın İç Atlet Fiyatları

Kadın atlet fiyatları genel olarak ürünü üreten üretici firmaya, ürünün hangi mevsimde giymek için üretildiğine, kumaş özelliklerine ve askı özelliklerine göre değişir. Askının mevcut olup olmaması doğrudan fiyatı belirler. Askısız olan modeller askılılara nazaran daha uygun fiyatlara satın alınabilir. Askının mevcut olması ise fiyatı artırır. Askılar dantel, saten, kadife ya da normal kumaşlarda üretilir. Askının ve ürünün yaka biçiminin nasıl olduğu fiyatı belirler. Askıların tasarımlarındaki ayrıntılar, işlemeler çok ise bu ürünlerin fiyatları da klasik modellere göre daha yüksek olur. Kolun kalınlığı ve inceliği de bu ilişkiye dahil olur. İnce kollu ürünler kalın kollu ürünlere göre daha uygun fiyatlara alıcı bulur. Üründe ne kadar çok kumaş ve detay kullanıyor ise fiyatta buna paralel olarak artar. Alışveriş esnasında bu ayrıntılara dikkat ederek bütçe kontrolü yaparak ekonomik bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Bu tip malzemeleri toplu olarak satın alırsanız daha uygun fiyata satın almış olursunuz. Cimri’de birbirinden farklı satın alma seçeneklerini bulabileceğiniz gibi farklı satıcıların sattığı ürünlere de ulaşabilirsiniz.

Kadın İç Atlet Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İç giyim kategorisi içinde bulunan kıyafetleri alırken özellikle dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Bu noktaların en başında beden özelliği gelir. Bedeninizin hangi beden olduğuna alışverişe başlamadan önce iyice karar vermeniz gerekir. Bedeninize tam olan ürünü tercih ederseniz toplayıcı özelliğinden de yararlanırsınız. Kadın atlet modellerini incelerken askı özelliklerine de dikkat etmeniz iyi olur. Askılı, askısız ürünler içinde ihtiyacınıza uygun olan ürünü satın almaya çalışın. Her kadının çekmecesinde askısız bir üründe bulunur. Askının hangi malzemeden yapıldığı bunun dışında yakanın kayık, kalp ya da öpücük yaka olup olmadığına bakabilirsiniz. Askılar pek çok kumaştan üretilir. Bu kumaşların giysilerinizin altında nasıl duracağını hayal ederek alışveriş yapabilirsiniz. İnceltici özelliğe sahip çeşitler satın almak isterseniz korsesi olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu tür içinde de özellikle dikişsiz modelleri tercih ederseniz korse kıyafetlerinizin altından belli olmaz. Bu da zayıflığınıza doğal bir görünüm katar. Fiyat da dikkat etmeniz gereken kriterler içinde yer alır. Bütçenize uygun olan ürünü bulmak için fiyat filtresi ve kategori filtresi gibi özellikleri kullanmanız tavsiye edilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery