cimri-logo
cimri-finans-logo
Mobil uygulamayı indir

Barbour Mont

arama sonuçları

Barbour Mont Fiyatları

 - 3 Ürün
Alt Kategoriler
Kumaş Boyası
Stuf.co Barbour Mont Yağı Barbour Mont Yağlamak Için Yağ Kumaş Boyası - Şeffaf

Stuf.co Barbour Mont Yağı Barbour Mont Yağlamak Için Yağ Kumaş Boyası - Şeffaf

En Ucuz
1.490 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Hepsiburada
Barbour mont yağı, Barbour Mont Yağlamak için Yağ Kumaş Boyası

Barbour mont yağı, Barbour Mont Yağlamak için Yağ Kumaş Boyası

En Ucuz
1.490 TL
Peşin Fiyatına 3 Taksit
Amazon
Barbour Brampton Kapitone Köpek Montu OL71 Olive/khaki - Yeşil

Barbour Brampton Kapitone Köpek Montu OL71 Olive/khaki - Yeşil

En Ucuz
5.995 TL
Hepsiburada

Barbour Mont

İngiliz menşeli Barbour markasının tüm dünyada bilinen tasarımları ve şıklığı, dış giyimde taşıdığı zamansız unsurlarıyla uzun yıllardır moda severlerin tercihi olur. Sağlamlığı, pratikliği ve şık tasarımı ile Barbour mont modelleri, günlük hayatta ve özel davetlerde tercih edilen seçeneklerdir. Özellikle yağmurluk ve su geçirmeyen mont modelleri ile bilinen marka, outdoor giyiminde estetiği ve işlevselliği bir araya getirir. Dayanıklılığı ve su geçirmez özellikleri ile öne çıkan Barbour montlar, rüzgar geçirmezlik ve yüksek ısı yalıtımı gibi farklı özellikler de sadece outdoor kullanımında değil, şehir içi kullanımda da konfor ve koruma sağlar. Çeşitli kumaş ve astar özellikleri ile tasarlanan montlar, hem şıklığı hem de konforu bir arada arayanlar için ideal bir seçenektir. Kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü bir mont arayan kullanıcılar, Barbour'un geniş ürün yelpazesinden farklı tasarım ve renk seçenekleriyle tarzlarına uygun modeli kolaylıkla bulabilirler.

Barbour Mont Modelleri ve Çeşitleri

Barbour mont farklı modelleri ve çeşitli kumaşları hem erkeklerin hem kadınların rahatlıkla tercih ettiği şık bir dış giyim seçeneğidir. Kış mevsimlerinde sıcak tutma özelliği ile ve hafif ve rahat yapısı sebebiyle tercih edilen Barbour mont modelleri, sağlamlığı ile her mevsimin vazgeçilmez ürünlerinden biri olur. Sportif ve klasik tarzları bir araya getiren Barbour montlar, her yaş grubuna hitap eder. Barbour mont çeşitleri şunlardır:

