Etek

En Ucuz Etek Fiyatları

5508 ürün gösteriliyor.
Markalar
Etek fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Etek modelleri ve Etek fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Etek kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, DeFacto, Koton, Adidas, Lc Waikiki. 5508 adet Etek fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Janeva Siyah Mat Payet Çift Yırtmaç Etek
Janeva Siyah Mat Payet Çift Yırtmaç Etek
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Trendyolmilla TCLSS18GO0026 Çok Renkli Simli Mini Triko Etek
Trendyolmilla TCLSS18GO0026 Çok Renkli Simli Mini Triko Etek
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Saygı S-18Y3080025 Kadın Sarı Beli Lastikli Astarlı Viskon Emprime Çizgili Etek
Saygı S-18Y3080025 Kadın Sarı Beli Lastikli Astarlı Viskon Emprime Çizgili Etek
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Columbia Wl1058 Kadın Mont
Columbia Wl1058 Kadın Mont
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Kadın şıklığının en öne çıkan parçalarından biri şüphesiz eteklerdir. Birçok farklı boy, kesim ve kumaşa sahip etek çeşitleri bütün bayanların gardıroplarının olmazsa olmaz parçalarındandır. Bsl Fashion, Dewberry, Terry Pau gibi markaların ürettiği en kaliteli etek çeşitleri Cimri.com’da en ucuz fiyatlarla sizleri bekliyor.

Etek Nedir?

Bele tam oturan, farklı boy çeşitlerine ve farklı kesimlere sahip, birçok kumaş türünden üretilen kadın giysisidir. Büyük küçük her bayanın severek giydiği, bütün medeniyetlerde kendine yer edinmiş bir giysi türüdür.

Etek Çeşitleri Nelerdir?

Bayan etekleri birçok farklı kıstasa göre çeşitlendirilir. Etek boyları üç çeşittir. Mini etek; en kısa etek türüdür, belden başlayıp dizin çok üstünde biter. Midi etek; diz üstünde veya diz altında biten etek kesimiyle günlük hayatta en çok kullanılan etek modellerindendir. Ofisten düğüne, davetten günlük hayata kadar çok geniş kullanım alanı vardır. Maksi etek; Ayakucuna veya ayak bileğine kadar inen etek türüdür. En çok tercih edilen modellerde ikinci sıradadır. Günlük hayatta oldukça fazla kullanılır.

Kesimlerine göre etek modelleri çok çeşitlidir. Düz kesim etek; bele oturan yapısıyla dümdüz inen ve genelde boyu uzun olan eteklerdir. En klasik kesimdir. Kloş etek; beli dar, etek kısmı çok geniş olan, çok fazla tercih edilen etektir. Kalem etek; beli yüksek kesim olan bu etek, diz altına kadar inen dar ve düz bir modeldir. Genelde iş kadınları tarafından seçilir, şık ve zariftir. Pilili etek; okul eteği olarak ta anılan bu kesim pilili yapısıyla en eski ve klasik modellerdendir. Asimetrik etek; etek uçları eşit olmayan, arka veya yan taraflardan asimetrik şekilde kesilmiş olan çeşittir.

Etek Nasıl Kombinlenir?

Eteğin yakışmadığı kadın yoktur. Vücut tipine göre seçilecek etek, kombin açısından güzel sonuçlar ortaya çıkmasına sebep olur. Etek kombinlerinde dikkat edilmesi gereken; etek desenli ise desensiz düz bir üst seçilmelidir. Etek desensiz ise desenli bir üst seçilebilir. Alt ve üst farklı desenlerde olduğunda karmaşık görüntü hoş durmayacaktır. Maksi etekler genelde düz basit bir tişört ile giyildiğinde rahat bir görünüme kavuşur. Kalem etekler genelde gömlek ile giyilir. Gömleği eteğin içinde kullanmak daha şık bir görüntü sağlar. Kalem etek kombini şık topuklu bir ayakkabı ile tamamlanır. Düz kesim etekler hareketli gömlekler veya desenli bluzlar ile şık bir görüntüye kavuşur. Kloş etekler genelde hareketli ve gösterişli modeller olduğundan üst kısımda sade gömlek veya bluz tercih edilmelidir.