track source

My Valice Bavul / Valiz

My Valice Bavul / Valiz Fiyatları

912 Ürün gösteriliyor.
Ürün Tipi
Tekerlek Sayısı
Bölme Sayısı
Su Geçirmezlik
Boyut
İlgili Etiketler
  bavul

My Valice Bavul / Valiz

My Valice Bavul / Valiz fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

My Valice Bavul / Valiz ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

My Valice Bavul / Valiz Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.My Valice Bavul / Valiz incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Odeon Halı Salon Halısı
 • Clasy Nevresim Takımı
 • Royal Victoria Salon Halısı
 • Panama Club Erkek Botları
 • Kvy Cep Telefonu Kılıfı
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun My Valice Bavul / Valiz fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  My Valice
  Cimri'nin Seçimi
  Cap Polo 808K-L Lila 3 Valiz
  Cap Polo 808K-L Lila 3 Valiz
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Samsonite Spark Spinner 55 cm Kabin Boy Valiz
  Samsonite Spark Spinner 55 cm Kabin Boy Valiz
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Fossil FS1119 4 Tekerlekli 3'lü Set Valiz
  Fossil FS1119 4 Tekerlekli 3'lü Set Valiz
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  UK Polo Club M1 Siyah Kabin Boy Valiz
  UK Polo Club M1 Siyah Kabin Boy Valiz
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  My Valice Bavul ve Valiz

  My Valice, 1998 yılında ilk mağaza açılışını yaparak değişik markaların çeşitli ürünlerini toptan ve perakende olarak satışını yapar. Biriktirdiği bilgi ve tecrübeler sonucu 2015 yılında kendi markası ile her tarzda seyahat çantası üretimine başlar. Kullanıcıların beklentilerini en iyi şekliyle karşılayan kaliteli üretimi sonucu adını hızlı bir şekilde duyurur. My Valice ürünleri kaliteden ödün vermeyen haliyle çok fazla tercih edilir. Sadece seyahat alanında kaliteli ve estetik çanta modelleri mevcuttur. My Valice; sırt çantası, laptop çantası, bebek bakım çantaları, spor çantaları, makyaj çantaları ve evrak çantaları ürün çeşitlerinin yanında valiz kılıfı modellerini de beğeniye sunar. Günümüzde Türkiye'nin en iyi tanınan seyahat çantaları markalarından biri haline gelmiş My Valice valiz, tüm e-ticaret sitelerinde seyahat ürünleri kategorisinde yerini almıştır. My Valice, kullanıcıların istekleri doğrultusunda teknolojinin tüm imkanları kullanılarak üretilmiş kaliteli, kullanışlı ve aynı zamanda şık çantalarıyla beğeni toplar. Tercih edilmesindeki en büyük etken kaliteyi ve estetiği bir araya getirerek uzun ömürlü ürünler geliştirmesidir.