  • Bedale: Klasik bir Barbour modeli olan Bedale, markanın en bilinen modellerinden biri olarak öne çıkar. Her stilden kıyafete rahatlıkla uyum sağlayan siyah, mavi, kahverengi ve yeşil tonları ile kullanıcıların vazgeçilmez parçaları arasında bulunur. Orta ağırlıkta Barbour yağlı pamuğu (waxed cotton) ve saf pamuk ekose astar ile kaplanmış montlar, isteğe bağlı olarak fermuarlı yelek içlik ve kapüşon ile kombinlenebilir.
  • Beaufort: Uzun ve kapüşonlu bir model olan Beaufort, soğuk havalarda idealdir. Kalın astarı ve dayanıklı dış kumaşı sayesinde rüzgar ve soğuktan koruma sağlayarak kullanıcıları sıcak tutar. Kapüşonlu yapısı ile yağışlı havalarda da rahat bir kullanım sunan Beaufort, fermuarlı içlikler ile uyumludur. Bu özellikler Beaufort montları dört mevsim giyilebilir yapar. Barbour Beaufort modeller, patentli Barbour ekose astarları ile dikkat çeker.
  • International: Daha kısa ve slim fit kesimi ile modern bir görünüm arayanlara hitap eder. Günlük kullanım ve iş yaşantısında rahatlıkla giyilebilen bu model, estetik bir stil sağlar. International montu, özellikle hareket özgürlüğü arayan kullanıcılar için ideal bir seçenektir. International modellerindeki eğimli cep tasarımı, markanın zengin mirasından esinlenilir. Barbour’un diğer modellerindeki çoğu özellik gibi, kullanıcılara erişim kolaylığı sağlaması için fonksiyonel amaçlar için üretilir.
  • Ashby: Barbour'un ünlü yağlı pamuk kaplama kumaşıyla üretilen üretilen bu mont, dayanıklılığı ile öne çıkarken, belden bağlama detayı ile estetik bir görünüm sağlar. Ashby, hem günlük kullanımda hem de özel etkinliklerde giyilebilecek çok yönlü bir mont olarak bilinir. Ashby Polarquilt Ceket seçeneği ise popüler Ashby tasarımının kapitone tasarım ile yeniden keşfidir. Fitilli kadife yaka, fermuar ve çıtçıt kapamalar ile pratik ceplere sahip olan bu model, Ashby montlarının tüm imza özelliklerini bir araya getirerek onu soğuk havaların klasik ürününe dönüştürür.
  • Liddesdale: Kısa ve hafif yapısı ile ön plana çıkan Liddesdale, özellikle ilkbahar ve sonbahar aylarında sıklıkla tercih edilir. Hafif tasarımı ile rahat bir kullanım sunar ve aynı zamanda kış aylarında soğuğa karşı koruma sunar. Derin cepli ve kordon yakası tasarımı ile Barbour stiline sadık kalırken, dar kesim olması hem erkek hem de kadınlar için tercih sebebidir. Kapitone tasarımıyla kullanıcıları hem sıcak tutar hem de estetik bir görünüm sunar. 
  • Beadnell: Bu modeldeki mont outdoor aktivitelerinde kullanıma uygun olması nedeniyle popülerdir. Balmumu kaplama kumaşıyla üretilmesi sayesinde su geçirmezlik sağlar. Aynı zamanda, çıkarılabilir astar ve kış aylarında ekstra sıcaklık sağlayan iç yalıtım özellikleri ile dört mevsim boyunca rahat bir kullanım sunar. Beadnell serisindeki hafif ceket ise klasik Beadnell tasarımından %30 daha hafif olan mumlu pamuktan üretilir. 

Klasik ve Şık Barbour Montlar

Barbour montlar, klasik çizgileriyle zamansız bir stil sunar. Yüksek kaliteli materyaller kullanılarak üretilen bu montlar zorlu hava koşullarına karşı maksimum dayanıklılık sağlar ve uzun ömür kullanım için idealdir. Sade tasarımları ile dikkat çeken Barbour’un klasik montları genellikle doğal renk tonlarına sahiptir. Barbour montlar, fermuarlar, düğmeler ve cep detayları gibi fonksiyonel unsurlar içerir. Montların tasarımlarında çıkarılabilir kapüşon seçenekleri, çift girişli el ısıtıcı cepler ve genişletilmiş alt cepler pratiklik ve konforu bir arada sunar. Günlük kullanımda çok yönlü kombinelere sahiptir. Çıkarılabilir kapüşon, farklı hava koşullarına uygun kullanım kolaylığı sağlar. 

Ayrıca geniş cepleri ile elleri sıcak tutmak için ekstra bir koruma sağlar. Erkek Barbour montlar, yalnızca şıklığıyla değil, aynı zamanda işlevselliği ve uzun ömürlülüğü ile öne çıkar. Özellikle yağlı pamuk modelleriyle tanınan Barbour, bu kumaşın su itici özelliği sayesinde montları yağmurlu havalarda da kullanılabilir hale getirir. Yağlı pamuk kumaşın doğal yapısı, montlara rustik bir görünüm kazandırırken aynı zamanda nefes alabilir bir yapıdadır. Uzunluk açısından da çeşitlenen ürünler arasında kalça hizasında biten ürünlerin yanı sıra diz kapağına kadar giden uzun erkek mont modelleri de vardır. Birçok farklı renk seçeneği ile beğeni toplayan modeller arasından yeşil rengi ile öne plana çıkar. Yeşil ve haki mont modelleri ve koyu tonların yoğunlukta olduğu jean pantolonlar sayesinde sade bir görüntü sergilenebilir. Böylece özgün kombinler yapmanız daha kolay hale gelmiş olur.