  My Valice Bavul ve Valiz Çeşitleri

  Kaliteli olduğu kadar aynı zamanda estetik de olan My Valice valiz modelleri, her kesimden kullanıcıya uygun tarzlarıyla tüm ihtiyaçlara cevap verir. Seyahat ederken eşyaların taşıyabileceği büyüklükte uygun çantalara herkes ihtiyaç duyar; fakat meslekleri gereği dünyanın dört bir yanına sürekli bir şekilde seyahat eden hostes ve pilotların durumu daha farklıdır. Onlar gittikleri her yerin olası hava koşullarına göre eşya taşımalıdır. Bu amaç için üretilmiş My Valice Hostes-pilot valizleri bu mesleği yapan insanların vazgeçilmezidir. Günümüzün en büyük ihtiyaçlarından biri haline gelen telefonların şarjının bitme ihtimaline karşı patentli USB girişine sahip My Valice hostes pilot çantaları markanın çok önemli bir ürünüdür. Ayrıca valiz modeli olarak uçak seyahatlerinin yaygınlaşması sonucu hayatımıza giren kabin boy valizler, orta boy valizler ve büyük boy valizler de mevcuttur. My Valice büyük boy valiz ayrı ayrı birçok küçük çanta taşımaktansa bir tane büyük boy çanta taşımanın rahatlığını sunar. Büyük boy valizler çok fazla eşyayı taşıyacağından kaliteli ve kullanışlı olması önemlidir. Genellikle büyük boy valizler aile valizi olarak kullanıldığından bu konuda da elverişli olarak tasarlanmıştır. Çift taraflı eşya taşıma özelliğine sahiptir. Ayrıca fermuarlı bölmeleri vardır. Valizler kabin, orta ve büyük boy içeren set halinde de edinilebilir. My Valice diamond abs 3'lü valiz seti %100 ABS hammadde ile üretilen diamond serisi dayanıklı bir üründür. My Valice diamond abs 4'lü travel valiz seti üzerindeki aksesuarların montajında çelik vida kullanılmıştır. İstendiğinde My Valice diamond abs 2'li valiz seti olarak da edinilebilir. Markanın diğer bir serisi olan ruby serisinden set halinde satışa sunulan My Valice ruby abs 4'lü travel valiz seti kabin boy, orta boy ve büyük boy valizlerin yanında bir de makyaj çantası içerir. Makyaj çantasının arka tarafında istendiğinde valizin çekme koluna takılabilmesi için lastik bulunur. My Valice ruby abs 3'lü valiz seti ise diğer ürünlerinde olduğu gibi kalitesi ile tanınır. Valizlerin dört bir yanında tekerlek bulunması sayesinde valiz çok rahat bir şekilde taşınabilir. Silikon ve kauçuk karışımı tekerlekleri 360 derece dönebilmesi ile valizin taşlı yollarda da kolaylıkla taşıyabilmesini sağlar. İkili şekilde satılan My Valice ruby abs 2'li valiz seti de bulunur.

  My Valice Bavul ve Valiz Fiyatları

  Çoğu zaman seyahat için kullanılan bavul ve valizler, kalitesi ölçüsünde birçok çeşit ve modellere ayrılır. Seyahat sırasında taşınması planlanan eşyaya göre kullanılacak valiz biçimi değişir. Ancak  fonksiyonel açıdan valizler birbirine benzerlik gösterse de valizlerin sağlamlığı ve kullanım ömrünün fazla oluşu fiyatlara paraleldir. Buradan hareketle My Valice valiz fiyatları, bavul ve valiz çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Oldukça sağlam bir ürün tercih edildiğinde uzun yıllar kullanılabilecek olan valizler, Artık günümüzde sağladığı kullanım kolaylığı sayesinde 4 tekerli olarak tercih edilir. Dolayısıyla tekerlek sayısına ve tekerleğin kalitesine göre de fiyatların değişebildiğini söylemek mümkündür. Fiyat ve kalite açısından en iyi ürün araştırması yapabilmek ve uygun fiyatlı ürünleri tercih edebilirsiniz. Bütçenize uygun olan bavul veya valizi bulmak için cimri.com sayfasından fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylece hem uygun fiyatlı hem de kullanışlı bir ürün satın alabilirsiniz. 

  My Valice Bavul ve Valiz Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Uzun seyahatlerin vazgeçilmez parçası bavullardır. My Valice diamond abs bavul alınacağı zaman ihtiyacımıza göre küçük, orta veya büyük boy tercihi yapılır. Her büyük boy valiz aynı kalitede değildir. Valiz seçerken öncelikle kalitesi, kullanışlı oluşu ve fiyatı önem arz eder. Alınacak ürün özellikle kalitesine uygun bir fiyatta olmalıdır. Yüksek fiyata sahip; fakat çabuk deforme olan ürünler tercih edilmez. Özellikle büyük boy valiz alınacağı zaman taşınacak eşyaların düzenli bir şekilde taşınmasını sağlayan uygun bölmelere sahip bir ürün olmasına dikkat edilir. Hatta çoğu zaman büyük boy valizler eş veya çocuklar dahil tüm ailenin eşyalarını taşımakta kullanılır. Bu sebeple valizler eşyaları kategorize edebilecek tasarıma sahip olmalıdır. Valiz alırken dikkat edilecek diğer bir nokta da ürünün hammaddesidir. My Valice valizleri saf ABS hammadde ile üretildiği için darbelere karşı çok dayanıklıdır. Örneğin; My Valice premium abs 2'li valiz seti sayesinde markanın kalitesine şahit olmak mümkündür. Daha fazla eşyası bulunanlar ve sık seyahat edenler için önerilen ürün ise My Valice premium abs 3'lü valiz seti olacaktır.

  track source
  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle Play