En Çok Tercih Edilen Barbour Mont Seçenekleri

Günlük kullanım için Bedale veya Ashby, daha sportif bir görünüm için International, soğuk havalar için Beaufort, bahar ve sonbahar ayları için Liddesdale modelleri en çok tercih edilenler arasında yer alır. Sade ve şık tasarımıyla dikkat çeken en ikonik modellerden biri olan Bedale, kadın Barbour montlar arasında en popüler tercihtir. Barbour montlar, jean pantolon, chino pantolon, tayt veya etek gibi farklı kıyafetlerle kolayca kombinlenebilir. Deri botlar, spor ayakkabılar veya loaferlar ile tamamlandığında fonksiyonel ve şık bir görünüm sunar. Özellikle hareket özgürlüğü sağlayan Barbour mont kadın modeli Beadnell, konforlu yapısıyla dikkat çeker. Klasik görünüm için imza niteliğindeki yağ kaplı pamuktan üretilmiş bu montlar gelenek ile modernliğin kusursuz bir karışımını sunar. 

Zamansız tasarımı ve dayanıklı yapısıyla Barbour Beadnell, kadın mont trendlerinde şıklık ve işlevselliği bir araya getiren favori montlardan biri olarak bilinir. Barbour’un kapitone mont modelleri ise özel dikiş teknikleriyle üretilir ve farklı ortamlarda şıklığı tamamlayan seçenekler sunar. Yeşil, lacivert ve siyah gibi koyu tona sahip renklerle kolaylıkla  kombinlenen modeller, krem ya da bej gibi açık tonlar ile de estetik bir görsellik oluşturur. Klasik modeller, zamanın ötesinde tasarımları ile her dönemde popüler kalırken, modern çizgiler taşıyan modeller de hem kadın hem erkek kullanıcılara hitap eder. Özgünlüğün ve farklılığın bir arada olduğu Barbour mont modelleri, pek çok farklı tarza ve zevke uygun seçenekleri ile modanın vazgeçilmez unsurlarından biri olarak bilinmeye devam eder.

Soğuk Havalara Karşı Barbour Montlar

Kış aylarının çok sert ve zorlayıcı geçtiği, çok uzun sürdüğü bölgeler bulunur. Soğuk havalara karşı yağlı Barbour montlar, su geçirmez özellikleri ile öne çıkar ve özellikle yağışlı havalarda suyu dışarıda tutarak kuruluk sağlar. Tasarımda yer alan fonksiyonel cepler sayesinde akıllı cihazlar, gözlük, kart gibi kişisel eşyalarını taşınması kolaylaşır, soğuk havalarda ellerin korunmasına yardımcı olur. Kapitone montlar ise hafif yapısı ile hareket kolaylığı sağlarken, iç astarı sayesinde soğuk havalarda vücut ısısını korur. Kapitone montlar da hafif ve sıcak tutan yapısıyla soğuk kış günlerinin vazgeçilmezleri arasında yerini alır. Balmumu kaplı pamuklu kumaşıyla su ve rüzgara karşı dayanıklı, kalın yapısıyla ısıyı koruyan, klasik tasarımıyla şıklığı ve yüksek kalitesiyle uzun ömürlülüğü bir arada sunan Barbour montlar, soğuk havalarda ekstra koruma sağlar. Zorlu hava şartlarına karşı koruma sağlar ve rüzgar geçirmez özelliği ile de bahar ve yaz mevsimlerinde gardıropların en temel parçalarından bir tanesi olur. Soğuk hava koşullarına karşı koruma sağlayan bu mont çeşitleri, şehir yaşamında ve doğa yürüyüşlerinde rahatlıkla kullanılır. 

Su Geçirmez Barbour Mont Modelleri

Barbour montlarının suya dayanıklılığı özel kaplama teknolojileri ile elde edilir. Bu kaplama, montun suya karşı dayanıklılığını artırır ve nemi dışarıda tutar. Waxed cotton gibi özel kumaşlar kullanıldığında montlar su geçirmez ve rüzgar geçirmez özellikler kazanır. Barbour montlar su geçirmez özelliği ille kamp aktivitelerinde, doğa yürüyüşlerinde, kış tatillerinde ve soğukla temas edilen her an ihtiyaçları en üst düzeyde karşılar. Bu montlar, yağışlı bölgelerde yaşayan kullanıcılar için ideal bir seçenek sunarken suyun kumaşın yüzeyinde birikmesini önleyerek iç kısmın kuru kalmasını sağlar. Aynı zamanda, nefes alabilir kumaşlar terlemeyi önler, hava alan yapıda kumaşı ile  hoş gelmeyen ter kokusunu engeller. Suya dayanıklı olması ile hafif yağmurda yağışa karşı etkili koruma sağlar. Sızdırmaz ve suya dayanıklı mont, daha ciddi koşullarda daha uzun süre dayanıklı kalabilir. Tam sızdırmazlık sağlayan, suya dayanıklı mont açık hava etkinlikleri ve yağışlı hava koşulları gibi zorlu ortamlar için ideal bir seçimdir. 

Rahat ve Dayanıklı Barbour Montlar

Rahat ve dayanıklı Barbour montlar, kullanıcılarına hem konfor hem de uzun ömürlü kullanım sunar. Özellikle, Barbour’un klasik modeli Bedale montu, bu özelliklerin iyi bir örneğini oluşturur. Bedale mont, waxed cotton kumaşıyla üretilir. Bu özel kumaş sayesinde montun yüzeyi, suyun ve rüzgarın kumaşa nüfuz etmesini engeller, böylece kullanıcı her türlü hava koşulunda kuru ve rahat kalır. Bu kumaş nefes alabilir özelliği terlemeyi önleyerek konforlu bir kullanım sağlar. Bir diğer yüksek kaliteli waxed cotton kumaşıyla üretilen model ise Ashby modelidir. Bu özel kumaş, montun su geçirmezlik ve rüzgar geçirmezlik özelliklerini sağlayarak dayanıklılıkları ile dikkat çeker. Barbour mont fiyatları, sunduğu rahatlık ve dayanıklılık ile kaliteli koruma göz önünde bulundurulduğunda oldukça uygun bir seçenektir. Ayrıca bu montların bakımının kolay olması, uzun ömürlü kullanım sağlar. Belirli aralıklarla yapılan mum uygulamaları, montların su geçirmezlik özelliklerini korur. Montlar, farklı hava koşullarında vücut ısısını dengeleyerek rahat bir kullanım sunar. Kapitone montlar, hafif yapılarıyla bahar ve sonbahar aylarında tercih edilirken diğer kalın kumaşlı modeller ise daha sert hava koşullarında üstün performans sergiler.

Farklı Tarzlarda Barbour Mont Çeşitleri

Barbour, farklı tarzlara hitap eden mont çeşitleri sunar. Klasik stiller, sade ve zamansız tasarımlarıyla her yaştan kullanıcıya hitap ederken, modern çizgilere sahip montlar genç kitleler arasında popülerdir. Her sezon yenilenen tasarımlar, kullanıcıların gardıroplarına şıklık katar. Farklı mont tarzları, gündelik kullanım ve outdoor aktiviteleri gibi çeşitli ihtiyaçlara göre seçilebilir. Barbour, kullanıcılarına geniş bir seçim imkanı tanır, pratik cepler, fermuarlar ve ayarlanabilir kapüşonlar gibi işlevsel detaylarla donatılır.

Soğuk havalardan korunmak ve uzun ömürlü kaliteye sahip montlar çeşitli seçenekler sunar. Barbour mont erkek modelleri, şık casual tasarımlarıyla hem klasik giyimle hem de spor tarzlarla kullanılabilir. Günün her anında kullanılabilecek modeller arasından seçim yapabilme avantajı sunar. Spor, klasik ve casual gibi farklı tarzlara sahip montlar arasında tercih yapılabilir. Özel kombinler için uygun modeller de mevcuttur. Kumaş seçeneklerinde zengin çeşitlilik sağlayan marka, Barbour mont erkek yağlı montları ile de dikkat çeker. Renkli, klasik, sportif ve casual tarz başta olmak üzere her beğeniye uyum sağlayacak özelliklere sahip Barbour kapitone mont erkek modelleri, gardıropların vazgeçilmezdir. Her kombinle rahatlıkla kullanılabilen kapitone montları markanın geniş koleksiyonu arasında bulunur.

Kullanıcı Yorumlarıyla Barbour Montlar

Barbour mont kullananlar, ürünlerin hem rahat hem de dayanıklı olduğunu belirtir. Özellikle su geçirmez modeller, kullanıcılar tarafından en çok övülen özellikler arasında yer alır. Markanın başarısı ve kalitesi konusunda birçok kullanıcı yorumu bulunur. Özellikle doğa ve kış sporlarına özel ilgi duyan kişilerin mont çeşitlerinden fazlasıyla memnun kaldıkları ve pozitif yorumlar yaptığı görülür. Montların uzun ömürlü olması, kullanıcıların memnun kaldığı diğer bir noktadır. Barbour mont tavsiye edenler, montların fiyat-performans açısından da başarılı olduğunu ifade eder. Barbour mont fiyatları her bütçeye uygun aralıklardır. Barbour mont erkek fiyatları model, kumaş, özellik ve satış noktasına göre değişiklik gösterir. Kalite, dayanıklılık ve işlevsellik gibi özellikler, kullanıcıların en çok takdir ettiği noktalar arasında iken, fiyatların yüksek olması ve beden seçiminde yaşanan zorluklar gibi bazı dezavantajlar da bulunur. Barbour mont satın alırken bütçe, kumaş türü, beden ölçüsü, kullanım alanı ve satıcının güvenilirliği gibi faktörlere dikkat ederek doğru seçimi yapmak önemlidir. Mont seçiminde uzun yıllar kullanılabilecek erkek mont ürünlerin araştırılması yol gösterici bir adımdır. Ayrıca mont seçiminde fiyat karşılaştırmaları yaparak ihtiyaca yönelik en uygun mont modelleri belirlenebilir.  

Bütçenize Uygun Barbour Mont Fiyatları

Barbour mont seçimi, hem şıklığı hem de dayanıklılığı bir arada arayanlar için önemli bir karardır. Waxed cotton, kapitone veya farklı kumaş türleri arasından seçim yaparken, montun kullanım amacınızı ve bütçenizi göz önünde bulundurmanız gerekir. Fiyatlar belirlenirken temel olarak ürünün modeli, tasarımı, sezonu ve materyali göz önünde bulundurulur. Ürünlerde kullanımı gerçekleştirilen en önemli materyal kumaş türüdür. Waxed cotton montlar, genellikle diğer modellere göre daha yüksek fiyatlı olabilir, çünkü bu montlar su geçirmez özellikleri ile dikkat çeker. Farklı modeller ve fiyat seçenekleri ile her bütçeye hitap eden Barbour montlar, uzun ömürlü ve dayanıklı yapılarıyla fiyatlarının karşılığını verir. Genel olarak, Barbour montlar orta ve üst segment fiyatlara sahipken, outlet mağazaları veya indirim dönemlerinde daha uygun fiyatlı seçenekler bulunabilir. Her ortamda tarz sahibi görünmek isteyen kişilerin tercih ettiği Barbour montlar ile şıklığı uygun fiyatlı seçeneklerle de yakalayabilirsiniz. Online alışverişinizi çok daha hesaplı kılabilmek için belirli zaman aralıklarıyla uygulanan Barbour mont indirimlerini takip edebilirsiniz. Cimri üzerinden yapabileceğiniz araştırmalar sonucunda her mevsime yönelik outdoor erkek en uygun seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Türkiye'nin en kapsamlı ürün fiyatı ve mağaza karşılaştırma sitesinde milyonlarca kişiye ulaşın!
Mağazanızı Cimri'ye Taşıyın